Een voormalige dochteronderneming van Pfizer, Zoetis, heeft in de Verenigde Staten al 100 miljoen dieren geïnjecteerd met mRNA. Dat zei dr. Bryan Ardis in de show Diamond and Silk Chit Chat.
Volgens hem krijgen ook huisdieren mRNA-vaccins toegediend. “Deze mRNA-technologie wordt gefinancierd door de stichting van Mark Zuckerberg en zijn vrouw. Ze doen dit al anderhalf jaar in het hele land.”
Waarom praat niemand erover?
Hij wees erop dat zelfs herten en elanden mRNA-vaccins tegen corona hebben gekregen. Hij verwees daarbij naar tijdschriften voor jagers. “Ik ben geen jager, maar jagers hebben het al die tijd geweten. Ik had er geen weet van.”
“Toen ik het ontdekte, had ik zoiets van: waarom praat niemand erover?” aldus dr. Ardis.
100 miljoen prikken
Zuckerberg en zijn vrouw financierden een onderzoek waarbij 100 witstaartherten een PCR-test en mRNA-vaccin van Pfizer kregen via Zoetis. “Vervolgens zijn 100 miljoen prikken gezet bij dieren. Niemand wist ervan en niemand praatte erover.”
Een jager die een hert doodt en denkt dat het vlees biologisch is, komt mogelijk bedrogen uit. Ardis zei verder dat Gavi (Bill Gates) zich bezighoudt met het injecteren van mRNA in groenten zoals tomaten, avocado’s en sla.
Misdaden tegen de hele planeet, Billy is 666. Wie twijfelt nu nog ?
Linksom of rechtsom, die zooi moet in ons lichaam….
Stelletje criminelen zijn het! 🤬🤬🤬
Ik ga hier niet alles geloven het kan zomaar zijn dat ze niet willen hebben dat we huisdieren aanschaffen of vlees eten.. en met die sla en tomaat dito
Zo krijg je ook mensen van het vlees af .
De boeren hadden het zeker wel geweten dan
Er zijn geen dieren omgekiept dus
Daarbij stel er is een koe geprikt..als je vlees bakt zou het geen werking meer hebben