Binnenland

Zorgen over wijziging wetsvoorstel: ‘Hugo de Jonge wil ons medisch geheim afschaffen’

Help door deze informatie met je kennissen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Mensen maken zich zorgen over een wetswijzigingstraject in verband met actuele ontwikkelingen op het terrein van preventief gezondheidsonderzoek. Verschillende mensen zijn in de documentatie gedoken en trekken aan de bel.

Het gaat om een ouder, lopend traject om ‘preventief gezondheidsonderzoek’ mogelijk te maken, dat plotseling wordt gekaapt om brede screening op infectieziekten erin te metselen en een grondrecht te beperken, licht hogeschooldocent Willem Sorm toe in een bericht op LinkedIn.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

In de nota van wijziging, die in maart door staatssecretaris Blokhuis van Volksgezondheid naar de Tweede Kamer is gestuurd, valt onder meer te lezen: “Daarnaast is het bij nieuwe ziekten, zoals Covid-19, als regel zo dat er nog niet voldoende wetenschappelijk onderzoek beschikbaar is. Daardoor kan de aanvrager van een vergunning onmogelijk aantonen dat het onderzoek naar wetenschappelijke maatstaven deugdelijk is. Voor dergelijke gevallen wordt in deze nota van wijziging een voorziening getroffen.”

Wettelijke beperking van dit grondrecht

En verder: “Deze voorziening is nodig om in uitzonderlijke situaties een vergunning te verlenen ondanks dat de wetenschappelijke deugdelijkheid niet kan worden beoordeeld of aangetoond.”

Nog een opmerkelijke passage: “Als het gaat om bevolkingsonderzoek dat van rijkswege wordt aangeboden, is er na inwerkingtreding van het wetsvoorstel geen sprak meer van een vergunningplicht. De voorliggende regelgeving ziet dus niet op initiatieven vanuit de overheid, maar wil ruimte geven voor initiatieven van andere organisaties in uitzonderlijke omstandigheden.” Het is onduidelijk welke ‘andere organisaties’ dit zijn.

Normaal gesproken heeft iedereen recht op eerbiediging van zijn persoonlijke levenssfeer. Let op: “Deze nota van wijziging voorziet in een wettelijke beperking van dit grondrecht, namelijk het zonder toestemming van de betrokkene inzage krijgen in of gebruikmaken van gegevens over diens gezondheid.” Waarom moet dit grondrecht worden beperkt?

Dit moet stoppen!

Sorm: “Wilt ú dat de overheid straks ‘preventief’ uw gezondheid laat onderzoeken? Eventueel door ‘andere organisaties’ en zónder ‘wetenschappelijke deugdelijkheid’?”

Ook ondernemer Roland Brautigam, die de overheid een schip aanbood voor coronapatiënten, schrok toen hij het document las. “Hugo de Jonge wil ons medisch geheim afschaffen!” schrijft hij. “Ons grondrecht op medisch geheim wordt ingeperkt! Het staat er gewoon! Dit moet stoppen!”

Interessant

Vond je dit artikel goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.7 86 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

146 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
wappie
wappie
4 jaren geleden

Koehandel? Mensen vooraf selecteren op kwaliteit?

ProAsfalt
ProAsfalt
4 jaren geleden

Medische geheim?

Die is vandaag door het hof definitief afgeschaft want als men verplicht is om bij terugkeren naar je thuisland een negatieve PCRtest moet overleggen, welke een invasieve medische handeling is, dan is het medische geheim de facto al terzijde geschoven.
Deze uitspraak van het hof is veel meer verstrekkend dan men op het eerste oog beseft. Daarom is het een schandelijke uitspraak. Het is rechtspraak dat indruist tegen de bescherming van het volk tegen de grote boze overheid. Het is daarom oorlogsrechtspraak.
https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Gerechtshoven/Gerechtshof-Den-Haag/Nieuws/Paginas/Nederlandse-staat-in-gelijk-gesteld-in-zaken-over-PCR-testen.aspx

Waarom hoor je niets over deze verstrekkende uitspraak van het hof?

Edward
Edward
4 jaren geleden

Hij gaat maar door en door met het afschaffen van onze grondrechten en niemand in de Tweede Kamer die hem terugfluit. We leven echt in een dictatuur.

Annette
Annette
4 jaren geleden

Hugo de Jonge is een CRIMINEEL. Het is duidelijk waar dit allemaal voor bedoeld is. Deze waanzinnigen willen dus straks precies weten, wie er wel of wie er niet dat dodelijke “vaccin” heeft gekregen. En daarna zal er wel een bevel komen om al die lastpakken op te pakken. Het klinkt futuristisch, maar het lijkt erop dat wij in een nog grotere nachtmerrie terechtkomen. Het vorige verhaal over die zogenaamde goedgekeurde vaccins was ook duidelijk: je wordt niet met een levensreddend vaccin ingespoten, maar met puur gif. Misschien voor de meesten nog niet gelijk dodelijk, maar je hoeft er niet lang over na te denken, wat er gebeurt, als je dat straks 2 keer per jaar in je mik krijgt.
In één woord: walgelijke praktijken!

Ludger
Ludger
4 jaren geleden

Grootste psychopaat die Nederland ooit gekend heeft. En nog steeds nemen hersendode zombies hem serieus als minister van volksgezondheid. Wát een horror!

Merijn Hugens
Merijn Hugens
4 jaren geleden

Wie een kuil graaft voor een ander

Hugo & Co zijn overduidelijk in de Paniek-Modus…gauw nog even proberen om alle NWO-Social-Credit-System-Totale-Controle-middelen er gauw nog ff doorheen te drukken..Ga je gang Hugo lekker je eigen Ondergang tegemoet! Door je stompzinnige Autocratische wetswijzigingen zullen meer & meer Nederlanders sneller & sneller wakker worden…vooral zo doorgaan!

Patrick
Patrick
4 jaren geleden

Massacontrole is wat ze willen, communisten van ons maken

Ik doenietmeermee
Ik doenietmeermee
4 jaren geleden

Waarom drukt een demissionair kabinet er allemaal nog wetswijzigingen door??

virineya fijnheer
virineya fijnheer
4 jaren geleden

Totaal idioot.
Onacceptabel.

Paca
Paca
4 jaren geleden

de grondwet afschaffen en ons gewoon verkopen

tweelingziel
tweelingziel
4 jaren geleden

De geheimhoudingsplicht kan niet afgeschaft worden, evenmin als (zie bericht nazi-omroep-stichting) een toegangstest voor reizigers verplicht kan worden: strijdig met de eed van Hippocrates, art. 3 van het BINDEND Europees Handvest, de Neuren-bergcode etc..

Christien
Christien
4 jaren geleden

Niet alleen dit moet stoppen.
hugo de jonge hoort achter slot en grendel.

Zeg NEE, STOP.

Wendy & Hugo
Wendy & Hugo
4 jaren geleden

Stukje bij beetje pakken ze alle rechten af als het aan die landverraders ligt. Daar is the great reset voor bedoeld. You one nothing zelfs niet je eigen lichaam!!!

Marianna
Marianna
4 jaren geleden

ook staatssecretaris Blokhuis is niet goed bezig, waarom doet hij dit?
vind hij het goed dat zijn gegevens, die van zijn vrouw en kinderen, op straat liggen?

Herman de Graaf
Herman de Graaf
4 jaren geleden

Grondrecht is een basisrecht.
Dit recht is niet vervreemdbaar.
Dat een overheid hier anders over DENKT, wil nog niet zeggen dat ook het anders IS.
Dit schetst slechts dat de overheid een machtsgreep pleegt. Totalitair bestuur.

Momenteel praten sommige politici over het werken aan herstel van het vertrouwen van de burger in de overheid.

Wel nu. Is dit die andere opvatting door de VVD en D66 over het nieuwe bestuurscultuur van Nederland?

Leugenaars zijn ze, en dat blijven ze.
Te vertrouwen zijn ze niet. Dat blijkt.

Dick Hoekman
Dick Hoekman
4 jaren geleden

Die schoolmeester denkt zeker dat hij nog voor de klas staat en alles je op de mouw kan spelden maar ik mag toch aannemen dat wij geen kinderen meer zijn die hij kan belazeren ??????

pien
pien
4 jaren geleden

Die 3e klasser heeft hoogmoedswaanzin, die draait helemaal door, heeft nergens een rem op

Peter P. van Oosterum
Peter P. van Oosterum
4 jaren geleden

Hugo de Jonge is demissionair en demissionaire kabinetten mogen alleen maar op de winkel passen. Wetswijzigingen of heel nieuwe wetten mogen door demissionaire ministers niet worden gemaakt. Als dat wel zou gebeuren is de totale betekenis van onze parlementaire democratie verloren.

Jopie
Jopie
4 jaren geleden

Weer iets van die de jonge. Hij moet nu eens teruggefloten wordt, maar wie gaat dat doen. Wat een hersenspinsels heeft die man in zijn kop !!!!

linda
linda
4 jaren geleden

ik zeg in de boeien slaan en afvoeren!

Vlinder
Vlinder
4 jaren geleden

Nou sorry hoor,hij is echt van de pot gepleurt! Hij heeft het laagste bewustzijn wat er bestaat,het bewustzijn van een virus!

t de vries
t de vries
4 jaren geleden

Is er nu niemand bij het cda die deze idioot stopt of vinden zij het prachtig dit handelen tegen de bevolking van een psychopaat als minister van volksongezondheid .Het word echt tijd dat wij opstaan tegen deze dictatortjes rutte en de jonge ,het enige wat ons overblijft volksopstand .Als niemand van de tweede slaapkamer zich verzet zullen wij het zelf moeten doen

Chris
Chris
4 jaren geleden

Deze maatregel moet direct stoppen! Je mag het niet zeggen maar het zijn echt nationaal socialistische praktijken die Adolf Hitler ook hanteerde weet ik van mijn ouders. Wordt wakker mensen.

Edward
Edward
4 jaren geleden

Een vaccinatie status is een medisch geheim, werkgevers en ondernemers mogen hier helemaal niet om vragen.

H.J.
H.J.
4 jaren geleden

Bedankt kiezers in Nederland, die wederom op de VVD,CDA. D’66, PvdA en Gr Links hebben gestemd, jullie kinderen zullen later trots op jullie zijn in Noord Korea aan de Noordzee.

t de vries
t de vries
4 jaren geleden

Deze man is een machtsgeile psychopaat ,het puppetje van de wereldelite voor wie hij een zeer gevaarlijke uitvoerder is .Door zijn geestelijke beperking heeft hij totaal geen enig gevoel net als rutte trouwens .Zij zijn beiden de gedroomde uitvoerders zonder scrupules moorden zij de nederlandse bevolking uit en nu met deze wetswijzeging kunnen zij in de toekomst een ieder die zich niet heeft laten vaccineren vervolgen .Wij zullen en moeten het gif tot ons nemen , Aangezien zij weten dat men steeds meer aversie vertoond tegen het vaccineren en de leugens daar omtrend niet meer werkzaam zijn pakken zij de wetgeving aan . Met deze wijzeging verliezen wij een van de laatste eschermingen omtrend prive .De overheid heeft in de loop der jaren zich steeds meer toegeeigend op het gebied van controle .Al onze prive rechten zijn al geminimaliseerd de controle staat is verder uitgebouwd al onze vrijheden worden afgenomen .

Gezondheid (MGTOW)
Gezondheid (MGTOW)
4 jaren geleden

Mijn broer en ik lijken nog altijd de enigen te zijn die geen mondkapjes dragen in de winkel, zelfs nu nog.
Nederlanders willen het nog steeds niet leren, ik vind het echt zeer ongekend dit.

Robert
Robert
4 jaren geleden

Ik speel sterk met de gedachten om de overheid te gaan verzoeken met het oog op de privacy mijn volledig medisch dossier te deleten. Daarnaast zal ik eens gaan kijken wat de mogelijkheden zijn om aangezien ik als niet gevaccineerde binnenkort geen normaal gebruik meer kan maken van de zorg, mijn verplichte zorgverzekering te gaan opzeggen.

Joop
Joop
4 jaren geleden

Kansloze clown Dr Hugo Mengele.. hij blijft het proberen – de anti-mens elite blijft het proberen.

Maar het is game-over – de kat is door de kerk zeg maar.
Deze lakei van Klaus Shwabber kan alleen nog maar meer liegen – het is net als drijfzand, hoe meer hij liegt (beweegt) hoe meer hij verder zakt in de modder.

Als ik Hugochenko weer zie kronkelen pak ik sinds kort gewoon wat popcorn.

Bart
Bart
4 jaren geleden

Zware discriminatie

Harry
Harry
4 jaren geleden

Probleem is dat er dan vrijwel direkt commerciele vrije jongens klaar staan om hiermee lekker vlot poen mee te verdienen en de gegevens verkopen aan de hoogste bieder. Daarom is mijn uitnodiging direkt naar België gefaxt via de papiervernietiger. Top! Weg met die zooi!!

salvar
salvar
4 jaren geleden

enge wereld

NicoVilly
NicoVilly
4 jaren geleden

Een schoolmeester zonder enige medische opleiding gaat de medische sector de les spellen. Waar zijn ze mee bezig?

Nijntje
Nijntje
4 jaren geleden

Hele gevaarlijke man die Hugo.
Hij ziet niet dat hij voor het karretje van Rutte en de andere deepstaters wordt gespannen. Gewoon niet intelligent genoeg. 1 keer raden wie straks vooraan staat bij het uitdelen van levenslange straffen.
En de anderen met het vingertje wijzen om hun eigen veroordeling te voorkomen. Gaat niet werken. Code van Neurenberg is hier duidelijk over.

Henk
Henk
4 jaren geleden

De regering moet zich verre houden van inmenging en bemoeizucht met het medisch geheim. Dat is namelijk iets tussen arts en patient . En verder niets , het word steeds gekker iedere dag opnieuw .

Wim bierman
Wim bierman
4 jaren geleden

Ranzig

Icksy Nixx
Icksy Nixx
4 jaren geleden

Misschien moet Hugo zelf maar eens gebruik maken van z’n politieke “grond-recht”…..Wat een achterbakse vieze gluiperd is het toch…
Natuurlijk heeft hij dit niet zelf bedacht. Daar is íe gewoon te stom voor. Maar WIE heeft het dan wel bedacht en WIE geeft de opdracht dit in te voeren/uit te voeren? Ook iemand met veel GROND-recht.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
4 jaren geleden

Om de great reset te implementeren en het communistisch project van build back better te starten moest eerst een dekmantel gevonden worden waaronder en waarmee door toepassing van salami tactieken het nieuwe normaal ingevoerd kon worden. Het nieuwe normaal waarin controle, overheidsafhankelijkheid en centraal gestuurde economie de hoofd bestandelen zijn. Deze dekmantel werd gevonden in de “nieuwe ziekte” die in werkelijkheid een oude bekende ziekte is die voorzien werd van een nieuwe naam.

Elise
Elise
4 jaren geleden

Ik ben gestopt met de nabehandeling van kanker. Kon niet tegen de medicatie. Betekent dit dan ook dat een uitkeringsinstantie kan zeggen: u moet aan de medicatie, anders stoppen we uw uitkering?
Ik vind, dat de overheid al teveel invloed heeft op mijn leven, omdat ik in een uitkering situatie zit. nl. belachelijke regelgeving. Instantie over de vloer, die niet eens medisch geschoold zijn enz.
Dit is een gevaarlijke situatie. Heb het niet eens over privacy.

ron
ron
4 jaren geleden

Het word toch tijd dat deze zieke mensen in Den Haag opgepakt moeten worden en heel snel.

Icksy Nixx
Icksy Nixx
4 jaren geleden

Ik stel voor de zittende én de nog te benoemen bewindslieden vóóraf te keuren op hun geestelijke gezondheid. Dus afkeuren indien: megalomaan, psychopaat, zelfoverschattend, autistisch, incompetent, schizofreen, verwaand, wereldvreemd, zwak begaafd, egoïstischt, gierig, kleptomaan, narcistisch, corrupt, omkoopbaar, naïef, dom, etc.
Dan blijft er in Den Haag niet veel over om het land te regeren…..
En dan kun je heel veel tijd en geld besparen op je volstrekt onbetrouwbare in onvrijwillige drammerige coronatestjes…..

Pieternella
Pieternella
4 jaren geleden

De Jonge doet ook niet veel anders meer, hè? Hij heeft als minister van sport alle sportbeoefening afgeschaft, dus hij houdt een heleboel tijd over. *Sarcasm off.

Johan
Johan
4 jaren geleden

Hoe stop je een ‘oorlog’, wanneer kwetsbare mensen zich niet meer kunnen verdedigen?

Peter
Peter
4 jaren geleden

Dit mag nooit gebeuren. De overheid maakt meer kapot dan je lief is.

Jopie
Jopie
4 jaren geleden

Totaal gestoord ??

Wim
Wim
4 jaren geleden

Ik denk dat de Jonge beter zijn tasje kan inpakken welke hij mee moet als ze hem op pakken. Tjonge wat is er veel aan de hand. De ene na de andere onthulling. Vooral in de States. Het gaat goed komen mensen!

No name
No name
4 jaren geleden

Wanneer snoeren we deze ellendeling de mond? Wat een verschrikkelijk misselijk mannetje. UITSPUGEN !!

Piko
Piko
4 jaren geleden

Lekker he zo’n schoolmeester op die plek. En er zijn helaas nog nog veel te veel mensen die achter hem aanlopen, waar naar toe weten zij genoeg ” nog ” niet.

M. Niewold
M. Niewold
4 jaren geleden

Dit moet zeker stoppen gaat ze niks aan

Jensen kijker
Jensen kijker
4 jaren geleden

Nou, dan zal ik even wat ziekenhuizen en artsen bellen waar ik ooit in mijn leven geweest ben, met het verzoek mijn gehele dossier te wissen. Dan besta ik niet meer.

Don Gabriël
Don Gabriël
4 jaren geleden

Neen dit is te idioot voor woorden. Graag, heel graag een andere regering die niet naar de pijpen van de pharmaceutische industrie danst.

Jan Bruggink
Jan Bruggink
4 jaren geleden

Hugo de Jonge is de reïncarnatie van Josef Mengele. Maar dan met nog extremere ideeën.

Anne
Anne
4 jaren geleden

Het wordt toch ook steeds gekker. Het wordt tijd dat heel Nederland opstaat tegen dit zooitje daar in Den Haag.
Maar ja, maar ja er zijn nog teveel schapen die geloven dat dat zooitje het goed met hun voorheeft. Pffff

nooit meer zwijgen
nooit meer zwijgen
4 jaren geleden

Wanneer gaan we die nieuwe nazi’s stoppen? Ik heb er geen beter woord voor gevonden als vergelijking! Zelfs mensen die de holocaust hebben overleeft zeggen dat het nu nog smeriger gaat dan in de oorlog, dan moeten toch je oogkleppen afgaan hoor.
HET VERZET MOET SNELLER GROEIEN ZODAT WE WAAR KUNNEN MAKEN WAT ECHT NODIG IS, EEN NIEUW TRIBUNAAL VOOR DEZE OORLOGSMISDADIGERS! Ze voeren een chemische oorlog de aanval op het lichaam met een bekend verboden middel. WANT IN HET VERZET ZIT JE NIET ZOMAAR.

Rita
Rita
4 jaren geleden

De genen die beperkt moet worden is rutte en de jong

P. Puk
P. Puk
4 jaren geleden

Waarom wordt er dan geen gecoordineerde actie opgezet?

nooit meer zwijgen
nooit meer zwijgen
4 jaren geleden

Nog meer nieuw nazi beleid!

BOB
BOB
4 jaren geleden

Ik snap niet hoe een “demissionair kabinet” vol faalhazen en konijnen die allang opgerot hadden moeten zijn nog zulke idiote beslissingen kan nemen en alle grondrechten en regels nog doodleuk even kunnen veranderen voor ze het ruime sop kiezen.De schade die deze ware faschisten aanrichten word alsmaar groter en
deze machtsgeile criminele corrupte zwijnen moeten dan ook zo snel als mogelijk hun boeltje pakken en van het toneel verdwijnen voor het te laat is en land en welvaart helemaal geëlimineerd zijn.

Marrob BE
Marrob BE
4 jaren geleden

De antichrist is onder ons en zijn naam is : Hugo de Jonge.
Alles wat hij doet is ingegeven door de macht der duisternis, want zelf is hij niet clever genoeg om dit te bedenken.
Hij komt nog met meer KWAAD.
Ik denk, dat hij als CDA’ er iets van de bijbel weet of zou moeten weten.
Hij laat dus bewust het KWAAD over hem regeren.
Het zal op zeer korte termijn slecht met hem aflopen, maar dat zal hem een biet zijn.
Kijk goed naar zijn ogen en dan zie je een eng mannetje.

R.M.M.
R.M.M.
4 jaren geleden

Hugo is een Chaucheskuïst, een rasechte onderdrukker aan het worden!

Martina
Martina
4 jaren geleden

Dit is mensonterend

Frans S
Frans S
4 jaren geleden

Deze Idioot Moet absoluut voor het gerecht worden gebracht voor al de misdaden die hij het afgelopen jaar heeft uitgevoerd en dan de gevangenis in…..

Zonnebloem
Zonnebloem
4 jaren geleden

Dan kan hij gelijk bij grofvuil gezet worden.
Wat wil die schoolmeester..zo ondeskundig als wat.op medisch gebied..ik heb de schijt aan die kwast..eens zal alles uitkomen.dan piept de politiek .plus hun aanhangers wel anders.

Back to top button
146
0
We lezen graag je reactie!x