We zijn niet alleen. Dat is althans de conclusie van twee Amerikaanse oud-congresleden die vijf dagen achtereen getuigeverklaringen hebben gehoord over UFO-landingen en geheimhouding door de overheid.
Op de vraag of hij denkt dat de overheid informatie verdoezelt antwoordde oud-senator Mike Gravel: “Zeer zeker. De getuigeverklaringen waren overtuigend.”
Oud-congreslid Merrill Cook zei dat buitenaardsen de beste verklaring zijn voor de UFO-waarnemingen die over de hele wereld worden gedaan.
Niet van hier
De Paradigm Research Group, een organisatie die de overheid oproept om ‘het embargo op de waarheid over de buitenaardse aanwezigheid op te heffen’, betaalde zes beleidsmakers 20.000 dollar (15.200 euro) per persoon om deel te nemen aan de Citizen Hearing On Disclosure (CHD).
De overige vier oud-congresleden reageerden terughoudender op uitspraken over buitenaards leven, maar sloten het niet uit.
“De luchtmacht heeft toegegeven dat er 701 UFO’s zijn geweest die ze niet hebben kunnen verklaren, dus we hebben duidelijk te maken met ongeïdentificeerde vliegende objecten,” zei oud-congreslid Roscoe Bartlett. “Als alle getuigen de waarheid hebben gesproken is er bewijs dat op zijn minst enkele daarvan niet van hier zijn gekomen.”
Petitie
Oud-congreslid Lynn Woolsey had moeite met sommige beweringen, maar zei dat de getuigeverklaringen op zijn minst laten zien dat de overheid opener moet zijn.
De Paradigm Research Group plaatste ook een petitie op de website ‘We the People’ van het Witte Huis, die president Obama opriep om ‘de buitenaardse aanwezigheid op aarde formeel te erkennen’.
De petitie werd meer dan 50.000 keer ondertekend waarna het Witte Huis verplicht was om een officieel antwoord te geven: “De Amerikaanse overheid heeft geen bewijs dat er leven is buiten onze planeet of dat een buitenaardse aanwezigheid contact heeft opgenomen met het menselijk ras. Er is geen geloofwaardige informatie voorhanden waaruit zou blijken dat enig bewijs wordt weggehouden bij het volk.”
Bron: Nydailynews.com
Gerelateerd:
- Ex-CIA-agent biecht op: ‘Buitenaardse toestellen in Area 51’ (video)
- Piloten getuigen in Washington over UFO-waarnemingen (video)
- ‘UFO’s schakelen kernwapens uit waar en wanneer ze maar willen’
- ‘Mensen uit andere dimensies bezoeken de aarde’
- Veelbesproken ‘Citizen Hearing On Disclosure’ van start (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Arnold Karskens van omroep ON! op non-actief gesteld: ‘bedreigt mensen per telefoon, slaat als een wilde om zich heen’
Kijk: Journalist geeft na bezoek aan Oekraïne speech bij VN over ‘leugens die media en politieke elite verspreiden’
Een oorlogscrimineel geef ik geen hand. Geel hesje legt uit waarom premier Rutte volgens haar een oorlogsmisdadiger is
Huisarts Jan Vingerhoets krijgt flinke trap na van Raad van State, lees hier het vonnis
Mysterieuze radioflitsen uit het heelal zetten de wetenschap op zijn kop
Kankercellen sterven af door deze revolutionaire behandeling met geluidsgolven
“Democratie is ver te zoeken in Europa. Alle beslissingen worden achter gesloten deuren genomen”
Maker onafhankelijke film over Nieuwe Wereldorde dood gevonden in woning
Vragen over het vaccineren tegen vogelgriep zijn beantwoord: ‘Burgers mogen weer NIETS weten!’