Buitenaards

“Doorbraak nabij”: Wordt 2017 het jaar waarin we buitenaards leven ontdekken?

Help mee door deze informatie met jouw kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een ruimtemissie die later dit jaar afloopt zou weleens belangrijke onthullingen kunnen doen over buitenaards leven, zo zeggen experts.

Zal 2017 het jaar worden waarin we buitenaards leven vinden? De verwachtingen zijn in ieder geval hooggespannen, schrijft nieuwssite News.com.au.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Cassini, die op 15 september zijn dood tegemoet stort in de atmosfeer van Saturnus, is dé ruimte-expeditie om in de gaten te houden, aldus natuurkundige Simon Foster van Imperial College London.

Goede kans

De sonde bestudeerde onder meer de ijsmanen Enceladus en Europa. Er is een goede kans dat we daar leven gaan vinden, vertelde hij aan de Britse Daily Express.

Vorig jaar werden vreemde signalen opgevangen uit de ruimte, waarna UFO-jagers suggereerden dat buitenaardse levensvormen contact probeerden te maken.

Wetenschappers onderzoeken daarnaast of rond een mysterieuze knipperende ster mogelijk een buitenaardse megastructuur draait die wordt gebruikt om energie op te wekken.

Doorbraak

Foster denkt dat een doorbraak nabij is. “In het verleden bleek dat we een nieuw soort ster, een pulsar, hadden ontdekt toen we dachten aliens te hebben gevonden,” zei hij.

“We weten vrijwel niets,” voegde hij toe. “Vaak blijkt het niet te gaan om aliens, maar om fenomenen die we nog niet hebben ontdekt.”

“Hoe dan ook is een doorbraak nabij,” besloot hij.

[News.com.au]

Interessant

Vond je dit interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

30 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
J@n
J@n
9 jaren geleden

Of er leven ontdekt gaat worden is volgens mij niet zo belangrijk, zorg eerst maar eens dat we in Nederland gezond, zonder geweld en zonder beschamende handelingen van anders denkende kunnen leven in Nederland. Onze politiek doet hier niets tegen en heeft alleen oog voor Brussel.

Jaya
Jaya
9 jaren geleden

We moeten nu beginnen met de bouw van een buitenaardse ambassade op aarde.

Tinus Blaaskaak
Tinus Blaaskaak
9 jaren geleden

De mens moet eens de werkelijkheid gaan inzien dat kraters niet door inslagen gebeuren maar dat een krater een stuk gereedschap is. Wanneer gaat dat lampje eens branden????

Wie maakt die gereedschappen????

Loki
Loki
9 jaren geleden

Wat een lekker zoethoudertje is dit weer. Een goede kans??? Heel doorzichtig slap gezwam wat lijkt op een afleiding over allang gevonden leven.
Wordt het niet eens tijd de waarheid over leven op onze naburige planeet Mars te openbaren??

pietj e
pietj e
9 jaren geleden

Jaja die is er al I kazachistan

Sergio
Sergio
9 jaren geleden

Net zoals 2012 het jaar van de grote verandering zou worden? Ach ja, we zullen het wel zien.

loeky123
loeky123
9 jaren geleden

MOOI, MAAR IK HEB ALTIJD MOEITE MET DE FOTO EN FILM KWALITEIT
EEN TELEFOOM MAAKT ZEER ZUIVERE FOTOS EN FILMS. MAAR EEN UFO IS ALTIJD SLECHT, ALS IK ER 1 KRIJG VOOR ME NIKON, KAN JE ZIEN WLKE MERK SIGARETEN DE ALIEN ROOKT

trix
trix
9 jaren geleden

Met deze lage state of conciousness zal er geen disclosure komen. Ze zijn hier allang. Alleen niet waarneembaar. verhoog je conciousness awareness en ze zullen contact leggen met je.

mario
mario
9 jaren geleden

hoeven niet lang te wachten nibiru en de annunaki komen eraan misschien dit jaar al maar of we daar blij van moeten worden betwijfel ik.

Phlipinus
Phlipinus
9 jaren geleden

Zulke berichten lees ik al de voorbije 20 jaar, maar tot dus ver nog steeds niks!!

Ellie Baba
Ellie Baba
9 jaren geleden

Als men ze tot nu toe niet heeft gevonden zal het in 2017 ook niet zo’n vaart lopen want de techniek zal echt niet beduidend beter geworden zijn in 2017.
Misschien dat men een virus of bacteriesoort ergens vindt, maar een sprekende organisme lijkt mij niet voor de hand liggend. Het schijnt dat die Aliens bovendien niet kunnen praten. Hun smoel gaat nauwelijks open omdat het zo klein is. Ze eten ook niet, maar drinken de herseninhoud van mensen. Als ik de Alienverhalen moet geloven dan. Bovendien schijnen ze meesters te zijn in het aanbrengen van kleine electronische implantaten in de nek en rug en zijn ze versies van Holleeder, die mensen ontvoeren naar believen en de meest pijnlijke experimenten uitvoeren. Laten ze aub wegblijven!

E. Van't Westende
E. Van't Westende
9 jaren geleden

Het is niet de vraag of het ontdekt word maar wanneer het openbaar gemaakt word!
Je hoeft helemaal niet de ruimte in om objecten te zien die voor weinig mensen bekend zijn, je moet er enkel voor open staan en goed de lucht in de gaten houden!
Heb zelf al 2 keer een schitterdende waarneming gehad die met geen pen te beschrijven valt.
Ik hoop van harte dat jullie dit ook mogen mee maken, dit geeft je namelijk een heel andere blik op de wereld

Marcelleke
Marcelleke
9 jaren geleden

Die titel “experts” maakt het weer helemaal goed !

Dennis
Dennis
8 jaren geleden

Whaha Gods Geest zweefde over de wateren etc etc etc de Heer der Heerscharen zei tegen mij 10 zonnenstels hIervandaan kennen ze jou naam … Wat denkt de wereld dat wij echt de enige intellectuele zijn van de cosmos… Dit zijn de woorden van Jezus … de mens geloofd wel in marsmannetjes en ufo’s maar niet in ons… dat zei hij tegen mij en ik ben 1 van jullie iemand die ook niet eens 30% van zijn hersencapaciteit gebruikt… zie de waarheid zit in de Geest… God ( E ) is de wetenschap..
Stop met zoeken en gaat elkaar lief hebben ! Begin met geloven en stop met elkaar te beroven. Want men zal niets vinden … de wolken en sterren … we zullen het nooit begrijpen … en wat ik niet begrijp is oorlog en armoede … Wat ik wel weet is dat er meer leven is voorbij dit zonnenstelsel . Gr. En veel liefs Dennis

Back to top button
30
0
We lezen graag je reactie!x