Buitenland

Europarlementariër over asielplannen EU: ‘Deze waanzin moet stoppen’

Help ons door dit met kennissen op je socials te delen!

Nederlanders staan in eigen land op de tweede plaats. Migranten krijgen voorrang bij het toewijzen van woningen, merkte Europarlementariër Marcel de Graaff (FVD) op tijdens een rondetafelgesprek over de asielproblematiek.

Migranten krijgen gratis geld, een maandelijkse toelage, hoewel ze niet werken, voegde De Graaff toe. “Als het gaat om basisbehoeften worden Nederlanders behandeld als tweederangsburgers.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Dat is het gevolg van wat hier gebeurt, merkte Europarlementslid Gerolf Annemans (Vlaams Belang) op. “De Europese Unie drukt migratie door,” zei hij. De turbo is aangeslingerd: de EU wil 50 miljoen nieuwe migranten vanuit de hele wereld naar West-Europa halen, vooral uit moslimlanden. “Er is sprake van een ideologische en politieke push.”

We moeten onszelf bevrijden

Premier Rutte moet migratie dus promoten. Hij moet migranten voorrang geven bij het toewijzen van huizen. Migranten staan op één, want de Europese Unie pusht migratie en dus moeten de lidstaten dat ook doen, lichtte Annemans toe. “We moeten onszelf bevrijden.”

Als dit zo doorgaat, raken onze kinderen in de minderheid en worden ze omringd door gewelddadige mensen die hen haten, waarschuwde Annemans. “We kunnen onze kinderen dit niet aandoen. Deze waanzin moet stoppen.” Het is nog niet te laat, we kunnen Europa nog redden, zei hij.

Gestoord idee

In Duitsland is het zelfs zo dat de overheid ngo’s financiert die migranten ophalen en naar Lampedusa brengen. Het lijkt erop dat de Duitse overheid op deze manier mensensmokkel faciliteert, zei De Graaff.

De Duitse Europarlementariër Bernhard Zimniok (AfD) noemde dit ‘een gestoord idee’. Dit besluit moet volgens hem zo snel mogelijk worden teruggedraaid.

Zimniok wees erop dat de migrantenstroom in Duitsland voor talloze problemen zorgt: de huizenmarkt wordt overspoeld, er wordt niet genoeg gebouwd en de prijzen schieten omhoog.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je deze informatie interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 177 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

103 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Margie
Margie
2 jaren geleden

Weg met die troep. Er zitten al teveel parasieten in dit land. Zorg wordt onbetaalbaar. En die smerige parasieten krijgen alles voor niets. En ze fokken als de konijnen. Waar moet dat in vredesnaam naar toe. Dit mag niet gebeuren. Nooit. NEXIT. Dat is een grote oplossing. En die rotzooi het land uit.

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

De waanzin regeert dat is nu toch wel duidelijk, we zullen in opstand moeten komen om het gespuis uit de EU en uit de regeringen te verbannen. Militairen waar blijven jullie, politie waar blijven jullie…laten jullie je kinderen en kleinkinderen achter in zo,n criminele wereld.. ik mag toch hopen op gezond verstand..

Guerilla
Guerilla
2 jaren geleden

Ach met een veroordeelde crimineel als Lagarde kan deze hele criminele kliek gewoon hun gang gaan. Het is ongelooflijk dat de pleuris nog niet is uitgebroken en de Europeanen massaal de luxe kastelen in Brussel nog niet hebben bestormd en deze luxe paardjes met tonnen, miljoenen-inkomens niet van hun pot hebben gerukt.

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
2 jaren geleden

Er moet….we moeten…..anders dan…..nou ga dat dan ook doen. Ga er dan ook gewoon voor zorgen dat er gaat gebeuren wat er moet gebeuren! Door dit alsmaar jaar na jaar te blijven zeggen en verder niets doen komen we er niet. Jullie zijn politici, jullie moeten het doen. Wij als individuen kunnen niets voor elkaar krijgen hoor. Zo gauw wij onze voet scheef zetten worden we al terecht gewezen door het regime. En financieel uitgekleed door die fucking globalisten.

joost
joost
2 jaren geleden

Alles geheel volgens plan, huizenprijzen omhoog WOZ omhoog, huis vervolgens in het hoogste belastingtarief plaatsen en als vermogen aanrekenen en ja vervolgens leeg melken . Hoe geniaal allemaal om alles af te pakken.

Charlotte
Charlotte
2 jaren geleden

Depopulate van de Europese bevolking, je krijgt straks een soort reservaat van de oorspronkelijke bewoners, geen enkel recht meer!!..🙈🤬🤬🤬

Jan
Jan
2 jaren geleden

Zo snel mogelijk nexit

Jeff
Jeff
2 jaren geleden

En maar vreemd opkijken dat rechts-extremisme groeit aan populariteit.

Piet
Piet
2 jaren geleden

Het Coudenhoven Kalergi plan loopt op volle toeren. En dat allemaal om Europa, in opdracht van usa, naar de donder te helpen. Onthoudt de uitspraak van de denktank Statfor onder Obama: een alliantie tussen Duitsland en Rusland moet ten allen tijde voorkomen worden. USA wil geen Europese concurrent, die samen met Rusland heel sterk had kunnen worden.
En de usa Marionetten in Brussel en in de westerse regeringen doen er alles aan om het eigen volk te “ Umvolken” , zoals de Duitsers zeggen.
Maar ook daar zijn ze volledig de weg kwijt.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
2 jaren geleden

Moet je niet bij die mensen zijn maar bij de VVD en D’66

Sardo
Sardo
2 jaren geleden

De aanloop voor de komende burgeroorlog.
En willen we dat ?
Zo nee.
Wat gaan wij er als volk daaraan doen?

Jootje
Jootje
2 jaren geleden

Tja, waar kan je nog naar toe? 😳 Wie heeft een goed idee?

Annette
Annette
2 jaren geleden

Onze maatschappijen zullen en moeten kapot. Dat is de agenda.

Researcher
Researcher
2 jaren geleden

Het Vlaams Belang…Waren voor de covid terreur en spuitjes…Steunen Zelensky en Israel. Doe jullie research.

Rob
Rob
2 jaren geleden

Samen te voegen in één term: Kalergi plan. Het vermengen van rassen zodat er uiteindelijk één ras zonder identiteit over blijft die door de elites gemakkelijk te controleren is: het euro-aziatische negroide.ras.

Bella
Bella
2 jaren geleden

En zo gaan we naar een EU die geregeerd wordt door asielzoekers. want een wit Brussel kan niet meer.

Frans Peeters
Frans Peeters
2 jaren geleden

Grote schuldige is Soros die dit plan tot uitvoerging brengt, nu hopen zij dat de Palestijnen richting EU zullen trekken en hebben zij meer grondgebied en wij chaos

Poesie maaauw
Poesie maaauw
2 jaren geleden

Migranten krijgen geen geld, eerst steelt de regering ons geld en geeft het daarna aan de migranten met kost en inwoning + de rest

IFF
IFF
2 jaren geleden

Migranten gingen voor ons pensioen zorgen, zich integreren, bijdragen aan de maatschappij, ditte en datte,… De waarheid is dat ze ons ten nadele van het eigen krom gewerkte volk bakken vol geld kosten en alles gratis in de schoot geworpen krijgen, niks nul nada integreren, ons hun achterlijke barbaarse woestijngodsdienst met alle middelen opdringen en bij dit alles de volledige steun krijgen van onze ‘overheden’. Politiek Europa draait nu gelukkig rechts, volhouden!

Piet
Piet
2 jaren geleden

Waar praten we nu over, dit is toch al langer bekend. Het Kalergi plan, of wel omvolkingsplan.Dit is toch bekend. Wie de geschiedenis in duikt kan de bedoeling van de kwaadwillende zien. Alle gebeurtenissen hangen hier mee samen. It’s all about the power en the money. They want a World Government with the Capital in Israel. Waarom hoor je dit nergens. Een van de hoofddoelen van die club is ontvolken van de wereld van 8 miljard naar 500 miljoen. Hoe krijg je dat gedaan?

Loek
Loek
2 jaren geleden

Kalergieplan verloopt voorspoedig

AAr om engeland.
AAr om engeland.
2 jaren geleden

Niet alleen een nexit ,een geheel andere regering zonder enige inmenging van welke buitenlandse club dan ook .Weg met die W E F en W H O EN BRUSSEL LOVERS .Een souvrein nederland een vrij nederland mer vrije burgers .

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

Ze stellen voor om een muur te bouwen? Net als Trump? En dan zitten wij ook gelijk opgesloten zoals de muur in de DDR? Let op: alles lijkt op de DDR. Ook de muur. Alles wordt je voorgehouden als zijnde voor andere redenen. Zo ook deze muur. Trap er niet in!

Wat dacht je van Soros en de EU laten stoppen om reclame te maken “kom naar de EU!” Vroeger kwamen ze niet, geen muur voor nodig.

GEEN MUUR, de muur zal voor JOU zijn!

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

De mensen volspuiten met bio wapen injecties en Europese landen overstromen met zogenaamde asiel zoekers komt uit de koker van een agenda.

Asiel zoekers mogen in opdracht van de VN niet geïnjecteerd worden met het bio wapen.

Je mag zelf invullen waarom dat is.

Spreek je over het vervangen van het volk ben je een extreem rechtse fascist.

Toch is dat wat het is.

Vervangen van de Europese volkeren.

Betaal contant!
Betaal contant!
2 jaren geleden

De plebs ligt volgevreten lui op de bank met hun ingespoten arm, naar hun mobiel te staren. Intussen gaat alles kapot.

Sophie
Sophie
2 jaren geleden

Gaat Nederland dan nu protesteren? gaan ze de A12 bezetten, gaan ze naar Den Haag om hun ongenoegen kenbaar te maken over de asielstroom?
Welnee! alleen blèren vanuit de luie stoel.
We hebben alle narigheid aan onszelf te danken, alles getolereerd en geaccepteerd.
Dus is de commotie mosterd na de maaltijd.

jacques v Wakeren
jacques v Wakeren
2 jaren geleden

Het is moeilijk maar wacht maar af als er genoeg moslims zijn en wij moeten vragen om steun dan krijg je het gedonder , het wordt nog erger als wat er nu gebeurd met de Hammas die worden door de jooden goed aangepakt precies o tijd

AAr om engeland.
AAr om engeland.
2 jaren geleden

Wij kunnen er van verzekerd zijn dat dit gewoon door blijft gaan .De burgeroorlog staat voor de deur ,een ieder ongecontroleerd binnen laten zal op zeker leiden tot steeds meer aanvallen op ons nederlanders .Het gebeurd nu al maar zal indien wij kijken naar onze buurlanden alleen maar toenemen .De intregratie is al jaren mislukt omdat zij dat totaal niet vaan plan waren en zijn .Zij maken vorstelijk gebruik van hun gegeven rechten ten koste van ons .En daarbij ze haten ons onze leefwijze onze vrijheden en dat is de laatste weken ook duidelijk gebleken

Jackie
Jackie
2 jaren geleden

De reklameblokken op tv zeggen ook genoeg. Bijna niet meer hollands om het maar zo te zeggen

salvar
salvar
2 jaren geleden

natuurlijk moet dit stoppen ik heb het idee dat ik nu al in een ander land leef.
het wordt erger en erger.
het zou van de zotte zijn dat je in je eigen land zou moeten vechten om een plaats te bemachtigen.

Chris
Chris
2 jaren geleden

Hoe denkt men dit en andere zaken als digital ID, CBDC, verplichte vaccinatie, hoge inflatie, beperking van vrijheden, SDG’s/Agenda2030 nog tegen te houden? Volgens mij is het al te laat en heb daarom besloten te vertrekken uit NL. Daarbij speelt mee dat wij net gepensioneerd zijn en geen behoefte hebben om onze goede gezondheid kwijt te raken door stress en gifspuiten.

Mark
Mark
2 jaren geleden

Ja maar ze zijn ook zwaar zwakzinnig gestoord..!

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

De Ellende Unie, brengt ons naar de AFGROND. Nooit hadden ze aan deze Nazi-Unie moeten beginnen!

Poesie maaauw
Poesie maaauw
2 jaren geleden

Nog wat.
Waar blijft je geld van je opgebouwde pensioen?

L.Dylan
L.Dylan
2 jaren geleden

Deze waanzin is al aan de gang vanaf de jaren negentig van de vorige eeuw. Eenieder die het waagde daar vraagtekens bij te zetten werd genadeloos in de rascistische hoek gedrukt. Ik was een van die mensen. Waar zijn de mensen gebleven die mij voor nazi uitmaakten?? Ik zag deze ramp van verre naderen. Langzaam maar zeker. Op excuses hoef ik niet te rekenen. Ik ben nooit een racist of nazi geweest, maar slechts bezorgd over de toekomst. Mijn zorgen waren terecht vanaf dag één. Uw kinderen zullen uw generatie vervloeken. Dat is mijn troost.

Hans
Hans
2 jaren geleden

Het huizen te kort in Nederland heeft enkel te maken dat er te veel allochtonen zijn binnen gehaald, dit is financieel, cultureel en maatschappelijk niet te doen,

Inhetmeer
Inhetmeer
2 jaren geleden

Tuurlijk. Haal dat fanatieke moslimwereldje maar hierheen. Dan kan de bevolking daar mee gaan knokken, en laten ze ons (heilige huftertjes van ) politici misschien wel met rust ……….en jullie komen er niet mee weg.

Van straat tot straat, van deur tot deur, van nek tot nek……..we weten waar jullie zitten.

En niet jankend wegkruipen hé…!? Jullie hebben te och ingestemd met dit spelletje?

Dat vond je toch zo leuk!?

Je komt aan de beurt!

koddebeier
koddebeier
2 jaren geleden

NEXIT !!!

Kans
Kans
2 jaren geleden

Kom kom niet zo erg hoor, de nederiglander bestaat helemaal niet meer, die heeft zichzelf al afgeschaft, haha, dom hè, jaha, maar volgens mij denkt de nederiglander dat hij of zij heel slim is, maar is dit ook zo, dacht het niettttt,

Gelukkig gaan we naar een wereld waarin nog maar een kleine elite alles voor het zeggen heeft en alles bezit, dan weten de nederiglanders in ieder geval waar ze aan toe zijn, niets bezitten, daar zal iedereen van opknappen hoor, in Oost Duitsland waren de Duitsers ook allemaal gelijk en allemaal heel gelukkig, namelijk, iedereen had het zelfde niemand had meer dan een ander, dus jaloezie was er niet, en degenen die wel meer hadden waren de elite, die mochten natuurlijk wel alles hebben hè, dat hoort zo in zo’n samenleving, hahah dat is heel normaal hoor, geweldig lijkt mij dit allemaal, ik kan niet wachten tot ik niets meer heb, wat een rust, wat een rust, en al die snoetjes die ik dan kan aanschouwen, gohhhhhhhh, nu heb ik niets meer, hahahaaaaaa, daar gaan ze dan in hun 🚗 trabant, hi. Hij 🥳🥳🥳🥳🥳🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🫵🏽🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

apyr
apyr
2 jaren geleden

Wij Nederlanders zijn de SLAVEN van de asielzoekers

Fr4nk
Fr4nk
2 jaren geleden

Laat die paddestoelen maar vallen. Ik denk dat er toch niets meer te redden valt. De mensheid verdient het niet meer om op deze manier verder te leven.

Orwellia
Orwellia
2 jaren geleden

Ooit zullen de kinderen aan hun grootouders die nu zo braaf meedoen en hun kop in het zand steken vragen:” waarom hebben jullie ons dit dystopische leven in laten rommelen!?” En het antwoord zal zijn: omdat we het “nicht wissen wolten!”

Marc
Marc
2 jaren geleden

Migranten worden straks gebruikt tegen ons ! Met wapens en al 😏 een wistlerblower vertelde dat deze jonge mannen wapens en instructies krijgt van militaire eenheden om ons tegen elkaar op te zetten !!! T is geen grap en heb er meer over gehoord van een militair hier in Nederland met een hoge rang .Hier zitten grote daden achter die zijn weerga niet kent ! Het zijn geen vluchtelingen maar HUURLINGEN en ze krijgen er behoorlijk voor betaald

malion
malion
2 jaren geleden

Net gehoord in een gesprek met Tucker Carlson en een Pools man wiens naam ik niet noem dat landen leeglopen. Ze blijven voorlopig migranten naar Amerika halen die allemaal geld en de nieuwste mobielen hebben, en ze zijn voorlopig nog niet klaar.

Zieke bende op de wereld, allemaal dezelfde globalisten van een bepaalde sekte die dit heel bewust doen. Polen neemt geen enkele migrant in, nooit gedaan zei die Poolse man, en 0 moorden of wat dan maar ook in de richting van vergrijpen sinds de 2e WO. Hongarije en Polen doen niet mee met de globalisten, de EU en de WEF dat is zeker.

Didi
Didi
2 jaren geleden

Dit zijn n bende goedbetaalde volksverraders. Nooit zeggen ze dat we de EU moeten ontbinden en de grenzen terug sluiten. Rond de pot draaien, en doen alsof ze iets willen veranderen. Niet dus.
Er zal enkel iets veranderen als het volk echt opstaat, en net dat willen ze voorkomen door iedereen in een nep-democratie te doen geloven.

schande
schande
2 jaren geleden

Hoe kan het dat er aan mensen asiel wordt geboden die vere van het conflict staan. Zoals de Oekraïners die vluchten en blijken niet eens dicht bij het “oorlogs gebied” te wonen. Oekranie is 15x groter dan nederland. Maar een klein deel heeft echt last van de “oorlog/bevrijdingsactie”. WTF doen deze mensen zich hier voor als asielzoekers??

Triest
Triest
2 jaren geleden

Hoort bij het plan de andere verjagen en onderdrukken. Wij worden om zeep geholpen. Soms met een mes in de rug.

Johan
Johan
2 jaren geleden

een heel leger aan keeltjes snijders als straks de religie oorlog uitbreekt, lekker de vijand in de regering ,het leger en de politie is reeds geinfiltreerd, zij zzullen altijd trouw blijven aan hun geloof. weinig geleerd van Troje

zoro
zoro
2 jaren geleden

Het gevolg zal zijn dat de sociale zekerheid zal instorten. Eens dat gebeurt is er geen enkele incentive meer om naar hier te komen, integendeel het omgekeerde zal gebeuren. Zelfs 2de en derde generatie migranten zullen de economische malaise beu geraken en warmere oorden verkiezen. Men is het toch gewend van te verhuizen, dus waarom zouden ze het niet doen? Met twee paspoorten heb je meestal weinig te verliezen, integendeel. Als het huis niet afbetaald is en er is een vastgoedcrash dan laat je dat huis gewoon achter. Probleem is dan voor de bank.

Vlinder
Vlinder
2 jaren geleden

Nog heel even en dan gaat Nederland rassistiesch worden dankzij het beleid

wettelijk handelen
wettelijk handelen
2 jaren geleden

En als je voor je recht (grondwet) op komt ben je een terrorist.
Moet niet gekker worden,
Wordt tijd om die hele linkse benden buiten spel te zetten
en Nederland zijn status terug te geven.
Meneer van de NCTV ben ik nu een terrorist ?

M@®©
M@®©
2 jaren geleden

Van de website van de eu zelluf:
VERSLAG over een gemeenschappelijk immigratiebeleid voor Europa: beginselen, maatregelen en instrumenten
13. roept in herinnering dat er rond 2050 volgens de prognoses van de Commissie naar schatting 60 miljoen migrerende werknemers nodig zijn, hetgeen de noodzaak met zich meebrengt om migratie langs legale weg mogelijk te maken;

Zie https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/A-6-2009-0251_NL.html

Staat er gewoon in, dus maak je maar geen illusie dat de asielinstroom ingedamd wordt. De eu heeft handjes nodig om werk te verzetten en door er een bsn-nummertje aan te hangen kun je ze belasting afpersen.

H.R. van der Veen
H.R. van der Veen
2 jaren geleden

Mee eens.

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Zo lang de EU blijft bestaan, zal DIT niet stoppen!

Jim
Jim
2 jaren geleden

Het westen is totaal verziekt. Straks is Hamas hier de baas.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

Die hufters vreten ons gespaarde geld op en stelen ons onderdak! Tijd voor hardere aanpak zodat ze niet meer durven te komen naar Nederland!

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

Haal die paar mensen die er horen weg op lampedusa. En flikker er bom op we hebben geen gelukzoekers nodig. Ofwel criminelen genoeg hier!

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

EIGENLIJK is de overheid hier dus artikel 1 van de grondwet met voeten aan het treden.

U weet het vast nog wel, die regel dat er NIEMAND gediscrimineerd mag worden op basis van AFKOMST(en waar er één groep voorgetrokken wordt, wordt een andere groep dus overduidelijk gediscrimineerd).

Wat ze hier dus doen is een KLASSENMAATSCHAPPIJ optuigen en dat gaat over Uw rug.

Gaaf land hè.

Julia
Julia
2 jaren geleden

Er komt alleen maar meer en meer bij op dit moment melden zich per dag 200 gelukzoekers en het COA waarschuwt nu al dat wij voor eind dit jaar 11.000 opvangplekken tekort komen. Hoelang gaat dit nog door gisteravond werden wij met onze neus op de feiten gedrukt over de Nederlandse werkende daklozen die in een tent, camper of op een bootje wonen omdat zij geen woning krijgen en al jaren op de wachtlijst staan. Ik snap niet dat miljoenen Nederlanders niet in het geweer komen tegen dit enorme wanbeleid waardoor eigen mensen op straat staan en de discriminatie om de zogenoemde statushouders voorrang te geven. Wat zijn wij voor een slap onderdanig volkje denken wij allen niet aan onze kinderen die nu al vast kunnen gaan sparen voor een tent omdat woningen er voor hen de komende jaren niet zullen zijn. Dan te bedenken dat op de peiling PvdA/GroenLinks en VVD hoog scoren dit betekent dus nog meer asielzoekers waarvoor nu al in elke gemeente prefab woningen worden gebouwd en er zelfs geen prefab woning beschikbaar is voor de belasting betalende werkende Nederlander. Tijd om massaal een einde te maken aan de onverantwoorde invasie van gelukzoekers onze regering en vooral de nieuwkomers die op de kandidatenlijsten staan hebben geen enkele intensie om deze onverantwoorde invasie te stoppen en de grenzen blijvend zullen open houden.

Paulien
Paulien
2 jaren geleden

Je begrijpt toch wel wat de bedoeling hiervan is?
Eerst de eigen maatschappij ontwrichten en verdeeldheid zaaien plus zorgen dat de armoede toeneemt en de werkgelegenheid afneemt. Dan zorgen voor onrust onder de bevolking. Laat bijvoorbeeld maar iemand met een etnische achtergrond een aanslag plegen op een treinstations zodat er nog meer haat ontstaat onder bevolkingsgroepen. Zet vooral mensen tegen elkaar op (laat dit doen door stemminmakerij in de media).Dan kun je als machthebber mensen op gaan hokken en daarna de boel gaan ruimen. Mensen die het overleven zijn blij met ieder “botje” wat ze toegeworpen krijgen en voile er zijn weer slaven …

Jan Rap
Jan Rap
2 jaren geleden

Gaat al veeeele
decennia zo, maar ja wat kan dat de volgevreten Hollander nou schelen?

Gaia
Gaia
2 jaren geleden

Dat het smoesje van noodzakelijke werkkrachten nog steeds wordt gebruikt om immigratie te rechtvaardigen.
Immigranten zijn in het geheel niet nodig om onze zogenaamde tekorten op de arbeidsmarkt op te lossen.
Juist voor iedere immigrant zijn weer heel veel arbeidsuren nodig voor huisvesting (bouwen van een huis), zorg, voedsel, onderwijs en bureaucratie. De druk door immigratie op de beschikbare arbeidskrachten zorgt m.i. juist voor meer tekorten i.p.v. dat het op zou lossen.
Focus op eigen bevolking lijkt mij zodoende beter, bijv. het belachelijk grote percentage analfabetisme bij kinderen; i.p.v. de focus op buitenlandse studenten kunnen de hbo’s/ universiteiten beter focussen op inwoners van eigen stad.

Janny
Janny
2 jaren geleden

Op tv ook alleen maar negatief over buitenlanders ,zelfs het koningsbezoek in zuid Afrika ,daar stonden ze te demonstreren over 1645 dat ze toen onderdrukt werden door Nederlanders of blanken ,en dat ze daar composatie voor willen hebben geld dus ,waar hebben die mensen het eigenlijk over ,dat is eeuwen geleden ,maar ze zullen daar ook wel weer bakken met geld heen brengen , Nederland heeft genoeg ,wij moeten gewoon nog wat meer belasting betalen ,wij hebben toch genoeg geld denken ze

Geertje
Geertje
2 jaren geleden

TE LAAT !!! ze zijn er al, hier in mijn dorpje ook. Nu wachten al die gasten van tussen de 18 en 40 nog op levering van wapens en dan jassen ze zo door het dorp heen. Beng beng beng. Iedereen kapot, hebben zij tenminste een huis. Let maar op, die worden straks voorzien van wapens en moorden de halve Nederlandse bevolking uit.

Julia
Julia
2 jaren geleden

Nederlanders staan op de derde plaats en dienen uitsluitend als betaalslaven. Op de eerste plaats staat Zelensky, op de tweede plaats de invasie van gelukzoekers en op de derde en laatste plaats staan de Henkies en Ingrids die zich blauw moeten betalen maar zelf te maken hebben met een afgebakende gezondheidszorg, geen enkel recht meer hebben op een betaalbare woning, en waarvan velen al in de rijen bij de voedselbanken en gratis kledingbanken moeten staan en vooral vele werkenden die in een tentje, onder de brug of in een campertje haar heil moeten zoeken omdat de Nederlandse betaalslaaf nergens recht meer op heeft dan alleen betalen. Straks weer velen onder het dekentje vanwege de torenhoge energiekosten dat is waar de Nederlander nog recht op heeft.

Gianni Versast ie
Gianni Versast ie
2 jaren geleden

Dus.. Dus ik rij met mijn ‘zuinige’ fiets naar het werk (ja handenarbeid) en zie elke dag wat geluk zoekers wandelend naar God weet waar, en ja dit is dan het nieuwe normaal… Ja hoor… T’is betaald

Back to top button
103
0
We lezen graag je reactie!x