Europarlementariër Marcel de Graaff (FVD) schreef samen met een aantal collega’s een brief aan het Europees Geneesmiddelenagentschap EMA met daarin een reeks vragen. Bijvoorbeeld hoe het agentschap tot de goedkeuring van het coronavaccin is gekomen, wat die goedkeuring behelst, hoe veilig het vaccin is en waarom ze het aan iedereen aanbevelen.
Ze kregen een brief terug van vijf kantjes waarin het EMA erg openhartig is, zei De Graaff in de studio van het tv-programma Ongehoord Nieuws.
“Je doet het voor een ander”, zo werden de #vaccins aan de man gebracht. Europarlementariër @MJRLdeGraaff stelde vragen aan de EMA. De antwoorden daarop leggen een bom onder de prikcampagne van Hugo de Jonge. #OngehoordNieuws
Kijk de uitzending:https://t.co/EJ1bijf7z4 pic.twitter.com/GlpMRvnIKo
— Ongehoord Nederland TV (@ongehoordnedtv) December 5, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Voor een ander
Het agentschap schrijft onder meer: u heeft totaal gelijk als u zegt dat het [vaccin] niet bedoeld is voor het beheersen van het aantal besmettingen.
Tijdens corona hoorde je vaak: je neemt het vaccin voor een ander. Toenmalig coronaminister Hugo de Jonge zei: je doet het niet om jezelf te beschermen, maar je doet het voor een ander.
Bom
“Wat hij zegt, is precies het tegenovergestelde van wat het EMA zegt,” benadrukte De Graaff. “En het EMA is niet één of ander EU-instituut, maar dé geneesmiddelenautoriteit in de Europese Unie. Zij geven wel of niet goedkeuring om een geneesmiddel op de markt te brengen.”
De antwoorden van het EMA leggen een bom onder de prikcampagne van Hugo de Jonge.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Monique Klinkenbergh in RTL Late Night over het ontstaan van graancirkels: “Je mond valt open”
Neocons bang dat Trump als president einde zal inluiden van Nieuwe Wereldorde
Epstein-slachtoffer doet boekje open: ‘Ik denk dat Bill Gates de baas is’
Wisten onze voorouders hoe ze poorten naar andere dimensies moesten openen?
Ursula von der Leyen onder vuur om uitspraken over vaccinatieplicht: ‘Gruwelijk vooruitzicht’
Kabinet weigert na half jaar wachten WEF-documenten naar Kamer te sturen en dit is de absurde reden
Kijk: Vrouw vertelt live op Franse tv de waarheid over Oekraïne, presentatoren verbijsterd
Bioloog na geschrapte TED-lezing: “We kunnen anderen op afstand beïnvloeden via telepathie”
Protestgroep met Mona Keijzer roept regering en parlement op om coronapas per direct af te schaffen