Binnenland

Verbazing over demonstratie Extinction Rebellion: ‘Dus de politie staat toe te kijken hoe dit gajes een stad terroriseert?!’

Help door dit artikel met jouw kennissen op je socials te delen!

De wintersportvakanties zijn voorbij en het wordt weer mooi weer, dus gaat Extinction Rebellion weer demonstreren.

De politie hield zaterdag ruim 500 mensen aan bij de demonstratie op de A12 in Den Haag. De actievoerders waren de tunnelbak ingelopen, waarna het verkeer op de weg uren stillag.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Dertien demonstranten werden volgens de politie, die sprak van een ‘ontwrichtende blokkade’, aangehouden voor strafbare feiten zoals belemmering, verzet tegen de politie en het tot stilstand brengen van het verkeer. Andere aangehouden betogers zijn direct weer vrijgelaten. Het Openbaar Ministerie bepaalt of de activisten worden vervolgd. De uitkomst laat zich raden.

De demonstratie van Extinction Rebellion, meer specifiek het terughoudende optreden van de politie, zorgt voor de nodige verbazing, ook bij verslaggevers.

Opmerkelijke zet

De demonstranten slaagden er zonder veel problemen in de weg op te lopen. “Opmerkelijke zet, groep mag erdoor,” merkte Omroep West-journalist Owen O’Brien op.


En verder: “Zonder dat de politie ingrijpt, kunnen honderden demonstranten richting de A12 wandelen.”


Het verkeer rond Den Haag liep door de demonstratie compleet vast. Er stonden files op de A4, A12 en N14.

Tijd voor een revolutie

Voormalig Eerste Kamerlid René Dercksen trekt op sociale media fel van leer: “Dus de politie staat gewoon toe te kijken hoe dit gajes een stad terroriseert?!”

“Als ik met twee wielen op de stoep parkeer, krijg ik een boete. Het is tijd voor een revolutie,” voegt hij toe.

Hillary Clinton

Auteur en spreker Hans van Tellingen merkt op: “Tja. Lekker warm weer. In de winter is het te koud voor klimaatzelotisme.”

Eerder ontdekte de Britse krant The Telegraph dat de klimaatextremisten van Extinction Rebellion worden gefinancierd door een campagneorganisatie die gerund wordt door Hillary Clinton.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je dit artikel belangrijk?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 153 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

132 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Hijdendasl
Hijdendasl
1 jaar geleden

Als ze begaan zijn met miljeu dat ze dan eens demonstreren tegen de gemtrails

malion
malion
1 jaar geleden

Rebelions extiction? only trouble. That the rebellions may extinct.

Hugo
Hugo
1 jaar geleden

Er is maar een manier, gewoon er overheen rijden met een noodgang, De politieleiding en die laffe VVD burgemeester zijn de oorzaak van die probleem. Zet het leger in met tanks en veeg GVD die terroristen van de weg… Het geduld is op met dat clubje criminelen. Moet het dan zover komen dat de bevolking het heft in handen nemen omdat een VVDer als burgemeester dat niet durft…i.v.m de peilingen idioten. Ga anders schoffelen bij de plansoenendienst.

Jos
Jos
1 jaar geleden

Bestuurder van dat busje werd gearresteerd omdat hij verhaal ging halen nadat zijn bus beschadigd werd.
De politie is al sinds 2020 fout.
Mocht er een voor mijn neus sterven, loop ik door, ondanks mijn ehbo

Karin 1
Karin 1
1 jaar geleden

En vandaag staan ze er gewoon weer.

Sr. Gerard
Sr. Gerard
1 jaar geleden

Als ik dat zo zie, dan denk ik aan Duitse Kerstmarkten.

Spooked
Spooked
1 jaar geleden

Het zijn dus geen Nederlanders, ze demonstreren in het Engels?

Catharinus
Catharinus
1 jaar geleden

Als je met 2 wielen op de stoep parkeert dan krijg je inderdaad een forse boete.

Dit is gewoon een dikke middelvinger naar iedereen die van die onnodige hoge boetes krijgen.

Zhukov
Zhukov
1 jaar geleden

links tuig oppakken die hap
de friezen konden naar de rechtbank en de boeren
en dit kan gewoon degene die gearresteerd zijn
zijn ook alweer vrij wanneer staan we op tegen deze idioten
het kost kapitalen en wij mogen het weer betalen

Willem
Willem
1 jaar geleden

En half Zuid Holland vastzetten is wel goed voor het milieu?
Terroristen horen in het gevang, zoniet uitgewezen.
XR terroriseert de samenleving dus moet zwaar aangepakt worden!!!

Frans
Frans
1 jaar geleden

De politie is het Echte gajes hier !

Antipropaganda
Antipropaganda
1 jaar geleden

Idioten protesteren tegen fossiele brandstoffen, dragen stuk voor stuk kledij gemaakt uit olie. De dino spant de kroon

Ertje
Ertje
1 jaar geleden

Tuurlijk doen ze niets. Dit clubje oproerkraaiers worden gefinancierd door de roverheid.

Rob
Rob
1 jaar geleden

Tja, Nederland is natuurlijk ook een dom volk. Hele files van duizenden mensen en iedereen blijft braaf in zijn auto zitten klagen. Er was een aantal jaren geleden een video uit Frankrijk. Daar hadden de automobilisten genoeg van die club. Ze kwamen de auto uit en verwijderden dat tuig zelf van de weg. Maar Nederland, nee hoor, dat is een dom en klagend volk. Als ze hun dom vermaak maar krijgen is het goed. Maar als er werkelijk iets gaande is dan laten ze alles gewillig gebeuren. Misschien komt het omdat Nederland meer een soort moeras is. Daar leven geen mensen, daar leven weekdieren.

Over het klimaat, dat is natuurlijk gewoon de globalistische agenda om alles te vernietigen. Dat snappen die idioten van E.R. alleen niet. Zij gaan straks ook mee ten onder onder hun eigen acties. Maar over het klimaat zelf kan wel iets gezegd worden natuurlijk. Dat is over hele lange tijden natuurlijk gewoon veranderd. Daar heeft de mens geen invloed op. Daar zijn we aan onderhevig. Intussen sproeien ze de lucht dicht en beïnvloeden daarmee zelf het klimaat. Ik hoorde nog niet zo lang geleden iets zeggen waar volgens mij nog niemand aan gedacht heeft, inclusief ikzelf. Er werd gezegd ‘wat als de klimaatverandering van binnenuit (de Aarde) komt’? Er werd gerefereerd aan de DUMBS en de ondergrondse steden. En wie weet van voor infrastructuur daar allemaal gebouwd is. Dat genereert natuurlijk de nodige warmte door alle energie die er nodig is. Daarbij is er al vaak gezegd dat het in feite barst van de ondergrondse tunnels. Die verbinden dan natuurlijk van alles en ook daar zal die energie of warmte doorheen gaan. Zo zou dus de oppervlakte van binnenuit verwarmd (kunnen) worden. Daar zit wel logica achter.

Andre Breems
Andre Breems
1 jaar geleden

En worden ook gesponsord door de postcode loterij en Von den Leyen en Soros.

Joost
Joost
1 jaar geleden

Ik denk dat ze allemaal een linkje krijgen van de Bliderberg groep.

Dutch warrior
Dutch warrior
1 jaar geleden

Zo ziet het eruit als het is georkestreerd

Dat vind ik ..... ....
Dat vind ik ..... ....
1 jaar geleden

Ach..wie weet zijn die demonstranten gewoon verkleden politie agenten. Zoals de ,,Romeo,s , .die ingezet worden om vreedzame demonstraties tegen de regering te laten uitmonden in een veldslag.tja. dan kun je moeilijk op je eigen collega,s in gaan staan hakken,toch?.

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

Moet een boer eens flikken, Draait gelijk voor maanden de bak in.

DutchOutlaw
DutchOutlaw
1 jaar geleden

De politie heeft sinds hun foute rol in de Tweede Wereldoorlog nog steeds niks maar dan ook HE-LE-MAAL NIKS geleerd van die fouten. Ze voeren nog steeds de opdrachten uit van onze corrupte (r)overheid. Je zal maar agent zijn…..zonder geweten!

Cees
Cees
1 jaar geleden

Wanneer zijn linksen ooit gestraft.
Links is liefde
Rechts is extreem en terreur

Grens
Grens
1 jaar geleden

Onwetende roeptoeters die voor onrust zorgen meer is het niet .

Soesman
Soesman
1 jaar geleden

Schandalig waar deze “mensen” mee weg komen. Begin met het stoppen van hun subsidie. Heb, als het weer gebeurd, een paar bussen klaarstaan en jaag hen daar in. Vervoer ze buiten de stad en laat ze terug lopen. Het O M wil blijkbaar geen boetes uitschrijven, hoewel zij dan de salaris verhoging van de politie kan betalen.

Ellis
Ellis
1 jaar geleden

Graag demonstreren tijdens de NAVO top !!!!!!

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
1 jaar geleden

Maar snap dat nou, dit zijn de “goede” demonstranten en die worden gesponsord door wezens die het allemaal goed met ons voorhebben. En die mogen dus van de bazen van de politie altijd wat de “foute” demonstranten niet mogen.
Je bent een “foute” demonstrant als demonstreert tegen:
1.De 3e wereldoorlog,
2.De klimaatleugen,
3.De asiel industrie.
Als je demonstreert tegen deze 3 doelen dan ben je een gevaar voor de “democratische rechtsorde en de democratie”, en dan moet je wel worden vervolgd en zo nodig kapot gemaakt worden.
Snap dat nou……………

Mikkie
Mikkie
1 jaar geleden

Politie heeft instructie ( van om)om de demonstraten van ER niks te doen. Tot hun eigen frustratie.

Anita
Anita
1 jaar geleden

Soros betaald ze immers.

Draak
Draak
1 jaar geleden

Van mij mag de club nog veel vaker de boel blokkeren. Misschien dat de normies dan eindelijk eens zelf tot aktie overgaan. De demonstranten lachen de politie in hun gezicht uit. Gezellig een potje stoeien.
Ik verwacht geen kamervragen meer.

https://nos.nl/artikel/2560317-kabinet-kan-belastingvoordeel-xr-niet-afnemen-ondanks-wens-kamer woensdag 19 maart, 2025.

Sjef
Sjef
1 jaar geleden

Als een deel van de demonstranten lid zijn van het OM en enkelen zelfs advocaat-generaal van het Hof dan weet je dat ze niet bestraft worden. Ons kent ons, gaat elkaar niet straffen. En daar ER de wet kent en haar vriendjes van het OM, zie daar de oorzaak van de zachte handjes.

Rob
Rob
1 jaar geleden

Vroeger zeiden ze ook ‘die pet past ons allemaal’. Al zou het de laatste baan op de planeet zijn, dan zou ik er nooit voor kiezen om daar deel van uit te maken. Zeker niet nu duidelijk is wat voor enorme smerigheden er on die ‘pet’ gehouden worden. Ze zijn zelf bij al die smerigheden betrokken en/of beschermen het. Misschien is dat dan de reden dat hun hersenen niet meer (normaal) functioneren. Wat er onder die pet zit houden ze bij zich (een andere verwoording van ‘op eigen geweten hebben’). Dan zeggen ze ook nog ‘waakzaam en dienstbaar’. Ja, ze zijn dienstbaar aan al die types die achter al die smerige zaken zitten, tot aan satanisme toe. En deze tijden gaan heel erg duister onder die pet worden (wat er op hun eigen geweten gaat zitten). Op de beschrijving, om personeel te lokken, schrijven ze het alsof het een hele mooie baan is. Dat is dan weer de wereld van leugen en bedrog.

Rinus
Rinus
1 jaar geleden

Sneeuw schuiver er op zetten

Deugniet
Deugniet
1 jaar geleden

Het probleem ligt vooral bij de overheid, die dit soort milieu-terrorisme openlijk mogelijk maakt en ondersteunt.

Omdat de organisatie geld krijgt van Hillary Clinton is het ook nog eens politiek gestuurde terreur.

Realist
Realist
1 jaar geleden

Ze worden betaald door stichting van één van de ‘overlords’ van onze overheid, zelfde als met dat “kick out zwarte piet” een zekere Hongaarse miljardair, vast wel bekend hier. die lijkt een beetje op de keizer van star wars.

Orwellia
Orwellia
1 jaar geleden

Ik heb een prima idee voor ze: doe het vlakbij het Congresgebouw in juni tijdens de NATO top!

Geurtje
Geurtje
1 jaar geleden

Tijd voor knokploegen !!
Net als het korps mariniers vroeger op de Dam.

joker
joker
1 jaar geleden

stop fossiel subsidies

stop Extinction Rebellion subsidies

De pastoor
De pastoor
1 jaar geleden

Zouden zij dat ook mogen doen bij de NAVO top in juni in Den Haag ????

Koos
Koos
1 jaar geleden

Ik versta niet eens wat ze zeggen. Is dat wel Nederlands?

Schandaaltje
Schandaaltje
1 jaar geleden

Word vanzelf minder als de pot met geld opraakt

Tim
Tim
1 jaar geleden

Ik hoop dat mensen toch wel weten dat XR bewust door overheden wordt opgezet en getolereerd omdat ze door hun gefinancierd worden. Er wordt ook met 2 maten gemeten want ja als een boer de weg blokkeert wordt deze vastgezet in de cel en dat gebeurt bij deze groep gewoon niet omdat de politie opdracht van hogerhand hebben.

Remi
Remi
1 jaar geleden

Gewoon met een mestwagen bewerken dat stelletje debielen!

Jan R
Jan R
1 jaar geleden

Alles moet eerst kapot WEF agenda

hans.
hans.
1 jaar geleden

Het is niet de POLITIE zo zeer!! Het zijn die volksvijandige tyfus linksen in het BESTUUR die deze opdracht geven niet in te grijpen!! Nota bene een demo van ons belastinggeld tegen ons!? Hier ook eens een grote opruiming en het stopzetten van alle subsidie voor dit schorem!

Jesus is Lord
Jesus is Lord
1 jaar geleden

Files, zorgen voor meer luchtvervuiling met dan aan dat gajes

Matthijs
Matthijs
1 jaar geleden

Dit gedrag moet je als boer eens doen. Dan wordt je uit de cabine van de tractor geschoten en voor 90 dagen vastgezet. Al die gasten iedere keer een zware boete laten betalen en niet met een bus naar een andere plek worden gebracht. Kijken hoe lang ze het volhouden.

Marrob BE
Marrob BE
1 jaar geleden

Zonnepanelen en windmolens weg.
Extinction Rebellion weg.
Gas uit Rusland.
Eindelijk rust.

Jantina
Jantina
1 jaar geleden

Treiteren Treiteren Treiteren !!!

Maria
Maria
1 jaar geleden

Tijdens de demonstratie tegen de corona maatregelen werden mensen geslagen, zelf met water kanonnen gespoten en ook honden van de politie werden gebruikt om mensen onder druk te zetten. Maar natuurlijk deze mensen waren gevaarlijker voor onze democratie. ????????????

Duinsnip
Duinsnip
1 jaar geleden

Dat de politie zich nog steeds laat lenen om die demonstranten iedere keer van de weg te plukken zegt iets over de lafheid van deze dienders. Wanneer zegt deze groep nu eens dat het genoeg geweest is, en dat zij NIET meer komen opdraven om de smerige politiek van Den Haag op te ruimen. Stel je eens kwetsbaar op en zeg Het is afgelopen. Wil je die lui niet hard aanpakken dan gaan die achterbakse politici maar lichamen sjouwen.
Politie, laat nu eindelijk eens zien dat je ballen hebt.

Johan Bosman
Johan Bosman
1 jaar geleden

Politie dat is tuig van de richel. Altijd al geweest.

Kees
Kees
1 jaar geleden

Waarom toeteren al die automobilisten niet constant,dan worden ze allemaal gek ervan inclusief de facilitaire politie,en als ze vragen op te houden zeg je er is een gevaarlijke situatie op de snelweg en dit is mijn of ons protest tegen deze afsluiting.
Het is allemaal veel eenvoudiger dan je denkt ,geeft een politie agent je een bon niet aannemen en counter het maar , arresteer eerst die blokkeer betogers doe je werk zoals het hoort vlegel.

postduif
postduif
1 jaar geleden

Gewoon laten zitten en niet op reageren en omrijden net of niet bestaan

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

WIJ HOEVEN GEEN TERRORISTEN NAAR BINNEN TE HALEN ZE ZITTEN OVERAL ZELFS DE POLITIE IS ER ONDERDEEL VAN !

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

OOK WEER BETAALD DOOR DOOR SOROS . WAAR IS DE NEDELANDSE TAAL GEBLEVEN . ZE WORDEN DUIDELIJK GELEID DOOR EEN ENGELSTALIGE BUITENLANDER VALT WEL ERG DOOR DE MANT DEZE LOSERS VAN DE STINKENDE REBELLEN!

Overlever van toen..
Overlever van toen..
1 jaar geleden

Wat ik mij al heel lang afvraag..
Waar zijn nu de Mariniers met een hart voor hun vaderland?
Destijds met de “Provoos” op de Dam bestonden ze nog!
Blijkbaar zijn het nu geen vaderlands lievende!

peet
peet
1 jaar geleden

En de boeren gaan de bak in.

Paulien
Paulien
1 jaar geleden

Als deze lieden echt betrokken waren bij het milieu zouden ze wel demonstreren tegen chemtrails. Fluor, broom, aluminium, chloor etc. maakt volgzaam ..

totaljoy
totaljoy
1 jaar geleden

Betaalde demonstraties door de overheid.

Janny ,
Janny ,
1 jaar geleden

Wat zijn dat toch een stel nutteloze uitvreters, laat ze gaan werken ,ze worden er ook nog voor betaald,de mensen die wel moeten werken staan in de file door die uitkerings trekkers,ik zou zo zeggen oppakken en gewoon een paar weken opsluiten,met water en brood ,es even zien of ze daarna nog zo graag willen demonstreren,stel gekken

Julia
Julia
1 jaar geleden

Voortaan vol gas geven met een paar vrachtwagens voorop. Het is te ziek voor woorden dat deze door de overheid gesubsidieerde idioten continu het verkeer mogen stil leggen en hulpverleners niet de nodige doorgang meer hebben. Het is te ziek voor woorden als ik die dienders oftewel de sleepdienst die gekken op een brancard met wieltjes zie af voeren tijd voor rubberen kogels en hoge druk waterstralen het is nu meer dan genoeg geweest. Die stomme idioten begrijpen niet dat fossiele brandstof bittere noodzaak is voor onze economie en niet alles met een stekkertje mogelijk is. Zo zien we dus wat een stomme idioten die klimaatgekken zijn of ze hebben geen hersenen of voeren geen donder uit en genieten van uitkeringen of werken een paar uur rijkelijk bedeeld met toeslagen. Het moet afgelopen zijn tijd voor keihard tegengas.

Julia
Julia
1 jaar geleden

Tip voor dat klimaat hysterisch links tuig volop demonstreren tijdens de aankomst van het NAVO circus juni a.s. Toon dit lef maar eens er zijn wel 29.000 dienders op de been maar dat maakt niet uit die grijpen toch niet in dus go, go maar geen gedonder meer op de snelwegen waar de gewone burgers en hulpdiensten zware hinder van hebben. Laat maar eens zien wat jullie waard zijn dan krijgen jullie van mij voor dwarsbomen van dit circus dat de belastingbetalers miljoenen kost en de CO 2 uitstoot hoog is omdat al die oorlogsvoerende bullebakken met een vliegtuig aankomen en met auto’s worden vervoerd naar de piste van dit Haagse circus voor deze keer respect.

Sandra
Sandra
1 jaar geleden

Natuurlijk krijgen deze imbecielen subsidie van de overheid. Dat de overheid met twee maten meet is bekend en dit doen ze constant. Kijk maar hoe hard ze de voorstanders van Zwarte Piet hebben aangepakt tijdens het demonstreren want daar staat zelfs dat rotwijf van Halsema tussen. Is maar een van de vele voorbeelden.!!!!

Dutch warrior
Dutch warrior
1 jaar geleden

Nog nooit op de Utrechtse baan gereden dus? Makkelijker dan daar is er niet. Het is namelijk geen open snelweg met een snelheid van minimaal 100 kmpu. Het is het begin en einde van een snelweg

eazu
eazu
1 jaar geleden

Als ze zijn begaan met het milieu. Stop de geoengineeringStop weerwapens. En wat denk je van de hoogovens elke dag vervuiling en wat denk je van de boten die vuile brandstof tanken in Rotterdam?

Ron Soeverein Mens
Ron Soeverein Mens
1 jaar geleden

Duizenden automobilisten laten zich tegenhouden door een kleine groep terroristen die de weg blokkeren.
Stap massaal uit je auto en sla ze van de weg af met zijn allen en rij daarna gewoon door.
Als de politie het niet doet, wil of kan dan mag de burger zelf ingrijpen

eazu
eazu
1 jaar geleden

Gisteren weer zoiets onmenselijk programma bij de vpro. Dat er te veel mensen zijn en kinderen meer co2 uitstoot geven meer dan dat je 20 keer met het vliegtuig gaat heen en weer naar America en terug. DE MENSEN DIE VINDE DAT ER TEVEEL MENSEN ZIJN DAAR MOETEN WE CURSUSSEN VOOR MAKEN HOE ZE ZELFMOORD KUNNEN PLEGEN EN LAAT ONZE KINDEREN MET RUST VIEZE NAZIES. NET ALS IN DE TIJD VAN JESUS DAT ALLE KINDEREN DOOD MOESTEN JULLIE ZIJNZO EVIL EN ZO SATANNASTISC- JEZUS CHRISTUS PAK ZE AAN DAT STELLETJE SCHOREM!

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

ext. rebellion is een bedrijf met werknemers, betaald via NGO’s, waarin geld wordt rondgepompt.

met het doel om de juiste maatschappelijke richting te stimuleren, richting afgrond voor de bevolking.

deze werknemers verdienen een centje, weten zelf niet waar ze mee bezig zijn, de machthebbers wel, en zo wordt de politie aangestuurd.

en ook werden de chemtrails weer uitgezet vandaag, boter kaas en eieren tekeningen boven Noord-Holland.

het is weer voorbij, vanmiddag komt de rotzooi naar beneden en is de zon weer weg.

ted
ted
1 jaar geleden

De X. Rebellions wordt weinig in de weg gelegd.Het terughoudende optreden van de staatspolitite geeft te denken. Mogelijk wordt deze groep financieel gesteund door G. Soros. Dit duister figuur ondersteund die groeperingen die chaos veroorzaken in de EU. Soros adviseerde ook de EU 1 miljoen gelukszoekers per jaar toe te laten in de EU. Opzet: chaos.De dag komt dichterbij waar de mensheid bevrijdt zal worden van de ketenen van de duisternis.

Jack
Jack
1 jaar geleden

In NL word overal met twee maten gemeten.
En dat noemt zich een democratie en een vrij land…..

Marja.
Marja.
1 jaar geleden

Knuppel dat tuig nu eindelijk eens van dat wegdek af!!

Rotjuh
Rotjuh
1 jaar geleden

Het moet afgelopen zijn met dienontwrichtende demonstraties…. links of rechts en gelijke monniken gelijke kappen…. aanpakken! Maat tja… links heeft wel een streepje voor bij de politiek om één of andere reden

Pieter1
Pieter1
1 jaar geleden

Waarom zijn die lui in een wespenpakje zo gehoorzaam. Kunnen die niet zelf denken?

Back to top button
132
0
We lezen graag je reactie!x