In deze aflevering van de New Reality Show gaat Elias in gesprek met Gerda Petersen. Zij is gedragsdeskundige en werkt al vele jaren als therapeut met nieuwetijdskinderen.
Daarnaast heeft ze Stichting De Kristal Ster opgericht. Deze organisatie neemt het op voor kinderen in deze hectische tijd.
Volgens Gerda moeten we de kinderen zo veel mogelijk stimuleren om te kunnen zijn wie ze in wezen zijn. In dit interview vertelt ze over haar praktijkervaring met hoogsensitieve kinderen en de tools die haar helpen om kinderen weer in verbinding met zichzelf te laten komen.
Haar jarenlange ervaring als begeleider in de meest uiteenlopende instituten maakt haar een echte deskundige op het gebied van opvoeding, onderwijs en kinderen.
Bekijk hier meer New Reality Shows
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




10 verlaten, mysterieuze of topgeheime plekken die je nooit zult bezoeken
Henri ‘fatsoen’ Bontenbal weigert Ongehoord Nederland te woord te staan en dit is de opmerkelijke reden
Soldaten schoten per ongeluk een UFO uit de lucht. Dit CIA-document onthult wat er daarna gebeurde
Nederland zegt massaal NEE tegen coronavaccin: 80 procent laat zich NIET inenten
Is dit de echte reden waarom de president van Wit-Rusland weg moet?
Geeft het Amerikaanse CDC openlijk toe dat de PCR-test één grote zwendel is?
Thierry Baudet teruggefloten om ‘antisemitische’ tweet: ‘Knettergek’
Viraal filmpje: verpleegster vraagt waarom vaccins nodig zijn als ze niet werken
Wetenschappers breken door: veiligheidsrisico’s mRNA-vaccins nu in mainstream onderzoek