Corona

COVID-paniek Italië: hoe angst bewust werd geconstrueerd

Help mee door deze info met anderen op je social media te delen!

Terwijl in eigen land de coronaverhoren in volle gang zijn, komen er uit Italië heftige getuigenissen. De COVID-paniek zaaide in het voorjaar van 2020 wereldwijde angst — maar hoe organisch was die paniek eigenlijk? Journalist en documentairemaker Del Bigtree reisde naar Milaan om zijn film An Inconvenient Study te vertonen en keerde terug met getuigenissen die een ontnuchterend beeld schetsen van wat er achter de schermen werkelijk gebeurde.

Bergamo: het beeld dat de wereld in paniek bracht

De beelden van militaire trucks die door de straten van Bergamo reden, zouden voor altijd de pandemie definiëren. De internationale media meldden dat de vrachtwagens vol kisten stonden, omdat de stad de doden niet meer kon bijhouden. Maar volgens professor Alberto Contri, voormalig bestuurslid van Rai — de Italiaanse publieke omroep — klopte dat verhaal niet. Elk voertuig vervoerde slechts één kist. De dramatische beeldvorming was reëel, de implicatie ervan niet.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Contri, die ook voorzitter was van een nationale non-profitorganisatie voor media en reclame, stelt dat de angstmachine van binnenuit werd aangedreven. Hij beschrijft hoe televisievirologen met verborgen farmaceutische contracten het publieke debat domineerden. Toen hij tijdens een live talkshow aan Italië’s meest prominente vaccinlobbyist vroeg of hij veertien actieve contracten had met farmaceutische bedrijven, nam de man zijn oortje uit en liep van het beeld. Een antwoord bleef uit.

Financiële prikkels achter de stijgende dodentelling

De mechanismen achter de opgeblazen sterftecijfers zijn volgens de Italiaanse artsen die Bigtree sprak niet moeilijk te begrijpen. Ziekenhuizen ontvingen vijf keer zoveel overheidsvergoeding voor een COVID-diagnose dan voor welke andere aandoening ook. Artsen die vaccinaties toedienden, kregen tachtig euro per prik — genoeg om een maandinkomen van drieduizend euro op te krikken naar twintigduizend.

Dit model is identiek aan wat in de Verenigde Staten werd gedocumenteerd. Het creëert een situatie waarin medisch personeel — al dan niet bewust — financieel belang heeft bij een bepaalde diagnose. Critici die hier destijds op wezen, werden weggezet als complotdenkers. Nu komen de betrokkenen zelf aan het woord.

Neurologische schade die niemand mocht zien

Dr. Rosanna Chifari Negri was de eerste arts in Europa die officieel neurologische bijwerkingen van de COVID-vaccins documenteerde. Wat ze sindsdien in haar praktijk ziet, is alarmerend: patiënten van in de veertig en vijftig met Alzheimer en ALS — aandoeningen die ze op die leeftijden vóór de vaccinatiecampagne nooit had gezien.

Negri koppelt deze gevallen aan prion-achtige sequenties die door onderzoekers verbonden aan Nobelprijswinnaar Luc Montagnier in de vaccins werden geïdentificeerd. Ze noemt dit geen theorie of veronderstelling, maar een klinische zekerheid gebaseerd op haar eigen patiëntendossiers. Bovendien beschouwt ze de hele vaccinatiecampagne als een van tevoren gepland pilotproject, uitgevoerd met opvallende precisie.

Wat er nog komt

Bigtree kondigt aan dat zijn internationale tournee nog lang niet voorbij is: Polen, Frankrijk en Japan staan als volgende bestemmingen op de agenda.

Wat Italië heeft blootgelegd, is geen incident. Het is een blauwdruk. Dezelfde financiële prikkels, dezelfde mediacampagnes, dezelfde monddoodmaking van kritische artsen — het patroon herhaalt zich land na land.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 65 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

81 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
18 dagen geleden

ZO kan het dus ook!

Terwijl de zogenaamde “corona”-commissie hier in Nederland, de komende week doorgaat met zogenaamd “de onderste steen boven te halen” (NOT) gaan ze in Italië dus even anders te werk.

In Italië komen dus WEL heftige getuigenissen naar voren. Precies zoals het hoort.

Natuurlijk weten wij met z’n allen al jarenlang, HOE het mogelijk was om miljoenen mensen (dan heb ik het in dit geval over Nederland) in toom te houden en precies te laten doen en vooral te laten, wat de beleidsmakers in petto hadden.

Er is maar één specifiek woordje voor nodig en dat is ANGST.

Ik ben héél eerlijk, als ik zeg, dat in de maand maart 2020, ik ook de beelden heb gezien van Bergamo in Italië. Ik was ook diep onder de indruk hiervan.

Dat duurde een paar dagen en daarna kwam, gelukkig, mijn gezonde verstand weer boven.
Vooral door mijn man, die gelukkig in de maanden daarvoor al flink wat informatie had vergaard via Amerikaanse sites.

Ik kan mij nog herinneren, dat ik hoorde, dat er heel veel mensen ziek werden in Spanje en Italië, die, hoe toevallig, allemaal de griepprik in oktober, november 2019 hadden gekregen.

Toen legde ik het verband tussen griepprik en de nieuwe griepsoort, genaamd corona.

Terwijl mijn man en ik jarenlang ieder jaar trouw de griepprik namen, was dat toen gelijk afgelopen. Nooit meer gedaan.

Los nog van het feit, dat het natuurlijk krankzinnig is om mensen maar liefst 3 prikken in één keer aan te bieden: griep, pneumococcen en corona. Dat was, dacht ik, vanaf oktober 2021.

In ieder geval heeft die hele periode één belangrijk ding opgeleverd: VERTROUW voortaan alleen nog maar op jezelf en je gezonde verstand en NOOIT meer op de overheid.

Kees
Kees
18 dagen geleden

Ik hoop dat iedereen die actief heeft meegewerkt om zoveel mogelijk mensen te vaccineren en daar veel geld mee hebben verdiend achter de tralies verdwijnen. En in die periode zittende regeringen óók.

Duivels
Duivels
18 dagen geleden

WHO stik maar in je Covid prik Prik moordenaars en de Farmaceuten hun winst maar laten opdrijven

Mottenbal de gore
Mottenbal de gore
18 dagen geleden

De mensen(?) welke hebben dit gedaan en/of medewerking hebben verleend
aan de schandpaal knopen en direct volledig armlastig maken en op water en
brood opsluiten en juist de politici die het mogelijk hebben gemaakt
Hier kan je niet spreken van mensonterend deze mensen hebben geprofiteer
van andermans leed en ellende veel kapot hebben gemaakt tinkosten van andere.

4878
4878
18 dagen geleden

als we nog mogen meemaken dat de hele boel klapt…

ik ben bijna 78

R.B.
R.B.
18 dagen geleden

Een geplande ‘pandemie’….de beelden uit China waar mensen op straat neervielen; de beelden uit Bergamo met de lijkkisten…
Niemand mocht in Bergamo meer naar buiten…Vaccinaties werden in no time ontwikkeld (allemaal commercieel en voor het grote geld!).
Door deze vaccinaties stierven de ouderen en zwakkeren wereldwijd. Allemaal om de wereldbevolking te verminderen en toen kwam de kers op de taart: de satellietbeelden van Bergamo….de beelden van de schone lucht (niemand mocht immers meer naar buiten of aan het werk; geen verkeer meer op straat…)
Het opblazen van de Nordstream…De reactie van Jetten ‘We zijn nu eindelijk van het Russische gas af’….
Het is een agenda geweest waar beesten en monsters bij betrokken zijn..Je zult het maar op je geweten hebben!!!

Hendrika
Hendrika
18 dagen geleden

Helaas zullen nu ook weer weinig bespoten mensen dit bericht geloven. Mijn omgeving praat nog steeds de media na. Helaas. Ik laat ze maar.

Hans
Hans
18 dagen geleden

Covid uitgevoerd als een militaire operatie. Niet voor niets moest Fleur Agema haar mond houden over de krachten die er achter zaten. Het militair-industriële complex bepaalt wat er tegenwoordig gebeurt. Beangstigend en echt iets om ons, zowel als individu als samenleving, zorgen over te maken.

rrr
rrr
18 dagen geleden

Bergamo , maar ook beelden van omvallende Chinezen ( medisch gezien onmogelijk agv zgn. Coronavirus ) om de angstpsychose zoveel mogelijk aan te wakkeren. Het zijn symptomen van een een tot op het bot corrupte systeem waarbij vooral de medische sector geprofiteerd heeft

Ellis
Ellis
18 dagen geleden

Niets nieuws onder de zon. Dit wisten wij jaren geleden al van onze lieve Robert Jensen zaliger. Het was allemaal nep, ook al die doodskisten, waren oude beelden.
Wat wordt Robert gemist !!

Ronald Dam.
Ronald Dam.
18 dagen geleden

De spike eiwitten van de covid vaccins zijn niet meer uit de mensheid te krijgen. Vader en moeder geven dit door aan hun pasgeboren baby’s die op hun beurt dit weer doorgeven aan de volgende generatie enz. Langzaam maar zeker sterft de gehele mensheid uit. De duivelskinderen die het covid vaccin hebben ontwikkeld hebben dit niet verwacht en zijn nu in paniek. Over niet al te lange tijd zijn er geen mensen meer op aarde om de duivelse (elite) te bedienen. Over karma gesproken? Ze komen zelf allemaal aan de beurt!   

Nomen Nescio
Nomen Nescio
18 dagen geleden

Zogenaamde Complotdenkers en Wappies weten dit al heel lang, dus geen verrassend artikel!!

Geurtje
Geurtje
18 dagen geleden

In het jaar 2020 sprak ik een vrachtwagenchauffeur die een aantal keren per week op en neer reed naar Bergamo. Hij vertelde mij hetzelfde als wat hier staat opgetekend. Ook hij zag s’ nachts diverse militaire voertuigen door de stad rijden en de volgende morgen lagen de lijken verspreidt door de stad.
Volgens hem werden de lijken vanuit alle regio’s naar Bergamo gereden om ze daar te vertonen aan de inwoners. Een puur opgezet spel dus! Is het hier anders? Ik denk het niet !!!
Een diepgaand onderzoek is ook hier nodig. En niet zoals het nu gaat; dat is een schijnvertoning !!!!

Snappie
Snappie
18 dagen geleden

Geld maakt alles mogelijk, iedereen op de juiste positie wordt opgekocht, ingekocht, afgekocht, uitgekocht, verkocht en omgekocht.

Ook de escalatie unie doet niets anders dan de geldpersen laten ratelen waarmee ze iedereen met smeergeld voor hun karretje spannen.
De eu zit vol met betaalde jaknikkers die de afgelopen jaren 9x een loonsverhoging hebben gehad voor hun steun aan de leugens.

Het gezondeverstand staat op nul en hun handen worden met bloedgeld gevuld.
Wanneer stopt deze waanzin?

Ronald Dam.
Ronald Dam.
18 dagen geleden

De spike eiwitten van de covid vaccins zijn niet meer uit de mensheid te krijgen. Vader en moeder geven dit door aan hun pasgeboren baby’s die op hun beurt dit weer doorgeven aan de volgende generatie enz. Langzaam maar zeker sterft de gehele mensheid uit. De duivelskinderen die het covid vaccin hebben ontwikkeld hebben dit niet verwacht en zijn nu in paniek. Over niet al te lange tijd zijn er geen mensen meer op aarde om de duivelse (elite) te bedienen. Over karma gesproken? Ze komen zelf allemaal aan de beurt!

Henny
Henny
18 dagen geleden

En hier doen ze alles om het te verdoezelen

Realist
Realist
18 dagen geleden

De bevolking manipuleren over ‘Covid’ en het herschrijven van de geschiedenis!

https://principia-scientific.com/gaslighting-the-public-about-covid-and-rewriting-history/

Ria
Ria
18 dagen geleden

Ik noem dit, na de Holocaust, de GROOTSTE MISDAAD OP DE MENS ALLER TIJDEN!!

Nooit Alleen
Nooit Alleen
18 dagen geleden

De Italiaanse neuroloog, die nog nooit mensen van onder de 50 met alzheimer of ALS had gezien, loog!! Er zijn vormen van Alzheimer, die al voor het 40e levensjaar openbaar kunnen worden en ALS is ook niet leeftijdsgebonden. Een voormalig klasgenootje van mij heeft haar 50e levensjaar niet gehaald door ALS. Ze overleed voor de coronacrisis. Overdrijven gebeurt dus ook de andeee kant op.

Tom Poes
Tom Poes
18 dagen geleden

De vaccins waren: ” genetisch en experimenteel”. Stond in maart 2020, in het STB. of de STCR. Toen was ik gelijk wakker. Vertrouw de overheid nooit meer.

salvar
salvar
18 dagen geleden

als ze weer proberen om met een pandemie te komen lach ze recht uit in hun smoelwerk.
je middelvinger mag je ook gebruiken.

Piet
Piet
18 dagen geleden

Goh, wat verbazend… En de simulatie voor de volgende pandemie is al gebeurd. Natuurlijk nog meer rotzooi in je lijf en op naar de door de zxx elite gewenste maximale wereldbevolking van 500.000.000 zielen, zoals gebeiteld stond in de Georgia Guide Stones.

Walther M.
Walther M.
18 dagen geleden

Volgens mij he, heb ik dit hier al meerdere malen geplemt.
Dat zolang dit NIET uitgebreid in de mainstream media uigesmeerd wordt zal het volk gewoon door slapen en als dom schaap de eerst volgende prik weer gaan halen.
Tja tisda eej 🤔🧐🧐

Jroam
Jroam
18 dagen geleden

Pas zenuwachtig worden, wanneer de acteurs in de rol van politici ter plekke doodvallen.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
18 dagen geleden

Hier in Nederland reden tijdens het begin vd verzonnen ‘virus’uitbraak ook veel ambulances, zonder patienten overigens erin, op en af, zodat het moest lijken alsof er een pandemie was. Dit volgens enkele ambulancemedwerkers die wel hun mond durfde open te doen, zelf. Vooral in Noord-Brabant is dat op grote schaal gebeurd.

malion
malion
18 dagen geleden

De terreur zit overal, allemaal voor geld. Het blijft steeds hetzelfde verhaal.

De duistere kant werkt alleen maar om van mensen af te komen en zoveel mogelijk geld te te incasseren. Hun wapens zijn niet kinetisch, maar biowapens geworden. Vele soorten dierlijk gif in een laboratorium nog dodelijker maken, en te versprijden op verschillende manieren. Chemtrails vol giftige stoffen in de lucht uitwerpen, de aarde die dan verziekt wordt, wat ook weer in het voedsel komt. Zo kun je nog wel even doorgaan.
De zon voor jaren zoveel mogelijk blokkeren, zodat de mens die de zonnestralen heel hard nodig heeft, te ontnemen.
Wat een ernstige misdaden tegen de menselijkheid.
Gelukkig zijn er genoeg klokkenluiders, zoals o.a, Dane Wigington die veel te vertellen heeft over weermanipulatie, Del Bigtree en Robert Kennedy over vaccinaties, en er zijn er nog veel meer.
Hoe boks je op tegen deze mensen die miljoenen mensen hebben omgekocht om het uit te voeren, en de hypocriete overhedennet vergeten.
Toch zijn wij met veel meer. Als de mensen niet zo angstig zouden zijn, kan het snel escaleren in het voordeel van de bevolking.

Ovelever van toen..
Ovelever van toen..
18 dagen geleden

In iedere auto stond maar 1 kist, de vraag is..
Waren die kisten ook al gevuld met overleden personen en zo ja waaraan waren die overleden?
Een ongeval, een soort ziekte waaraan men mogelijk doodgaat, of waren ze eenvoudigweg vermoord door een volledig, opzettelijk, verkeerd uitgevoerde behandeling omdat dat veel meer geld opbracht voor de artsen en ziekenhuis directie ‘ s

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
18 dagen geleden

EN WIE WEET SPUITEN ZE HET AL IN DE LUCHT?ALS ZE ONS WILLEN DODEN MOGEN WIJ ONS BESCHERMEN..EN ONS VERDEDIGEN EN WACHT HUN HETZELFDE LOT.

Oppapa
Oppapa
18 dagen geleden

Als ik al die ambulances de laatste jaren zo hoor in ieder geval veel vaker als een jaar of zes geleden
Dan zijn ze inderdaad niet bezig met omvolking.
Maar duidelijk met ontvolking.

Schijtvolk
Schijtvolk
18 dagen geleden

Het gaat niet om het geld. Het ging erom de nanotechnologie in het lichaam te krijgen door flinke angst aan te jagen. De elite heeft geld zat. Het ging erom de tussenschakels medeplichtig te maken door ze geld te laten verdienen. Zo uitgekookt. En jullie zijn zo genetisch defect dat jullie dat niet begrijpen. Vast ook van de booster gesnoept of toch effe testen. Je weet maar nooit. Wat een schijtvolk.

Hendrika
Hendrika
18 dagen geleden

Lees Blogdoc van Jan Vingerhoets over de enquête. hij beschrijft precies hoe lachwekkend het ondervraag circus is.

Marian
Marian
17 dagen geleden

Vanaf het begin vond ik het een groot theater , zo doorzichtig, ik geloofde er niks van.

KlaasM
KlaasM
17 dagen geleden

We mogen alleen maar hopen dat Del Bigtree niets overkomt.

Gjgba 5201
Gjgba 5201
17 dagen geleden

Men had toen in Amerika ook zoiets toen ze gingen vaccineren en er in een maand tijd 25 mensen door vaccinatie waren overleden is men gelijk gestopt met vaccineren!Hier ging er zoveel geld mee gemoeid miljarden,triljarden want de meesten die geen zoutoplossing kregen en de andere troep lopen nu al jaren naar arts ,ziekenhuis, therapeut,allemaal verdienen ze er geld op!Zijn gewoon criminelen die over lijken gaan!

Back to top button
81
0
We lezen graag je reactie!x