Buitenland

Russische luchtvaartautoriteit: “Eindrapport Onderzoeksraad over MH17-ramp deugt niet”

Help ons door deze informatie met je kennissen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Sommige conclusies in het eindrapport over de crash van vlucht MH17 in het oosten van Oekraïne zijn ongefundeerd en onjuist. Dat stelt de Russische luchtvaartautoriteit Rosaviatsia.

Plaatsvervangend directeur Oleg Storchevoy van Rosaviatsia laat voorzitter van de Onderzoeksraad voor Veiligheid (OVV) Tjibbe Joustra per brief weten dat er nieuwe belangrijke feiten aan het licht zijn gekomen die tijdens het onderzoek niet zijn onderzocht. Een woordvoerder van de OVV heeft de ontvangst van de brief bevestigd.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Er wordt onder meer getwijfeld aan de volgende conclusies: dat in het oosten van Oekraïne zwaar luchtafweergeschut stond dat niet was gecontroleerd door de Oekraïense regeringstroepen, dat het vliegtuig is getroffen door een raketkop van het type 9N314M en dat de raketkop die het toestel raakte onderdeel vormde van een Boek-raket van het type 9M38.

‘Informatie achtergehouden of verdraaid’

De Russische luchtvaartautoriteit zet ook vraagtekens bij conclusies van de OVV over het gebied van waaruit de raket is gelanceerd.

In het eindrapport van de OVV over de crash van MH17 is niets terug te vinden over het feit dat Kiev informatie over de dreiging als gevolg van militaire activiteiten in het gebied bewust achterhield of verdraaide, aldus Rosaviatsia.

De brief is op de officiële website van de luchtvaartautoriteit geplaatst. De Boeing 777 van Malaysia Airlines crashte op 17 juli 2014 in het zuidoosten van Oekraïne. Alle 298 inzittenden kwamen daarbij om het leven.

Geen toegang

De OVV heeft in oktober vorig jaar geconcludeerd dat het vliegtuig is neergestort als gevolg van een luchtdoelraket die aan de linkerkant van het toestel explodeerde.

Storchevoy zei later die maand dat het door Nederland geleide onderzoeksteam Rusland geen toegang wilde geven tot fragmenten van de Boek-raket die op de crashplek gevonden zouden zijn. Ook weigerde het team serienummers vrij te geven.

De Russische wapenfabrikant Almaz-Antey, die Boek-raketsystemen bouwt, heeft ook een onderzoek ingesteld naar de crash. Het bedrijf kwam tot de conclusie dat de raket die het vliegtuig heeft geraakt gelanceerd moet zijn door een raketsysteem dat in de regio Zaroshchenske stond. Op het moment van het incident was dat gebied in handen van het regeringsleger.

[Sputniknews]

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

22 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
wolfje
wolfje
10 jaren geleden

mogen we in ieder geval concluderen dat de zaak stinkt aan alle kanten?

Thad
Thad
10 jaren geleden

Mensen moeten nu toch wel bijna inzien dat wanneer Rusland dit echt gedaan had en dit bewezen had kunnen worden dat dit al lang en breed in de media te zien was. mijn mening is dat het alleen maar zo kan zijn dat ze bewijzen niet laten zien omdat het antwoord niet zint.
de US kan met zijn technologie nog een puist op een kont vinden en die met precisie eraf schieten, maar nu ineens weten ze het niet ?
gewoon al het feit dat ze de satelliet beelden als zijnde staatsgeheim hebben geclassificeerd moet je al te denken geven. dit betekend dat deze beelden alleen Amurica kunnen raken (wellicht via de Ukraine), anders kun je het niet als staatsgeheim classificeren. is de rest van de mensheid zo dom om dit te zien ? oh nee ze worden dom gehouden…

Wim
Wim
10 jaren geleden

Iedereen kon dit op zijn klompen aanvoelen dat dit de uitkomst zou zijn, mists je hierin je een beetje verdiept hebt.
We leven in een wereld die compleet uit leugens bestaat en waar Satan regeert.
De waarheid is precies het omgedraaide van wat ze ons vertellen.

Mr.X
Mr.X
10 jaren geleden

Mensen het grote feest gaat beginnen!
Wees voorbereid…!!!
Ze zullen ons bevrijden en het is NIET meer te STOPPEN!

Er zullen berichten in de media komen die zo schokkend zullen zijn dat heel veel mensen de wreedheid hiervan niet zullen bevatten!

Alles gaat voor hun de smerige Elite satanisten compleet als een kaartenhuis in elkaar storten en ze zullen elkaar 1 voor 1 verraden!

De totale Revolutie is begonnen!
Het GOED zal het KWAAD verjagen…!!!

Daar gaan we mensheid wees voorbereid!
Succes…

Ozzy
Ozzy
10 jaren geleden

[zucht]

Als iedereen zich inderdaad zou verdiepen in de achtergrond van het rapport dan weet iedereen ook dat het doel was om te achterhalen wat de oorzaak van de crash was (namelijk getroffen door een raket) en NIET door wie deze raket is afgevuurd. Daar zijn ze nu, in een aparte zaak, mee bezig. De Russen zijn al heel lang bezig om de onderzoeksresultaten te beïnvloeden door tegenstrijdige berichten te verspreiden. Het “nieuws” wat hierboven staat is gewoon een herhaling van wat er al eerder gezegd is. Gezien de impact van de raket is het zelfs uitgesloten dat het uit het gebied van het regeringsleger kwam. We zijn waarschijnlijk allemaal vergeten dat de commandant van de rebellen een tweet verstuurde direct na het neerhalen van MH17 die vlak daarna weer werd ingetrokken?

Daarbij, Sputnik News is eigendom van de Russische overheid. Niet echt een onafhankelijke nieuwssite (als die überhaupt nog bestaat in Rusland). Net als op Russia Today (RT) moet je het nieuws daar met een flinke korrel zout nemen.

wolfje
wolfje
10 jaren geleden

mighty big talk mr. x. laten we hopen dat het waar is

Ikke
Ikke
10 jaren geleden

Dat de VS nooit de radarbeelden heeft vrijgegeven zegt genoeg, en de Oekraine hoed ook veel bewijzen achter.

En waarom zou Rusland of de rebellen M17 uit de lucht schieten?, voor hun is er niets te winnen.
De Oekraine kan hier wel veel mee winnen, extra geld, wapens , training door de VS en een EU lidmaatschap.

Maar stel dat er wel voor 99% bewezen word dat Rusland de dader is, gaan we dan de Derde Wereldoorlog opstarten?
De VS is ook weggekomen met het neerschieten van het Iraanse vliegtuig.

Elske
Elske
10 jaren geleden

In het MH17 artikel van augustus 2015 had ik alle feiten van de ramp op een rijtje gezet, ook n.a.v. het onderzoeksrapport, artikelen Trouw, AD en documentaire BBC die nooit is vertoond.

De eerste en belangrijkste conclusie is dat het om een BUK raket is die van de grond is gelanceerd die in handen was van separatisten , die de MH17 heeft doen neerhalen. In eerste instantie zeg je dus dat de schuldvraag 100% separatisten / Russisch is…
Tweede vraag is HOE dit heeft kunnen gebeuren en waarom de Radar- en satelliet beelden niet worden vrijgegeven. Het antwoord hierop is vrij duidelijk, gezien de vele getuigenverklaringen van inwoners van West Oekrains grondgebied. Er waren de laatste maanden gevechtsvliegtuigen van het Oekrainse leger in de buurt van burgervliegtuigen gezien, waarachter deze gevechtsvliegtuigen zich konden “verschuilen”. Ook bij de MH17 was dit het geval (ze dachten eerst dat het MH17 vliegtuig hierdoor beschoten was) Het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk e.a. waren zich bewust van dit gevaar, ook gezien de 16 tot 20 vliegtuigen die tussen april en juli zijn neergehaald. Hun burgerluchtvliegtuigen vlogen daarom ook niet meer over dit gebied. De andere burgerluchtvaartmaatschappijen zijn niet geinformeerd, omdat ze nog voor “afleiding / bescherming / dekmantel” in de lucht konden zorgen voor Oekrainse gevechtsvliegtuigen.
Ik suggereerde als laatste (ik wilde niet zo slecht denken), dat dit misschien wel een bewuste daad van Oekraine (was USA hier van op de hoogte?) is geweest om haar gevechtsvliegtuigen in de buurt van burgervliegtuigen te manoeuvreren om er zo voor te zorgen dat de seperatisten (per ongeluk) een burgervliegtuig zouden neerhalen, zodat de haat richting hun en Rusland zou gaan en Oekraine versneld bij de EU / NAVO zou komen.
Iets wat nu gebeurt, gezien de wapen en troepenopbouw in Oekraine.
Ook de radar en satellietbeelden worden niet vrijgegeven door beide kanten, want ook Rusland zou enige betrokkenheid met levering BUK raket moeten toegeven en Oekraine zou uitleg moeten geven over de gevechtsvliegtuigen in de buurt van de MH17.
Maar wie is hier nu echt fout / de echte duivel? Zoek dit scenario uit MH17 nabestaanden..

trackback
Russische luchtvaartautoriteit: “Eindrapport Onderzoeksraad over MH17-ramp deugt niet” – NineForNews.nl | Rene's Wereld
10 jaren geleden

[…] Bron: Russische luchtvaartautoriteit: “Eindrapport Onderzoeksraad over MH17-ramp deugt niet” &… […]

Back to top button
22
0
We lezen graag je reactie!x