De ‘anti-vaxxers’ zijn WHO-baas Tedros een doorn in het oog. Ze vormen een ‘serieuze uitdaging’, zo zei hij op de World Health Assembly in Genève, waar op dat moment een grote demonstratie aan de gang was.
We moeten een strategie bedenken om tegenwicht te bieden, want ‘vaccins werken’, beweerde Tedros. “Wij hebben het bewijs aan onze kant.”
WHO Director-General: “It’s time to be more aggressive in pushing back on anti-vaxxers.” pic.twitter.com/nvfRxayK1G
— Wide Awake Media (@wideawake_media) October 31, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Eredoctoraat
“Het wordt tijd om agressiever op te treden tegen anti-vaxxers,” vervolgde de WHO-baas. “Ik denk dat ze Covid gebruiken [om] chaos te veroorzaken.”
Tedros kreeg in mei een eredoctoraat van de Rijksuniversiteit Groningen vanwege zijn ‘inzet en toewijding als directeur-generaal van de WHO bij de bestrijding van pandemieën zoals het coronavirus’. Ja, echt.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Power to the People
Volg het geld: dit is de WEF-man achter de nieuwe president van Argentinië
Is er sprake van indoctrinatie in het onderwijs? Opinieblad analyseert 41 schoolboeken en komt tot de volgende slotsom
Waarom kraaien begrafenissen houden voor hun doden
Anti-migratieprotesten verspreiden zich in Groot-Brittannië: ‘Burgeroorlog is onvermijdelijk’
Kinderen ‘worden geïndoctrineerd’ in het Museon-Omniversum: ‘Helemaal gestoord zijn deze mensen’
In Roemenië is zojuist iets ongelooflijks gebeurd: ‘Weer een NAVO-coup in Europa!’
“Factchecker” Nieuwscheckers vliegt uit de bocht met “factcheck” over glyfosaat in tampons
Het mysterie van de gemummificeerde hond uit Mexico (video)