Binnenland

Verontwaardiging nadat BBB zich terugtrekt uit coronacommissie: ‘Héél bijzonder’

Help ons door dit met iederen die je kent op je socials te delen!

De BoerBurgerBeweging (BBB) stapt uit de coronacommissie, die onderzoek doet naar de corona-aanpak. Het functioneren van het kabinet in die periode ligt onder de loep.

Mona Keijzer en Gijs Tuinman komen in het kabinet, waardoor er twee nieuwe Kamerleden in de fractie komen. Daardoor is het volgens BBB ‘niet langer mogelijk’ om een Kamerlid vrij te houden.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Het gaat BBB aan het hart deze keuze te moeten maken,” citeert De Telegraaf BBB-Kamerlid Claudia van Zanten, die namens de partij in de commissie zat. De coronacommissie bestaat nu uit PVV, VVD, NSC, GroenLinks-PvdA en FVD.

Niet. Te. Geloven.

Het besluit komt BBB op kritiek en verontwaardiging te staan. Zo zegt makelaar Pim Gunzel: “Niet. Te. Geloven. De grootste misdaad tegen de mensheid ooit gepleegd, maar BBB heeft het te druk met baantjes.”

Ook neuroloog Jan Bonte windt zich op. “Dat heet nu prioriteiten stellen. Het is de belangrijkste periode in deze eeuw, waarin onze grondrechten klakkeloos terzijde werden geschoven, enorm veel schade werd aangericht door de coronamaatregelen en bovendien het failliet van de wetenschap dramatisch zichtbaar werd,” merkt hij op.

Tapijt

“En dan hebben jullie niemand om zich daarvoor vrij te maken? Héél bijzonder,” aldus Bonte. “Hebben jullie het nieuwe tapijt voor de fractiekamer al besteld? Ik zou hem een beetje dik houden. En groot. Zodat er heel veel onder past.”

Eerder werd voorzitter van de coronacommissie Khadija Arib aan de kant gezet. De commissie wordt nu voorgezeten door de VVD.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je deze info belangrijk?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 161 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

104 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
roro 237
roro 237
1 jaar geleden

Er is één partij die nog niet is omgekocht…………de FvD!

Marrob BE
Marrob BE
1 jaar geleden

Ik blijf het zeggen.
150 knuppels in de kamer.
Een heel kabinet van knuppels.
Allemaal in dienst van het WEF.
Drie uitzonderingen: FvD. hoop ik.

Jeroen
Jeroen
1 jaar geleden

Tsja, de BBB was niet wat het eerst leek, hè?
In de Donald Duck heb ik ooit ook een verhaal over een BBB gelezen, alleen daar stond de afkorting voor “Brute Boeven Bond”. Die betekenis lijkt mij een stuk dichter bij de waarheid.

Of zijn ze de CCO (Central Controlled Opposition).

M vdf V
M vdf V
1 jaar geleden

Waarom verbaasd mij dit niet? Wat zou er achter zitten? Zou het de waarheid zijn dat ze het te druk hebben met andere “prioriteiten”? Zou het misschien een agenda zijn? Dat het straks weer uit komt dat het allemaal vooropgezet was? Zou een ander dit ook denken?

Herman R
Herman R
1 jaar geleden

Tóch Build Back Better-beweging?!🤔

Hamala
Hamala
1 jaar geleden

BBB IS ONBETROUWBAAR!
Bewust burgers bombarderen!
Je kunt makkelijk iemand vinden als het gaat om deze zo belangrijke commissie die de grote schade wil aanpakken
Ze kruipen er voor weg, in 1 woord: LAF!

Djennis
Djennis
1 jaar geleden

Alleen de FVD is onze laatste reddingboei!!! Nu nog de schapen wakker maken!

oprecht
oprecht
1 jaar geleden

Gaan wij weer gewoon door met vieze spelletjes te spelen, en de boel onder het tapijt
te vegen is dit het gene wat de politiek vandaan de dag betekend 😱😱😱🤮🤮🤮🤮
Ik verbaast mij hier niet meer over. 🤥🤥
En de FVD maar de grond in trappen terwijl deze club het durf aan te pakken.
Niks fascistisch maar realistisch. !!! 👍🏻👍🏻🔔🔔

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

Je verwacht het niet hé? BBB laat het ware gezicht zien.

José D.
José D.
1 jaar geleden

Maakt niks uit, het wordt toch een slap toneelstukje voor de bühne waar ik geen enkele waarde aan hecht. Kent u het gezegde: ze dronken een glas, deden een plas en lieten alles zoals het was”?. Met andere woorden, de daders gaan toch vrijuit en uiteindelijk zal er niemand maar dan ook helemaal niemand verantwoordelijk gesteld worden!.

Estherretje
Estherretje
1 jaar geleden

Niks is wat het lijkt ….

Thoughtful
Thoughtful
1 jaar geleden

Wie heeft er nu nog een “commissie” nodig om te weten dat we belazerd zijn?

malion
malion
1 jaar geleden

Iedereen ziet met eigen ogen dat de BBB toch anders is dan ze hebben doen voorkomen, zijn de ook bij een WEF meeting geweest?
De Tweede Kamer stelt niets meer voor dan verlengstuk van WEF, WHO en de VN, de donkere kant van de medaille.
De FvD kan alleen het land besturen daar ben ik zeker van, onder de leden zullen ook voldoende mensen in Nederland zijn die posities kunnen innemen op hoog niveau.

Georg
Georg
1 jaar geleden

Duidelijk waar dit heengaat? Die hele Commissie kun je wel ontbinden. Een wassen neus. Voor de Bühne. Behalve FvD zijn het allemaal door de Globalisten (WHO, WEF) geïnfecteerde partijen die geen belang hebben bij een diepgaand en correct onderzoek laatstaan bij een vernietigende eindconclusie voor het corrupte gezicht van VWS, RIVM, BIG PHARMA, WHO.
Een lachertje🤣🤣🤣🤣 Pepijn zal alle zeilen moeten bijzetten💪💪

a

Zonnebloem..
Zonnebloem..
1 jaar geleden

Zo leer je de mensen kennen.
FVD was en is mijn partij.
Ik denk dat veel spijt hebben dat ze op die cerrolien hebben gestemd.

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
1 jaar geleden

Wat verwacht je van een LANDVERRADER..??

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

mijn idee is dat BBB inmiddels voor zich ziet, dat het hele onderzoek een wassen neus zal worden.

daar wil je dan niet al te veel tijd aan besteden.

4 horses
4 horses
1 jaar geleden

BBB Is de partij van de bolle blije boerinnenhater

Pelleboer
Pelleboer
1 jaar geleden

Bent u gevaccineerd? Dan bent u gewoon de lul! Welk onderzoek er ook komt. U heeft het in u lijf en zult ermee moeten leven. S6. Je doet het toch voor een ander. (Ooit van te voren iets voor een ander ingenomen?)dus maak jullie toch niet druk over je eigen lijf. En jullie hebben een geluk….. de overheid staat achter jullie. 😉

Henk123
Henk123
1 jaar geleden

Ik wil hun plaats in die commissie wel innemen. Ik ben geheel onafhankelijk en objectief. Ik snap sowieso niet dat de slager zijn eigen vlees mag keuren. Ik zou Rutte meteen terughalen uit zijn Navo functie en hier levenslang weg laten rotten in een kerker.

Rick
Rick
1 jaar geleden

Buitengewoon Belabberd Begin

Loesje
Loesje
1 jaar geleden

Ja wat dachten ze dán? Mona Keijzer heeft er mede persoonlijk voor gezorgd dat alle geluiden tegen de uitrol van 5G in de kiem gesmoord zijn, sterker nog: Zij heeft de uitrol van 5G jaren lang gesteund en gepromoot…

Marc
Marc
1 jaar geleden

Een opzettelijk kapot gemaakt volk is uiteraard geen prioriteit dat staat het verder kapot maken van het volk maar in de weg.
Zo’n ziek gemaakt volk met bijna elf miljoen chronisch zieken maakt niet zoveel indruk op de Russen dus die mogen wel weg.

Overlevering van toen..
Overlevering van toen..
1 jaar geleden

Tja dit is het spel en zo wordt het gespeeld!
Reken maar dat er absoluut niets terecht komt v.w.b. het blootleggen van de misdaden en er komen zeker geen veroordelingen!

salvar
salvar
1 jaar geleden

laten we wel zijn ze houden ons wel bezig.
corona een beetje ouwehoeren met elkaar zodat het lijkt dat je bezig ben om het aan te pakken. , niet dus er zouden eens koppen rollen.

drukpersen maken overuren om de oekraine te voorzien van ons geld en de hele bende in denhaag doet mee met aan het hoofd het opperhoofd schoof een zeer gevaarlijk beest, typisch ze lijken allemaal op elkaar , gevoelloos.

pvv nooit geregeerd ( ja even met vvd) want dat willen ze niet opdracht de deep state.
leuk voor diegene die weer op deze zionist hebben gestemd er zou een heleboel veranderen , niet dus het zal nog erger worden.

hier mag je het meedoen de komende tijd ze zullen ons een oorlog indrukken (hopelijk geen kernoorlog) en die gaat komen.

we worden al jaaaren belaagd door rutte en het wef :
begon openlijk in 2014 met van baalen en de vetkuif uit belgie op het maiden plein.
toen in de schaduw achter de schermen de uitrol van het biowapen corona.
ondertussen constant rusland belagen en nu nog natuurlijk.
boeren belagen en van hun land jagen.
stikstof ja zeer ernstig maar niet heus.
co2 moet uit de lucht hoe krankzinnig kan je wezen?
de supers zijn begonnen om (waarschijnlijk) het vlees te halveren en natuurlijk zo meteen de prijs verdubbelen want jij moet insecten gaan eten.
weer beïnvloeding door de elite maar wij krijgen de schuld.
geen auto meer maar je gaat alleen nog fietsen of lopen.
15 minuut steden of eigenlijk een open gevangenis.

dus wij worden verschrikkelijk belaagd tot dat je door de bomen het bos niet meer ziet.

wat kan je hier tegen doen?
het eerste wat ik (maar dat is persoonlijk) zou doen is de straat op en demonstreren tegen de oorlog want dat is het al alleen merken we het nog niet echt maar het komt.
ook diegene die op de bank liggen met een zak chips het is of gaat ook over jou toekomst en van je gezin natuurlijk.
wil je je kinderen op zien groeien kom GVD van die bank af en schreeuw het van de daken we willen geen OORLOG.

zijn we zover weggezakt dat we het eigenlijk niet meer interesseren?

Piet
Piet
1 jaar geleden

Vraag: hoe kun je nog vertrouwen hebben in de politiek? In en in verrotte zooi.

Rose
Rose
1 jaar geleden

Ongelooflijk hoe het Cabalspelletje ook in Nederland blijft doorgaan, shame on you voor deze partij nog gekozen van het volk voor de boeren…en al die reclameborden gesubsidieerd door…….

Rombout
Rombout
1 jaar geleden

BBB weet niet hoe groot de corona zwendel was. Corona is aangegrepen om 1000 miljard in het coronafonds te stoppen om zwakke EU landen boven water te houden rn eeordt nu gebruikt voor de klimaatzwendel. Wat een schande BBB. Ik stem nooit meer op jullie

salvar
salvar
1 jaar geleden

ik lees en lees en het verbaas me dat de idioten (regeringen overal) meedoen aan hun ondergang.
het kan niet anders ze zijn iets beloofd wat geweldig moet zijn zoals:
geld
villa
lappen vlees
veiligheid onder de grond
orgies
bloed verversen om langer te leven
een stoel naast satan.
macht
kan ik me hier iets bij voorstellen JA

het zijn geen mensen maar beesten of liever gezegd helhonden.

Edward
Edward
1 jaar geleden

Burger Bedrog, wat een poppenkast.

Brigit
Brigit
1 jaar geleden

Het failliet van de “wetenschap” is ook dramatisch zichtbaar wanneer het gaat om de, door de mens veroorzaakte, opwarming van de aarde en de Co2 uitstoot. Misschien dat BBB zich daar dan eens op kan richten en de leugens blootleggen. Tenslotte Boer en Burger Beweging als partijnaam zegt genoeg.

Marc
Marc
1 jaar geleden

Het heeft weinig zin om een onderzoek te doen terwijl men al weet wat het antwoord is op het onderzoek want men moet de vogel pleuris spuiten ook nog opdringen.
En dat gaat niet lekker als de corona aanpak niet goed uit verf komt.

Boeren weg, bankrekening leeg en de ruggengraat tegen de lege maag aangeplakt zodat u weer eens weet waar die zit en voor een genetisch gemanipuleerde rijstkorrel mag u zich dan in de oorlog sneuvel bereid tonen.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
1 jaar geleden

Ik snap niet als onze rechten worden geschonden..dat wij als volk niet optreden VOOR ONZE RECHTEN?

Louis
Louis
1 jaar geleden

Ze doen weer hun naam eer aan: Boeren en Burger Bedrog.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Praten over verandering.

Praten als brugman over verandering.

Verandering doorvoeren ?

Nee, daar kunnen we geen kamerlid voor vrijhouden hoor.

Dat de kiezer nu opeens naar ons toe verontwaardigt gaat lopen doen omdat wij van bbb het te druk hebben met belangrijker zaken, dat kan echt niet hoor.

Kan dat vervelende stemvee ons van bbb niet gewoon laten doen waar we goed in zijn : Verontwaardigt doen en roepen dat er een onderzoekscommissie moet komen.

Het wachten is op het “daar ga ik mij niet toe verlagen” als antwoord op ongemakkelijke vragen vanuit het publiek, dan is de cirkel weer rond, Toch Carolien ?

Piet
Piet
1 jaar geleden

Dat heet geen prioriteiten stellen, Jan Bonte. Dat heet hard weglopen voor de confrontatie met de waarheid. En wat niet weet dat niet deert.

Joost M. H. Weten
Joost M. H. Weten
1 jaar geleden

Het wegkijkspel draait alweer op volle toeren…

Wimpie
Wimpie
1 jaar geleden

Zijn er nu nog mensen die zich afvragen waarom de hr. Schoof m.p. Is geworden?????

Max
Max
1 jaar geleden

FVD👍🏼

Thamm
Thamm
1 jaar geleden

Iets wat zo een grote impact heeft gehad op alles en iedereen en dan nu terugtrekken 🙄

storm
storm
1 jaar geleden

Ook FVD maak niks waar dat komt je heb meer partijen nodig die zo denken .Mag ook beetje afwijken zijn anders wordt het saai .Deze regering maak alles nog erger let maar op .Alleen wilders kan alles verzieken hij is al bezig. Voor nieuwe verkiezingen
alleen ik zou niet op hem stemmen hij is onbetrouwbaar. Maar wie wel

Veen Maas
Veen Maas
1 jaar geleden

Ik heb de BBB vanaf het eerste moment nooit vertrouwd, en uiteindelijk bleek het gevoel weer helemaal uit te komen en feilloos te klopen. Ik luister liever naar wat het gevoel ingeeft, want ik spreek voor mezelf dat het gevoel er nooit naast zit! geen enkele politicus is te vertrouwen, allemaal stuk voor stuk opgeleide leugenaars met een eigen agenda die er op getraind zijn om de burger stelselmatig te bedonderen.

Geen enkel politiek systeem is betrouwbaar, geen enkele regering te vertrouwen en geen enkel systeem wat er voor de burger is, want uiteindelijk is het door de eeuwen heen constant om geld, macht en seks gegaan en is het systeem er op gemaakt om te manipuleren, te besodemieteren en misleidende informatie en propaganda aan de man te brengen.

Sardo
Sardo
1 jaar geleden

ff terug gaan in de tijd.

BBB kwam in beeld tijdens de eerste boeren en visser protesten.
wat hebben ze bereikt ?

De stilte omstreeks de laatste Europese boerenprotest in Brussel, daarna niks meer iets van gehoord.

er is iets aan de gang, maar wat ??????????

Crelis
Crelis
1 jaar geleden

FVD de enige ECHTE zonder smurrie aan hun handen.

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

BBB=Bayer/Monsanto= IG Farbe.
Nog vragen?
Ja, Schoof past daar uitstekend bij.

Elise
Elise
1 jaar geleden

Ze gaan toch nooit toegeven dat straling de boosdoener is. Moet het hele systeem weg incl. social credit system, half mens/half robot kan dan niet meer. Sowieso komen ze dan nooit meer aan de 5 miljoen mensen over, die mogen blijven.
Oh ja sneeuwwitje en de zeven dwergen, dat verhaal is echt, als je het snapt.

Caat
Caat
1 jaar geleden

BBB=Back Build Better.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Tja wat moeten we daar van zeggen. Intussen 35.000.000 injectie slachtoffers conservatief geteld wereldwijd. Beter gezegd vermoorde mensen want de injectie had een politiek doel en geen medisch doel. Dat politieke doel is nog steeds van kracht.

Heiko
Heiko
1 jaar geleden

Er moet natuurlijk niets boven water gaan komen….

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Allemaal WEF getint behalve de FvD het is en blijft één groot Theater onder leiding van de Kleine Club ELITE en hun WEF uitvoerders

Jeroen Mus
Jeroen Mus
1 jaar geleden

Nu moet, aldus NU.nl, alleen die lastige Pepijn van Houwelingen eruit worden gewerkt (middels een politiek proces in augustus bijvoorbeeld) en dan kan de VVD-doofpotshow doorgaan.

Hannie
Hannie
1 jaar geleden

Ach hebben we eindelijk eens iets om verontwaardigd over te zijn. En dat voor zulke “begripvolle” volksvertegenwoordigers!

Cedric
Cedric
1 jaar geleden

Oppositie en regering… ZE ZIJN ALLEMAAL HETZELFDE, BEROEPSLEUGENAARS…

Brunhilde
Brunhilde
1 jaar geleden

Dan moeten er kritische vragen gesteld worden en daar houdt BBB niet van. Lees historie stemgedrag ingediende moties dan weet je genoeg.

Echt verrast
Echt verrast
1 jaar geleden

Wat een verrassing weer.

Inhetmeer
Inhetmeer
1 jaar geleden

Voorgezeten door de Vereniging Van Dikkoppen.
Daar gaat niets goeds uit voortkomen.

Marc
Marc
1 jaar geleden

Als belasting betalen een vorm van slavernij is dan is het allemaal door misdaad verkregen geld of niet?

Joop
Joop
1 jaar geleden

Het dikke zwijn laat haar ware aard zien een nazi.

johan
johan
1 jaar geleden

Niet zo bijzonder hoor. Alles opgeven voor je stoeltje in het kabinet.
Zoiets als je ziel verkopen aan de duivel.. maar dat is natuurlijk onzin, wappietaal, conspiracy etc…
Er zijn helaas nog heel weinig mensen in Den Haag die de koe bij de horens durven te vatten. FvD is een van die partijen of je nu met hen eens bent of niet.

johan
johan
1 jaar geleden

Vandaag een beetje gevolgd… Geen ingewikkelde voorspelling. Dit kabinet valt nog voor de kerst.

Gerard
Gerard
1 jaar geleden

Boerenbedrog beweging. Stuur die dikke maar weer naar het platteland terug.

Julia
Julia
1 jaar geleden

Het is toch een grote misleidende komedie BBB, NSC. PVV en VVD is controlled oppostion. Wat zijn we wederom belazerd kijk het debat van vandaag eens terug het is een grote theatershow dat zelfs een pauze in het debat in last voor een hoofddoek. Het is toch om kotsmisselijk van te worden. FvD is voor mij de enige partij en ben trots dat ik daarop heb gestemd.

Oleehop
Oleehop
1 jaar geleden

Veel te veel corruptie. En zeker ook bij de VVD. Daarom moeten de touwtjes strak aangetrokken blijven want er mag niets “ontdekt” worden. Terwijl bijna iedereen al weet hoe corrupt dat zooitje is met D66 en Groenlinks voorop. De eerste twee weken na injectie waren het meest belangrijk om goede data te verkrijgen. Wat deden deze zwijnen. De eerste twee weken werden gezien als ongevaccineerd. Viel je dood neer dan was het toch nog covid en kwam de deathjab net te laat. Mensen. Deze politiek zijn moordenaars. Niets meer en zeker niets minder. Zij MOETEN betalen voor hun genocide medewerking. Dit zijn kille maffia criminelen gestuurd door de EU het WHO en de WEF. De economische kracht hier achter is Bill Gates. Massamoordenaar om meer controle over de mensheid te krijgen. Hij is een zeer ziek persoon en al zijn slaven medemoordenaars.

Kans
Kans
1 jaar geleden

Tja, en U dacht dat er nu iets zou veranderen, 🤣😂🤣😂🤣🤣🤣😂🤣😂😂😂😂🤣🤣👍👍👍👍😂🤣😂🤣 hoe dom ben je dan eigenlijk wel niet
😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Hamala
Hamala
1 jaar geleden

BBB= BUILD BACK BETTER=FASSISTISCHE PARTIJ!

Back to top button
104
0
We lezen graag je reactie!x