Het Nidos, de stichting voor belangenbehartiging van jonge, alleenstaande asielzoekers, ontving de afgelopen jaren meer dan een half miljoen euro aan subsidie van de overheid.
Dat geld ging naar opvang, huisvesting, coaching en hulp op de arbeidsmarkt, ontdekte voormalig Tweede Kamerlid Wybren van Haga.
De stichting voor de belangenbehartiging van jonge, alleenstaande asielzoekers ontving de afgelopen jaren meer dan €500.000 aan subsidie. #BVNL wil ons belastinggeld eerst besteden aan de toekomst van onze eigen kinderen, voordat we die van anderen betalen. #DOGE #DOGEBVNL pic.twitter.com/QKbgL5WJJf
— Wybren van Haga (@WybrenvanHaga) April 1, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Veel te veel geld
“Ondertussen kunnen onze eigen kinderen geen huis vinden, zijn de wachtlijsten in de jeugdzorg niet meer te overzien en kost het levensonderhoud voor jonge Nederlanders die proberen een bestaan op te bouwen veel te veel geld.”
De asielindustrie is een pervers verdienmodel en legt grote druk op onze voorzieningen, benadrukt Van Haga.
Hij wil het belastinggeld uitgeven aan de toekomst van onze eigen kinderen voordat we die van anderen betalen.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Door CIA ingehuurde contractant: “Schutter Orlando werkte voor Amerikaanse overheid”
“Beatles hebben nooit bestaan”
Nooit gezien zoiets: in de badkamer zat mijn overleden oma. Hartpatiënt vertelt openlijk over bijna-doodervaring
Senator hekelt plannen van het WEF: ‘Dit is wat de wereldelites in gedachten hebben’
Beelden: Enorm konvooi van truckers en boeren blokkeert grens tussen VS en Canada – ‘Vrijheid!’
Wat transgenderisme te maken heeft met Baphomet en occulte rituelen
Deze stofjes werken ‘veel beter’ tegen kanker dan chemo en brengen geen schade toe aan gezonde cellen
Waarom we allemaal broccoliyoghurt moeten eten. Nieuw onderzoek laat effect zien op darmkanker
Honderden casinobezoekjes, Louis Vuitton-tassen en een borstvergroting. Hier gaat ons zorggeld zoal naartoe