Great ResetBinnenland

Rechtszaak tegen pandemieverdrag doorverwezen naar hogere rechtbank wegens het grote belang

Help anderen door dit met kennissen op je social netwerk te delen!

De Nationale Bond tegen Overheidszaken stapte naar de rechter om te voorkomen dat de Nederlandse regering het pandemieverdrag van de WHO gaat ondertekenen.

Voormalig minister voor Medische Zorg Pia Dijkstra trad enkele dagen na de dagvaarding door de Bond af. De Bond heeft op 19 september vorig jaar de huidige minister van Volksgezondheid, Fleur Agema, gedagvaard op haar woonadres.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

De rechtbank Den Haag verleende uitstel van vier weken op verzoek van Agema, om alsnog een verweerschrift in te dienen bij de volgende rolzitting.

Staatsgreep van de WHO voorkomen

Op 24 december jongstleden heeft de kantonrechter de rechtszaak doorverwezen naar een hogere rechtbank wegens het grote belang van de rechtszaak. We houden je op de hoogte van het verdere verloop van het proces.

Een meerderheid in de Tweede Kamer heeft eerder een motie aangenomen waarin de regering wordt opgedragen het pandemieverdrag niet te tekenen. De Kamer is de hoogste controlerende macht in onze zogenaamde ‘democratie’ en deze macht mag niet genegeerd worden door de minister van VWS, stelt de Bond.

Zij wil middels de dagvaarding een staatsgreep van de WHO voorkomen. De Bond eist bovendien een beëindiging van de samenwerking tussen de Nederlandse overheid en de WHO, dit wegens de voorgenomen staatsgreep en de belangenverstrengeling tussen de WHO en Bill Gates.

Dreiging definitief afwenden

Letterlijk levensgevaarlijk om hier te blijven zwijgen, want zwijgen is toestemmen en wie beseft dat zwijgen in ons Burgerlijk Wetboek gelding kan vinden als inherent goedvinden zal zich wel móeten uitspreken, zegt Jordy Zwarts van de Bond. “Wij geven géén stilzwijgende toestemming voor medische tirannie.”

De Bond zet zich in om deze dreiging definitief af te wenden. Binnen de Verenigde Staten is dat al gemobiliseerd. Binnen Groot-Brittannië en Slowakije komt de weerstand hiertegen eveneens op gang, en aldaar óók van bovenaf.

“De Bond wil samen met jou de waanzin van publieke overheersing door de WHO stoppen in gerechtelijke procedure. De gevaren zijn groot, voor jou, voor mij, voor iedereen die ons lief is,” aldus Zwarts.

Je kunt hier deelnemen aan deze actie.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 178 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit artikel belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

72 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
roro 237
roro 237
5 maanden geleden

Gates en Fauci zullen dadelijk weer een andere pandemie op ons loslaten……..en weer met de steun van Den Haag en de media!

Rini
Rini
5 maanden geleden

Ondertekenen van welke petitie ook biedt geen enkele kans van slagen.
Allemaal ‘zoethoudertjes’, ‘afleiders’ en ‘fopspenen’.
De kaarten zijn allang geschud en we gaan naar de klote.

Ikke
Ikke
5 maanden geleden

Gedaan, kreeg een volgnummer PDM 101…..
Dit zou iedereen moeten ondertekenen
Hoop dat mensen inzien dat dit anders ver strekkende gevolgen kan hebben met die tedros als hoofd van WHO en hoofdsponsor bill Gates

Overlever van toen..
Overlever van toen..
5 maanden geleden

Het wordt op “verzoek”, (lees onder dwang) van de regering door de rechtbank zo geregeld dat er getekend gaat worden alvorens de zaak door de rechtbank uberhaupt maar besproken wordt dus laat staan behandeld !
Iedere zaak die wordt aangespannen door hun wordt steeds doorverwezen en of uitgesteld en dan weer terug verwezen zodat er nooit en te nimmer een uitspraak komt over een zaak en steeds opnieuw moeten ze betalen!

Locke
Locke
5 maanden geleden

Wie bevestigt wil hebben dat in werkelijkheid alles gebouwd is op leugens en dat het heden als doel heeft om via mRNA de mens naar de hand te kunnen zetten en/of naar believen te kunnen opruimen met volledige toestemming vanuit geloofsovertuiging dan is dit zeker de moeite waard om tijd in te steken.
Wat mensen door tijd allemaal zo aan leugens hebben doorstaan.

Wat regeert hier, dat men heden moet gaan procederen tegen zijn eigen uitroeiing, iets dat al eeuwen gaande is.

https://old.bitchute.com/video/Fggg1UMrHegw/

Vrede
Vrede
5 maanden geleden

Ze kunnen niet ondertekenen namens u en mij, heeft u toestemming gegeven dat ze namens u over uw gezondheid/leven mogen b slissen! Die handtekening heeft niet mijn toestemming dus….Dacht het niet

Greet
Greet
5 maanden geleden

Duidelyk taal !!!!

bernodette
bernodette
5 maanden geleden

Elke ‘minister’ die aftreed op een cruciaal moment (en dat zijn er vele geweest de afgelopen 5 jaar en er zullen er meer komen om hun schuld te proberen te ontlopen…= bekennen van schuld! En daardoor medeplichtig aan genocide)

Iedereen mag zich afvragen: ‘waarom zou ik meedoen aan een pandemieverdrag die is opgesteld door een vreemde mogendheid die onrechtmatig aan haar macht is gekomen?…Stem dus ook niet,! Niet in Nederland. Niet in Europa. Want je geeft je stem weg aan een systeem dat al een verraad op zich is voor de mensheid. En maak dit vooral kenbaar door de minister van Justitie en aan je burgemeester waar je woont. Onderteken als man/vrouw, genaamd: …..(in allemaal kleine letters……) Want de genderbenaming man/vrouw mag je in de nabije toekomst niet meer gebruiken…(op bsis van uitsluiting en haatspraak…ja echt, zover zijn ze hier mee bezig…) en dat is precies het geboortepakje hoe je hier op aarde gekomen bent en zo moet je je ook identificeren, in je levende (!) mens zijn in je natuurlijke gender….en NOOIT als een bsn nr…dan verlaag je jezelf tot een bezitsvorm verzonnen in de legale wereld, die niet bij een natuurlijk mens hoort.) wil je meer weten over het misbruik van je geboorterecht?…zoek naar soeverein leven en ook waarom …..(en focus niet op geld, rechten op slinkse wijze door woordjes en symbolen, manieren van schrijven in alle contractvormen worden omgebogen tot gerechtelijk misstanden en misbruik van de mensheid. Je vindt genoeg voor wie echt wil begrijpen waarom we in deze wereld van legalese een centrale macht NOOIT kunnen vertrouwen …al helemaal niet met je leven en je geliefden….en waarom we simpelweg weer moeten leren om in je directe omgeving te leren decentraal en op lokale gemeenschappen te bouwen…de enige mogelijkheid waarin mensen hun plek weer kunnen leren vinden…de overheid leren zoveel mogelijk buiten hun leven te houden om te leren overleven…want daar ging alles fout…en deze 3e wereldoorlog nu nog half verborgen, maar straks in het volle zicht- is daarvan het bewijs….en zal helaas tenkoste gaan van vele, vele mensen helaas…we zitten nu nog in ‘de staart van de slang’ zogezegd….)

Het pandemieverdrag is een afgedwongen ‘wet ‘die is aangepast aan eigen doelen van de globalisten/machthebbers. Ze willen ALLE MENSEN (IN HET WESTEN DAN ..)fuseren van mens tot een mens-machine = fusie mens -…machine…daarom dringen ze zo de mrna-gentherapie prikken op..als je goed luistert, hebben ze dit nodig om de hersenen van mensen aan te sturen. Contole te hebben. Stiekem te elimineren wie ze uit de weg willen ruimen…je zie het niet omdat het nu tot in de lichamen van mensen zit…het gaat ze in ieder geval NOOIT om de welzijn of gezondheid van mensen..en dat is het ze blijbaar ook achteraf nooit om te doen geweest…de afgelopen 5 jaar zijn hierin een openbaring geweest..Het is en blijft een biowapen met MK mindcontrol

Wij zijn voor centralisatie, voor aandacht voor echtheid en waarheid gebaseerd op feiten, voor openheid, liefde, vrede, gezondheid, verbinding, eigen cultuur, volwaardig voedsel, echte natuur die er ook voor mensen is…, voor menselijke groei, voor talenten ontwikkelen die bij mensen horen, voor verbinding vanuit eigenheid en dienstbaarheid, voor vrijheid, voor mensheid als onderdeel van het geheel, voor God!

Globalsiten zijn er voor centralsisatie, voor macht, voor destructie van de mensheid, voor hyperegoisme: zelf kunnen vloiegen, vlees eten, rijkdom voor een paar en de aarde voor zichzelf…, voor corruptie, dictatuur, voor het vernietigen van menselijk kapitaa, van energie, menseen hun gezondheid en levens afpakken, kinderen aanvallen , gezinnen aanvallen, ouders en kinderen scheiden, lbt beweging voorrang geven om de gezinsstructuren kapot te maken, afpakken van kapitaal als pensioen en zelfstandig ondernemerschap, afpakken van vrijheid, voor de aanval op God en alles wat onze Creator gemaakt heeft… en ga zo maar door.

Maria
Maria
5 maanden geleden

Fleur doet wat de NAVO en de NCTV wil.
Die Schoof gaat er wel achter staan hoor.

malion
malion
5 maanden geleden

In wie moet ik nog vertrouwen hebben? We hebben zelf het vermogen om te helen, en niet klakkeloos aannemen wat er gezegd wordt wat je MOET doen daar ben ik vele jaren geleden al achter gekomen.
Blijven aanvoelen, luisteren en onderzoek doen naar alles, dan komt je heel veel te weten van wat goed en niet goed voor je is.

Jetze
Jetze
5 maanden geleden

Persoonlijk zie ik de zin van deze zaak niet zo.

Heb zo het idee dat de uitspraak al voor de zaak echt begint beklonken is. Dat pandemieverdrag komt er, het is al getekend.

Denk maar eens terug aan de noodwet.
De rechtbank zegt nee.
De overheid is het er niet mee een en gaat in hoger beroep.
Nog voor we tot tien konden tellen was de noodwet een feit met alle gevolgen vandien.

Ik voor mezelf zie geen enkele reden om de gerechtelijke macht te vertrouwen.

Ze zijn ooit in het leven geroepen om recht te spreken voor de elite, nu honderden jaren later is de gerechtelijke macht samen met politie , justitie en overheid nog steeds werkzaam in het belang van de elite.

Zeker, er mochten een paar kleine zaken gewonnen worden maar dat is slechts een afleiding.
Zijn rutte en de jonge al berecht?
Zijn we inmiddels al vergeten dat de politie buitensporig geweld heeft gebruikt tegen ongewapende burgers tijdens de corona protesten?
Hebben we niet gezien hoe dezelfde politie hiermee weggekomen is?

In dit soort zaken is mijn vertrouwen in de totale maatschappij tot ver onder het vriespunt gedaald.

Andre maneschijn
Andre maneschijn
5 maanden geleden

De machtsoverdracht heeft plaats gevonden bij de VN nadat de WHO het niet voor elkaar kon krijgen. Deze rechtszaak heeft geen enkele zin meer.

Strix
Strix
5 maanden geleden

Wat die machtsmaniakken ook proberen of doen, ik laat me NOOIT prikken met hun vergif, en zal NOOIT tussen HUN lijntjes lopen! En ik ben niet de enige. De architecten van deze totalitaire toekomstplannen zullen zich diep in een bunkertje moeten gaan verschuilen als ze zo verder blijven doen. Ze zullen ook niet meer op bescherming van het leger en politie moeten rekenen, want zij zijn ook niet blind voor de waarheid na de hele corrupte corona affaire. Best het volk met rust laten, zou ik aanraden. Die omhooggevallen pretentieuze globalisten zijn hun eigen ondergang aan het maken. Gewoon een logische voorspelling… niets meer.

Mammaloe
Mammaloe
5 maanden geleden

Er komt een moment dat je mag hopen dat iedereen ervoor zal kiezen om te willen leven en zich daar ook voor 100% voor inzet, al was het maar voor een ander. 100% controle op elke scheet die je laat is geen leven! Dat is slavernij!

Vrijheidstrijder
Vrijheidstrijder
5 maanden geleden

Nee, ze hebben wij de who op pauze gedrukt. Teveel landen, voornamelijk Afrikaanse, hadden commentaar. Ook Fico van Slowakije was tegen bijvoorbeeld. Toen hebben ze het in de koelkast gezet om vermoedelijk later er weer eruit te halen. Zo hebben ze even de tijd om eerst een paar last pakken van het toneel te laten verdwijnen of een nieuwe nep pandemie te starten. WHO heeft deze afgang natuurlijk uit de media gehouden want dat zou teveel negatieve aandacht geven en meer aandacht voor hun plannen genereren. Hierdoor zouden wel eens meer mensen wakker kunnen worden.

Tom Poes
Tom Poes
5 maanden geleden

Eens met de strekking van het artikel.

Tom Poes
Tom Poes
5 maanden geleden

Wereld Hel Organisatie!

Richard L.
Richard L.
5 maanden geleden

Gaat Agema hetzelfde doen als Yoon in Zuid Korea, ondemocratisch handelen?

Rini
Rini
5 maanden geleden

Kuipers heeft maanden terug al getekend

Fred
Fred
5 maanden geleden

Als het om internationale recht gaat en organisaties staat dit boven de wil van de burgers.
Via achterkamertjes zullen verdragen er toch doorgedrukt worden en een pandemieverdrag is een van dit soort verdragen.
In de rechterlijke macht heb ik het vertrouwen totaal niet .
Ze noemen de rechters hier onafhankelijk, maar als het er op aan komt kiezen ze toch voor het belang van de politiek.
De actie van de bond zoals in dit stuk genoemd heb ik ook ondersteund wat me dan wel bijna 30 euro kosten.
Maar dat vind ik de moeite wel waard als dergelijke verdragen toch nog iets in de openbaarheid komen door een dergelijke bond.
Ik hoop dat deze actie hopelijk een druppel op een gloeiende plaat is ,waardoor de macht van globalichtiche organisaties iets wordt ingeperkt.

Jan
Jan
5 maanden geleden

Vast :
Lagere rechtbank niet volledig in de pocket, hogere wel

Marit
Marit
5 maanden geleden

Erm sorry hoor maar vorige week nog een video zitten kijken waar men waarschuwd dat er namelijk een andere vorm van het pandemievedrag is gemaakt en is getekend in het geheim door alle landen. En deze is nog veel erger. Weet iemand hier iets meer van?

Désirée Röver
Désirée Röver
5 maanden geleden

n 2008 schreef ik een zeer uitgebreid artikel waarin ik uitlegde dat de WHO International Health Regulations waren binnen geschreven in de Nederlandse wet…
In een pandemie fase 6 mag de burgemeester jou in quarantaine zetten, laten testen, enz.
Wat er nu speelt, gaat nog veel verder.
Nu probeert de WHO om via het pandemieverdrag de gezondheidszorg algeheel over te nemen in zowel Nederland, als in alle andere lidstaten.
Dat mag helemaal NOOIT gebeuren.
Het lidmaatschap van de WHO moet per direct worden beëindigd.

de leugen regeert
de leugen regeert
5 maanden geleden

Het enige waar alles om draait Bij deze waanzinnigen is Geld ,Macht en onderdrukking van de mensheid met hun Duivelse Plannen

Ron Swart
Ron Swart
5 maanden geleden

De Minerva-advocaten van landsadvocaat (incl. notarissen) Pels & Rijcken lachen zich de ballen uit hun broek door het incasseren van marktconforme salarissen, die wij mogen ophoesten.

Tom Poes
Tom Poes
5 maanden geleden

Vertragen en uitstellen, dezelfde trucen tactiek als RUTTE flikte!

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
5 maanden geleden

PVV heeft alles verziekt

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
5 maanden geleden

Wiens grote belang?

Marc
Marc
5 maanden geleden

Het is mooi dat men de beoogde slachtoffers onderschat.

Ze kunnen helemaal niets …..en als ze niet zo triest waren zouden ze lachwekkend zijn.

Lambertus
Lambertus
5 maanden geleden

Ach, het maakt ook hen tot medeplichtigen en voor ons tot makkelijke prooien…

Hola
Hola
5 maanden geleden

hotemetoten, nazisten , bolsjewisten, communisten, fascisten

Niet te vergeten alle 50% onthoud dit !!
NSBers

OPDONDEREN !

Back to top button
72
0
We lezen graag je reactie!x