Europarlementariër Marcel de Graaff (FVD) schreef samen met een aantal collega’s een brief aan het Europees Geneesmiddelenagentschap EMA met daarin een reeks vragen. Bijvoorbeeld hoe het agentschap tot de goedkeuring van het coronavaccin is gekomen, wat die goedkeuring behelst, hoe veilig het vaccin is en waarom ze het aan iedereen aanbevelen.
Ze kregen een brief terug van vijf kantjes waarin het EMA erg openhartig is, zei De Graaff in de studio van het tv-programma Ongehoord Nieuws.
“Je doet het voor een ander”, zo werden de #vaccins aan de man gebracht. Europarlementariër @MJRLdeGraaff stelde vragen aan de EMA. De antwoorden daarop leggen een bom onder de prikcampagne van Hugo de Jonge. #OngehoordNieuws
Kijk de uitzending:https://t.co/EJ1bijf7z4 pic.twitter.com/GlpMRvnIKo
— Ongehoord Nederland TV (@ongehoordnedtv) December 5, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Voor een ander
Het agentschap schrijft onder meer: u heeft totaal gelijk als u zegt dat het [vaccin] niet bedoeld is voor het beheersen van het aantal besmettingen.
Tijdens corona hoorde je vaak: je neemt het vaccin voor een ander. Toenmalig coronaminister Hugo de Jonge zei: je doet het niet om jezelf te beschermen, maar je doet het voor een ander.
Bom
“Wat hij zegt, is precies het tegenovergestelde van wat het EMA zegt,” benadrukte De Graaff. “En het EMA is niet één of ander EU-instituut, maar dé geneesmiddelenautoriteit in de Europese Unie. Zij geven wel of niet goedkeuring om een geneesmiddel op de markt te brengen.”
De antwoorden van het EMA leggen een bom onder de prikcampagne van Hugo de Jonge.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Achtergehouden studie bewijst dat homeopathie werkt. Er wordt een heel vies spelletje gespeeld
Voormalig NFL-speler (38) die opriep ongevaccineerden in de CEL te gooien sterft plotseling
Kamervragen over pilot (lees: experiment) vogelgriepvaccinatie met consument als proefkonijn: ‘Schandalig misleidend’
Begrafenisondernemer schiet uit zijn slof: ‘Wat mankeert deze mensen? Dit is echt ziek’
Geopolitieke informatieoorlog: “Vrijheid van meningsuiting bestaat niet in het moderne Europa”
Zanger Blink-182 mailde met campagnemanager Hillary Clinton over contact met aliens
Wetsvoorstel om water te erkennen als mensenrecht
‘Door Rutte te arresteren zou België Derde Wereldoorlog kunnen voorkomen’
10 ingrediënten die niet thuishoren in je badkamer