Een aantal complotdenkers zeggen dat president Barack Obama orkaan Sandy heeft gecreëerd om zijn tweede ambtstermijn zeker te stellen.
ConsfearacyNewz, TheIntelHub.com en InfoWars.com hebben de afgelopen dagen artikelen gepubliceerd waarin werd gesuggereerd dat de president HAARP heeft gebruikt om Sandy te fabriceren, meldt US News.
Het High Frequency Active Auroral Research Program is een onderzoeksinstituut in Alaska dat onderzoek doet naar de ionosfeer. Het project wordt gezamenlijk gefinancierd door de Amerikaanse luchtmacht, marine, de Universiteit van Alaska en DARPA.
Natuurrampen
De ionosfeer is belangrijk omdat deze laag geregeld radiogolven reflecteert en GPS-signalen verstoort, wat een ‘grote invloed heeft op de communicatie en navigatie’ op aarde, legt de NASA uit.
Vandaar dat complotdenkers een aantal natuurrampen in associatie hebben gebracht met HAARP. Zij zeggen dat de overheid het instituut gebruikt om het weer te manipuleren met behulp van elektromagnetische golven.
Op vrijdag publiceerde InfoWars een artikel waarin werd gesteld dat Sandy ‘ongetwijfeld zou leiden tot totale chaos en Obama een uitgelezen kans zou bieden om zich te bewijzen als leider’.
Leken
“Na de perfecte storm,” zo schreef Kurt Nimmo van InfoWars, “zal de reguliere pers natuurlijk alle mogelijke propaganda verspreiden die Obama nodig heeft om de verkiezingen te winnen.”
Nimmo merkte op dat HAARPStatus.com, een website die de frequentie van de ionosfeer zou detecteren, voor de storm verhoogde activiteit liet zien boven de oostkust van VS. HAARPStatus.com blijkt echter geen verband te houden met HAARP.
In maart 2010 legde ruimtevaartdeskundige David Naiditch op Skeptic.com uit waarom complotdenkers alles graag afschuiven op HAARP. “Het is een enorm hebbedingetje van het Pentagon dat met de ionosfeer van de aarde speelt,” schreef hij, “maar voor leken is het een heel mysterieus apparaat.”
Humeur
Hoewel orkaan Sandy Obama ongetwijfeld kan helpen, zou de invloed van de megastorm op Amerikanen ook in het voordeel kunnen werken van zijn concurrent Mitt Romney. Zoals Politico afgelopen weekend schreef: “Mensen die een week lang zonder stroom hebben gezeten zijn op 6 november niet in een opperbest humeur en stemmen daarom wellicht niet op de zittende president.”
Bron: Usnews.com
Gerelateerd:
- Romney-familie koopt stemcomputers op (video)
- Dit gebeurt er als je wilt meedoen aan een presidentieel debat
- Mitt Romney waste drugsgeld wit voor Bushkartel (video)
- Overheid VS experimenteerde op veteranen onder MK-Ultra
- De invloed van HAARP op het bewustzijn







VIDEO: Ontdekking nieuwe bewoonbare planeet ‘brengt buitenaards leven heel dichtbij’
Blootstelling aan pesticiden vermindert geheugen
Rutte en De Jonge zitten niet te wachten op vragen over Demmink: ‘Kun je die gast even weghalen?’
Coronavaccins ’te gevaarlijk’: Duitse EK-elftal wordt beschermd tegen bijwerkingen
In Amerika stierven in 15 jaar tijd 2 mensen aan de mazelen. Zoveel mensen stierven in dezelfde periode door het mazelenvaccin
Libanese journalist: ‘Dit addergebroed zit achter corona, conflict in Amerika’
Zo ziet ‘democratie’ in EU-parlement eruit: draai microfoon politicus dicht en lees hem de les over vrije meningsuiting
Mysterieuze UFO-lichten boven Sint-Petersburg (video)
BVNL neemt stelling: ‘Nederland moet de banden met het World Economic Forum direct verbreken’