
In deze aflevering van de New Reality Show gaat Elias in gesprek met Gerda Petersen. Zij is gedragsdeskundige en werkt al vele jaren als therapeut met nieuwetijdskinderen.
Daarnaast heeft ze Stichting De Kristal Ster opgericht. Deze organisatie neemt het op voor kinderen in deze hectische tijd.
Volgens Gerda moeten we de kinderen zo veel mogelijk stimuleren om te kunnen zijn wie ze in wezen zijn. In dit interview vertelt ze over haar praktijkervaring met hoogsensitieve kinderen en de tools die haar helpen om kinderen weer in verbinding met zichzelf te laten komen.
Haar jarenlange ervaring als begeleider in de meest uiteenlopende instituten maakt haar een echte deskundige op het gebied van opvoeding, onderwijs en kinderen.
Bekijk hier meer New Reality Shows
Insmeren kan dodelijk zijn. Dit is wat er gebeurt als zonnebrandcrème wordt blootgesteld aan zonlicht
Eetbare stad: revolutie in San Francisco (video)
Triagist Tessa: ‘De weken nadat de bevolking zich kon laten vaccineren werd het pas echt bizar’
Zien: voormalig Pfizer-VP Mike Yeadon heeft er genoeg van en gaat helemaal los
Moskou: “Bewijs dat zoon Turkse president betrokken is bij oliehandel met Islamitische Staat”
Kijk: ME doet inval in pand waar bijeenkomst tegen coronamaatregelen wordt gehouden
Boeren waarschuwen Rutte: ‘We gaan actievoeren op een manier die Nederland nog niet eerder heeft gezien’
Kippenvel: ‘Vorig jaar hield iedereen nog van je zoals je was, nu alleen met QR-code, de coronapas’
Klokkenluider: “Ik zag constructies op de achterkant van de maan”