Mens en Dier

Rutte geeft miljarden aan Zuid-Europa, terwijl onze huishoudens ‘onderaan bungelen qua vermogen’

Help door dit met vrienden op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Vorige week werden de 27 EU-leiders het eens over het coronaherstelfonds. Premier Mark Rutte was ‘de grote dwarsligger’. Er komt 750 miljard euro beschikbaar voor de landen die het meest getroffen zijn door de coronapandemie. Maar liefst 209 miljard daarvan gaat naar Italië.

“Een historische dag voor Europa en voor Italië, twitterde de Italiaanse premier Conte. Italië krijgt 81 miljard van de EU om het land na de corona-epidemie weer op te bouwen en mag ook nog eens 127 miljard lenen tegen een zeer gunstige rente. Italië krijgt daarmee zelfs 36 miljard meer dan in het eerste voorstel van de EU.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Nederlandse miljarden stromen richting Italië. Dat is opmerkelijk, aangezien uit cijfers van de ECB blijkt dat de gemiddelde Italiaan twee keer zo rijk is als de gemiddelde Nederlander of Duitser. Waarom moet Nederland of Duitsland de portemonnee trekken voor Italië terwijl de rijkere Italianen gemakkelijk hun eigen overheid kunnen ondersteunen?

We staan bijna helemaal onderaan!

“Na 10 jaar Rutte is het gemiddeld vermogen per Nederlander spectaculair gedaald tot het niveau van Kroatië en Slowakije. Hij heeft met zijn Partij van, voor en door Ondernemers (VVD) het land gesloopt en al het geld via brievenbusfirma’s weggesluisd naar belastingparadijzen,” stelt Ed Roodbeen vast.

FvD-Statenlid Eelco van Hoecke voegt toe: “Tot dusverre het sprookje van Rutte en de VVD dat de EU heeft gezorgd voor meer rijkdom en banen in Nederland! We staan bijna helemaal onderaan!”

“Nederland geeft geld weg aan Zuid-Europa, terwijl onze huishoudens onderaan bungelen qua vermogen. Nederland is inmiddels een tweedewereldland. Schande! Huishoudens zijn steeds minder vermogend onder andere door verhoging van de btw en energiebelasting,” zegt zijn collega Martin Bos.

Ook FvD-voorman Thierry Baudet is boos:

0 0 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

27 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
4 jaren geleden

Voor ons als reaguurders op deze site eigenlijk niets nieuws. We schreven dit al jaren terug trouwens, nee dit soort berichten moeten uitgezonden worden door de NOS, RTL of geplaatst worden door het media kartel Telegraaf, AD, VK, NRC. Het liefst in verkiezingstijd.

Willem
Willem
4 jaren geleden

Baudet boos, nou dat zal indruk maken, voorlopig spelen ze het spelletje gewoon mee en verandert er niets. Partij met de meeste leden, hij is al een maand nergens meer te vinden en de rest van de partij ook niet. We moeten het zelf doen, ben druk bezig geweest de laatste maanden maar ja, ik heb geen tractor of tank. Rutte geeft weg, ja iets wat niet van hem is, als hij nou zijn bij elkaar gestolen kapitaal weg zou geven aan verzorgingstehuizen waar veel mensen onnodig stierven doordat hij zich liet en laat sturen door een criminele smerige bende die maar een ding willen en dat is totale controle en uitroeiing dan zou hij het nog een beetje kunnen goedmaken en dan niet op de knieën voor Blm maar voor al die oudere mensen en kleine kinderen die nooit meer hetzelfde worden.

walter
walter
4 jaren geleden

En ze worden dankzij corrupte npo weer de grootste partij

H.J.
H.J.
4 jaren geleden

Waarom lees ik dit niet, in de door de club van Opa Bernhard, gecontroleerde Nederlandse media.

Deze media is zo Links dat ze zelfs ieder ander geluid negeren.

Rutte is het slechtste, wat Nederland na de tweede wereldoorlog is overkomen.

RUTTUP en NEXIT.

Adriaan W
Adriaan W
4 jaren geleden

Iedereen die een beetje geïnteresseerd is in politiek doet zichzelf een plezier om opzoek te gaan naar meer gegevens/info op de alternatieve media, zoniet dan blijft men in mijn opinie een NON-Journaal zombie welke bijna alle halve waarheden en fikse leugens geloofd.

Mark Rutte onze grote leider, de rechtvaardige kameraad, hij die de zon doet verbleken houd zich precies zoals “Deep State” van hem verlangt aan het concept, volgens de Gerogia Guidstones moeten zich 3 overbevolkte landen zich als eerste zich consolideren aan de Nieuwe Wereld Orde, deze zijn; Haïti, Japan en Nederland, zoek het zelf uit en huiver als je een zwakke maag hebt.

Willem
Willem
4 jaren geleden

Ze zijn al jaren bezig de middeninkomens gelijk te trekken met de rest van Europa , als die superstaat er straks toch komt . dan hebben ze de middenklasse over heel Europa gereduceerd tot een soort van minima klasse net genoeg om rond te komen en te weinig verdienen om zich enige vorm van luxe te permitteren .

Al die extra belastingen verdwijnen rechtstreeks in de zakken van de elite de kloof tussen arm en rijk zal nog veel groter worden in de toekomst ….

Jeff
Jeff
4 jaren geleden

Wat NL nodig heeft is een Trump; die houdt z’n poten tenminste stijf als het erop aankomt. Die ligt gewoon werkelijk in een deuk om die brilsmurf uit NL

Caesar Lion Cachet
Caesar Lion Cachet
4 jaren geleden

LS…

Italië heeft al eens gedreigd uit de EU te stappen en de Russen onder Putin nemen de zaak graag over ! Dus, dus, dus, de Rusland fobie speelt hier een rol ?!

ProAsfalt
ProAsfalt
4 jaren geleden

Maakt niet uit.
Gelet op de peilingen, VVD 45 zetels, kan het volk zich hierin wel vinden.

GEEN Schaap
GEEN Schaap
4 jaren geleden

Italië heeft als derde land ter wereld de grootste goudvoorraad van ruim 2400 ton met een waarde van minstens 12.000.000.000.000 euro.

Waarom moeten wij hun dan helpen ? Het land is meer dan rijk genoeg.

salvar
salvar
4 jaren geleden

het interesseert rutte geen ene zak , kan ook niet als je geen gevoel heb.

Gaston
Gaston
4 jaren geleden

Tja, niets is zo leuk als Sinterklaas spelen met andermans geld….

Gaston
Gaston
4 jaren geleden

Volgens Wikipedia zijn Franse, Italiaanse en Spaanse volwassenen zelfs 3x zo rijk dan die arme Duitsers en nog armere Nederlanders.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_wealth_per_adult

vladi
vladi
4 jaren geleden

waarom leeft rutte nog en Pim Fortuyn niet?

fff

trackback
Rutte geeft miljarden aan Zuid-Europa, terwijl onze eigen huishoudens ‘onderaan bungelen qua vermogen’ | JDreport.com
4 jaren geleden

[…] Lees verder bij de bron: ninefornews.nl […]

Frans
Frans
4 jaren geleden

Hoe afhankelijker Italie wordt van de Brussel-molog
hoe meer onmachtiger Italie wordt.

Sjazon
Sjazon
4 jaren geleden

Heel veel werk is financieel niet lonend meer om te doen, omdat het zo slecht betaald is en als het een beeeeetje beter is betaald, dan kun je je toeslagen kwijt raken waardoor je eigenlijk voor noppes werkt.
Wie in de bijstand komt, komt in de pool van verderf, want de sociale dienst kan je van alles verplichten.
Het zal mij niet verbazen als ze straks een beroep creëren genoemd vaccintester. Je moet dan nieuwe vaccins testen op je lijf tegen een vergoeding dat maandelijks ongeveer gelijk komt te staan aan een bijstandsuitkering.
Aangezien je verplicht bent alle werk die je kunt doen te aanvaarden, zul je verplicht kunnen worden gesteld vaccintester te worden….Afhankelijkheid van de overheid zal straks daartoe kunnen leiden. Of je werkt voor een slavenloon of je moet alles doen wat gevraagd wordt. Zo niet, dan wordt alles wat je hebt van je afgepakt en kun je als zwerver de straat op.

trackback
Italië gaat de belastingen VERLAGEN (met ons geld): ‘Dit is echt de bloody limit’ | E.J. Bron
4 jaren geleden

[…] een zeer gunstige rente. Rutte geeft miljarden weg aan Italië, terwijl de gemiddelde Italiaan twee keer zo rijk is als de gemiddelde Nederlander. En wat gaat Gualtieri nu met al die miljarden doen? De belastingen […]

Maurice
Maurice
4 jaren geleden

Ik ben klaar met eigen ondernemer te spelen! Ik ga mn hand ophouden!de regering krijgt geen ene cent meer van mij! Stelletje kinder n**kers.
Alles en iedereen hoort bij die kliek!

trackback
Italië gaat de belastingen verlagen (met ons belastinggeld) | JDreport.com
4 jaren geleden

[…] geeft miljarden weg aan Italië, terwijl de gemiddelde Italiaan twee keer zo rijk is als de gemiddelde Nederlander. En wat gaat Gualtieri nu met al die miljarden doen? De belastingen […]

ALF
ALF
8 maanden geleden

Inmiddels gaat Italië met 63 jaar AOW in met subsidie van Europa waar holachteruitlanders aan mee betalen Giga genaaid worden we MAFFIA DAT IS NIET UIT TE LEGGEN!

Back to top button
27
0
We lezen graag je reactie!x