Open een willekeurige website waar coronadata worden verzameld en je ziet dat de cijfers al wekenlang scherp dalen. Nieuwe gevallen. Overlijdens. Ziekenhuisopnames. Hoe kan dat? Komt het door de vaccins? Door de lockdowns? Nee.
Het komt niet door de vaccins
In de media wordt beweerd dat de verschillende ‘vaccins’ hun werk beginnen te doen en de verspreiding van het ‘virus’ tegengaan. Is dat het geval? Nee, dat is niet het geval. De daling was halverwege januari al waarneembaar, nog ver voordat vaccinatieprogramma’s ook maar enig effect zouden kunnen hebben.
Dit wordt ook bevestigd door experts. Zo zei professor Wafaa El-Sadr van de Columbia-universiteit dat de daling niet kan worden toegeschreven aan het coronavaccin omdat nog geen tiende van de bevolking gevaccineerd is.
Daarnaast vindt de daling plaats in landen over de hele wereld en niet ieder land houdt hetzelfde tempo aan met vaccineren.
Het komt ook niet door de lockdowns
In de media wordt beweerd dat het huisarrest en de afstandsmaatregelen eindelijk effect hebben. Dat is ook niet het geval. Zweden ging niet in lockdown en toch daalt het aantal ‘besmettingen’ en ‘sterfgevallen’ daar net zo snel als in bijvoorbeeld Groot-Brittannië, waar wel strenge lockdowns zijn ingesteld.
The strict lockdown in the UK?? was so effective that it stopped the spread of Covid in Sweden?? as well ? pic.twitter.com/M12KVBibw5
— Dr. Eli David (@DrEliDavid) February 17, 2021
De WHO-richtlijnen voor de PCR-test
Het aantal ‘sterfgevallen door corona’ begon halverwege januari te dalen. Wat gebeurde er toen nog meer? Nou, op 13 januari paste de WHO de criteria van de PCR-test aan vanwege vals-positieven. De WHO stelde in een nieuwe richtlijn dat een positieve PCR-test bij afwezigheid van klachten moet worden geverifieerd door een nieuw monster te nemen en de test opnieuw uit te voeren.
Zoals we eind januari al schreven, kan het aantal dagelijkse gevallen aanzienlijk afnemen als gevolg van deze nieuwe WHO-richtlijn. En dat gebeurde dus ook.
We zien dus niet een afname van het aantal coronagevallen of het aantal sterfgevallen door corona. Wat we zien is een afname van het aantal kerngezonde mensen dat als een ‘coronageval’ wordt geregistreerd op basis van een vals-positieve uitslag. Daarnaast worden minder mensen die sterven aan kanker, longontsteking of andere ziekten geteld als ‘coronadode’ op basis van testcriteria die ontworpen zijn om de pandemie op te kloppen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Area 51-klokkenluider waarschuwt tegen bestormen geheime basis. Dit is volgens hem de enige plek waar buitenaardse technologie werd bewaard
Publicist Udo Ulfkotte overleden: “Onze kwaliteitsmedia zijn corrupt en liegen het volk voor”
Wetenschapper Australische universiteit ontslagen na kritische uitspraken over klimaatverandering. Dit hadden ze niet verwacht
Thatcher gaf Murdoch heimelijk toestemming
Kristen werkte 9 jaar bij de luchtmacht en doet nu een boekje open over vliegtuigsporen: ‘Het is verschrikkelijk’
Jongen (12) doet in 1913 voorspelling over leven na millenniumwisseling
‘Ik ben hier aan het woord!’ Huilende boerin monddood gemaakt door commissaris van de Koning
Virale video: Greta Thunberg kan simpele vraag niet beantwoorden zonder script
Niet goed voor het milieu: zonnepanelen leveren 300 keer meer giftig afval op dan kerncentrales. Een kritische blik