De mainstream media schreven afgelopen weekend dat trucks met hulpgoederen in brand waren gestoken bij de Colombiaanse grens met Venezuela.
Bij Cucuta staken Venezolaanse politieagenten en militairen vrachtwagens met hulpgoederen in brand, klonk het.
“Mensen proberen het grootste deel van de hulpgoederen te redden uit de vrachtwagens die op bevel van [president] Maduro in brand zijn gestoken,” reageerde afgevaardigde Gaby Arellano.
Trojaans paard
De Venezolaanse minister van Buitenlandse Zaken Jorge Arreaza zei in de VN-Veiligheidsraad dat de vrachtwagens volgeladen waren met spijkers en prikkeldraad.
Hij toonde foto’s van de in beslag genomen lading.
Arreaza sprak van een goed georkestreerde operatie om het grondgebied van Venezuela te schenden.
Hij zei dat de Verenigde Staten een Trojaans paard hadden binnengebracht in Venezuela met als doel een staatsgreep uit te lokken.
Barricades
“Na inspectie bleek dat de vrachtwagens niet alleen voedsel en medicijnen bevatten, maar ook materiaal voor barricades,” zei de minister.
“We troffen spijkers en prikkeldraad aan. Dit is wat de oppositie in Venezuela gebruikt,” zei Arreaza, terwijl hij foto’s liet zien.
Mislukte staatsgreep
Hij zei dat het Venezolaanse leger en de politie juist hebben gehandeld en dat dit ‘het nieuwste hoofdstuk is van de mislukte staatsgreep’.
Arreaza haalde ook uit naar de Amerikaanse senator Marco Rubio, die zinspeelde op regimeverandering in Venezuela door een foto te tweeten van de moord op Gaddafi, als dreigement richting Maduro.
Bekijk het filmpje hieronder:
[RT]
Alles voor de oliemarkt toch?
Dat is toch waar alles hier om draait….
Triest gewoon al die olie/geldwolven
Ja. Dit soort praktijken is echt een klus voor de CIA.
Mijn God zeg dit is complex aan het worden!
Hoezo complex ? Dit is overduidelijk een onvervalste staatsgreep pur sang, de reden is ook overduidelijk.Verre van complex allemaal.
Als ik de berichtjes van de NOS lees, moet ik bijna kotsen en word ik depressief 🙁
Nepnieuws Omroep Stichting , daar zouden ze een keer massaal een aanklacht tegen in moeten dienen.
Volgens de wet : Bij een doelstelling die in strijd is met de openbare orde, kan de rechter een termijn stellen waarbinnen de vereniging haar doelstelling moet veranderen.
Word tijd dat dat eens gebeurt. .
feit blijft dat de bevolking in grote getale honger lijdt en het land uitvlucht. die maduro is zo’n pretje niet.
Ga naar xandernieuws.punt.nl en je ziet daar filmpjes van overvolle supermarkten en ga dan dit bekijken en zet het op 25 minuten en je weet na een paar minuten wat er speelt in deze wereld.
https://www.youtube.com/watch?v=-_N8YAskCls
https://globalinfo.nl/Achtergrond/de-oorlog-tegen-venezuela-is-gebaseerd-op-leugens een link voor je freddy. Je worstelt blijkbaar nog een beetje met het NOS virus. Alles, maar dan ook alles is georchestreerd. Peace
Nou, inderdaad, een paard van Troje vol met spijkers en prikkeldraad. Die CIA toch, Zo verover je landen! Met spijkers en prikkeldraad! Wat een verhaal.