Minister Hugo de Jonge van Volksgezondheid deed woensdag in de Kamer een opmerkelijke uitspraak. Tijdens het debat over de aanpak van de coronacrisis ging het op een gegeven moment over een onderzoek naar het BCG-vaccin. “Dat is eigenlijk een vaccin tegen tbc, maar we zien dat het een boost geeft aan het immuunsysteem, wat er mogelijkerwijs voor zorgt, ook bij ouderen, dat je iets beter beschermd bent tegen het coronavirus.”
Vervolgens zei hij: “Dat hadden we eigenlijk al eerder van start willen laten gaan, maar toen was het aantal besmettingen te laag om dat onderzoek op een goede manier te doen. Inmiddels is het alweer ietsje hoger, dus kunnen we dat onderzoek weer fors van start laten gaan. Daar doen volgens mij 22 ziekenhuizen aan mee en heel veel ouderen. Dat is mooi!”
Het lijkt wel alsof De Jonge blij is dat er meer besmettingen zijn. Veel Nederlanders vinden datgene wat Hugo de Jonge doet niet zo mooi. Vandaag demonstreerden weer honderden mensen tegen de coronaspoedwet in Den Haag. De wet, waarover vandaag overleg heeft plaatsgevonden in de Tweede Kamer, kreeg de afgelopen maanden flinke kritiek. De eerste versie werd aangepast na grote bezwaren van de Raad van State, het belangrijkste adviesorgaan van het kabinet.
Alleenheerschappij
In de Haagse binnenstad wemelt het al de hele dag van de politie. Er stond een muur van agenten voor het Binnenhof en ook voor de ingang van de Tweede Kamer was de politie zichtbaar aanwezig. Bij de Tweede Kamer was ook Frank Ruesink. Hij liep daar Hugo de Jonge tegen het lijf. “Soms ben je op het juiste moment op de juiste plek. Vandaag was zo’n dag. Op het Binnenhof stel ik hem die ene vraag die mij bezighoudt,” schrijft hij op Facebook.
“Minister De Jonge, tijdens de Tweede Wereldoorlog ging het helemaal mis toen één iemand meer macht kreeg en eigenlijk de alleenheerschappij kreeg. Waarom zouden we u in Nederland nog meer macht moeten geven middels de spoedwet?”
Terwijl de minister al hoofdschuddend stug doorloopt, vraagt Ruesink: “Dan bent u eigenlijk de enige die allerlei besluiten kan nemen. Waarom is dat goed voor Nederland?” Terwijl hij door een agent wordt gesommeerd om opzij te gaan, maakt De Jonge aanstalten om wel netjes de aanwezige mainstream media te woord te staan.
Als blikken konden doden:
Kijk dit is nou @hugodejonge Die vent haat ons volk. Dat is ding wat zeker is. Goed gedaan Frank Ruesink. #Spoedwet pic.twitter.com/0JJ1l9aBsY
— ? blauw_wit_rood (@rood_wit) September 4, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Om Nederland te verdedigen heeft het leger een NATUURVERGUNNING nodig
‘Verbied patenten op chemtrails’
Amerikaanse senator: “Vaccins kunnen psychische stoornissen veroorzaken”
Baanbrekend: planeet met twee zonnen ontdekt
Staatssecretaris van VWS begaat hier blunder van jewelste: ‘Wat een gotspe!’
Verontrustend: Term ‘plotseling overleden’ duikt overal op na vaccinuitrol
Mysterieus gat in de lucht boven Californië
Big Pharma veroorzaakte de pijnstiller-epidemie. Dit is waarom je je niet langer moet laten volstoppen met pillen
Wetenschappers creëren wormgat in laboratorium. Ontdek wat dit te maken heeft met onzichtbare dimensies