
Zijn er kort na de maanlandingen in het geheim al mensen naar Mars gestuurd? Beelden die zouden zijn gelekt door NASA tonen een bemande missie naar Mars in 1973. Volgens complottheoretici is dit hét ‘bewijs’ dat we al op Mars zijn geweest, zo melden Britse media.
Volgens critici wordt in het filmpje het verkeerde NASA-logo gebruikt, terwijl anderen suggereren dat de beelden zijn gemaakt met behulp van foto’s die het ruimtevaartagentschap van de rode planeet heeft gemaakt.
Project Redsun
Sommigen geloven dat er een ‘geheim ruimteprogramma’ was, Project Redsun geheten. Tijdens dat project zouden in de jaren zestig en zeventig mensen op Mars zijn geland. Er zijn ook mensen die geloven dat Marsrover Curiosity één grote hoax is. Zo zouden de zonnepanelen van de ruimtejeep worden opgepoetst door mensen die al op de planeet aanwezig zijn.
Schrijver Nigel Watson zei: “Ik denk dat we gefascineerd zijn geraakt door het idee dat er in het geheim mensen onder het Marsoppervlak leven en dat ze deel uitmaken van een geheim ruimteprogramma.”
“Er zou veel geld nodig zijn voor een dergelijk project en bovendien zou het moeilijk onder de pet kunnen worden gehouden,” ging hij verder. “Toch denken velen dat dit echt gebeurt, in samenwerking met één of meerdere buitenaardse soorten.”
[Yahoo]
Ga naar binnen, wees moedig, en ontdek de voordelen van het nemen van volledige verantwoordelijkheid – Channeling 06-07-2023
Krant verwijdert artikel over Amerikaans plan om gifgasaanval uit te voeren in Syrië (en Assad de schuld te geven)
Het bloed van gevaccineerde mensen bevat een vreemd voorwerp, wat is het?
Wij zijn één grote familie: groep die bloedbad in Las Vegas overleefde was óók bij schietpartij in bar Californië. Toeval?
Mensenrechtenorganisatie: “Wereld Natuur Fonds betrokken bij geweld en misbruik in Afrika”
Hebben boze boeren CDA-Kamerlid Derk Boswijk thuis opgezocht of is hier sprake van een storm in een glas water?
12-jarig meisje ontmaskert het corrupte bankwezen (video)
Syrische jongeren doen een boekje open. Waarom verkopen onze media bewust onzin?
Britse wetenschappers: “Wij denken suikerziekte te kunnen bestrijden met cannabis”