Mensen uit de verzorgingstehuizen worden niet gehoord. Dit is de eerste keer dat een bewoner van een verzorgingstehuis aan het woord komt, zei de 89-jarige Roger Lybaert op de Belgische tv. Hij is van mening dat hij zijn vrijheid is kwijtgeraakt sinds het uitbreken van de coronacrisis.
In een gretig gelezen opiniestuk in Knack schrijft Lybaert, die met zijn vrouw in een bejaardentehuis in Antwerpen woont, dat ouderen in onze maatschappij het slachtoffer zijn van de coronamaatregelen. “Wat vandaag gebeurt door de komst van de coronapandemie en onder het mom van ons geestelijke en lichamelijke welzijn is een drogreden om mensen van 80 jaar en ouder uit de maatschappij te verwijderen. Men moet niet te veel aandacht aan hen besteden. Ze zijn, zoals men over producten weet te zeggen, out of date.”
Dat mondkapje is om je stil te houden
In het verzorgingstehuis waar Roger Lybaert woont, zijn in totaal 22 mensen overleden. “De hoofdoorzaak dat mensen sterven in een verzorgingstehuis is eenzaamheid.”
In het tv-programma De Afspraak zei hij dat hij 33 jaar militair is geweest en is opgeklommen van soldaat naar adjudant. “Ik weet dat vrijheid heel belangrijk is. Ook als militair wist ik dat. En dan word ik 89, en gaat ineens de deur dicht. Dan zegt men: blijf rustig binnen, want buiten is het gevaarlijk. U moet afstand houden van andere mensen en een mondkapje opdoen. Dat mondkapje is om je stil te houden, zwijgzaam. Het mondkapje is een symbool.”
Deze vrouwen beweren ‘buitenaardse’ kinderen te hebben die aan boord van ruimteschepen leven
Volgens Rutger Castricum heeft Jack van Gelder ‘desinformatie’ verspreid over coronaprik: kijk en oordeel zelf
Wist je dat Israël ook concentratiekampen had? Dit heb je vast niet geleerd op school
“De NOS fungeert als inlichtingendienst en is dodelijk wapen dat kan bepalen hoe de massa denkt”
Farmaconcern Merck ontmaskerd wegens vaccinfraude
Visioenen op het sterfbed: hallucinaties of hulp van gene zijde?
“Aliens en UFO’s in ’s werelds diepste meer”
Waarom ik geen masker op zet – deze waanzin moet stoppen
Op 22 september wordt dit ‘verdrag’ bezegeld, waarmee voor van alles en nog wat de noodtoestand kan worden uitgeroepen