Landbouwminister Piet Adema heeft nul euro te vergeven. Hij heeft geen budget. “Waarom is er geen ophef? Hoe kan dit toch bij God?” vraagt voorzitter van Farmers Defence Force Mark van den Oever.
“Al het geld zit bij Christianne van der Wal, in de ‘boer-opruimpot’. Dat is het enige waar ze geld voor over hebben,” zegt Van den Oever in een vlog.
Hij vraagt zich af waarom de landbouwpartijen nog om tafel gaan met Adema, een minister zonder geld. “Het is één grote fopshow daar in Den Haag.”
Dit wordt de grootste ooit
“Ik hoop dat het duidelijk is dat wij voor de gek gehouden worden,” benadrukt Van den Oever. “Het is nu de tijd om op te staan. Op 11 maart gaan we gasgeven in Den Haag. Dit wordt de grootste ooit.”
“Zorg dat je erbij bent op 11 maart, want het roer moet om. En met de zetels die momenteel op rechts zijn, zijn we er nog lang niet. Nog lang niet. Die Rutte, met z’n tuinslang-ruggengraat, gaat zijn eigen kiezers bedonderen.”
We stevenen af op een communistische staat
“Het zijn over het algemeen rechtse kiezers bij de VVD, maar hij gaat gewoon over links. Hij zegt de hele tijd dat hij zo bang is voor de linkse wolk. Hij is helemaal niet bang voor de linkse wolk. Hij gaat gewoon over links, want VVD is tegenwoordig links. Kom uit die winterslaap van de afgelopen vier jaar en weet: VVD is links,” licht Van den Oever toe.
“Ik wil dat je in je achterhoofd houdt wat hier in dit land gaande is: we stevenen af op een communistische staat.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Filmmaker en stuntman doet onthulling over Hollywoodsterren: ‘Dit is Baphomet, het is satanisch, het is duister’
20 jaar na de moord op Pim Fortuyn: ‘Het was een geniaal complot’
50.000 jaar oud onderwaterbos gevonden voor kust VS
Tombe van farao Toetanchamon bevat verborgen kamers: “We vinden het erg spannend”
Geheimzinnige Orde van Malta bestaat 900 jaar
Nieuws over Houla blijkt propagandastunt van de BBC
‘Niet in onze naam, niet met ons geld’: maak bezwaar tegen oorlogseconomie, stuur een brief aan Minister Heinen
‘Dit is waarom Wagner-baas Prigozjin in opstand is gekomen’
Wonder: 24-jarige vrouw leeft zonder kleine hersenen