Buitenland

Reiner Fuellmich onmenselijk behandeld tijdens bizar proces, Duitse regering heeft nog meer voor hem in petto

Help ons door deze info met je kennissen op je social netwerk te delen!

Het bizarre proces tegen advocaat Reiner Fuellmich duurde ruim anderhalf jaar, met in totaal meer dan 50 rechtszittingen.

Hij werd geregeld onmenselijk behandeld. Maar liefst zes maanden bracht Fuellmich in isolatie door, zonder contact met medegevangenen, terwijl er in Duitsland een maximum van 15 dagen isolatie geldt.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Hij werd in een isolatiecel gezet omdat hij andere gevangenen zou ‘opruien’. Dit opruien bestond uit het juridisch adviseren van medegevangenen en het regelen van betrouwbare advocaten.

Daarnaast werd hij voor en tijdens zittingen zwaar geketend en onder zwaarbewapende begeleiding getransporteerd, hoewel Fuellmich allesbehalve een fysiek gevaar vormde.

Bekijk het verslag van journalist Djamila le Pair:

‘Vonnis lag al lang klaar’

Hij mocht bovendien geen afscheid nemen van zijn stervende moeder. Voormalig VN-rapporteur Nils Melzer kwalificeerde de behandeling van Fuellmich als psychische marteling.

De rechter heeft in zijn vonnis geen rekening gehouden met deze extreme omstandigheden. Fuellmich werd veroordeeld tot 3,5 jaar gevangenisstraf. De rechter besloot vijf van de 18 maanden voorarrest niet in mindering te brengen. Ook moet hij een lening van 700.000 euro terugbetalen.

Een toeschouwer zei al: ‘Als het vonnis binnen een week wordt uitgesproken, weten we zeker dat het al lang klaar lag’.

De rechtbank besteedde weinig tot geen woorden aan enkele procedurele missers van het Duitse OM, constateerde journalist Djamila le Pair, die de zaak op de voet volgt. Denk aan de Duitse ‘deportatie’ van Fuellmich uit Mexico die werd betaald door de Duitse regering of het feit dat hij zelf werd beroofd van meer dan 1 miljoen euro, door één van de indieners van de aangifte.

Regering wil vrijlating koste wat het kost voorkomen

Het gaat hier om een politiek beladen proces, waarbij het ‘vrijuit gaan’ van de Duitse advocaat en de mogelijkheid dat hij weer in het openbaar zou kunnen spreken nou precies was wat de Duitse regering, koste wat het kost, wil voorkomen, aldus Le Pair.

Na het vonnis bedankte een geschokte, maar desondanks breed lachende Fuellmich het staande publiek: ‘Eén voor allen en allen voor één!’ Le Pair: “Het faillissement van de Duitse rechtsstaat in één beeld.”

Ondertussen wacht hem nog een tweede proces, gebaseerd op 16 aanklachten wegens vermeend onrechtmatige betalingen. Saillant detail: het tweede proces wordt naar verluidt toegewezen aan dezelfde meervoudige kamer die het eerste proces behandelde.

Er is volgens Le Pair dan ook weinig hoop dat de rechtbank tot een mild of onpartijdig oordeel zal komen.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 166 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit artikel interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

70 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Greet Resist
Greet Resist
1 maand geleden

evident welk een persoon er in deze situatie crimineel is

waarheidbovenalles
waarheidbovenalles
1 maand geleden

Heksenverbranding 2025

AOTV
AOTV
1 maand geleden

Echte moffen: onkruid vergaat niet…

tom
tom
1 maand geleden

Wanneer beginnen de processen tegen de criminelen die ons belastinggeld wegsluizen zo de zakken in van schurken? Oprecht geschokt door de onmenselijke behandeling van Rainer Fuellmich.

Sam.
Sam.
1 maand geleden

N.K. is er niks bij.

Aai
Aai
1 maand geleden

Te ziek voor woorden!!! Deze man moet vrij, germany sta op!

Mikkie
Mikkie
1 maand geleden

Ik ken een jongen, destijds 15 jaar oud, meegezogen door een bende als uitkijk. Meer niet. 3 maanden in isolatie. Jongen is kapot. Nu hij vrij is vreest hij de bende- leden.. zijn leven is voorbij.

Prikkienie
Prikkienie
1 maand geleden

Wat is dit afschuwelijk voor Feullmich, dit verdient hij echt niet!!!
Als je in de klauwen valt van het Duitse OM, wat zo corrupt is als de neten,dat je vonnis al klaar ligt, voordat jezelf je verweer hebt gedaan, mensonterend! Wat een monsters, zitten daar lachend te appen, als Feullmich zijn pleidooi houdt!!!!

Misschien een kaartje naar Feullmich sturen?
Dr Reiner Feulmich
Am Grossen Sieke 8
37124 Rosdorf
Germany

Juliette1959
Juliette1959
1 maand geleden

Tsja, de moffenrechtspraak is al vaker krom gebleken. En de d666rechters in Vernederdland zijn die kant ook al lang opgegaan met hun nsbgedachtengoed.
Fuellmich was hard op weg om dat foute volk aan te pakken. Dat is de hele reden achter zijn veroordeling.

Zeeuwse babbelaar
Zeeuwse babbelaar
1 maand geleden

Nogmaals: Rechtspraak is kromspraak
Belachelijk !

malion
malion
1 maand geleden

De goede zit maar weer eens in de gevangenis, vooral iemand die de waarheid spreekt krijgt genadig op zijn kop van de criminelen in een zwarte toga, we weten toch wat DAT betekend. Zum kotzen. Straks staan ze allemaal voor het zwaard van GERECHTIGHEID.

Brioche
Brioche
1 maand geleden

Helaas moffen blijven moffen. De zelfde mentaliteit als in 1940-1945. Het nazi tijdperk is nooit gestopt.

Naam
Naam
1 maand geleden

Wat een toneelstuk zeg

George
George
1 maand geleden

NAZI DUITSLAND uit de WOII as herrezen.
Onder GLOBALIST MERZ zullen er meer van deze processen a la KAFKA volgen!

Eenmaal AFD verboden zullen ook deze leiders en aanhang opgepakt worden.
Het wachten is op nieuwe CONCENTRATIE KAMPEN voor “politieke delinquenten/afvalligen”.

Marrob BE
Marrob BE
1 maand geleden

En toch gaat dat tuig bloeden.
De “deepstate” is in verval.
Europa probeert nog van alles.
Invoeren van de CBDC moet zelfs sneller.
Trump, Poetin en de andere brickslanden doen niet mee.
Zal leuk worden.

koddebeier
koddebeier
1 maand geleden

Smerige Nazi ratten.

Charlotte
Charlotte
1 maand geleden

Ongekend, dit is vastgelegd om hem te straffen!… Het is nog heftiger dan tijdens het oude ijzeren gordijn!… De burger wordt systematisch uitgeroeid!… Wanneer het hun uitkomt!.. Ooit zal het ontploffen dan zijn de burgers het zat, er zijn nog heel veel stappen te zetten voordat REGIEMs gaan aftreden en misschien de democratie weer hersteld gaat worden, voorlopig zitten we in het nieuwe ijzeren gordijn!…. De EU..🫣🤯🤡🤷🏼‍♀️

Waarheidsvinding boven alles!
Waarheidsvinding boven alles!
1 maand geleden

Wat heel veel mensen waarschijnlijk niet weten is, dat Reinier Fuellmich in 2023 twee hele lange belangrijke interviews heeft gedaan met Barrie Trower (stralingsdeskundige voor de militaire sector 50 en 60-er jaren) waarin hele belangrijke gevoelige info wordt gegeven over “Micro wave as a weapon”, deel 1 en deel 2.

Joost
Joost
1 maand geleden

Er is een podcast van Reinier Fullmich en Cliff High, waar ze het hebben over extraterrestrials ofwel buitenaardse.
Dat betekent dat Reinier Fullmich ook zijn nek durft uit te steken, zeker voor een man met zijn status en kaliber zeer opmerkelijk te noemen !

Mart
Mart
1 maand geleden

Nazi praktijken

de pastoor
de pastoor
1 maand geleden

Is dit Duitse rechtspraak het lijk meer op een criminele organisatie.
De rechters rijden zeker ook links in hun gerechtelijke auto.
Dit is 100 jaar teug in de tijd toen had men ook geen rechters maar veroordelers
Ik geloof nog steeds in fulmich hij is voor mij de top van gerechtigheid
Het enige wat zij willen is Fulmich slopen, ik hoop dat hij stand houdt.

Jantina
Jantina
1 maand geleden

Waarom doet niemand iets hiertegen !??? Mensen lichamelijk en geestelijk kapot maken kunnen ze goed !

Chémon
Chémon
1 maand geleden

Ons beschermt ons. De kinderen van de strafgevers moeten immers ook aan de bak kunnen in de hogere sferen.

Jantina
Jantina
1 maand geleden

Wij zijn binnen kort ook allemaal de klos !

Joop
Joop
1 maand geleden

Zijn de nazi’s Rutte en co WEF beffers die smerige neprechters moord op bevolking en monddood maken van oprechte mensen een Neurenberg 2 met tribunaal en dan dat nazaten schorem nu wel aanpakken met hun schoften Merkel ect Ursela nazi’s.

apyr
apyr
1 maand geleden

Het blijven Nazi’s

roro 237
roro 237
1 maand geleden

We leven nu in een krankzinnige periode!

Hugo
Hugo
1 maand geleden

Zo maken ze nou integere mensen kapot naar Chinees model. Schaamteloze communistische propaganda. En dan nog een grote mond hebben over het bewaken van de democratie…Laffe, Hypocriete, Criminele, bestuurders. Tuig en schorem in nette pakken en mantelpakjes zij verdienenen maar een straf en dat is levenslang.

Vagevuur...
Vagevuur...
1 maand geleden

Vrouwe Justitia heeft allang geen “blinddoek” meer om…
Rechters zijn niet meer onafhankelijk en volgen politiek en overheid…
Eerlijke processen zijn ver te zoeken…
5mei vier ik niet meer ,vrijheid is ver te zoeken, herr Füllmich zit gevangen in het gevangenis, wij zitten allemaal gevangen in de digitale wereld…
Ik zie aan de heer Füllmich dat hij flink geleiden heeft, wij wensen hem heel veel sterkte in zijn strijd !
Zijn cojona-ausschuss gaf mij tijdens Cojona-84 heel veel kracht en gaf me het gevoel dat we er niet alleen voorstonden !

de leugen regeert
de leugen regeert
1 maand geleden

Dat krijg je met omgekochte of gechanteerde Rechters het vonnis lag allang klaar

Lies
Lies
1 maand geleden

🙁

Marianna
Marianna
1 maand geleden

dit heet fascisme

Locke
Locke
1 maand geleden

Dit is een duivels farce, die voor deze wijze van rechtspraak gaan hebben niets op met het leven, dit zijn de echte judassen plegen hoogverraad tegen de hele mensheid.
Dat systeem is uit de US komen overwaaien en hier tot kunst verheven. Hebben gedacht nu is het Payback time.

tadori
tadori
1 maand geleden

En van de officiele ”pers” hoor je niets. NIETS.

Duinsnip
Duinsnip
1 maand geleden

Nazi Duitsland is terug. Het wordt nog veel erger.

Marcow
Marcow
1 maand geleden

Hij steekt zijn nek uit

Voor wie eigenlijk.
En met hem meerdere echte patriotten.

Het klootjesvolk blijft maar dom voor zich uit grazen.

Het klootjesvolk verdiend dit EU beleid.

En waar zijn de echte militairen ?????

Voor CBDC en Nazi EU zeker.

Ik schaam me voor als Marinier-Veteraan.
Eed ( Voor volk en Vaderland )
Vergeet dat koningshuis maar. die zitten dik dit in dat EU gedrocht.

David Mills
David Mills
1 maand geleden

Een Nazi proces anno 2025.

hans
hans
1 maand geleden

Izabella voorspelde een spoedige wending ten goede voor Fuelmich. Zover is het echter nog niet.

Peter
Peter
1 maand geleden

Dit is gelijk aan een dictatuur. De geschiedenis herhaalt zich

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 maand geleden

Het wordt de hoogste tijd dat de Duitse burgers de wapens gaan oppakken en gezamenlijk naar Berlijn marcheren, voordat het te laat is. Dit is de enigste mogelijkheid om Duitsland terug te geven aan de Duitsers. Praten helpt in deze fase niet meer. Het is voor de Duitsers erop of eronder, of ze dat nu willen weten of niet. De economie en burgers worden bewust kapot gemaakt, omdat Duitsland het (voormailig) industrieel hart van Europa is. Gaat Duitsland failliet en daarmee kapot, gaat heel West-Europa naar de knoppen.

gerritje
gerritje
1 maand geleden

tja wie de waarheid spreekt komt voor het gerecht tegenwoordig. een stok om de hond te slaan is snel gecreeerd natuurlijk

Ron
Ron
1 maand geleden

De echte mens veroordeeld op basis van LEUGENS. Typisch voor een nieuw aankomend naziregime.

Tom Poes
Tom Poes
1 maand geleden

Showproces! Net als onder STALIN in de jaren ’30, in de Sowjet-Unie. Dit Duitsland is een totale dictatuur geworden!

Sr. Gerard
Sr. Gerard
1 maand geleden

Hij moest uit het verkeer worden getrokken, want hij wilde in september 2021 als bondskanselierskandidaat voor de in 2020 opgerichte partij “Die Basis” aan de verkiezingen deelnemen. En dat moest natuurlijk worden voorkomen.

Nathan
Nathan
1 maand geleden

Dit gebeurt als je zeer gevaarlijke criminelen gaat ontmaskeren dan pakken ze jou op, ze hebben alles tot hun beschikking geld, goud en macht

Lucky
Lucky
1 maand geleden

Alles om de duitse bevolking bang te maken zodat zij het niet ook in hun hoofd halen om zich te verzetten tegen de onrechtwetten van het bezettingsregime.

Ze houden trouwens ook van tweedeling in het volk. Dus de ene groep steunt hem de andere is tegen. Zolang de kudde onderling vecht varen “ze” er wel bij

Andre Breems
Andre Breems
1 maand geleden

Die Duitse rechtspraak is ook dood.

Chris
Chris
1 maand geleden

Nieuwe specialisatie van overheden: het vermalen van individuen die zich kritisch uitlaten over beleid/maatregelen van overheden en kunnen rekenen op een groot bereik.

Vroeger dacht je dat dit vermorzelen van burgers alleen in totalitaire landen als Noord-Korea plaatsvindt maar tegenwoordig is het heel normaal in vrij en democratisch Europa.

Nog niet!
Nog niet!
1 maand geleden

Afschuwelijk.

Jan
Jan
1 maand geleden

In België gaat het met Dries Van Langenhove dezelfde weg op.
Die kan ook enkele jaren achter de tralies vliegen.
Iedereen die tegen die linkse aardwormen ingaat wordt uitgeschakeld.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 maand geleden

DE REGERING IN DUITSLAND IS WEER HELEMAAL TERUG BIJ AF!!!!

Jan
Jan
1 maand geleden

Dit is buitenproportioneel.
Hij heeft 5 ton gejat van het fonds om een huis van te kopen.
Dat alleen moet berecht worden.
Meer dus niet.

Daarna sloot hij weer een contract af met het fonds. Dat is dus medeplichtig.
Zet die Duitse muts maar bij hem in de cel, of in de plaats van.

Rudolf P.
Rudolf P.
1 maand geleden

Richter Freisler is gereincarneerd in nieuwe Duitse rechter.

dingsken
dingsken
1 maand geleden

Hetzelfde gebeurt in belgieje met Dries Van Langenhove. Politieke vervolging door middel van rechters. De man wordt ondertussen al 7 jaar vervolgt, met aan 300.000€ boetes omdat hij de waarheid spreekt over een aantal smerige zaakjes die iedereen bekend zijn. Ze willen een voorbeeld stellen en zo de andere klokkenluiders schrik aanjagen.

yvja
yvja
1 maand geleden

Meer dan smerig en zeker onterecht vonnis, wat te doen nog als bevolking, het hele zieke juridische systeem totaal ontmantelen… maar hoe dan?
Want dit vonnis was al lang van te voren al klaar hoor!
Dit heeft helemaal NIETS met WERKELIJKE |Rechtsspraak van DOEn!!!!

Back to top button
70
0
We lezen graag je reactie!x