Great ResetMens en Dier

Pepijn van Houwelingen legt PVV-minister het vuur aan de schenen: ‘Ik krijg geen antwoord!’

Help ons door dit met kennissen op je socials te delen!

Pepijn van Houwelingen voelde minister van Buitenlandse Handel en Ontwikkelingshulp Klever (PVV) in de Tweede Kamer aan de tand over het Pact for the Future dat een week geleden is aangenomen.

Hij vroeg haar of Nederland heeft ingestemd met dit pact, of ons land zich daarmee heeft gecommitteerd aan het versneld invoeren van Agenda 2030 – die 30 keer in de tekst wordt genoemd – en of het klopt dat Nederland daarmee dus ook voorstander is van het versneld invoeren van de SDG’s oftewel de Duurzame Ontwikkelingsdoelen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

De minister antwoordde dat het klopt dat Nederland heeft ingestemd en dat geen enkele van de 193 VN-lidstaten in de zaal bezwaar aantekende.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Dit is geen antwoord op mijn vraag

Van Houwelingen bracht daar tegenin dat 40 landen expliciet niet hebben gestemd en dat Argentinië zelfs sprak van een ‘totalitaire agenda’.

Minister Klever reageerde dat ook Argentinië heeft ingestemd met het pact. Het land heeft volgens haar later gezegd dat ‘het er misschien niet zo mee eens was, maar geen stemverklaring heeft afgegeven waarom het daar dan niet mee instemde’.

Op de vraag of de regering zich met het ondertekenen van dit pact committeert aan het versneld invoeren van Agenda 2030 en dus de SDG’s antwoordde Klever dat ‘het pact niet juridisch bindend is’.

“Dit is geen antwoord op mijn vraag,” benadrukte Van Houwelingen.

Ik krijg geen antwoord

Wat er vervolgens gebeurde, was ronduit hallucinant. Het Kamerlid kreeg tot drie keer toe exact hetzelfde ‘antwoord’: ‘Nederland heeft ingestemd met het pact, het pact is niet juridisch bindend’.

Ook de Kamervoorzitter constateerde: “We hebben drie keer hetzelfde antwoord gekregen.”

“Ik krijg geen antwoord. Dat kunnen we constateren,” verzuchtte Van Houwelingen.

Er verandert dus niets. Het maakt niet uit wie minister is, het zijn altijd dezelfde ambtenaren die de antwoorden souffleren.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 149 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

91 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
8 maanden geleden

Oh, oh, oh, WAT is die Reinette Klever, wat mij betreft, zwaar door de mand gevallen!

Ik heb haar regelmatig gezien en gehoord bij Ongehoord Nieuws en WAS toen nog behoorlijk gecharmeerd van deze, zoals het leek, intelligente vrouw.

Voor mij is overduidelijk, dat zij dus, en DAT in zo’n bijzonder korte tijd, compleet, maar dan ook compleet, is overgenomen door die duivelse kliek, die in werkelijkheid de dienst uitmaakt.
Zij is nu dus ook niets anders meer dan het zoveelste “poppetje aan het touwtje”.

Zó jammer. En ja, Pepijn van Houwelingen kan eindeloos doorgaan met vragen stellen, maar een ECHT antwoord zal hij NIET krijgen.

Wat zijn dat trouwens een ongelooflijke kanjers, die Gideon van Meijeren en Pepijn van Houwelingen. Het zijn echte pittbulls, die doorgaan met, althans te proberen, de waarheid boven tafel te krijgen.

Zij zijn met recht de luizen in de pels. En wat zou dat zootje deze luizen graag permanent verwijderen. Als dat kon.

Wat die alinea over Argentinië betref: Daar snap ik inmiddels geen bal meer van. Ik had toch écht gelezen, dat zij niet akkoord gingen met dat Pact, omdat zij zelf de regie wilden houden. In mijn ogen ook volstrekt logisch.

Toen ik dat las, dacht ik ook gelijk: O.k., als de grond dan te heet onder hun voeten wordt, hebben zij een prachtige uitwijk locatie.

Nu ja…. Ze doen maar. Of nog beter: Het wachten is tot de bom valt.
En dat bedoel ik in dit geval absoluut niet letterlijk, voordat jullie denken, dat ik een deathwish heb.

Simply
Simply
8 maanden geleden

Wat zijn de mensen belazerd , zeg gewoon dat ook hun niets meer te zeggen hebben !
Onderdrukking !

Simply
Simply
8 maanden geleden

Ze zitten daar voor de show en kost de gewone burgers klauwen geld !

Steven
Steven
8 maanden geleden

Die Klever eerst haar gal zitten spuien bij ON over hoe het er aan toe gaat in Nederland, en dan nu zelf onderdeel zijn van het sloopbeleid en overal aan meewerken!
Ook ZIJ is gediskwalificeerd bij mij!!

Prometheus
Prometheus
8 maanden geleden

En PVV stemmers: al een beetje spijt?

Realist
Realist
8 maanden geleden

Minister Klever: ‘…Meneer van Houwelingen, stel toch alstublieft niet zulke moeilijke vragen. Wij houden ons alleen bezig met nuttige zaken. Zoals plastic doppen die vast moeten blijven zitten aan een fles!’

Soms denk ik echt dat die ministers van de kartelpartijen een MK-ultra behandeling hebben ondergaan.

realist
realist
8 maanden geleden

Het probleem is dat de D666 ambtenaren de dienst uit maken en blijkbaar niet de regering. Pas als de helft van de ambtenaren is ontslagen dan kan er pas wat veranderen.

Sardo
Sardo
8 maanden geleden

Wij het volk moeten ingrijpen.

Te beginnen om geheel NL plat te gooien.
en dat zolang als nodig.
En laten wij met elkaar verbinden, steunen en vechten voor onze vrijheid en toekomst.

Het is oorlog beste mensen.
Wij zijn met meer.
Dus NL geheel plat en voor lange tijd.

Hans
Hans
8 maanden geleden

Tja, dit is weer de Jettenrepliek. Het zo overduidelijk vasthouden aan een narratief en verder vrij van enige motivatie zijn. Daar begon robopop jetten vo9lgens mij ooit mee.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
8 maanden geleden

Ach ja, dit doet mij denken aan die waanzin toentertijd met Bush jr en Balkenende toen die Bush een Executive Order onderschreef waarin doodleuk te lezen viel dat de USA Nederland met militair geweld zou binnen vallen als er OOIT een Amerikaans staatsburger voor het ICC (internationaal gerechtshof) gedaagd zou worden.

Toen stond dat mislukte paasei Balkenende ook te stamelen in de tweede kamer en iedere keer maar weer te herhalen dat het zo’n vaart niet zou lopen…

Wat natuurlijk klinkklare onzin was en zelfs kinderen die nog niet konden lezen en schrijven hadden DAT toen ook al door (toen waren dat nog kinderen van een jaar of 3, tegenwoordig schijnen zelfs 12 jarigen hier ten lande amper te kunnen lezen of schrijven).

Als het namelijk “zo’n vaart niet zou lopen” dan was er helemaal GEEN ENKELE REDEN om zo’n Executive Order in de eerste plaats te onderschrijven.

DAT is namelijk de juridische grond geweest om juist die eventuele inval in Nederland te kunnen plegen EN goed te praten.

Precies als NU met die SDG onzin daar bij de “verenigde naties”.

Djennis
Djennis
8 maanden geleden

Rutte 5 is een feit onder Stasi Schoof en Wilders??? Wilders is DE JUDAS!

Pink panter
Pink panter
8 maanden geleden

We gaan naar de verdommenis !!

Koos werkeloos
Koos werkeloos
8 maanden geleden

Wat vond ik Reinette Klever altijd goed in de uitzendingen van Ongehoord Nederland.
Er gaat inderdaad helemaal niks veranderen, ook niet met de PVV in een kabinet.
De agenda 2030 gaat gewoon door, zelfs met de PVV en de BBB.
Mijn stem op de PVV is dus niks waard geweest, volgende keer weer op de FVD stemmen.

Jean Marie
Jean Marie
8 maanden geleden

Is dit democratie?

Frans H
Frans H
8 maanden geleden

Die muts was toch van ON? Toen zat ze er heel anders in.

Piet
Piet
8 maanden geleden

De smerige volksverraders in dh, de WEF poppetjes die het volk minachten, verachten en willen onderwerpen aan de waanzinnige ideeën van de elite bende, de WEF bende, de WHO troepen de VN zooi.

C N
C N
8 maanden geleden

en de rest van Nederland is blind als je het NU niet ziet. Pepijn eeuwige dank.

Joop
Joop
8 maanden geleden

Verraden en verkocht door de nazi’s Rutte en co.

Andere mening
Andere mening
8 maanden geleden

Is niet te geloven! Jaar terug nog 180 graden andersom bij ON.

Ilse
Ilse
8 maanden geleden

We hebben geen regering maar loopjongen en meiden. De ambtelijke top bepaald al jaren het beleid (WEF)
ONS LAND IS DOIR RUTTE VAN ZIJN DEMOCRATIE BEROOFD.

Vlo
Vlo
8 maanden geleden

Geloof ik niet. Peiling door wie? NOS zeker nou lekker betrouwbaar

Guus Velraeds
Guus Velraeds
8 maanden geleden

Ja lieve mensen het gajes van de bovenste plank. Ik had nooit gedacht dat ik anarchist zou worden. We hebben het politieke tuig niet nodig. Weg ermee. Je bent verantwoordelijk voor je eigen leven en kunnen deze uitvreters missen als kiespijn.

Novax
Novax
8 maanden geleden

Is er ooit over nagedacht dat Wilders nu al meer dan 20 jaar onder zwaarbeveiligde omstandigheden leeft en daar met het ouder worden weleens genoeg van heeft gekregen?
Dat dit mogelijk de reden is dat hij zich langzaam aan het losweken is van deze zeer ongemakkelijke situatie en op termijn zich ergens in de wereld met een andere identiteit zal gaan vestigen? Overigens zeer begrijpelijk.
Dat wij daarom zien dat alles waar hij vroeger vóór stond nu verdwenen is.
Dat (buitenlandse) krachten op de achtergrond samen met de zogenaamde hoge ‘ambtenaren’ een ultimatum hebben gesteld, nu hij in de politiek zo’n machtige positie heeft verworven.
Dat ultimatum kan de bedreiging van zijn eliminatie zijn geweest, want zijn beveiliging is tenslotte tevens in handen van diezelfde zogenaamde ‘ambtenaren’.
Het is tenslotte ook de vraag wìe die ‘ambtenaren’ op hun posities heeft geplaatst? Zijn die daar niet bewust neergezet door bijv een onbekende kliek uit Amerika? Dat uiteindelijk toch nog dteeds beslist wat hier gebeurd.
Het is maar een overdenking omdat er in deze story totaal geen logica zit.
Wilders heeft het wel over ‘geven en nemen’, maar mij lijkt het dat hij alles heeft weggegeven.
Vr.groet, Novax.

Julia
Julia
8 maanden geleden

Dat hele Den Haag komt mij als burger meer dan mijn keel uit. Zij zitten er voor de buhbe en voeren de opdrachten in sneltreinvaart uit wat hen door de EU en het WEF is opgedragen. Hetzijn overbetaalde marionetten meer niet. Niets zinnigs komt er uit als alleen achterkamertjes politiek, leugens en blunder op blunder. Wat gaat er nog goed in dit landje van de ondergaande zon NIETS de mensen worden gewoon belazerd en veel essentiële bedrijven liggen op de rand van de afgrond. Nu weer die faalhazen ttps://www.telegraaf.nl/financieel/2048172606/boosheid-om-ophoping-waterschapsbelasting-rekening-van-1200-binnen-zeven-maanden-tijd Kortom dit land is zo goed als naar de gallemiezen en er is geen redden meer aan. Wij als volk hebben alle leugens en corruptie te lang getolereerd door niet te laten zien wie uiteindelijk de macht heeft namelijk het volk zelf. Schoof is ook helemaal niet voor Nederland en houdt zich bezig met buitenlandse politiek net als zijn voorganger Rutte.

Grens
Grens
8 maanden geleden

Het zijn gezelschap dames van het WEF die doen alles voor het geld .

de leugen regeert
de leugen regeert
8 maanden geleden

Reinette Klever is ook gevangen in het Web van de WEF en de EU het is één opgezet Theater afleiding van de burgers wat er echt achter de schermen van de EU en het WEF afspeelt

José D.
José D.
8 maanden geleden

Eigenlijk kunnen wij types als Reinette Klever scharen onder de categorie landverraders. Dat ‘pluche ‘ in Den Haag schijnt zo’n onweerstaanbare aantrekkingskracht uit te oefenen dat alle mores hiervoor kennelijk overboord gegooid wordt. Wij zijn ook niet zo’n fan meer van ON, alle gasten aan tafel die vandaag een bepaalde mening hebben kunnen morgen -als zij ergens beter van kunnen worden- in de praktijk volstrekt anders handelen. Wie is er nu nog te vertrouwen?.
Maar goed, het straft zich vanzelf want NSC heeft in de peiling nog maar 3 armzalige zegeltjes en de PVV volgt…Wij vragen ons af of stemmen eigenlijk nog wel zin heeft. Of je nu door de kat of door de hond gebeten wordt, het maakt allemaal niets meer uit!.

Brioche
Brioche
8 maanden geleden

Voor onze gezondheid en welzijn van onze gezinnen is er maar een methode FLIKKER DIE REGERING PLUS KAMER DE NOORDZEE IN, NU. Anders wordt je slaaf.

Thoughtful
Thoughtful
8 maanden geleden

Fvd doet er, om te beginnen, beter aan om de poten onder het bestaansrecht van dit “koninkrijk” weg te zagen i.p.v. mee te doen aan die poppenkast.
De energie steken in dit theater is volkomen zinloos.
Door aan te tonen dat dit land geen “koninkrijk” is, wat heel simpel is, en daarmee ook het bestaansrecht van deze regering nietig verklaart zouden ze al een goed begin maken.
Het is als met onkruid, zolang je de wortel niet weghaalt, blijft het doorwoekeren.
Laat het “staatshoofd” eerst maar eens bewijzen dat hij in rechte lijn afstamt van “koning” Willem I.
Tweedens zou men om bewijs moeten vragen dat Wilhelmina, na de terugkeer uit Engeland in 1944 rechtmatig de troon bezette.
Op 13 mei 1940 heeft zij willens en wetens afstand gedaan van de troon door naar een land te verkassen wat geen deel uitmaakt van het koninkrijk en daarmee in strijd handelde met het toenmalig art. 21 van de grondwet.
20 Artikel 21 22
De Koning der Nederlanden kan geen vreemde Kroon dragen.
In geen geval kan de zetel der regering buiten het Rijk worden verplaatst.”
Bij terugkeer uit Engeland is zij nooit meer opnieuw als staatshoofd geïnstalleerd.
Aangezien alle kamerleden en dus ook de regering trouw zweren aan een staatshoofd wat in werkelijkheid geen staatshoofd is, vervalt ook die hele poppenkast in den haag.

JohnC
JohnC
8 maanden geleden

We hebben te maken met een internationale samenzwering door de elite die proberen de absolute macht te krijgen op aarde met een wereldregering onder hun leiding.
De elite kan niet teveel mensen gebruiken en dat is ook nog eens gevaarlijk als zij in opstand komen dus moet de wereldbevolking terug naar 500 miljoen mensen (UN Agenda 21 over zogenaamde duurzaamheid).

De UN, WEF, WHO, BIS, EU, IMF, Bilderberg zijn overigens allemaal organisaties neergezet en volledig bestuurd door de elite. Regeringen zijn volledig geinfiltreerd door die Zionistische cabal …. En je ziet dat ook PVV en BBB niet meer waren dan controleld opposition …

Het is schandalig !!!! Nog steeds weten te weinig mensen wat er gaande is.
Aan ons de taak om zo veel mogelijk mensen wakker te schudden en actief te worden.

Snappie
Snappie
8 maanden geleden

Het is juridisch niet bindend wat een slapstick.
Zie naar het Co2 beleid dat vanuit de eu een richtlijn is maar hier in Nederland hebben ze co2 4000 tot 5000 keer strenger toegepast door een malafide rechter.

Klever is rijp voor het gesticht en totaal ongeschikt voor de politiek.
Dit soort mensen sturen Nederland ten gronde
Zij tekenen om erbij te horen.
Loop maar naar de hel met jullie schijt politiek van globalisten.
oh ja Nederland had zich er voor ingespannen om deze duivelse future pact mee op te zetten

Charlotte
Charlotte
8 maanden geleden

Ze valt goed tegen!!!… De grootste praatjeS bij ON maar nu gehoorzaam aan het WEF en de ambtenaren……#lievehelp…..

malion
malion
8 maanden geleden

Er zijn werkelijk drie mensen in de politiek die voor het volk vechten met een helder eerlijk en nuchter verstand, Pepijn, Gideon en Thierry en de rest zijn wolven in schaapkleding. Kijk wat die wolven doen, ook fysiek in het land die beginnen aan te vallen, dat is hun natuur.

Dubito
Dubito
8 maanden geleden

Ooit was er een voorzitter die een minister maande antwoord te geven op een vraag van een Kamerlid. Dat was deze voorzitter niet

‘U hebt nu drie keer hetzelfde antwoord gekregen Daar moet u het mee doen.”
Democratie in volle actie.

Tom Poes.
Tom Poes.
8 maanden geleden

Wat is nu dan het verschil, met het laatste kabinet Rutte? Iemand?

Dubito
Dubito
8 maanden geleden

Bij ON sprak ze namens zichzelf, nu leest ze een ambtenarenbriefje voor. Wat zal ze zich schamen als ze deze vertoning terugkijkt.

manon
manon
8 maanden geleden

Renette Klever, ze zat bij ON en gaf commentaar op de regering, nu zit zij daar zelf en is een heel ander mens geworden, wiens brood men eet wiens woord men spreek, wat een verschrikkelijk hypocriet mens is dit. Ooit uit de politiek gestapt/gewipt e4n haar ergernis spugen en nu weer mooi weer gaan spelen met de regering. Waar is je strijdlustigheid Klever, hypocriete trut

Zappa.zeldenthuis@gmail.com
8 maanden geleden

Besef dat de wereldmacht over zeer gevaarlijke wapens beschikt.
Nederland ligt onder de zeespiegel !!

salvar
salvar
8 maanden geleden

die klever is niet intelligent want ze gooit haar eigen glazen in want ze gaan er allemaal aan.

zo nu allemaal aan de bak om het zootje op te ruimen.

Astrid
Astrid
8 maanden geleden

Is het het volk bekend gemaakt NEE. Is het stiekem gedaan .JA ..heeft het volk ingestemd NEE. Moet dat roverheid volk zijn spullen pakken en allemaal optieven cq gevangenis in .JAAAAAAAA

Jack Schlangen
Jack Schlangen
8 maanden geleden

De zionistische PVV dient de agenda vd zionisten(Rotschilds, Rockefellers, Soros), nl agenda 2030.

Nog niet!
Nog niet!
8 maanden geleden

Zolang onze medemensen niet zien of begrijpen wat er aan de hand is en de ernst er van inzien maakt het dus niets uit wat er in die kamer wordt gezegd.
Helaas.

Sophie
Sophie
8 maanden geleden

Als we de verandering willen die we hier regelmatig neerschrijven, zullen we zelf stappen moeten ondernemen.
Vanuit de politiek komt nooit een oplossing.
Ik zie, ondanks de vele reacties niemand naar het Malieveld gaan om eens te vertellen dat de maat vol is.
Dat is op z,n minst merkwaardig!
Zoveel onvrede en toch niets doen.
t,Ja!

Rinus
Rinus
8 maanden geleden

Alweer die PVV. Partij Voor Volksverlakerij.!!!!!!!!!!!!!!!.

Richard L.
Richard L.
8 maanden geleden

Klever, grote bek als ze bij Ongehoord Nederland aan tafel zit en daarna totaal gecorrumpeerd, machtsgeil!!

paratrooper
paratrooper
8 maanden geleden

mag hopen dat niet de PVV stijgt maar FvD want die halen steeds de kolen uit het vuur!!!

Nancy
Nancy
8 maanden geleden

Lijkt me sterk dat Hongarije heeft getekend

Nomen nescio
Nomen nescio
8 maanden geleden

Zo gauw je minister wordt onderga je een metamorfose, ineens ben je een paladijn!!

paratrooper
paratrooper
8 maanden geleden

Mag hopen dat de kiezer ook eens in ziet .. dat Forum v D werkelijk gaat voor landsbelang …zij zijn de enige die onvollkomenheden boven water krijgen

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
8 maanden geleden

Er zit geen een mondig persoon.

Oleehop
Oleehop
8 maanden geleden

Zo gauw ze iets van macht ruiken en een goedgevulde portemonnee voor ogen zien slaan ze als een blad om. Van de ene op de andere dag behoren ze bij hetzelfde criminele WEF clubje. Niemand maar ook echt niemand van die kliek is te vertrouwen. Landverraad is tegenwoordig een politieke hype. Alles wat ze doen gaat over controle en financieel uitpersen van de bevolking. Nederland uitleveren aan allerlei criminele organisaties zoals het WEF. De indruk kan mij niet ontgaan dat er veel chantage gaande is. Niet iedereen kan toch zomaar een gore landverrader worden?

mr. drs. R.J. Wassenaar
mr. drs. R.J. Wassenaar
7 maanden geleden

Klever is dus net zo’n landverraadster gebleken als al die andere criminele landverraders bij de PVV, zoals Wilders zelf, die werkelijk alles overboord gooide, maar ook Fleur Agema, etc. Die mensen kramen nu de onzin uit waar ze altijd fanatiek tegen waren. Wat is er gebeurd met die lui? Worden ze bedreigd door de elite, zijn ze omgekocht voor vele miljoenen?? Het MOET1 van deze twee opties zijn, want het KAN GEWOON NIET zo zijn dat ze echt helemaal uit zichzelf van mening zijn veranderd, want anders zou er ondertussen allang iemand van hen precies en gedetailleerd hebben uitgelegd waarom ze van gedachten zijn veranderd, om daarmee hun hele snelle totale omslag te kunnen verklaren en het volk mee te krijgen. Maar dat doet GEEN ENKELE van al die politici, dus de werkelijkheid is veel duister: omkoping of werkelijk bedreiging door de elite met een heel zwart lot.

Back to top button
91
0
We lezen graag je reactie!x