Buitenland

500 miljoen aan bezuinigingen op jeugdzorg, maar wel 120 miljoen naar Oekraïne: ‘Te idioot voor woorden’

Help door deze informatie met je vrienden op je socials te delen!

Nederland trekt in totaal meer dan 120 miljoen euro uit voor nieuwe hulp aan Oekraïne. Het demissionaire kabinet geeft het land 87 miljoen euro voor de aankoop van artilleriegranaten en 10 miljoen voor het versterken van de cyberverdediging.

Het kabinet steekt ook nog eens 25 miljoen in een fonds waaruit wapens voor Kiev worden gefinancierd, laat demissionair minister van Defensie Ollongren weten.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Het is van groot belang Oekraïne te steunen voor niet alleen de korte, maar ook de lange termijn,” stelt Ollongren. Nederland heeft inmiddels al meer dan 2,6 miljard euro aan militaire steun aan Oekraïne gegeven.

Bodemloze put

Het demissionaire kabinet wil ondertussen 500 miljoen euro bezuinigen op de jeugdzorg.

Ouderen moeten bovendien gaan betalen voor een kopje koffie in het verpleeghuis. We moeten beseffen dat we collectief een stukje armer worden, zei Sigrid Kaag. Gezondheidswetenschapper Yvonne Simons reageert: “Ten gunste van de bodemloze put die Oekraïne heet.”

Maar wel geld over de balk smijten voor een oorlog

“Hoppa! Nog eens 120 miljoen aan wapentuig naar Oekraïne. Intussen moeten ouderen in verpleeghuizen zelf hun koffie of thee gaan betalen à €2,50 voor een kopje koffie en €1,75 voor een kop thee. Zelfs dat kan niet meer gratis! Maar wel geld over de balk smijten voor een oorlog!” schrijft singer-songwriter Nicky Monreau.

Arash Mashadi (BVNL) vraagt: “Nog meer belastinggeld naar Oekraïne! Dat ministers zo roekeloos met belastinggeld mogen omgaan is te idioot voor woorden. Kan iemand mij uitleggen of dit zomaar mag, wanneer er zo weinig draagvlak is?”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 131 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit interessant?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

142 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
dave
dave
1 jaar geleden

Mischien is een referendum houden wat de Nederlander wil.
Ik durf te wedden dat meer dan 50% klaar is met de bodemloze put die Oekraïne heet.

Andre Breems
Andre Breems
1 jaar geleden

En straks moeten wij volgens Knot 17 miljard euro bezuinigen om de staatsschuld renten te kunnen betalen.
Nou, schiet mij maar lek.

Frank
Frank
1 jaar geleden

Oekraiene wordt ook als eerste door het WEF volledig van digitaal geld voorzien. Leuk verkoop-project voor Blackrock en cs. Ambtenaren worden allemaal betaald door belastingbetalers van andere landen. Te gek voor woorden. De pensioenen van de mensen in Donetsk en Lugansk worden al sinds 2014 uitbetaald door Rusland.

Mikkie
Mikkie
1 jaar geleden

Terwijl hier in de krant staat dat minstens 134 miljoen “hulpgeld” al verduisterd is door het Oekraiense leger..
Oh, wacht…dat moet weer aangevuld worden natuutlijk..

jessie nameles
jessie nameles
1 jaar geleden

het topje van ijsberg!!! ze proberen er ALLES aan te doen om zoveel mogelijk geld door te sluizen naar globalistische plannetjes. de pensioenfondsen leegroven , energie crisses veroorzaken en dan zwaar belasten ,voedselprijzen te beinvloeden, enz enz. maar waarom doen ze dat ?? OMDAT ZE WETEN DAT HUN TIJD ER OP ZIT EN WORDEN AANGEKLAAGD VOOR ALLES wat ze hebben gedaan .!!!

Gosse
Gosse
1 jaar geleden

Dat kreng Ollonkreng moet opgepakt worden en in de donkerste cel gheflikkert worden die er maar te vinden is.

Joyce
Joyce
1 jaar geleden

Dat oekrainse regime tuig heeft ieders nog een tiental auto’s nodig. Dus moeten wij dokken. Want ik heb nog geen enkele rekening gezien van wat ervoor aangeschaft is. Zal dat regime tuig hier eens vragen of ze kopieën hebben van het door ons betaalde geld voor oorlogsmachines!

Wil
Wil
1 jaar geleden

ik weet van onze Ukrainse schoondochter dat er Oekraïners verblijven in een Nederlands Hotel en hun eigen appartement in Kiev verhuren

Ron
Ron
1 jaar geleden

Voor ukraine is het game over.
De oorlog is verloren, Amerika trek zijn eigen terug ivm Israël en Jemen.

Ron
Ron
1 jaar geleden

Alle weffers en globalisten gaan ten onder aan deze waanzin, net als Hitler.

Uschi
Uschi
1 jaar geleden

600.000 mlj naar opvang Oekraïners, 120.000 mljn naar de oorlog daar! En jeugdzorg moet 500.000 mlj bezuinigen?? Waar zijn ze mee bezig in Den Haag?
Je zou toch zeggen geef het aan je eigen volk uit!! Maar nee alles naar het buitenland en opvang! En dan noemen ze mij een racist omdat ik vind dat wij Nederlanders achter gesteld worden op heel veel vlakken!!

Slivovits
Slivovits
1 jaar geleden

Zal wel witgewasen worden in Oekraine en door demissionaire kabinetsleden gebruikt worden en natuurlijk een deel voor vriendje Schwab.

Brioche
Brioche
1 jaar geleden

Stop toch eens met dat gemekker flikker dat wijf de GEVANGENIS in en haal dat geld terug. Stop ook die IDIOTEN die opdracht van de 2e kamer weigeren uit te voeren de GEVANGENIS in. STAFBARE FEITEN. Niemand doet in Nederland wat. Vraag het anders aan de boeren.

Spooked
Spooked
1 jaar geleden

Ik begin te denken dat Nederlandse ministers mee verdiend hebben aan de fraude in Oekraïne, waarom zou je anders door blijven leveren nadat bekend werd dat er geen wapens aankwamen en het geld daar verduisterd is?

Cok
Cok
1 jaar geleden

Kaag met haar zeven huizen…. Jaja

Mark
Mark
1 jaar geleden

De waarheid is dat het gaat over dat het oorlogstuig,misdadigers zijn
En psychopaten pur sang het land niet besturen
Waarom wordt dat niet zo gezegd
Want dan spreek je echt de waarheid zoals het is
En dat het ronduit schokkend is het land niet besturen

Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
1 jaar geleden

Dit is de wereld op zijn kop.

Wanneer een autochtone Nederlander van de straat wordt geplukt en in de politiek zou gaan, heb ik meer vertrouwen in de politiek dan de meeste politici (m.u.v. FVD) die er nu zitten en daarvoor ook nog eens rijkelijk beloont worden, terwijl zij Nederland steeds verder het ravijn in storten.

Als ik het goed heb, heeft de Oekraïne inmiddels voor 15 miljard (rechtstreekse toezeggingen en uit andere verschillende bronnen) aan Nederlandse hulp gekregen.

De agenda die hier wordt doorgevoerd is dus inderdaad de wereld op zijn kop en dan heb ik het nog niet eens over de kindertoeslagen affaire met meer dan 65.000 gedupeerden, waarvan er inmiddels ruim 500 kinderen niet meer leven.

De oudere generatie is voor een groot gedeelte al ziek of dood geprikt en nu zijn de overlevenden van die COVID-Holocaust aan de beurt en dat met koffie, het is niet voor te stellen dat er idioten zijn die dit kunnen bedenken.

...
...
1 jaar geleden

Stoppen met belasting betalen?

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

de politici in de partijen, die de geldstortingen naar deze criminele doelen stimuleren zijn heel a-sociaal en oorlogszuchtig.

al zou je denken dat het geld wordt besteed aan wapens, dan kun je toch ook wel beseffen dat je deel neemt aan het uitmoorden van mensen, die geen andere keus hebben dan zich in de gehaktmolens te begeven?

zijn deze mensen, die blijkbaar denken dat ze deugen, niet in staat om hun eigen hersens te gebruiken?

en degenen die er anders over denken standaard uitmaken voor racistisch of extreem rechts, wat dat ook mag betekenen.

het kan niet lang meer duren, misschien worden ze wakker in hun eigen sores.

dat b.v. hun eigen kinderen in een vervallen maatschappij moeten leven, zonder goede gezondheidszorg, hun ouders liever gebruik maken van euthanasie, omdat alle levensvreugde geweken is.

maar eigenlijk hoop ik dat de mensen, die nu beslissen, zelf zo snel mogelijk gaan inzien dat zij meegewerkt hebben aan de ondergang van een vrij en welvarend Nederland.

in wat voor staat, zullen ze a.s. 4 mei herdenken?

zijn ze dan trots op zichzelf of begint het een beetje door te schemeren dat ze laffe meelopers zijn met de plannen van een mensen hatende globale macht?

misschien hebben ze zichzelf laten omkopen om voor zichzelf en hun familie, een fijn bedrijf neer te laten zetten, ik noem maar wat we zoal tegenkomen, op den duur blijft niets geheim.

how dare you

Christien
Christien
1 jaar geleden

Geen referendum.
Stop dit kabinet.

Realistische
Realistische
1 jaar geleden

Ja haha en wij Nederlanders pikken het nog steeds !

Ludger
Ludger
1 jaar geleden

En ondertussen zijn selenski en poetin gewoon vrienden die een toneelstukje opvoeren wat uiteindelijk mede moet leiden tot een wereldregering en de nieuwe wereldorde..

Onbekend
Onbekend
1 jaar geleden

Geld gaat rechtstreeks naar blackrock

pietje
pietje
1 jaar geleden

En wij hebben er niets over te zeggen gotver !!!!!!!

Charlotte
Charlotte
1 jaar geleden

Ik denk dat iedereen wel klaar is met dat Oekraïne!!.🙈 of het geld gaat naar Hamas en Oekraïne, de Nederlandse bevolking kan barsten!!..🥵🙈🤬🤬🤬

Cathja
Cathja
1 jaar geleden

Inmiddels weten we dat een kabinet wat demissionair is doodleuk door kan gaan met het verkwanselen van belastinginkomsten. Geld voor projecten in Nederland? Daar hebben ‘we’ geen geld voor. Maar voor Oekraïne keren we onze knip nog eens om. Of ze daar nou corrupt zijn of niet.
Rutte heeft ons, tegen onze wil in, een hele vuile oorlog ingerommeld. En wij zijn de financiers van alle ellende die er uit voortkomt.
Het is te erg voor woorden!

Wakkere
Wakkere
1 jaar geleden

Zakkenvullerij .
Niks meer niks minder

Bezorgde Nederlander
Bezorgde Nederlander
1 jaar geleden

Zo worden we de E-id in gedwongen.

Dreigend faillisement van NL.

Wat voor keuzes hebben we?

Geurtje
Geurtje
1 jaar geleden

Opsluiten die Ollongren en al dat andere zooitje. Minimaal 30 jaar !!

Joop
Joop
1 jaar geleden

Coke snuivers en pedofielen club moeten worden betaald door zelfde soort nazi’s Rutte en co tribunaal voor die moordenaars genocide depopulatie en maar lachen wat een gaaf land psychopaten.

H. R. van der Veen
H. R. van der Veen
1 jaar geleden

In deze schijn democratie wordt u niets meer gevraagd, zij doen gewoon waar ze zin in hebben. De nieuwe democratie of ook wel genoemd dictatuur is nu aan de zgn macht.

Guerilla
Guerilla
1 jaar geleden

Voordat die demisionairen uiteindelijk zijn opgestapt is de schatkist compleet leeg (is feitelijk al leeg +50 miljard). Al moet je ze van het eind van de wereld halen, nieuwe tribunalen! (rijmt). En die kut-Rutte nog gepikeerd toen hem werd gezegd:”Je rommelt ons een oorlog in”. Ze hebben dingen gedaan waarvoor nooit toestemming is gegeven en zeker niet door het volk. Dus niet alleen een tribunaal maar een volkstribunaal. Daarin gelden andere wetten en vonnissen. Wilders moet nu snel op de proppen komen of als de VVD blijft zeiken, nieuwe verkiezingen met een interim bestuur!

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

De privé oorlog van Ollongren en Rutte tegen Rusland en wellicht later ook tegen China en Iran kost veel geld!

Omdenker
Omdenker
1 jaar geleden

Ronduit schoftig dat ouderen zo weggezet worden voor de moordlustigheid van een ander.

Vriendelijk
Vriendelijk
1 jaar geleden

Het is toch zo dat men veel betaald per maand om er te mogen verblijven!
Die 4 kopjes koffie per dag mag dan wel gratis zijn lijkt mij. Of komt alles weer ten gunste van de directie/managers?

FYI
FYI
1 jaar geleden

Geld uit de samenleving weghalen waar het nodig is, om het uit te geven aan onzinnige oorlogszucht.

Walgelijk ‘mens’ die trollongren..

René
René
1 jaar geleden

50% is wel een heel voorzichtige schatting

Vriendelijk
Vriendelijk
1 jaar geleden

Snap niet waarom het niet te controleren valt… je krijgt geld maar geen kans het te verdonkeremanen! Verantwoording afleggen net zoals wij iedere euro moeten verantwoorden!!!

And
And
1 jaar geleden

Een kogel kost maar €0,50….

Elise
Elise
1 jaar geleden

En de kostendelersnorm blijft. Hierdoor worden mensen die al niks hebben extra belast, want de kosten zijn niet te delen meer. Gevolg: vooral jongeren worden belast om hun ouders te betalen. Zit dan niet eens kostgeld bij. Met wegvallen van huursubsidie, als jongere meer gaat werken, dan betaalt zo’n jongere al 500 euro aan kosten die bij de ouder wordt ingenomen. Er komen ook spanningen in een gezin. Gebeurt er iets waardoor die jongere niet betaalt, dan komt heel het gezin in de schulden. Vaak gaan jongeren door de spanningen het huis uit en kunnen daardoor ook dakloos worden. Dit is al bekend sinds de invoering in 2015. Ruim 26.000 jongeren zijn er in ons land dakloos of wonen nog op oudere leeftijd thuis.(geen woning te krijgen).
Bij ouderen, die kunnen dus niet gaan samenwonen of kinderen kunnen hun ouders niet gaan opnemen, want het is teveel een gedoe qua financiën.
Wat je ziet is: overheid wil hebben dat mensen elkaar gaan helpen, maar als je dat doet, dan ga je er flink op achteruit in een tijd dat alles stikduur is geworden. Over de belachelijke studiefinanciering heb ik het dan nog niet gehad. Dus wij worden arm gehouden, jongeren kunnen amper nog iets opbouwen en onze overheid strooit met geld naar een oorlog, die niemand hier wil.
Ik garandeer dat de dag dat mensen wraak gaan nemen steeds dichter bij komt. Bepaalde mensen zullen steeds achterom moeten gaan kijken, want hun leven is niet meer zo zeker. Dat heet: oog om oog, tand om tand. Of te wel: karma.

NCRM
NCRM
1 jaar geleden

En wat doen de Nederlanders er aan?
HELEMAAL NIETS.
Behalve wat kommentaar geven en toch weer een bakkie koffie en dan naar bed.
WELTERUSTEN NEDERLAND

Merijn
Merijn
1 jaar geleden

De dag van een bouwvakker, In de ochtend om 6 uur wakker. Opschieten want anders kom hij in de file te staan. Geen gratis koffie en eten, zelf meenemen zo werkt dat in de bouw. Dan hard werken, anders hoef je de andere dag niet terug te komen. Ach wat klaagt hij. Houd er wel een krappe 20.000 euro per jaar, en een versleten rug aan over. Dan die sukkels uit Oekraïne en Afrika, die hier naar nederland zijn gekomen om nederland mee te helpen opbouwen. Die kosten het dubbele en doen niks. Dan de Oekraïners die hier niet zijn, die worden gebruikt als kanonnen of zijn corrupt. Goed bezig bestuurders. Stuur nog wat wapens.
Begrijp jij dat er nog mensen zijn die in de bouw willen werken in DDR nederland. Stop er mee en wordt vluchteling begeleider. Daar is pas goed mee te verdienen en toekomst. Plus optimale arbeid voorwaarden en een goed pensioen. Oh ja en korte werkdagen. En bovendien help je mee aan de afbraak van nederland. Je moet wel linkse gedachten hebben.

jackie
jackie
1 jaar geleden

Zoveel mogelijk poen naar oekraine, want de ‘spaarbank’ van het tuig zit in oekraine.

JohnC
JohnC
1 jaar geleden

De tijd van boos worden op de regering is voorbij. Burgers worden bewust genegeerd door een vijand achter de schermen die de regering in haar greep heeft.
Tijd voor massale protesten zodat de regering massaal afteedt en vlucht …..
Het heeft nu 15 jaar geduurd …. het kan niet langer en mag niet langer …..
Ook aan de rek van elastiek komt een einde …

Eleonora
Eleonora
1 jaar geleden

Plus dat er al miljoenen verdwenen zijn door de fraudeurs in Oekraïne, geld voor wapens etc weggestuurd naar onbekende rekeningen, terwijl die arme Oekrainsche burger als kanonnenvoer dient. Het is te bizar voor woorden!!!

apyr
apyr
1 jaar geleden

Alles naar het buiten is het devies van onze führer rutte kun er niemand in Nederland die vent opsluiten

Biker
Biker
1 jaar geleden

Het is 1 grote club van leugenaars.Zowel in het nederlandse kabinet als in de wereld top.

Bezorgde NL'er
Bezorgde NL'er
1 jaar geleden

Ja want die artilleriegranaten aankopen ging de laatste keren zo goed.
Volgens mij roepen die oekries als ze een artillerie af vuren naar goed nederland gebruik en door munitieschaarste ,zelf maar boem.

Lusje
Lusje
1 jaar geleden

Ukraine zit in grote staat schulden.hoe betalen ze dat ooit terug? Is Ukraine nog wel van Ukraine?

PREDATOR
PREDATOR
1 jaar geleden

Op de eerste plaats gaat het geld niet naat Oekraine , maar naar de binnenzak van zijn vrouw ,zodat zij weer van ons geld sieraden kan kopen en op de tweede plaats….LAAT RUSLAND MET RUST!!!!Weinig mensen weten schijnbaar hoe machtig die man cq dat land is.Oekraine gaat dat nooooit winnen ,maar daar gaat het ook helemaal niet om.Geld verduisteren is ook business tegenwoordig..

koko
koko
1 jaar geleden

rot op met die Oekraïners, stuur ze maar terug naar eigen land en stop met het sturen van geld naar die bodemloze put . ik denk dat het wordt gebruikt om geld wit te wassen en dan in hele diepe zakken te verdwijnen. Oekraïne<Amerika- NAVO) heeft de oorlog al verloren maar ze blijven door knoeien. het is Amerika die tegen Rusland vecht en daarvoor gebruiken ze de Oekraïners om te sterven. het zijn schoften daar in Amerika

aar om engeland
aar om engeland
1 jaar geleden

Onbegrijpelijk ,dat wij dit maar toelaten rutte heeft zich tweemaal uitgesproken omtrend de grotere macht die hij en zijn demisionaire kabinet verkregen .Meer nog dan indien zij misionair waren gebleven .Zij hebben nu alle vreiheid om ons land nog verder de grond in te boren .Overal geven zij geld aan uit behalve aan wat nederland nodig heeft .Dit vraagt om actie wat nu overal elders gebeurd in europa ,men laat zien dat men het genoeg vind om zowel achtergesteld te worden en hun belastinggelden naar de meest onzinnige dingen gaat ukraine wef who brussel noem het maar dit moet stoppen nu

Julia
Julia
1 jaar geleden

Gooi vooral nog meer geld in de spaarpot van de corrupte oorlogsvoeder Zelensky. Hoe ziek is deze regering ze hebben grote maling aan de Nederlandse bevolking die zich blauw moeten betalen aan de corrupte Zelensky maar nu moet ook nog eens de jeugdzorg er aan geloven. Hoelang tolereert het volk deze miljardenverspilling nog het lijkst wel of die oorlogsmisdadiger de algehele EU en Nederland in de tang heeft. Ben dat gulle geven aan dit corrupte land meer dan zat de lafbekken deserteurs uit de Oekraïne worden hier zelfs in de watten gelegd en hebben nota bene eigen land en volk laten barsten. Sinds wanneer worden deserteurs in de watten gelegd? https://www.telegraaf.nl/nieuws/259989261/grote-klap-voor-oekraine-russische-verrassingsaanval-door-riool-lijkt-begin-van-verovering-avdiivka Zo triest dat nog het besef niet is ingedaald bij de Westerse oorlogshitsers dat de Russen nimmer hebben verloren.

Mikkel
Mikkel
1 jaar geleden

Die tientallen miljoenen gaan direct naar de Amerikaanse wapenindustrie, oftewel Blackrock en consorten. Leuk hè?

Julia
Julia
1 jaar geleden

Nederland staat weer een bezuiniging van 17 miljard te wachten maar ondertussen verdwijnen miljarden naar het meest corrupte land van Europa de Oekraïne en mag het bloed vergieten meer en meer miljarden kosten. Wat verwachten wij überhaupt nog van de formatie PVV, NSC, BBB, VVD allemaal loze beloften die Wilders met zijn voornemen nimmer kan waarmaken dus kortom het volk wordt wederom zwaar besodemieterd. Hoelang blijven ze nog oeverloos zitten lullen daar aan die formatietafel dat kan heel lang duren omdat zij geen enkele beloften kunnen waarmaken maar elkaar alleen lopen af te zeiken. Tijd voor nieuwe verkiezingen is de enige oplossing.

Bas
Bas
1 jaar geleden

Smerige oorlogshitsers, psychopaten, misdadigers, moordenaars.

Mikkel
Mikkel
1 jaar geleden

Die hele oorlog is kansloos, voor de arme sloebers die gedood worden. Voor de rijken der wereld is het project zeer geslaagd. Van alle landen stromen de miljoenen, miljarden naar de top van de machts- en geldpiramide. Ze lachen zich rot. Keer op keer sturen met name Westerse landen weer tientallen, honderden miljoenen naar de Amerikaanse wapenfabrikanten. Hoe langer de oorlog duurt, hoe meer belastinggeld naar de top van de piramide stroomt.

Scoop
Scoop
1 jaar geleden

Gek niet, dat die klimaatgekkies nu oorverdovend stil zijn!
Alsof al dat wapentuig het milieu niet aantast, en niet slecht is voor de ‘opwarming van de aarde’.

En dan heb ik het nog niet eens over de genocide die plaatsvind.
Als in een computerspelletje worden die gasten verminkt en vermoord door drones die raketten op hen laten vallen. Te gek voor woorden. En daar gaat ons belastinggeld naar toe.

Peter
Peter
1 jaar geleden

Zo lang mensen dit pikken zal het alleen maar doorgaan om de normale mensen nog meer uit te knijpen , kijk naar Frankrijk daar gaan ze er hard tegen in , hier nog niet omdat het nog te goed gaat en mensen te bang om boetes te krijgen , de boetes gaan elk jaar met 10 % omhoog, en nog veel meer , menselijke maat zit er niet meer in in de o mensen in de 2de kamer, ze hebben echt schijt aan het volk

Peter
Peter
1 jaar geleden

Laatst heeft de schoonmoeder van zelensky een villa van 5 miljoen dollar gekocht in Egypte , en hij zelf 2 jachten van paar miljoen en huizen , dacht je nu echt dat een acteur die komedie speelde zoveel geld verdiende toen ie opeens president werd

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 jaar geleden

Build Back (niet) Better

Peter
Peter
1 jaar geleden

Hier in Amsterdam rijden er wel hele dikke AMG s rond van 2/3 ton Euro de stuk met ukrainse kentekens , zijn dat ook vluchtelingen of zijn ze gewoon op vakantie

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Ons belasting geld verdwijnt naar de Oekraïne waar het verdwijnt in de zakken van de corrupte Oekraïners waar Zelenski ook deel van uitmaakt de omgekeerde waarheid wereld waar de leugen welig tiert

Jan R
Jan R
1 jaar geleden

Wordt tijd dat de 2e kamer dit kabinet naar huis stuurt

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
1 jaar geleden

Jeugdzorg is al een grote bende. Als je dat nog verder kapot gaat bezuinigen dan komen er nog meer kinderen in de knel. Willen de satanisten dan nog meer kinderen uit dat systeem hebben?

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

Ik lees hier in het artikel toch echt een aantal keer het woord “demissionair”! Hoe kan dit bestaan? Wat gaat hier fout?

salvar
salvar
1 jaar geleden

we moeten het niet meer pikken.
paal en perk moet er worden gesteld.

hoelang pikken we dit nog?

Ger
Ger
1 jaar geleden

Miljoenen, en zelfs miljarden witwassen en investeren in lucratieve illegale oorlogen is natuurlijk een zeer goede financiele zet.
Zeer verstandige investering.

flardinga
flardinga
1 jaar geleden

Jullie denken zeker dat Wilders de steun gaat tegenhouden,hahaha, de eigenbijdrage in de zorg gaan ze ook niet veranderen, ze gaan helemaal niks veranderen, alleen maar blablabla en verder niks,grappig, we gaan nog lekker door met oorlogen, tegen de Russen en tegen de Palestijnen, het Westen vertegenwoordigd tenslotte de universele normen en waarden, hahaha, waar gaat Europa nu toch naar toe met al die idiote leiders, niet allemaal maar wel bijna allemaal, mag ik even overgeven zouden van Kooten en de Bie roepen, goh wat mis ik hun met hun commentaren en analyses met zoveel humor!

jacob
jacob
1 jaar geleden

inderdaad een bodemloze put Oekraine!Eigen Volk eerst maar eens

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

2,6 miljard aan nieuwe huizen boten en auto’s. Voor die NAZICLUB daar!

Jayem
Jayem
1 jaar geleden

Dat Geld zien we nooit meer terug

Dirk
Dirk
1 jaar geleden

Valse honden,niet meer en niet minder.

la vérité
la vérité
1 jaar geleden

voor de mensen die denken dat alles in puin is. bowlingcentras, dagje snowboarden, paintball, indoorparken, trampoline springen, beef eten. het kan allemaal en alles is geopend in het door puin geschoten kiev en west-oekraine. whiskeytje na afloop geen slecht idee…. zo maar een greep uit duizenden voor een leuk dagje kiev…

Боулинг клуб « Brooklyn » | Kiev | Facebook

Пейнтбол Киев | Пейнтбол в Киеве ⊕ Пейнтбольный клуб «Планета» (paintball-kiev.com)

Парк розваг «Galaxy» I Lavina Mall | Kyiv | Facebook

Ducks | Kyiv | Facebook

Ресторан WHISKY CORNER | Kyiv | Facebook

Dragobrat | Facebook

Overlever van toen..
Overlever van toen..
1 jaar geleden

Het mag niet naar ze doen het en niemand die hun daarvan weerhoud!
Ook Arash Mashsadi niet helaas terwijl zo iemand dat wel zal moeten maar niet doet

Marisa
Marisa
1 jaar geleden

Geld dat word weggesluisd eindigend in privé pocket. De magisch trick. Tot nu toe in totaal zijn van alle landen zowat 1 trillion euros aan Oekraine gegeven + duizenden containers gevulden van alles en nog wat. Minder uitgaven. Hoeveel kost een racket? Eigenlijk ook gratis gekregen. Begrijp de roving van jouw hard verdiende geld. Het financiert zeker ook de WEF om zijn mooie plannen te kunnen betalen. De kraan moet snel dicht dan stopt het vanzelfs.

Liegebeest
Liegebeest
1 jaar geleden

Helemaal geschift. Ik werk Al jaren niet meer. Juist vanwege dit. Ik betaal niet mee aan mijn eigen ondergang. En ik heb jaren Lang echt gewerkt. Niks van gezien. Allemaal naar andere die hulp nodig hebben. Mensen met kinderen ouder en zieken gehandicatpen asielzoekers tuig uit den haag ambtenaren. Ik vertik het. Ik doe helemaal niks Meer heb ook geen uitkering. Ik red me wel. Al’s ik zie hoe mijn groot ouders Al werden behandelt in een ouderenhuis. Dan wordt ik weer giftig Als ik er aan denk. Voor mij hoeft Dat niet. Ik GA de gevangenis in. Ik GA voor een politiek moord, van mijn keuze, zodra ik niet meer voor mij zelf Kan zorgen.

mark
mark
1 jaar geleden

Ruttekut..!

dna
dna
1 jaar geleden

jeugzorg en ukraine ALLEBEI geen geld meer. jeugdzorg moet opdoeken en aan de schandpaal!

Henk
Henk
1 jaar geleden

Tja, ze kunnen doen wat ze willen, ze krijgen toch geen straf als ze het verkloten. Vaak krijgen ze vaak een beloning via een mooi baantje bij een groot bedrijf

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

En ze geven het geld aan zakken vuller Zelensky en de bodemloze put die Oekraïne heet
Ons belasting geld word daar verduisterd en word gewoon weer opnieuw aangevuld terwijl in Nederland de mensen op een houtje mogen bijten omdat ze niet genoeg om van te kunnen rondkomen,

Grens.
Grens.
1 jaar geleden

De rekenkamer snuift erop los !!

Jacob
Jacob
1 jaar geleden

Kijk naar Frankrijk, daar wordt nu het hele land platgelegd, boeren, verpleegkundigen, de taxichauffeurs, het volk gaat winnen.

yvja
yvja
1 jaar geleden

Accepteer deze VALSE REGERINGEN DUS helemaal NOOIT MEER!!!!
Wijs af wat die ENGERDS nog steeds beslissen ’t is ook nog D E M I S S I O N A I R!!!!

Back to top button
142
0
We lezen graag je reactie!x