Dalawong uit Thailand was drie jaar oud toen hij voor het eerst een ontmoeting had met een kennis van zijn vader, meneer Hiew. De jongen leek alles te weten over een confrontatie die Hiew eens met een slang had gehad. Dat schrijft de krant Epoch Times.
Dalawong claimde dat hij alles over die bewuste confrontatie wist omdat hij in een vorig leven een slang was geweest. Hij zei dat hij in een grot was en daar oog in oog stond met twee honden. Hij vocht met de honden voordat hij hun baasje, Hiew, zag. Hiew doodde daarop de slang. Hiew zei dat deze details klopten. Dalawong zei dat zijn huidige vader een stuk van deze slang had gegeten. Zijn vader bevestigde dat hij een stuk van de slang had gegeten die Hiew had gedood.
Litteken
Dalawong legde zijn hand op Hiews schouder en zei dat hij was gebeten door een slang. Hiew had inderdaad een litteken op zijn schouder van een slangenbeet. Hoewel Dalawong in eerste instantie boos was op Hiew, wist hij hem op den duur te vergeven. Het jongetje werd geboren met een zeldzame huidaandoening waarbij het onderste gedeelte van zijn lichaam bedekt was met een soort schubben.
Deze case is onderzocht door Francis Story, een collega van wijlen dr. Ian Stevenson van de Universiteit van Virginia. Diens opvolger dr. Jim Tucker vertelt over dit jongetje in zijn boek Return to Life.
Chimpansee
Hij zei dat het zelfs voor mensen die in reïncarnatie geloven moeilijk te accepteren is dat dieren kunnen reïncarneren als mensen. Dr. Tucker heeft naar eigen zeggen vaker kinderen onderzocht die zeggen vorige levens te hebben gehad als dieren.
Zo kreeg een Amerikaans jongetje genaamd Peter op een dag een ketting, die een herinnering aan een vorig leven leek te triggeren. Peter zei dat hij een chimpansee was in een dierentuin en dat een jongetje een ketting in zijn kooi had gegooid. Hij vertelde zijn moeder tot in detail hoe hij gevangen was genomen en naar de dierentuin was gebracht.
Tucker is er na het bestuderen van duizenden cases van overtuigd dat reïncarnatie bestaat, dat het bewustzijn na de dood van het fysieke lichaam blijft voortbestaan. Hij vraagt zich wel af of Dalawong de informatie over de confrontatie met de slang misschien op een andere manier heeft opgevangen. Vond je deze informatie interessant? Denk er dan aan het artikel te delen op Facebook.
Boekentip: Return to Life
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Kijk hoe snel de westerse media na de aanslag in Sint-Petersburg met de beschuldigende vinger naar Poetin wijzen
Macht, Demmink en de schaduw van Epstein: gaat Henk Krol het deksel van de doofpot trekken?
Weigering kabinet om documenten over gelobby van Maxima vrij te geven maakt discussie los
Amerikaanse leger laat vrouw verdwenen vliegtuig opsporen door middel van remote viewing
‘Dat de staatsomroep dit soort nepnieuws over het World Economic Forum onbelemmerd kan brengen is zorgelijk’
McDonald’s gebruikte rot vlees
‘Misdaad van de eeuw’: ministerie van Justitie vormt ‘Strike Force’ die Obama gaat onderzoeken wegens Russiagate
Video toont vreemd object bij Amerikaanse legerbasis in UFO-hotspot
Huisarts Rob Elens eist vrijspraak: Hugo de Jonge maakte zich schuldig aan ‘ongeoorloofde politieke inmenging’