Alle hulp die westerse landen hebben geleverd aan Syrië, is naar terroristische organisaties gestuurd, wat betekent dat het Westen niets geeft om het Syrische volk. Dat heeft de Syrische president Assad gezegd.
Eerder deze maand zei EU-buitenlandchef Federica Mogherini dat de EU-lidstaten achter de humanitaire hulp staan die aan Syrië is geleverd.
“In werkelijkheid hebben de westerse landen alle hulp naar de terroristen gestuurd, om het maar even duidelijk te zeggen,” aldus het Syrische staatshoofd.
Geen vinger
“Ze geven niets om Syrische mensenlevens,” voegde hij toe.
Hij wees er verder op dat de westerse landen geen vinger hebben uitgestoken om Syrische steden te helpen die worden omsingeld door terroristische organisaties.
“Er zijn nog zoveel steden in Syrië die omsingeld en aangevallen worden door de terroristen,” zei Assad. “Het Westen voorkomt dat voedsel, water en andere basisbehoeften deze steden bereiken.”
Leugen
“Dit is de leugen die ze blijven vertellen en het begint een hele smerige leugen te worden,” zei de Syrische president. “Niemand gelooft hun verhalen nog.”
In Syrië woedt sinds 2011 een burgeroorlog. Regeringstroepen strijden tegen oppositiegroepen die de huidige president willen afzetten.
IS
Damascus vecht ook tegen verschillende extremistische en terroristische groepen zoals Jabhat Fateh al-Sham en Islamitische Staat.
Volgens de Verenigde Naties zijn al 300.000 Syriërs om het leven gekomen als gevolg van het conflict.






Deze school vraagt leraren om zich NIET te laten vaccineren tegen corona
Waarom de halve wereld kijkt naar een serie die veel vragen oproept over het Amerikaanse rechtssysteem
“Nieuw bewijs bevestigt link tussen autisme en kwik”
Dit kosten boodschappen in Moskou: ‘We worden genaaid’
Vaccincontracten vrijgegeven, dit staat er in: ‘Het deksel gaat van de beerput!’
Oproep van een wanhopige boer: ‘Wat er bij ons gebeurt is bizar. Het is te gek voor woorden’
Derde van de aardbewoners gelooft in UFO’s en wil vrienden worden met buitenaardsen
Winning van schaliegas veroorzaakte aardbevingen
Advocaat Spong oogst kritiek met uitspraken over vaccinatieplicht: ‘Giftig betoog’