De kosten voor de politiemacht die wordt ingezet tijdens de Bilderbergconferentie in Hertfordshire aankomende week zullen waarschijnlijk oplopen tot enkele miljoenen euro’s. Deze kosten worden verhaald op de belastingbetaler.
De laatste keer dat premiers, zakenlieden en lui van koninklijke bloede in Groot-Brittannië bijeenkwamen was in 1998.
De organisatoren van de conferentie, waaronder de Britse Lord Chancellor Ken Clarke, hebben geen gastenlijst vrijgegeven. De politie van Hertfordshire wilde niet zeggen hoeveel het evenement het korps zal gaan kosten. Wel is duidelijk geworden dat de politie in gesprek is met het Britse ministerie van Binnenlandse Zaken over de ‘onverwachte en uitzonderlijke kosten’.
Domineren
De Bilderbergconferenties worden doorgaans bezocht door zo’n 140 leden van de internationale elite. Onder meer Henry Kissinger, David Rockefeller, prins Charles, Peter Mandelson, David Cameron en prinses Beatrix namen al eens deel aan de bijeenkomst.
Omdat het evenement met veel geheimzinnigheid is omgeven en journalisten niet welkom zijn, denken sommigen dat de Bilderbergers de wereld willen domineren.
De stuurgroep van de Bilderbergconferentie bestaat onder meer uit Ken Clarke, algemeen directeur van defensiebedrijf EADS Thomas Enders en de voorzitter van Goldman Sachs International Peter Sutherland.
Particulier beveiligingsbedrijf
In Watford, waar de bijeenkomst wordt gehouden, organiseren activisten een vreedzaam festival met sprekers, komedie, muziek, workshops, kunst en entertainment. Burgemeester van Watford Dorothy Thornhill vreest dat de top ook ‘geweld’ zou kunnen aantrekken.
De politie van Hertfordshire zei dat de Bilderberggroep zal bijdragen aan de veiligheidskosten, maar dat de belastingbetaler de rest van de rekening moet betalen. “De organisatoren van de bijeenkomst hebben een particulier beveilgingsbedrijf ingehuurd,” zei een woordvoerder. “Daarnaast zijn de organisatoren bereid bij te dragen aan de kosten voor de politiemacht.”
Bron: Telegraph.co.uk
Gerelateerd:
- Geheimzinnige Bilderberggroep strijkt neer in Watford
- De Bilderberggroep: geheime heersers van de wereld? (video)
- Vooraanstaand aanklager: Bilderberggroep destabiliseerde Italië
- Bilderberg: een real life Da Vinci Code
- Nieuwe topman Britse centrale bank is Bilderberger en Goldman-veteraan
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Ik ben diep bezorgd. Eén van de meest vooraanstaande deskundigen waarschuwt voor 5G
Buitenaardsen van Aldebaran: UFO-geheimen en het Thule-Gesellschaft (video)
Centrale bankiers zijn pyromane brandweerlieden die crisis na crisis creëren. Spat de volgende bubbel binnenkort uiteen?
Eén van de meest bewustzijnsverruimende documentaires ooit is al miljoenen keren bekeken. Heb jij ‘m al gezien?
Beluister hier de geluidsopname van de veelbesproken zitting in Leeuwarden over COVID-19-injecties als biowapen
Er wordt op de NPO gedaan alsof Wilders de relschoppers heeft opgejut: ‘Dat is echt criminele misinformatie’
Rusland heeft sinds 30 september in Syrië meer dan 1600 doelen van de Islamitische Staat verwoest
‘Zeer schokkend nieuws’: machtigste ambtenaar van Nederland gespot in Davos bij het WEF
Topeconoom: ‘We staan aan de vooravond van een enorme verandering’