Een voormalige dochteronderneming van Pfizer, Zoetis, heeft in de Verenigde Staten al 100 miljoen dieren geïnjecteerd met mRNA. Dat zei dr. Bryan Ardis in de show Diamond and Silk Chit Chat.
Volgens hem krijgen ook huisdieren mRNA-vaccins toegediend. “Deze mRNA-technologie wordt gefinancierd door de stichting van Mark Zuckerberg en zijn vrouw. Ze doen dit al anderhalf jaar in het hele land.”
Waarom praat niemand erover?
Hij wees erop dat zelfs herten en elanden mRNA-vaccins tegen corona hebben gekregen. Hij verwees daarbij naar tijdschriften voor jagers. “Ik ben geen jager, maar jagers hebben het al die tijd geweten. Ik had er geen weet van.”
“Toen ik het ontdekte, had ik zoiets van: waarom praat niemand erover?” aldus dr. Ardis.
100 miljoen prikken
Zuckerberg en zijn vrouw financierden een onderzoek waarbij 100 witstaartherten een PCR-test en mRNA-vaccin van Pfizer kregen via Zoetis. “Vervolgens zijn 100 miljoen prikken gezet bij dieren. Niemand wist ervan en niemand praatte erover.”
Een jager die een hert doodt en denkt dat het vlees biologisch is, komt mogelijk bedrogen uit. Ardis zei verder dat Gavi (Bill Gates) zich bezighoudt met het injecteren van mRNA in groenten zoals tomaten, avocado’s en sla.
‘Vlieggravin’ Eloise van Oranje onder vuur: ‘Zo’n onzin wat eruit komt’
Baanbrekend onderzoek naar relatie fluoride en hersenaandoeningen
Moeder 9/11-kaper: “VS houdt de waarheid verborgen. Zij zijn het die deze aanslag hebben gepland”
Britse krant: Misschien hebben de complottheoretici dan toch al die tijd gelijk gehad
Blakende financiën toch niet zo blakend: ‘Dit was een stevig staaltje fake news’
Wij maken ons in het Westen ook schuldig aan genocide. ‘Syriëgangster’ Lieke S. vertelt waarom ze begrip heeft voor aanslagen IS
Omtzigt laakt lobby bij WEF en Bilderbergconferentie: ‘Met wie ze spreken, weten we niet’
‘Mensen in Nederland, sta alsjeblieft op, want je wordt helemaal kapotgemaakt’
Deze man was zes minuten dood. Hij beschrijft hier wat hij zag