Mens en Dier

Epstein had banden met het World Economic Forum en kon personen nomineren als “Young Global Leader”

Help mee door dit met anderen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Uit vrijgegeven e-mailcorrespondentie uit 2014 ontstaat een gedetailleerd beeld van de manier waarop Jeffrey Epstein zich presenteerde als bemiddelaar binnen het netwerk van het World Economic Forum (WEF), en in het bijzonder het prestigieuze programma Young Global Leaders (YGL). De berichten laten zien hoe Epstein zijn relaties met invloedrijke figuren inzette om de nominatie van de Duitse zakenvrouw en investeerder Nicole Junkermann te bevorderen.

Het Young Global Leaders-programma van het WEF is bedoeld om jaarlijks een selecte groep jonge, invloedrijke professionals te erkennen en te verbinden. Kandidaten worden doorgaans via nominaties voorgedragen, waarna een selectieprocedure volgt. In de correspondentie wekt Epstein de indruk dat hij toegang had tot dit proces – en zelfs invloed kon uitoefenen op de uitkomst.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Een mislukte nominatie en een belofte

Op 9 januari 2014 stuurt Nicole Junkermann een bericht aan Epstein waarin zij aangeeft dat twee personen haar al hebben voorgedragen voor YGL. Ze vraagt hem expliciet of hij “een handje kan helpen” en de nominatie een extra duwtje kan geven.

Enkele weken later blijkt dat Junkermann dat jaar niet is geselecteerd. Wanneer zij dit op 21 februari 2014 meldt, reageert Epstein opmerkelijk stellig: “Ok, this year let me do it. I can guarantee it.” Met deze uitspraak suggereert hij dat hij in staat is haar deelname aan het programma het volgende jaar zeker te stellen.

Uitnodiging naar het privé-eiland

In dezelfde periode vraagt Epstein waar Junkermann zich bevindt en nodigt haar uit om eind maart naar zijn privé-eiland te komen. Kort daarna bevestigt Junkermann: “Island good.” De timing van deze uitnodiging valt samen met Epsteins toezegging haar YGL-nominatie te zullen “regelen”.

Larry Summers als sleutelpersoon

In juli 2014 zet Epstein een volgende stap. Hij benadert Larry Summers, voormalig Amerikaans minister van Financiën en oud-rector magnificus van Harvard, met het verzoek een gunst te verlenen. In een e-mail vraagt Epstein Summers om een tweede nominatie en een goed woord voor Junkermann, die hij omschrijft als een “zeer goede vriendin”.

Epstein benadrukt haar zakelijke succes: ze heeft een hedgefonds opgericht en daarmee honderden miljoenen verdiend. Summers reageert met vragen over het YGL-programma en de eerdere nominatie, en stelt daarnaast expliciet vragen over Junkermanns intelligentie en uiterlijk.

In de daaropvolgende e-mails bevestigt Epstein dat YGL een divisie van het World Economic Forum is en dat een eerdere nominatie afkomstig was van Boris Nikolic, een voormalig medewerker van Bill Gates die later met Vinod Khosla samenwerkte. Summers maakt in zijn antwoorden meerdere seksueel getinte opmerkingen over Junkermanns uiterlijk, waaronder de constatering dat zij “very hot” is.

Epstein reageert daarop door te suggereren dat dergelijke observaties beter niet in een formele aanbeveling kunnen worden opgenomen. Summers geeft vervolgens aan dat hij Junkermann meent te herinneren van een eerdere ontmoeting in Gabon.

De berichten werpen vragen op over de cultuur rond prestigieuze netwerken als YGL, waarin persoonlijke connecties, reputatie en zelfs uiterlijk een rol lijken te spelen in aanbevelingen die geacht worden gebaseerd te zijn op leiderschap en maatschappelijke bijdrage.

De correspondentie geeft een zeldzaam inkijkje in de informele machtsstructuren en sociale dynamiek aan de randen van internationale elite-netwerken – en de rol die Jeffrey Epstein daarin speelde.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Interessant

Vond je dit artikel interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 36 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

37 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Man on the moon
Man on the moon
2 maanden geleden

World Evil Forum, stel psychopaten

Greet Resist
Greet Resist
2 maanden geleden

dus daarom leven we in een pedocratie met een phantoomkabinet

Man on the moon
Man on the moon
2 maanden geleden

Allemaal corrupte criminele psychopaten

Dubito
Dubito
2 maanden geleden

Is er al gezocht op de naam ‘Rutte’? En ‘Jetten’?

Charlotte
Charlotte
2 maanden geleden

Een nu hebben we een minderheids kabinet in wording die precies doet wat het WEF wil!.. Pffffff….💯‼️🤡

AIDLNZSDWAHW
AIDLNZSDWAHW
2 maanden geleden

Kunnen we hieruit concluderen dat de vrouwelijke YGL’s zich hebben laten doorboren door de Tarzan’s van het WEF???!!!

Dus voordat de über ambitieuze dames een kansje maken moeten ze zich eerst laten visiteren en compromiteren door een hijgende, kwijlende balletagecommissie!!!!

Pas dan krijgen ze hun tieteltje dat niets voorsteld en slechts aangeeft dat het sletje over lijken gaat inclusief haar eigen verwelkte corpus…

Dit is wel een hele povere domme deal met de duivel!!!

Wát een afgang!!!!!!!

KeGo
KeGo
2 maanden geleden

Daar kun je het mee doen als Ruben Brekelmans zijnde. Hij zal er waarschijnlijk trots op zijn om tot de kringen van Epstein te horen.

KeGo
KeGo
2 maanden geleden

Daar zul je als Ruben Brekelmans blij mee zijn om tot de kringen van Epstein te horen als. WEF Young Global Leader. Fijn clubje dat WEF. De verwevenheid van al deze zogenaamde vrome wereldbestuurders met de onderwereld komt steeds meer bloot te liggen.

Uit vrijgegeven e-mailcorrespondentie uit 2014 ontstaat een gedetailleerd beeld van de manier waarop Jeffrey Epstein zich presenteerde als bemiddelaar binnen het netwerk van het World Economic Forum (WEF), en in het bijzonder het prestigieuze programma Young Global Leaders (YGL).

Carla
Carla
2 maanden geleden

Willem Alexander, Ruben Brekelmans?

Dick
Dick
2 maanden geleden

Kan me niet voorstellen dat iemand Nederlandse ygl in spe , ” hot” vinden. Dom zou wel een reden zijn om hen te nomineren.

TOS
TOS
2 maanden geleden

Als het kliekerig en besloten is, maak je dan maar uit de voeten, dat is een en al eng en een en al nep. Wat wel belangrijk is is dat ze niet op jou parasiteren.

Marco
Marco
2 maanden geleden

JEFFREY EPSTEIN, LAST INTERVIEW
https://www.youtube.com/watch?v=sD9dKeu3X8U

Neppandemie
Neppandemie
2 maanden geleden

Zou Epstein ook Rob Jetten hebben genomineerd en Brekelmans?
En Kaag en Rutte en Maxima hebben voorgedragen?

Hoe zouden die WEF mensen zich nu voelen nu de Epstein files op straat liggen?

Ik heb al popcorn gehaald….

Klara Egberts
Klara Egberts
2 maanden geleden

Het vrijgeven van de Epstein documenten laat heel veel vuile was zien. De MSM licht er wat opportune stukjes uit maar houdt verder de kaken stijf op haar mond over de ‘pizza parties’, WEF perikelen of andere criminele misdragingen. De alternatieve media die dit wel allemaal laat zien wie de échte journalisten zijn en wie de ‘gekaufte journalisten’ zijn.

Jaap
Jaap
2 maanden geleden

YGL = Young Gay Lord

malion
malion
2 maanden geleden

Eerder ergens gelezen dat WA ook in de leer is gegaan daar. Misschien MAX eerder ook wel, zal me niets verbazen. Wat een baggerbende is het onder de elite.

malion
malion
2 maanden geleden

Hoe kan het ook anders het is een gigantisch groot netwerk van dezelfde soort, de MACHTS ELITE met hun volgers.

gerritje
gerritje
2 maanden geleden

hoop dat ze al die (criminele) lieden oppakken en voorgoed achter de tralies zetten, aan hen hebben we al die kolderwetjes en redeneringen en vooral de onnodige onrust te danken

man met de grote hamer
man met de grote hamer
2 maanden geleden

Verbaasd mij dat, nee niet echt
alles is met elkaar verweven

Schapekop
Schapekop
2 maanden geleden

https://x.com/Willem23131596/status/1609070027516350464/photo/1
Klaus Schwab 2017
What we are very proud of now is how we are penetrate the cabinets around the world

https://x.com/SimoneSays123/status/1746424311684931773
1. Ned Ryun legt kort en krachtig uit wat het WEF daadwerkelijk is.
https://abs-0.twimg.com/emoji/v2/svg/1f3a6.svg 2. In de troonrede van 2022 legt de Koning uit wat Nederland te wachten staat.. The Great Reset en de invoering van Agenda 2030 van de VN, The Sustainable Development Goals.

https://abs-0.twimg.com/emoji/v2/svg/1f4ac.svg “Het WEF is een fanatieke politieke organisatie die angst en manipulatie gebruikt, net als de hysterie van Covid, zoals het bedrog van de opwarming van de aarde, om mensen echt te laten denken dat zij op de een of andere manier de redders zijn, maar het enige wat je doet is hen helpen hun doel te bereiken.”

https://x.com/77HERCULES77/status/1588969802948698113 David Icke Watch!
The Netherlands…Leadership Others…and their Agenda PReiner Fuellmich over Young Global Leaders:

https://x.com/Strijder124/status/1519945182598340608 Reiner Fuellmich over Young Global Leaders: ”Via het WEF, opgericht door Klaus Schwab in 1971, leidt een Young Global Leaders-programma sinds 1992 leiders op, Angela Merkel en Bill Gates behoorden tot de eerste afgestudeerden…”

Schapekop
Schapekop
2 maanden geleden

https://x.com/egoorthesoul/status/1521765380162732033 Nederlandse WEF partners
https://x.com/wideawake_media/status/1715295309733982704 Speaking in 2007, World Economic Forum ‘Young Global Leader’, Christophe Beck, admits that the purpose of the WEF’s Young Global Leader initiative is “shaping the future”, in accordance with UN Agenda 2030.

“The Young Global Leaders of the World Economic Forum are part of a strong community of young people willing to add value. We then not only act accordingly within our daily spheres of responsibilities, but we also act as a group… Together, we can then contribute in the shaping of the future, which is for us translated into so-called Agenda 2030.”

Ron
Ron
2 maanden geleden

Ik hoop dat er wereldwijd koppen gaan rollen en het zal mij niet verbazen dat er ook Nederlandse top figuren erbij zitten.
En iedereen die bij Davos is geweest opsluiten.

Back to top button
37
0
We lezen graag je reactie!x