Het Italiaanse ministerie van Volksgezondheid moet een autistisch kind van negen jaar een levenslange uitkering betalen omdat het verantwoordelijk is voor het ontstaan van de afwijking van het kind. De rechtbank in Milaan acht het bewezen dat het kind autistisch is geworden als gevolg van een inenting in zijn eerste levensjaar, meldt de krant La Repubblica.
Het kind kreeg in 2006 een vaccin tegen polio, difterie, tetanus, Hepatitus B, kinkhoest en Hib. Toen het kind vier jaar later een vorm van autisme bleek te hebben, gingen de ouders op zoek naar de oorzaak.
Op het advies van de Italiaanse arts Alberto Tonatore gaf de rechtbank in Milaan de ouders van het kind gelijk en veroordeelde het ministerie van Volksgezondheid tot het betalen van een tweemaandelijkse uitkering van minimaal 1683 euro zolang het kind leeft.
Volgens Tonatore bestaat er een oorzakelijk verband tussen het vaccin Infarix Hexa Sk en het ontstaan van autisme. “De autistische afwijking van het kind is mogelijk veroorzaakt door een genafwijking als gevolg van één of meerdere giftige stoffen in het vaccin,” legde hij uit.
Tonatore stuitte op een geheim document van farmareus GlaxoSmithKline, waaruit bleek dat in de proefperiode vijf autismegevallen waren opgetreden die nooit door de farmaceut zijn vermeld. Volgens de arts wordt de relatie tussen vaccins en autisme onderschat.
De wetenschappelijke raad voor vaccinaties in Italië eist dat de staat in beroep gaat, maar het ministerie van Volksgezondheid ziet dat niet zitten. De Italiaanse Vijf Sterren Beweging van Beppe Grillo heeft een wetsvoorstel ingediend om de vaccinatieplicht in het land af te schaffen.
Vorig jaar was er een soortgelijk geval in Amerika. Ook toen koos de staat ervoor om de slachtoffers een bedrag uit te keren in plaats van het proces voort te zetten.
[Elsevier]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






UFO Bugarach live op Duitse televisie (update)
Deze Democratische presidentskandidaat gelooft geen snars van het officiële 9/11-verhaal. Zie hoe de MSM haar vervolgens verslinden
Briesende Baudet: ‘Er voltrekt zich een humanitaire ramp in Nederland dankzij die vaccinaties’
‘Rutte en De Jonge hebben niet het beste met ons voor, ze liegen over alles’
Schokkende nieuwe onthullingen over het Moderna-vaccin
Gelekte e-mails wijzen op druk vanuit Von der Leyen op EMA, Europarlementariërs stellen vragen
Secretaris FDF over rapport Remkes: ‘We worden met z’n allen besodemieterd’
Politie treedt keihard op tegen weerloze dames bij coronaprotest: ‘Fascistische methodes’
Alarmerende sterfte onder gevaccineerde piloten: ‘Deze mensen zijn tikkende tijdbommen’