CoronaMens en Dier

Robert Malone trekt aan de bel: coronavaccins kunnen ziekte juist verergeren

Help mee door deze info met kennissen op je socials te delen!

Coronavaccins kunnen ziekte verergeren omdat ze zich richten op een oude variant van het coronavirus. Dat zegt uitvinder van de mRNA-technologie dr. Robert Malone.

“De data laten zien dat vaccinatie het risico op besmetting met de omikronvariant mogelijk vergroot,” zei Malone in een interview met de krant The Epoch Times. Hij wees erop dat gevaccineerden in sommige landen, waaronder Schotland en Nieuw-Zeeland, vaker met corona in het ziekenhuis belanden dan ongevaccineerden.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Veel zorgen

Uit een recente studie is gebleken dat twee of drie doses van het vaccin de bescherming juist verlagen. Een ander onderzoek laat zien dat ongevaccineerde mensen met natuurlijke immuniteit beter beschermd zijn dan gevaccineerden.

In de begintijd van de ontwikkeling van het coronavaccin waren er veel zorgen over mogelijke ‘vaccine-associated enhanced disease’ (VAED), wat betekent dat vaccinatie ziekte kan verergeren. “Dat is wat de data nu al enkele maanden laten zien,” zei Malone.

Het Europees Geneesmiddelenagentschap (EMA) en de Amerikaanse medicijnautoriteit FDA identificeerden VAED als een mogelijk risico voor de coronavaccins.

38 overlijdens

Uit een document van Pfizer blijkt dat er tussen december 2020 en februari 2021 138 gevallen van VAED zijn gemeld. Van deze 138 mensen moesten 16 in het ziekenhuis worden opgenomen, liepen 13 levensgevaar en stierven er 38.

Volgens een woordvoerder van het CDC, het Amerikaanse RIVM, is er ‘geen causaal verband vastgesteld’ tussen coronavaccinatie en VAED. Ook de FDA ziet geen verband tussen de vaccins en een ernstiger ziekteverloop.

[The Epoch Times]

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.8 53 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

29 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Underground
Underground
4 jaren geleden

Vertel eens iets, wat we nog niet weten! Dit is al 2 jaar duidelijk.

Geen schaap
Geen schaap
4 jaren geleden

Naast VAED straks ook VAIDS. Vaccine acquired immuno deficiency syndrome.

Strijdervoorvrijheid
Strijdervoorvrijheid
4 jaren geleden

Ook de FDA ziet geen verband tussen de vaccins en een ernstiger ziekteverloop. Maar ik zag dat al in dec. 2019 en probeerde de gene die ik lief heb te waarschuwen, het was niet zo zijden ze en hebben graag het vaccin genomen. Nu krijgen ze elke x corona. Dan zeg ik lekker hé dat vaccin. En antwoorden zij; maar het is nu minder erg dankzij het vaccin. Ik heb het gehad in januari 2021 zonder vaccin met overgewicht en copd. Het vis mij allemaal mee en heb het daarna nooit meer gehad en dat zonder vaccin. Mooi hè, zo’n goed werkend eigen immuunsysteem.

Vlinder
Vlinder
4 jaren geleden

Wat een goede uitvinding heeft hij gedaan. Zo gek wij wisten dit allang! Wappies zijn dus hele slimme mensen!

Rienus
Rienus
4 jaren geleden

Dat die instanties geen verband willen zien betekend nog niet dat het er niet is.
Tot nu toe is alle voorlichting van offciële kant onbetrouwbaar gebleken en vertrouw ik meer op onafhankelijke geesten. En mijn eigen boerenfluitjes verstand

Ytr
Ytr
4 jaren geleden

Ben benieuwd wat corona ons wel niet gekost heeft. Waarom wordt dat niet in de puntjes gepubliceerd? Hoeveel miljoenen heeft de GGD gekregen, hoeveel miljoenen zijn naar onderzoekers gegaan, en naar (duistere) bedrijven etc. Graag openheid van zaken a.u.b.
Dank u, dank u… (pffff)

Na regenkomt zonneschijn
Na regenkomt zonneschijn
4 jaren geleden

Ik zie het ook om heen dubbel gevaccineerd en 1 booster en ondanks dat 2x corona en niet zuinig ook.
Wappie is een naam om trots op te zijn , hoewel we nog steeds door vele vaccers als gevaar worden gezien.
En straks weer braaf voor de 2de booster gaan.
Maar moet me 1 ding van het hart heb niet echt gestudeerd, maar begreep gelijk hier klopt iets niet.
Typisch Sars, Covid ,Wuhan dat kan geen toeval zijn of niet.
Maar medici uit de ziekenhuizen ,onze huisartsen , dhr Gommers leek me wel een menselijk figuur. I.p.v die uitdrukkingloze ,die wef stromannen,die kunnen toch ook hier tegen in gaan ,je maakt mij niet wijs dat diegene helemaal onwetend zijn.
Het ggd personeel wat voor de gek wordt gehouden wat nu in onwetendheid mensen vermoorden, gehandicapt maken,
De testen die gemanipuleerd worden,zijn hier niet voor.
Maar ook de schapen die voor elk niesje kuchje gaan testen, stop hiermee hebben ze geen materiaal meer om de mensen te shockeren met nepaantal coronabesmettingen.

Celia
Celia
4 jaren geleden

We wisten dit al maar het is toch goed dat dit steeds genoemd wordt, want dan zal het op de duur tot de mensen doordringen en krijgen de “wappies” toch weer gelijk. Corona is een griepvariant. Dus laten we het in vervolg over griep hebben en niet over corona. Wie dan een griepprik wil, neemt hem, wie dat niet wil, neemt hem niet. Hoe simpel kan het zijn!

B.watervogel
B.watervogel
4 jaren geleden

Ja , het zal allemaal wel met die corona Dit is nu voer voor degene die hier echt zicht op hebben als bijvoorbeeld Reiner Feullmich en die digitale pas moet naar de hel maar moeten we nu niet vooruit denken en ons voorbereiden met wat er aan gaat komen na de Russiche afleidingsstrategie.Putin is nu hard aan het proberen die bende in ukraine aan te pakken , en het westen en de rest van de wereld probeert Rusland kapot te maken.Ik denk ook dat ie wraak gaat nemen op die wapen leveranties van duitsland ,nederland enz.Ik denk dat ze daardoor de Grote Beer behoorlijk link hebben gemaakt en daar gaan we flink voor gestraft worden en terecht,idioten voor 400 miljoen euro aan wapens naar je 1 na grootste handelspartner sturen en dat konvooi is bij de grens bij ukraine al kapot geschoten,prachtig gedaan trouwens.En die sancties dat is helemaal erg,dat gaan we voelen alsof we gemarteld worden,Honger en ellende.Ook hebben de Russen ons sowieso in wo2 geholpen tegen die duitsers,anders hadden we nu allemaal duits geluld.Mijn hoop is dat het nederlandse leger nog kan ingrijpen en in ieder geval dat gepeupel door middel van een coup uit den haag voorlopig gevangen zet en dat er een paar verstandige militairen het een half jaar of langer voor het zeggen krijgen en daar bedoel ik niet die sukkels zoals die onno eichelsheim e.d. mee.Maar die kans is bijna nihil.Nu de teugels wat gevierd zijn word het tijd om met een noodgang de koppen bij elkaar te steken en het resterende zooitje dombo’s wakker te krijgen.Op die amerikanen hoeven we niet te rekenen en dat moeten we ook niet eens willen.Die hebben dit allemaal veroorzaakt met dat w.e.f. gepeupel.Wat was het toch mooi geweest en dat Rusland zich gewoon bij europa had aangesloten,Putin had europa hoog zitten en kijk nu wat ze gedaan hebben,vvd rutte met z’n holmaatje hugo cda,jesse yasser farras klaver groen links,d66 met die griezel kaag,creepiejetten en die vreselijke paternotte,ugly ploumen,pvda met klimaatpaus fransje timmerfrans eu,die meeloper seegers,end de fvd maar jennen en sarren,de politiek is dood in nederland.Laat het maar wegblijven die politiek en verzin is wat goeds want dit werkt dus niet tenzij je je zakken wilt vullen en het volk naar de bliksem helpen.

Pots
Pots
4 jaren geleden

Er gaat inderdaad niets boven je eigen immuunsysteem !!

Helaas zijn de mensen die zich NIET lieten vaccineren en hier 100 % van overtuigd waren dat je de natuur niet moet tegenwerken overal buitengesloten in de samenleving !!!!

Nu blijkt dat de ongevaccineerden met natuurlijke immuniteit beter beschermd zijn dan de gevaccineerden.

Logisch, want het is nog nooit goed gegaan als een mens de natuur gaat tegenwerken !!!!!!!

Een experimenteel vaccin wint nooit van het natuurlijke immuunsysteem van de mens !

Rijk gevoel dat je als ongevaccineerde nog puur bent !!!!!!!!
En niet meegelopen bent met de kudde !!!!!!!!!!!

Jan
Jan
4 jaren geleden

Ach wat maakt het ook eigenlijk allemaal nog uit.
De schaapjes op mijn werk kunnen alleen nog maar zeggen: ”Putin slechte man, Putin moet dood”.
Meer dan aan 2 dingen tegelijk denken kunnen ze niet. Het verbaast me zelfs dat de gemiddelde collega kan ademen en lopen tegelijkertijd.

Sigmar
Sigmar
4 jaren geleden

De grootste vijand van de mensheid zijn de Illuminatie. Dit zijn onvoorstelbaar rijke globalisten, die een communistisch systeem over de aarde willen uitrollen, waarbij wij hun slaven zijn en zij zoveel geld bezitten dat je je daar nauwelijks een voorstelling van kunt maken. Naast geld hebben zij niets. Dus geen leger en geen politiemacht. Dus de oplossing van het probleem van de bevolking van deze planeet is dus heel eenvoudig. Traceer die monsters, pak ze op, samen met hun vazallen en meelopers en verklaar al hun van ons gestolen bezittingen, maar dan ook werkelijk alles, verbeurd en gooi ze in de donkerste kerkers voor de rest van hun leven op water en brood. Problem solved. Vestig vervolgens een kompleet nieuw bestuur van deze aarde en iederen kan weer in vrede zijn eigen leven leven, zoals wij dat gewend waren en ook altijd gekoesterd hebben. Doen hoor.

wakkere
wakkere
4 jaren geleden

2 jaar lang hebben die WEF klootzakken het leven van 6 miljard mensen overhoop gegooid. Dat zijn 12 miljard actieve levensjaren die ze ons hebben afgenomen. Hoeveel WEF poppetjes kunnen zoveel jaren samen in de bak zitten om samen opgeteld 12 miljard jaar te brommen.
Dan nog het leed van de nabestaanden, van spuitslachtoffers, en mensen die blijvend klachten houden na spuitje van WEF. Denk dat elitaire kopstukken dan wereldwijd van toneel verdwijnen.
Dat zou realiteit moeten worden.

Carlos
Carlos
4 jaren geleden

Ook het alternatieve “nieuws” van een malone houdt de besmettingstheorie in stand…eerst maar eens een virus isoleren (nog nooit gebeurd), dan empirisch onderzoek met tastbare wetenschappelijke resultaten…tot die tijd is covid-19 en elk ander virus dan ook niet bewezen…
Allicht een bittere pil, echter zijn virussen een bedenksel van Louis Pasteur wiens werken overgenomen zijn door de stichters van de WHO…de VN…de Rockefellers….ja maar! Ja maar!…NEE! Helaas lieve mensen…Nog nooit één virus geïsoleerd noch empirisch onderzoek…lege handjes, ook Malone…lege handjes.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
4 jaren geleden

Och negatieve stemmers hier!!!..jullie zijn al verloren.. jullie kunnen niet eens logisch denken en aardig depressief..en gefrustreerd…en bedonderd.en uiten zich hier👍…nou veel succes “ en blijf vooral prikken,,😂

Liefde madeliefje.
Liefde madeliefje.
4 jaren geleden

Hoelang blijft die donderwolk nog boven ons hoofd hangen wat er nu allemaal boven water is gekomen lusten de honden geen brood van wie kan onze redder worden en dat een volk dat over zich laat komen,wat een nare mannetjes

Sjefke
Sjefke
4 jaren geleden

Ook Dr. Robert Malone weet goed dat het zogenaamde vaccin ook niet werkte tegen Covid 19.
er zit niets in die spuit dat Corona tegen kan houden, nog erger ze hebben het Covid 19 virus niet eens geïsoleerd, hoe kunnen ze er dan een vaccin tegen ontwikkelen?
het bio-wapen maakt Spike eiwitten aan die de ziekte minder ernstig zouden laten verlopen terwijl zelfs dat niet bekend was!
Het zijn blijkbaar juist die Spike eiwitten die een hoop ellende veroorzaken!
Dat komt ervan als je voor God wilt spelen en de schepping denkt te kunnen verbeteren!
Wat wel bekend was dat enkele jaren eerder alle proefdieren stierven bij besmetting met het wilde virus, met een vergelijkbaar MRNA vaccin!
Het is ze in 40 jaar niet gelukt om een vaccin tegen aids te maken, wat een prestatie is het nu binnen een half jaar een vaccin te ontwikkelen!
natuurlijk wisten ze de kwalijke bijverschijnselen, maar de moesten verborgen worden gehouden!
Pfizer staat niet bekend als een betrouwbare fabrikant, er is geen enkele fabrikant die al meer boetes heeft gekregen dan Pfizer!
Nu we met een gigantisch aantal bijwerkingen zitten kiezen ze nog steeds voor het geld, een mensenleven telt niet meer.
Ze beweren rustig dat ze straks een vaccin tegen Omicron hebben terwijl daar niemand ernstig ziek van wordt laat staan sterft.
Ze proberen wereldwijd een QR pas af te dwingen zodat ze de mensen verplicht ieder jaar kunnen vaccineren!
Ze doen dat allemaal voor hun eigenaren de wereldwijde elite, die worden hier nog rijker van en bereiken meteen hun doel van depopulatie!
Onze scrupulesloze politici willen het notabene verplichten.
Dat is hetzelfde wanneer je heel Nederland verplicht elke dag een beetje arsenicum in te nemen voor hun gezondheid en dan elke dag een beetje meer.
Dat je dan nadien versteld staat dat de mensen eraan overlijden, dat gelooft toch ook niemand!
dit betekend dus dat de tweede kamer uit een stel onbenullen bestaat of uit mensen die hun medemens opzettelijk op termijn willen vermoorden!
Ik kan het met de beste wil van de wereld niet anders zien!
Met deze mensen ziet de toekomst er somber uit, of liever gezegd dramatisch.

Netty
Netty
4 jaren geleden

Als ik voor elke leugen die de afgelopen 2 jaar wereldwijd over corona is verkondigd, Een euro zou hebben gekregen dan was ik nu miljonair. Bah! Wat een misselijk zooitje

Mars
Mars
4 jaren geleden

Hoe verrassend als men poen verdiend aan zieke mensen.

Back to top button
29
0
We lezen graag je reactie!x