BuitenlandCorona

Portugese rechtbank: coronatests ‘onbetrouwbaar’ en quarantaines ‘onwettig’

Help ons door deze info met je kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een Portugees beroepshof heeft geoordeeld dat coronatests onbetrouwbaar zijn en dat een verplichte quarantaine op basis van testresultaten om die reden onwettig is. De rechters suggereerden verder dat een gedwongen quarantaine voor gezonde mensen mogelijk in strijd is met hun fundamentele recht op vrijheid.

De rechters oordeelden bovendien dat een enkele positieve coronatest niet kan worden gebruikt als doeltreffende diagnose van infectie.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De zaak draaide rond vier Duitse toeristen die het land waren binnengekomen en die door de regionale gezondheidsautoriteit in quarantaine waren geplaatst. Slechts één van de toeristen was positief getest op corona, terwijl de andere drie in quarantaine moesten in verband met ‘besmettingsgevaar’. Alle vier de toeristen waren voordat ze vertrokken uit Duitsland negatief getest.

Rechters Margarida Ramos de Almeida en Ana Paramés verwezen in hun vonnis naar verschillende wetenschappelijke studies. Ze noemden deze studie van Jaafar et al., waaruit blijkt dat coronatests vanaf 35 cycli een nauwkeurigheid hebben van 3 procent. Dat betekent dat tot wel 97 procent van de positieve testuitslagen vals-positief kan zijn.

Totaal onbetrouwbaar

De rechters zeggen op basis van de literatuur dat elke coronatest bij meer dan 25 cycli totaal onbetrouwbaar is. Overheden en laboratoria doen erg geheimzinnig over het aantal cycli dat ze draaien, maar het is bekend dat ze soms tot 45 gaan. Zelfs de Amerikaanse Jaap van Dissel, Anthony Fauci, heeft openlijk gezegd dat coronatests bij meer dan 35 cycli ‘totaal onbruikbaar’ zijn.

Je kunt het vonnis hier lezen in het Portugees en hier vind je een Nederlandse vertaling. Daarnaast heeft Great Game India er een artikel over geschreven en heeft een Portugese professor een lange e-mail over deze zaak gestuurd naar Lockdown Sceptics.

Hoe reageren de media op het vonnis? Niet. Ze hebben er helemaal niets over geschreven. Het bericht werd van Reddit verwijderd omdat het ‘geen officiële bron’ zou zijn, terwijl het is gebaseerd op officiële rechtbankdocumenten.


[OffGuardian]

4.8 34 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit artikel goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

43 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Realistic
Realistic
4 jaren geleden

Leven die rechters nog? Toevallig geen ongeluk gehad? Alle geld nog op de rekening? Nog geen hoeren die iets te vertellen hebben? Geen vrouwen met een slecht geheugen die zich in 1 keer weer iets denken te kunnen herinneren door de geur van geld?

Alice
Alice
4 jaren geleden

Leest hier misschien een jurist mee? Kunnen we misschien als groep een klacht indienen bij het Europees Hof voor de Rechten van de Mens? Onze grondrechten worden ongrondwettelijk geschonden en alle maatregelen zijn buiten proporties, omdat het Coronavirus niet dodelijker is dan de griep en onterecht is geclassificeerd in het rijtje dodelijkste virussen (A).
Wie weet dit, wie heeft juridische kennis? Wie kan, als het mogelijk is om een klacht in te dienen, dit opzetten?

De realist
De realist
4 jaren geleden

Al zal hier de pcr test via de rechterlijke macht onwettig verklaard worden, dan zal de media, overheid er niks mee doen. Gewoon achteraan aansluiten, spuit erin, muilkorf, 1,5 meter en je bek houden.

Pieter Gelens
Pieter Gelens
4 jaren geleden

Er is geen specifiek Corona19 virus ooit aangetroffen bij autopsies. In het begin van dit jaar, 2020, was het verboden om autopsies op Covid19 doden te verrichten in Europa. Misschien wereldwijd? En toen dat werd toegelaten, heeft men tot nu toe nog nooit een foto van dit “‘virus’ kunnen maken. ( Dus, alle verhaaltjes, vleermuizen soep, ontsnapt uit een laboratorium, etc. Precies.
https://commonsensetv.nl/lijkschouwer-schokt-wereld-er-is-niemand-overleden-door-het-coronavirus/
En zoekt u nu maar op 5G 60000 Hrz. De energie van zuurstof wordt geabsorbeerd, waardoor omvallen, longproblemen, etc. Zoek vooral goed op 5G verder.
Gates wist kortgeleden in een interview te vertellen “dat het volgend jaar met Covid21 wel zal lukken”; met een grijns op zijn gezicht en dat van Melinda.
Verspreid deze informatie aub wanneer u dit waard acht. Want ik vrees voor mijn smartphone en mezelf, met deze kennis van zaken. Verder staat in het draaiboek van volgend jaar voor februari genoteerd: Covid21.
Iemand stelde dat ze dan 5G in de steden aanzetten.

Ertje
Ertje
4 jaren geleden

Het is gewoon jammer dat dit niet door msm word benoemd. Waarom? Omdat de meerderheid van de bevolking braaf doet wat overheden zeggen om te doen?
Heel veel mensen vinden een site als deze een complotsite, ook de mensen om mij heen. En dat zegt al genoeg

serieuze aangelegenheid
serieuze aangelegenheid
4 jaren geleden

De PCR-test is net zo betrouwbaar als onze regering en de media.

Edward
Edward
4 jaren geleden

Waar blijven de Mensenrechtenorganisaties zoals,
– college rechten van de mens
– defence for children
– save the children
– amnesty international
Je hoort ze niet, je ziet ze niet.

ProAsfalt
ProAsfalt
4 jaren geleden

“Hoe reageren de media op het vonnis?”

Dus zijn zij medeplichtig aan dit onmenselijk gebeuren.
Voor het volkstribunaal ermee.

nou en!
nou en!
4 jaren geleden

de gaslight en smetvreesbrigade houd de bevolking in het stockholmsyndroom gevangen,maar langzaam wordt de onzichtbare vijand zichtbaar!!

Donald
Donald
4 jaren geleden

Ja ja ja,dat hebben we al vaker gehoord,stond een tijd geleden ook zoiets over oostenrijk en een dag later gewoon lockdowns,er gebeurt echt niets behalve gepraat.

Stephan van de Mortel
Stephan van de Mortel
4 jaren geleden

Tsja de media waaronder de krant en tv spreken als de spreekbuis van de regering. Wanneer de mensen wakker worden, kunnen zij dit nooit volhouden.
Men pikt het niet meer…

salvar
salvar
4 jaren geleden

als je moet geloven is corona (covid19) 2019 al begonnen en nog zowat?
stel dat het zo is en de eikels in het kabinet l*llen nu al over 2021 maart de derde golf?
nooit is of zal een virus zolang huishouden op de wereld , dus wie wordt er genaaid?
zelf ebola sterft een keer uit en dat is toch net als de pest een van de gevaarlijkste ziektes die bestaan.

het gekke is (ik weet niet hoe het met jullie gesteld is) dat ik en mijn vrouw onze kinderen , kennissen , mensen uit de wijk etc. al 10 maanden rondhuppelen en niks virus.

ja je zal best weleens lopen snotteren of een dag je niet helemaal gezond voelen maar dat is normaal en heeft niets met virus of griep te maken.
ze zijn net zolang bezig geweest (en nog) totdat het herfst is want zij weten ook dat er weer een griep aankomt en daar hoef je geen expert voor te zijn.
dus hierdoor blijft corona er tot in alle eeuwigheid en wij allang (de ouderen en invalide) tot stof zijn vergaan.

ik kwam weer iemand tegen met zo,n muilkorf en ik wijs naar zijn gezicht en hij zegt moet van rutte.
ik zeg tegen hem als rutte zegt van steek een banaan in je achterste ga je dat dan ook doen?
nee dat doe ik niet zegt hij.
ik, maar als rutte zegt van dan krijg je geen corona doe je het toch , kreeg geen antwoord meer .
een andere muilkorf wilde zich ermee bemoeien (dat krijg je op een gegeven moment) en ik zei doorlopen lopen jij ken ik je soms.

het is somber gesteld met de mensheid.
heel het sociale leven is naar de bliksem en waar praat je over , je praat over een paar psychopaten die je op een hand kan tellen en die maken uit hoe een vrij mens gekneveld moet worden.

Raymond
Raymond
4 jaren geleden

Dus daar is wel scheiding der machten. Ik was een emigratieplekje aan het zoeken. Hmmm Zweden of Portugal?

Jan Veer
Jan Veer
4 jaren geleden

Is dit een bindende uitspraak?

Oppergup,
Oppergup,
4 jaren geleden

Zie je wel, theorie, en praktijk, het moet niet gekker worden , zekerheid is de wens , van de gedachte , ilegale knaller,??????

Oppergup,
Oppergup,
4 jaren geleden

Wat verplicht, leven we in een dictatuur?

Rebel&Girl
Rebel&Girl
4 jaren geleden

Gelukkig hebben ze daar geen doorgesnoven, corrupt, pedo justitieel apparaat en klaarblijkelijk functioneert ook de scheiding der machten daar naar behoren… niet gekleurd door enig politiek gebonden vooroordeel en rechters politiek onpartijdig . Nu wij nog…. in Oostenrijk is de zaak al gewonnen nu Portugal, wellicht dat de Jonge ook hier de Portugese rechters tot een juridische versie van kwakzalver zal bespotten!!!JA dat heb je met omhooggevallen arrogantie.

Pieternella
Pieternella
4 jaren geleden

Dat van die 35 cycli dat het daarna onbetrouwbaar werd, zei die PCR-deskundige Peter Borger ook al die bij de buitenparlementaire enquêtecommissie bij Potkaars ondervraagd werd.

Back to top button
43
0
We lezen graag je reactie!x