Buitenland

55-jarige vrouw gearresteerd wegens ‘onjuist’ bericht op social media

Help mee door dit artikel met vrienden op je social netwerk te delen!

Een Britse vrouw is gearresteerd omdat ze op sociale media ‘onjuiste informatie’ heeft geplaatst over de identiteit van de verdachte van de slachtpartij in Southport. Ja, echt.

De 55-jarige vrouw uit Chester werd dinsdag opgepakt omdat ze verdacht wordt van het ‘aanwakkeren van rassenhaat’.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

(Video verwijderd? Klik hier...)

‘Onjuiste’ naam

Nadat vorige week drie jonge meisjes waren doodgestoken, waarschuwde de Britse politie tegen het verspreiden van een ‘onjuiste’ naam van de verdachte en verkeerde informatie over zijn achtergrond.

De vrouw wordt vastgehouden door de politie van Cheshire. Volgens de autoriteiten zijn de gewelddadige rellen van ‘extreemrechtse groepen’ in Groot-Brittannië aangewakkerd door ‘onjuiste informatie’. Er zijn zo’n 500 mensen gearresteerd.

Engeland is gestoord aan het worden

Journalist Joost Niemoller merkt op: “Arrestatiegolf in Groot-Brittannië voor het posten van berichten. Vroeger noemde je dat stalinisme.”

“Engeland is gestoord aan het worden,” constateert vastgoedondernemer Erik de Vlieger.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.8 164 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

68 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
1 jaar geleden

WIE zegt, dat deze Britse vrouw een onjuiste voorstelling van zaken heeft gegeven, wat betreft de dader van de moord op de drie kinderen EN het ernstig verwonden van een aantal andere kinderen?

Dan zal er eerst terdege onderzoek moeten komen, met BEWIJZEN, dat zij het dus niet bij het rechte eind heeft.

WIE gelooft er nu nog in de eerlijkheid van Justitie, of dat nu in Engeland is of in een groot aantal Europese landen?

Het is zo langzamerhand een feit, dat wij, helaas, met z’n allen, alleen nog maar te maken hebben met “de voorgeschreven waarheid”. Dat is al JAREN geleden door George Orwell met z’n beroemde boek 1984 voorspeld.

Orwell zat er dus zo’n 40 jaar naast (WHO CARES?), maar wat betreft er nu allemaal gebeurt, had hij het dus zonder meer gelijk.

Nu moet ik eerlijk zeggen, dat mijn man en ik OOIT, jaren geleden, wel eens op Facebook zaten (kan ook Twitter geweest zijn), maar dat heeft niet lang geduurd.

Mijn man had er een unheimisch gevoel bij en zei tegen mij, dat hij deze “social media” niet meer wilde. Naar NU blijkt: met een zeer goede reden.

De meeste mensen, althans zo lijkt het mij, zullen vast en zeker wel zó van de straat worden geplukt. Maar er zullen er ook velen zijn, die vanwege “posting” op de social media, worden opgespoord en vervolgens thuis worden opgehaald.
Eventueel van hun bed gelicht, maar kan natuurlijk net zo goed zó op straat gebeuren.

Uiteindelijk is in de huidige tijd NIEMAND meer anoniem en weten “ze” helemaal precies, waar jij je bevindt.

Ikke
Ikke
1 jaar geleden

Gaat in heel europa komen.

Fratsenpats
Fratsenpats
1 jaar geleden

Groot Brittannië is echt totaal de weg kwijt! 1984 van George Orwell begint steeds meer de werkelijkheid te worden.

Sardo
Sardo
1 jaar geleden

Het volk gaat dit niet pikken.
Heb familie daar wonen.

Burgeroorlog is in de maak.
Niet alleen in Engeland.

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

Het wordt tijd in Engeland om daar het hele politieke kliekje achter slot en grendel op te sluiten.
De linkse extremisten zijn een blok aan het been van de democratie en een pilaar voor de marxistische dictatuur.
Per direct Engeland boycotten en sancties invoeren, .

In de EU is het ook al zover dat sociale media als een netwerk van terror wordt opgejaagd.
Door de achterlijke EU politiek, de gestoorde factcheckers en de idiote debunkers,
Loop naar de hel met je desinformatie en misinformatie de politiek is de grootste leugenaar.

Ina
Ina
1 jaar geleden

Ik hoop dat alle Engelsen zich nu gaan begeven op social media. Dan komen ze toch cellen te kort.

Marrob BE
Marrob BE
1 jaar geleden

Dit begint ernstige vormen aan te nemen.
Nog meer onrust is precies wat de deep state wil.
Asielzoekers bewapenen om de burgers om te leggen.
Ik vraag me af welke politieagent wakker wordt.
Die regering moet accuut verwijderd worden.

Ron
Ron
1 jaar geleden

Nederland is óók gestoord geworden. UK Overheid is het lichtende voorbeeld van onze Overheid. Die gaan t.z.t precies hetzelfde gedrag vertonen.

Frans H
Frans H
1 jaar geleden

Het is scary en gaat fout aflopen. De mensen gaan dit niet pikken, ècht niet.

Miep
Miep
1 jaar geleden

Wanneer worden die agenten een keer wakker!

wakkie
wakkie
1 jaar geleden

allemaal gestoord door de spuitjes

Ron
Ron
1 jaar geleden

Als ze aan verliezen zijn dan maar mensen oppakken en opsluiten.
Dit gaat jullie kop kosten ………

BarbieQ
BarbieQ
1 jaar geleden

Vandaag Engeland, morgen de rest van het Westen.

si naturelle
si naturelle
1 jaar geleden

Vergeet niet de bloedbaden die de Engelse politie en militairen destijds in Noord-Ierland aanrichtten. In Belfast bijvoorbeeld werden voorheen regelmatig katholieke jongens doodgeknuppeld omdat ze “stenen naar de Engelse politie gooiden”. De vrienden van deze jongens sloten zich daarna aan bij de IRA. De katholieke wijken in Belfast werden continue gesurveilleerd door militaire eenheden en politie (intimidatie) en tevens vanuit de lucht met een helicopter die de hele dag boven ons hoofd vloog. Ook op hoge gebouwen werd gesurveilleerd. Dus wat de Engelse overheid nu doet is heus niet iets nieuws.

Piet
Piet
1 jaar geleden

1984 laat zich groeten.

Bea
Bea
1 jaar geleden

“Engeland is gestoord aan het worden,”
Aan het worden? Doe je oogkleppen eens af, we zitten allemaal reeds midden in een fascistische dictatuur alwaar de corrupte overheid bepaalt wat je wel en niet mag doen en zeggen.
Ook hier in Nederland.
Onze bestuurders zijn letterlijke landverraders!

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

DOOR WIE EN HOE DENK JE DAT DE TWEEDE WERELDOORLOG IS BEGONNEN DAARNA KOMEN ZE ALS DE GROTE REDDER‼️ ZUM KOTZEN ‼️
WE AR ALL ACOUNTEBEL FOR OUR ACTIONS ACCEPT IF U ARE IN POLITICS‼️

henk
henk
1 jaar geleden

ja een andere menig dan komt de gedachten politie de gestapo

Daketh
Daketh
1 jaar geleden

Als het onjuist zou zijn hoe kan het dan rassenhaat zijn..het is het en of het ander

Maar mevrouw aan de andere kant van de Noordzee..u bent een held om enige rechtvaardiging te geven aan de nabestaande en kinderen van zo een barbarse daad tegen de mensheid die er nog wat van willen maken In deze zieke wereld.
RUST ZACHT LIEVE KINDEREN.❤️

Julia
Julia
1 jaar geleden

Geheel europa is stapsgewijs het totalitarisme ingerold. Totalitarisme een regeringsvorm die tegengestelde politieke partijen en ideologieën verbiedt, terwijl alle aspecten van het openbare en privéleven van de mensen worden gecontroleerd. Onder een totalitair regime zijn alle burgers onderworpen aan het absolute gezag van de staat. Hier zullen we de politieke en filosofische perspectieven van totalitarisme onderzoeken, evenals de mate van prevalentie ervan in de moderne wereld. Zelfs een luchthaven genaamd Schiphol gaat vegan en vertellen u of u nog wel een saucijzenbrrodje mag eten want vlees wordt op deze luchthaven in 2030 60% vervangen door plantaardige rotzooi. Zelfs horeca en bedrijven werken aan het totalitarisme mee. Er stijgen 89 vliegtuigen per uur op nee de fascistische directie Schiphol maakt zich druk over het consumeren van vlees waar bemoeien zij zich mee zorg dat de kolere zooi op de luchthaven zelf eens wordt opgelost. Kortom weer zo een voorbeeld hoe triest 2030 er uit zal zien u heeft niets meer te vertellen, tegenspraak wordt zwaar gestraft, uw financiën daar heeft u zelf geen zeggenschap meer over de staat bepaald wat u nog en aan wat mag uitgeven anders wordt de bankrekening geblokkeerd, vaccins zullen jaarlijks verplicht worden anders uitsluiting van het algehele maatschappelijk leven wat doen wij allen we kijken een voetbalwedstrijd en doen aan spelletjes terwijl het voor onze neus gebeurt dat het totalitarisme dagelijks verder en verder wordt doorgevoerd. Complottheorie? we zullen het gaan mee maken tot op heden hebben al die zogenoemde wappies wel gelijk gehad.

Deugniet
Deugniet
1 jaar geleden

De voorspellingen van George Orwell kloppen.

Alleen in het jaartal heeft hij zich vergist, dat is niet 1984, maar 2024.

Charlotte
Charlotte
1 jaar geleden

Plus een links Communistische regering dat is ook wel weer duidelijk!!..🤦‍♀️🤡🤷🏼‍♀️

Jesus is LORD
Jesus is LORD
1 jaar geleden

Wie zegt dat deze vrouw “foute info” gegeven heeft…
Het is gewoon info wat de dictator in the UK niet wil zien……

Noord Korea is bijna een vrijer land aan het worden

Ron
Ron
1 jaar geleden

We worden zo langzamerhand opgevoed op een manier die van belang is voor de Overheden. We worden massaal omgekocht. Let maar op. Wil je korting b.v bij de lidle? Dan moet je je foon bij je dragen en de app downloaden. Zo niet? Krijg je geen korting. Aangezien 80 procent dat doet en blijft doen gaan we die richting op. Zo gaan Overheden langzamerhand de fuik dichtgooien en kunnen ze alles precies weten wat je doet, wat je hebt en hoe je denkt.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
1 jaar geleden

Nou niet Engeland alleen is gestoord..dus wat de vrouw zei is WAAR!!!!

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Wanneer die Britse overheid METEEN OPENHEID VAN ZAKEN had gegeven dan was al deze onrust helemaal niet nodig geweest en waarschijnlijk al deze ellende ook niet gebeurd.

Conclusie : de Britse overheid heeft DIT gewoon LATEN gebeuren zodat ze nu “een reden hebben” om Draconische maatregelen door te drammen.

Verdeel en heers heet dat.

Trouwens dat ze die Moslim terroristen die “wel eventjes op fascisten jacht gingen” GEEN strobreed in de weg gelegd hebben, bewijst PRECIES wat al die “rechtsextremisten” beweren : Dat er met twee maten gemeten wordt in het V.K.

Daarmee heeft die overheid zichzelf natuurlijk VOLLEDIG buitenspel gezet en zijn ze heel hard van hun “morele hoge paard gevallen”.

Al zullen ze DAT natuurlijk NOOIT toegeven.

Het zijn tenslotte de socialisten die daar aan de macht zijn en die hebben zichzelf op voorhand al in ALLES gelijk gegeven (net als hier in Nederland).

Malle Pietje
Malle Pietje
1 jaar geleden

Laat Wilders de banden met die linkse lijpen verbreken en de ambassadeur het land uitrotten.

Dood aan het socialisme!

Locke
Locke
1 jaar geleden

Dit is wat er gaande is en dit zit erachter, het is de ondergang voor ons allemaal als wij niet de regie in eigen handen nemen en deze vorm van omgang een bewuste halt toe roepen. Die gasten die hierachter zitten hebben zichzelf op een voetstuk gezet waarbij zij denken dat wij de voetmat zijn in dienst van hun welzijn.
De mate van brainwash wordt onze eigen verhanging als men zijn verstand geen voorrang geeft boven de projectie van het valse normaal.
Aanschouw de feiten en de strijd die gevoerd wordt tegen de volkeren, gelooft u het systeem nog na de aanhoudende Leugens en Terreur.

https://beforeitsnews.com/alternative/2024/08/1-minute-ago-everyone-will-be-wiped-out-in-21-days-published-today-video-3818728.html

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

Welkom in de DICTATUUR /ENgeland,,,,en weldra in heel de EUSSR.

Judocus
Judocus
1 jaar geleden

Begin dan ook maar met alle journalisten die verhalen van chinees nieuws netwerk of cnn papegaaien of halve waarheden verspreiden. Ah nee zelfde agency om hun democratie te beschermen. De democratie van de mensen is anders!

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
1 jaar geleden

NEXIT ????

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

Moeilijk te beoordelen.
Als het echt een onbewezen beschuldiging is dan is de daad van de politie juist!
En anders is de taak van de vrouw aangifte doen.
Dus tja. Maar was dat wel de reden van de Politie?

Henk
Henk
1 jaar geleden

Welke journalisten zijn er gestraft voor het verspreiden van desinformatie (bijvoorbeeld over de nooit gevonden massavernietigingswapens van Irak)?

salvar
salvar
1 jaar geleden

Er zijn zo’n 500 mensen gearresteerd.
zeker allemaal britten?
je moet er niet van opkijken als er zo meteen staat 500 nederlanders gearresteerd .

alles kan tegenwoordig althans door de satanische beweging zoals:
de politie
het leger
de elite
het wef
de regeringen (op enkele na niet)

het zootje kan de pest krijgen.

malion
malion
1 jaar geleden

Je mag niets meer zeggen, negens aan mee doen, braaf het verhaaltje volgen, niet opstandig zijn, gewoon thuis achter de geraniums gaan zitten en luisteren naar de dagelijkse propaganda.
Owell zat er niet naast ,maar heeft het boek vroeg genoeg geschreven om de mensen bewust te maken wat de bedoeling is van ZE GREAT RESET. We zitten er midden in en nog snappen de meeste mensen het niet, dat is tragisch!

Cor
Cor
1 jaar geleden

Als dit overwaait na Nederland zullen ze pattesnotte en die homo jetten als eerst opladen
Want hun doen namelijk niks anders

Ernst
Ernst
1 jaar geleden

Het was een Afrikaan en geen moslim, maar ze vallen op valse berichtgeving wel moslims en moskeeën aan. Dus wel strafbaar!

Caat
Caat
1 jaar geleden

Als je de waarheid zegt ben je ineens extreem rechts.Maar dat die oproerkraaiers extreem links zijn word niet gezegd.Er is maar 1 menselijk ras met vele nationaliteiten en culturen.Als iemand tegen mij zegt racist,zeg ik “alleen een racist ziet racisme” en gelijk stil.Gisteren het er nog over gehad met mijn Surinaamse buurman.Hij zei ook je hebt gelijk,alleen racisten zien racisme.

Jacques
Jacques
1 jaar geleden

Engeland was al jarenlang gestoord, net als ons kikkerlandje.

gerritje
gerritje
1 jaar geleden

hun valse statements/aanklachten zullen “bewezen” worden om de censuur/identificatieprotocollen er door te drukken , thats all

Liegebeest
Liegebeest
1 jaar geleden

Hier stond tijdens Corona toch ook de politie bij mensen aan de deur. Dus wij zijn net zo ver. Maar in rusland zeg daar heb je geen vrijheid van meningsuiting. Die zijn pas slecht.

Rakker
Rakker
1 jaar geleden

Ik hoor en lees maar heel weinig over de slachtoffers van deze gruwelijke steekpartij waarbij helaas 3 jonge kinderen zomaar afgeslacht werden en wie weet hoeveel er ernstig getraumatiseerd zijn.
De Engelse Stasi maakt liever jacht op blanke mensen die de dader een nikker of moslim noemen op sociale media.
Hoe erg het land naar de klote is hebben ze zelf niet door.

Wat zou er gebeurd zijn als een blanke een asielcentrum was binnen gelopen en had rond gestoken of geschoten? Dan werd misschien gezegd dat de doodstraf weer ingevoerd moest worden.

De media en de overheid ontkennen het probleem steeds en geven telkens de schuld aan de bezorgde burgers die, terecht of onterecht wraak willen nemen.

Het zou weleens kunnen uitdraaien op een regelrechte burgeroorlog, en misschien is dat wat de Stasi juist wil, immers er moet iemand de schuld krijgen van dit “brute” geweld.

Wil Obdam
Wil Obdam
1 jaar geleden

Totdat ze de verkeerde oppakken en dan……

Rotterdammer
Rotterdammer
1 jaar geleden

Blijft volledig buiten beschouwing:
Wat is het motief van de 17-jarige ‘Welshman’ om kleine meisjes neer te steken?
Dat is interessant en roept vragen op.

Back to top button
68
0
We lezen graag je reactie!x