Hier gaat een grotere agenda achter schuil en die agenda gaat om leven en dood. Dat zei advocaat Reiner Füllmich tijdens ‘Neurenberg 75’, de viering van de 75e verjaardag van de Code van Neurenberg.
Deze mensen proberen ons letterlijk te vermoorden, zei Füllmich in gesprek met Shabnam Palesa Mohamed van Children’s Health Defense. “Ze zijn geïnfiltreerd in alle lagen van de samenleving. Daar zijn ze al 30 jaar mee bezig.”
We kunnen onze leiders niet vertrouwen
De advocaat benadrukte dat ze ‘heel goed zijn in wat ze doen’. “Daarom moeten we ons realiseren dat we onze leiders niet kunnen vertrouwen omdat ze niet onze leiders zijn. Zij zijn degenen die geïnfiltreerd zijn in de rechterlijke macht, in de gezondheidszorg, de economie en politiek.”
Dat is wat ons de macht geeft
“We kunnen alleen onszelf vertrouwen,” zei Füllmich. Volgens hem moeten we ons losmaken van dat systeem. “Al die ngo’s en grote corporaties vallen om. We moeten onze eigen gemeenschappen vormen en de verbinding zoeken met elkaar. Dat is wat ons de macht geeft.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Iedereen is schuldig, behalve Israël
Europarlementariër uit ferme kritiek op schimmige SDG’s: ‘Dit ondermijnt de democratie’
Bankreuzen aangeklaagd om rentemanipulatie
Socioloog: ‘In ‘woke’ zie ik het oude communisme weer opleven’
VIDEO: Deze elektrische levensvormen eten elektronen
‘U mag nooit meer op vakantie. U moet thuis blijven. En mond houden’
Russische oliereus stond onder controle van Rothschild, en Poetin stak daar een stokje voor
‘Recordaantal’ UFO-waarnemingen in Rio Grandevallei (video)
Min 42 graden in oktober?! Overal in de Verenigde Staten sneuvelen kouderecords. Wat kunnen we verwachten?