Mens en Dier

Geschrokken reacties op vervolging Raisa Blommestijn: ‘Er is iets ernstig mis aan het gaan’

Help door deze informatie met vrienden op je social netwerk te delen!

Oud-presentatrice van Ongehoord Nederland Raisa Blommestijn heeft laten weten dat ze door het Openbaar Ministerie wordt vervolgd voor een aantal tweets over een blanke man die in elkaar werd geslagen door migranten op een station, en de gevaren van massa-immigratie voor onze samenleving.

Het OM zet vervolging in wegens groepsbelediging en aanzetten tot haat en discriminatie.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

“Ik werd meer dan 3 (!) uur ondervraagd door twee agenten en kan nog steeds ieder moment worden opgeroepen om voor de rechter te verschijnen,” aldus Blommestijn.

Zeer intens

Dat verhoor was volgens haar zeer intens. “Ruim drie uur lang werd mij het vuur aan de schenen gelegd over mijn intenties met de tweets, […] maar ook bijvoorbeeld hoe ik reageer als ik mensen met een hoofddoek zie.”

Het was ronduit surrealistisch en, zoals ik ook aan de agenten vertelde, doodeng: je kijkt op zo’n moment letterlijk een totalitaire overheid recht in de ogen, zegt Blommestijn.

“Het feit dat het OM achter mij (en andere dissidenten) aangaat en het daadwerkelijke geweld van deze migranten niet aanpakt, is tekenend voor de staat van het Westen,” voegt ze toe.

Ze wacht op dit moment op bericht van het OM. “Moet ik voor de rechter verschijnen. Wordt er geseponeerd? We gaan het meemaken. Maar het moge duidelijk zijn: ik laat me de mond niet snoeren.”

Er is iets ernstig mis aan het gaan

De rechtsfilosoof krijgt veel steun. “Er is iets ernstig mis aan het gaan. Ook tegen Pepijn van Houwelingen loopt al een zaak. En nu dus Raisa Blommestijn,” reageert journalist Joost Niemoller.

“Wat is er eigenlijk gebeurd met die ‘jongeren’ die de andere persoon op het spoor hadden geslagen? Zijn die vervolgd? Veroordeeld? Lijkt me interessanter dan focussen op hoe Blommestijn daarop commentaar heeft geleverd,” schrijft emeritus hoogleraar Paul Cliteur.

Vorm van staatsintimidatie

Journalist Mattijs Glas stelt: “Als dit klopt is dat een vorm van staatsintimidatie waarbij het belangrijk is om op te merken dat the medium is the message. Zonder dat je iemand daadwerkelijk vervolgt, schrikt urenlange ondervraging al af en heeft een remmend effect op andere critici.”

“Iedereen die de democratie en de vrijheid van meningsuiting lief is, zou als één man/vrouw achter Blommestijn moeten gaan staan. Want vandaag is zij aan de beurt. Maar morgen jij en ik,” zegt musicoloog Kees Vlaardingerbroek.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 429 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit waardevol?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

279 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Caat
Caat
1 jaar geleden

Welkom in de dictatuur.

Margie
Margie
1 jaar geleden

Ze heeft het grootste gelijk. Dat smerige parasieten tuig moet opstappen. Laat dat tuig NOOIT aan mij komen of aan mensen en dieren. Dan is deze klotewereld te klein. Het is niet de eerste keer dat ik dat gedaan heb. En ook niet de tweede. !!!!!!!!!

Johan
Johan
1 jaar geleden

Ik sta voor de democratie, dus achter Raisa. Punt

Maria
Maria
1 jaar geleden

Net als in de 2e wereld oorlog. Overheid en politie NSBers

Andre Breems
Andre Breems
1 jaar geleden

Dit kan alleen in een corrupte cq politiestaat in bananen monargie Nederland.

ProAsfalt
ProAsfalt
1 jaar geleden

“(…)  je kijkt op zo’n moment letterlijk een totalitaire overheid recht in de ogen, zegt Blommestijn.”

Een Totalitaire Staat. Daar leven wij in dat nog moet indalen bij de massa.

Echter ik meen mij te herinneren dat Jeroen Pols ooit een keer heeft gezegd dat in de DDR 80% geen last had van de DDR staat. Dus een kleine minderheid heeft daar wel last van. Dat wel wel de reden zijn dat het maar niet wil indalen bij de massa.

Stop tirannie
Stop tirannie
1 jaar geleden

Discriminatie tussen gevaccineerden en niet-gevaccineerden was nooit een probleem voor de overheid die hier enorm aan gezondigd heeft…
Van een dubbele standaard gesproken!

silence
silence
1 jaar geleden

ik denk dat wy allemaal achter haar staan

M@®©
M@®©
1 jaar geleden

En “onze” politici maar de mond vol hebben over hoe Rusland met dissidente meningen omgaat.

Hier in het voormalige vrije westen herleven oude communistische Sovjet-Unie praktijken.

Ook hier lijkt het weer centraal aangestuurd te worden. Duitsland die een wet wil gaan invoeren die kritiek op de overheid strafbaar gaat stellen, de idiote Canadese regels met het oog op “onwelvallige” meningen, België, waar Dries van Langenhove aangepakt wordt…

De westerse overheden worden benauwd en grijpen naar totalitaire maatregelen. Wat hebben ze te verbergen? Een kat in het nauw…

JohnC
JohnC
1 jaar geleden

Dit gaat de kant uit die we ook in de VS zien. Migranten worden op alle mogelijke manieren bevoorrecht boven de autochtone bevolking met gratis woningen, uitkeringen, opleiding.
Dit alles met als doel om de burgers in het land te irriteren en onenigheid te creëren.
Daklozen en krakers van de eigen bevolking kunnen verrekken ….

Het wordt inderdaad met de dag gekker in dit land …. Het is essentieel dat zich organiseren.
Misschien kan FVD daarbij helpen met het opzetten van een back office.

Herman R
Herman R
1 jaar geleden

Wat n 1984-land😩, dit = toch te gek voor woorden?

Caatje
Caatje
1 jaar geleden

Tis de wereld op z’n kop!!
Dat de politie zich laat gebruiken voor zoiets belachelijks zegt genoeg.. Ga maar achter die kindermisbruikers aan!
Maar ga in godsnaam iets doen wat nuttig is..

Sdl
Sdl
1 jaar geleden

Dit is dus intimidatie van de overheid tegen de burger. Dit moet niet kunnen. Dit is de omgekeerde wereld en dat weten de agenten ook en daarmee de overheid. De minister van Justitie moet hier wel zwaar over aangesproken worden zo ook de leiding van het politie korps. Je moet hierover vrij zijn in je mening want iemand hoort niet aangevallen te worden door wie dan ook.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
1 jaar geleden

En die oudere man dan, die zijn hond uitliet, en op straat in elkaar geslagen werdt door een grote groep donkere jongeren???!!!

Hond helemaal overstuur!!!!!!!

En dat is gewoon gefilmd en konden we bekijken op de site van de Telegraaf!!!

Zijn die jongeren nog veroordeeld???!!!

Ik vond dat echt héél beangstigend en heftig shockerend!!!!!!!

Pieter Bijsterveld
Pieter Bijsterveld
1 jaar geleden

Hier konden we op wachten, dezelfde dictatuur als in Duitsland. en dit is het einde nog lang niet

andre
andre
1 jaar geleden

Raisa is een Held een voorbeeld voor het verzet.

Rombout
Rombout
1 jaar geleden

Het OM bestaat uit linkse ratten. Walgelijk die landverradersmentaliteit.

Sunflowers
Sunflowers
1 jaar geleden

Vervolging indd… Ze voelen zich blijkbaar zeer onmachtig.. Zeer kwalijk allemaal vanuit de zogenaamde overheid… laat ze eens naar de problemen binnen in de kwaadaardige overheid kijken… In plaats van de vrijheid van meningsuiting aan te vallen.

Josh
Josh
1 jaar geleden

Dit is inderdaad zeer, zeer, zorgelijk. Absolute intimidatie door een instantie die er voor de burgers hoort te zijn maar die de burgers steeds meer laat stikken door achter een groepering te gaan staan die zeer veel overlast veroorzaakt en allerlei privileges krijgt waar nederlandse ingezetenen voor moeten betalen. Vraag de bewoners in Ter Apel er maar over: er is zeer veel overlast van migranten en een burgerwacht moet de boel daar goeddeels bewaken omdat de ‘heilige hermandad’ andere dingen te doen heeft (zoals bijvoorbeeld nederlandse kinderen klem rijden en beboeten wegens het niet voeren van licht op de fiets).

Mickey
Mickey
1 jaar geleden

Niet banh zijn Raisa, deze scenario hebben we eerder gezien(Dr. Rob Elens)… niet bang zijn…alleen bij de rechter hoofd omhoog….vertel ook verhaal van cojona met de doctoren….✌️✌️✌️

Sunflowers
Sunflowers
1 jaar geleden

Die lui proberen anderen te behandelen alsof het criminelen zijn, maar dit zijn ze toch echt zelf..

Eleonora
Eleonora
1 jaar geleden

Het wordt inderdaad doodeng in Nederland. Waar gaat dit naar toe???

Mikkel
Mikkel
1 jaar geleden

Dit is pure intimidatie van een politiestaat.

Omdenker
Omdenker
1 jaar geleden

Wat een Kafkaëske wereld!

Jaap
Jaap
1 jaar geleden

Hier is iets heel ernstigs aan de hand met het OM maar dat mag je natuurlijk
niet zeggen .

Pieter
Pieter
1 jaar geleden

Een gewapend conflict komt steeds dichterbij.

AntiSoof
AntiSoof
1 jaar geleden

Nou, dat weten wij dan ook weer. Zo worden we toch langzaam aan geïndoctrineerd met dat ‘nieuws’.

Marco
Marco
1 jaar geleden

China 2.0 dictatuur is er al.

Tintor
Tintor
1 jaar geleden

overal in de Eu

Erik
Erik
1 jaar geleden

BIZAR !!!
Hugo de Jonge ook al opgepakt en verhoord?
Vraag het voor een vriend

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
1 jaar geleden

Dit komt uit de bijeenkomst van Davos. Daarin is afgesproken dat de censuur breed uitgerold wordt omdat de griezels het narratief verliezen. Wat ze niet doorhebben is met deze lompe acties is dat steeds meer mensen erachter komen dat ze gemarchandeerd worden ten koste van hun rechtspositie.

Raisa is geen bangerd en weet als rechtsgeleerde ook heus wel hoe in deze omstandigheden te handelen. Maar het komt toch koud op je dak als tegenover een rechercheur zit die je probeert te framen in opdracht van een corrupt OM.

Rinus
Rinus
1 jaar geleden

Nazi praktijken heil rutte en Hugo Mengele, en Nederland slaapt rustig door terwijl hun voedsel voorzieningen en vrijheid worden afgepakt en het land wordt overspoeld met criminelen

Deugniet
Deugniet
1 jaar geleden

Schokkend dat de NL justitie fysiek geweld minder storend vindt dan het hebben van een ‘verkeerde mening’.
Dit is een selectieve politieke vervolging die normaal alleen in een totalitaire dictatuur plaatsvindt. Dat is blijkbaar de staatsvorm waarnaar Nederland is afgegleden.

Amnesty International waar ben je nu?

Grens.
Grens.
1 jaar geleden

Linkse ideeën hebben linke daden .

snappie
snappie
1 jaar geleden

Wordt wakker met je stemgedrag

Juan
Juan
1 jaar geleden

Hulde dappere Raisa ! Houd je rug recht ! We steunen je !

Clea
Clea
1 jaar geleden

WAAR zijn de ECHTE MANNEN in Nederland!?
Voor voetbalSPELLETJES gaan Nederlandse ‘mannen’ wèl de straat op, maar wanneer het daadwerkelijk over FUNDAMENTELE RECHTEN gaat, verschuilen de Nederlandse MIETJES’’mannen’ zich. WAT EEN LAFFE LUMM*LS!

dwd
dwd
1 jaar geleden

De volgende stap is het verzamelen en opruimen. Onder luid gejuich van de linkse gekken.

salvar
salvar
1 jaar geleden

“Iedereen die de democratie en de vrijheid van meningsuiting lief is, zou als één man/vrouw achter Blommestijn moeten gaan staan. Want vandaag is zij aan de beurt. Maar morgen jij en ik,” zegt musicoloog Kees Vlaardingerbroek.

natuurlijk sta ik achter haar verdomme ik ben hier geboren en getogen en het moet niet zo zijn dat een stelletje idioten uit een of achterlijk land mij of andere burgers belagen of intimideren.

werkelijke asielzoeker zijn welkom maar gelukszoekers mogen morgen op het vliegtuig gezet worden zodat we weer rust in de tent krijgen.

dan hebben we het nog niet over de idioten(linkse rakkers) die halen die badgasten gewoon op en vertellen gewoon doen of het land van jullie is .

zo zakt nederland steeds verder het moeras in .

Armand
Armand
1 jaar geleden

Het gaat om de waarheid, en deze wordt met voeten getreden.

De overheid is letterlijk debet aan alles wat er misgaat.

Het is goed dat er mensen als Raisa zijn, die de leugen ontmaskeren en tentoonstellen.

Marischu
Marischu
1 jaar geleden

In welke vorm denkt u achter haar te gaan staan ???

Koekoek
Koekoek
1 jaar geleden

Dus in elkaar slaan mag ga je vrijuit en dit vertellen ben je een crimineel? Hoe ?

Georg
Georg
1 jaar geleden

We zijn zogezegd in een nieuwe
DDR beland.De macht gedraagt zich als de STASI. Bekende Communistische verhoortechnieken: Intimidatie, Manipulatie, Degeneratie, Arrestatie en vervolgens Liquidatie (het vrije woord ontnemen). Nederland en Europa gaan een fantastische toekomst tegemoet. We worden gedwongen DE MUUR weer op te bouwen voor de Nederlandse Democratische Republiek. Straks nog de portretten van Marx en Lenin in de Tweede Kamer en niet te vergeten de vlag met de Hamer en Sikkel. Oh ja, verplicht bijwonen van de Militaire Parades met stampende laarzen naar Chinees voorbeeld en als kers op de taart…… vergeet vooral je familie niet te verraden als je merkt dat er iemand is die opmerkingen maakt over het SYSTEEM. WELKOM IN DE VRIJE COMMUNISTISCHE REPUBLIEK DER NEDERLANDEN!!!!!!! HET POLITBUREAU KIJKT SMACHTEND NAAR U UIT.

imke
imke
1 jaar geleden

Er is hier in t provincie stadje een jong meisje uit elkaar getrokken door een gestoorde syrier. Politie deed online alsof ze nergens van wisten toen het op sociale media begon te borrelen dat die gast gewoon weer rond liep. Vader geïntimideerd door vluchtelingenwerk zn mond te houden vanwege het publieke draagvlak….Een jong leven verwoest, gezin naar de haaien. Als we het maar niet benoemen, want dat is een misdaad.

Andere mening
Andere mening
1 jaar geleden

Diep respect voor RAISA Blommestijn.

Maar wat een misselijk makende staat is nederland geworden.

En maar klagen over een ander land.

De Nederlandse staat begint al aardig op de nazi’s te lijken.

poekie
poekie
1 jaar geleden

De wereld andersom.

Guerilla
Guerilla
1 jaar geleden

Nou ze hebben de oorlog nu definitief verklaard vanuit regering/OM en trawanten aan het volk. Denk ze daar spijt van gaan krijgen op het moment dat het Binnenhof leeg geveegd gaat worden. Een paar eeuwen geleden is daar ook al eens iets ernstigs gebeurd toen het volk boos werd.

Duinsnip
Duinsnip
1 jaar geleden

De laatste dictatuur is op weg. Lees je bijbel, Openb.13. Maak jezelf niet wijs dat een mens of politicus je zal redden. Jezus redt, buig je knie voor Hem nu het nog kan.

Deneb
Deneb
1 jaar geleden

Alles wat u zegt kan (en vaak zaltegen u gebruikt worden. 
En dan geef je ze 3 uur? Niet zo slim…

Herman
Herman
1 jaar geleden

En laat me raden: de msm was kennelijk als eerste al op de hoogte van alle details?????

Hans
Hans
1 jaar geleden

Er wordt gesproken over het o.m. Maar daar ziten personen achter, wie zijn deze mensen? Ze mogen zich niet verschuilen achter de organisatie O.M, laten ze zich bekend maken.

Geurtje
Geurtje
1 jaar geleden

Wij staan achter Raisa !!
Blijf van haar af !!!

Bert
Bert
1 jaar geleden

Vreselijk alweer heldin die opkomt recht en gerechtigheid en democratie op valse gronden angst aanjagen , de overheid is als een kat in het nauw.

J Solleveld
J Solleveld
1 jaar geleden

Het is meer dan erg waar het met ons land naar toe gaat. Serieus

Joop
Joop
1 jaar geleden

Gestapo van nazi’s Rutte en co smerige landverraders en laffe honden doen dat bevel is bevel zak in de stront stel idioten.

Jantje1
Jantje1
1 jaar geleden

Naast Gideon en Pepijn als ForumKamerleden heb je Richard de Mos, Willem Engel, Trump en nu Raisa.
De tactiek heet : https://nl.wikipedia.org/wiki/SLAPP
SLAPP (Engels acroniem voor strategic lawsuit against public participation) is een rechtszaak die aangespannen wordt met het oogmerk om een kritische partij te intimideren en tot zwijgen te brengen. De strategie van de klagende partij kan onder meer zijn dat deze de aangeklaagde kritische partij probeert te dwingen tot het maken van dusdanig hoge juridische kosten dat de aangeklaagde partij de kritiek of oppositie dient op te geven. Het beoogde doel kan door de klagende partij via meerdere rechtszaken worden bereikt. Het uitgangspunt van de klagende partij hoeft niet altijd te zijn dat deze de rechtszaak wil winnen. Het dreigen met rechtszaken kan op zichzelf een chilling effect hebben.
Het acroniem SLAPP werd in de jaren 80 van de 20e eeuw voor het eerst gebruikt door twee professoren van de Universiteit van Denver. Hun definitie destijds voor SLAPP is in de loop der tijd opgerekt.

Rock
Rock
1 jaar geleden

Zou dit nog een kadootje zijn van Arnold Karskens?
Sws sta ik ook achter Raisa en iedereen die op deze schandalige manier worden aangepakt. Pak die vuile schoften aan die Nederland uitzuigen en vernielen!!

Ron
Ron
1 jaar geleden

Doen ze in Belgie al jaren zelfs op een simpele vraag aan de dorpspolitici.

Geen schaap
Geen schaap
1 jaar geleden

Net zoals pasgeleden bij Hans Teeuwen. Ze moeten zich kapot schamen.

RealDutchPatriot
RealDutchPatriot
1 jaar geleden

Dit doet me een beetje denken aan de minder minder uitspraak van Wilders.

Inhetmeer
Inhetmeer
1 jaar geleden

Als we niet met zijn allen overeind komen, blijft dit gewoon doorgaan.

TEUWEN HARRY
TEUWEN HARRY
1 jaar geleden

fantastische vrouw; respect

Han
Han
1 jaar geleden

Er is iets vreselijk fundamenteel mis in dit land (en zoals blijkt héél West Europa) Hoe lang nog voordat het volk opstaat tegen dit fascisme?

Loire
Loire
1 jaar geleden

Wat een schande, moet heel Nederland kapot gemaakt worden voor deze waanzin.

Spooked
Spooked
1 jaar geleden

Hoe zit het met ongevaccineerden en “groepsbelediging en aanzetten tot haat en discriminatie”????? Dat mag wel? Op TV zelfs? Als zij vervolgd wordt, kunnen wij de media voor hetzelfde aanklagen!!!

Dick Hoekman
Dick Hoekman
1 jaar geleden

Onze politie mensen beginnen zo langzamerhand weer goed op NSBers te lijken 😡😡🤮🤮🤮🤮

Adrianus
Adrianus
1 jaar geleden

Waarom moet ik aan de serie “de joodse raad” denken als ik dit lees?

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 jaar geleden

de rechtsstaat is doodziek, maar vooral tot diep in het bot corrupt.

koddebeier
koddebeier
1 jaar geleden

Nederland is een dictatuur geworden.
Het land is ziek.

Paola
Paola
1 jaar geleden

Gelijk! Dit is hier een smerige zooi aan het worden….worden? Dat is het blijkbaar al.

Lexy
Lexy
1 jaar geleden

De beste manier om door deze fase heen te komen is door niet op te vallen.

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

Raisa steekt elke keer weer haar koppie boven net maaiveld uit.
Toch is het een normale tweet die niet strafbaar is ,dus zou Raisa gewoon kunnen zwijgen.
Zij spreekt over migranten en dat zijn voor ons Vreemdelingen uit malloten culturen.
Wilders zei specifiek minder minder over de Marokkanen dat is stigmatiseren van een volk.

Onze overheid in al zijn facetten is verrot ,elk ministerie is doorgeschoten tot waanzinnige regeltjes.
Wij de burgers worden op alle fronten genaaid en de wild vreemde snoeshanen worden met alle gemakken gepaaid. VAN ONS GELD , LAND ,HUIZEN ALLES
Wij zijn niet veilig meer in dit verrotte multi culti lhbtqshit wokeland.

Sta op en wandel naar het binnenhof en neem het vreedzaam in beslag.

Bezorgde Nederlander
Bezorgde Nederlander
1 jaar geleden

Raisa Blommestein ik sta pal achter u.

Tom
Tom
1 jaar geleden

Als ze mij 3 uur willen verhoren dan zal ik op elke vraag antwoorden met mijn burgerservice nummer. Meer krijgen ze niet te weten van mij.

piet
piet
1 jaar geleden

Zelfs Nederlands praten in je moedertaal, in eigen land, is al iets van ‘vroeger’. Komen nog 5 miljoen asielzoekers tot en met 2030 als het zo doorgaat, las ik.

Rose
Rose
1 jaar geleden

De nazi cia praktijken openbaren zich meer en meer, deze onmensen en al wie er aan meedoet om met hun onrechtvaardig loon een dictatuur op te zetten tegen de bevolking gaan zelf ten onder. De bevolking zal het niet meer toestaan, klokkenluiders voor democratie en waarheid zullen zich ook meer en meer openbaren….

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

Hoofd verantwoordelijken zijn onze naasten.
Of uit onwetendheid, of uit bewuste onwetendheid, of als bewuste medeplichtigen.
Wij dienen ze op hun verantwoording te wijzen!
Afschuwelijk.

malion
malion
1 jaar geleden

Op een dag zullen zij die de wetten omdraaien voor het tribunaal komen staan.

alex
alex
1 jaar geleden

Het systeem in Nederland, is totaal verrot. de goede mensen worden vervolgt en de slechte mensen laten ze lopen . Vreemde wereld, bijna niet meer te begrijpen!

H. R. van der Veen
H. R. van der Veen
1 jaar geleden

Ik sta achter Rasia en dat zouden we allemaal moeten doen.

Rose
Rose
1 jaar geleden

Klopt

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

We leven langer in een dictatuur alleen we beseften het nog niet. Langzaam beginnen zich de contouren hiervan te openbaren als de mist van de westerse fake democratieën elke dag stap voor stap verdampt. Van een softe dictatuur naar een harde want de coupplegers kunnen niet meer terug. Niet alleen in Nederland maar in het hele westen dat overgenomen is door de nieuwe techno-fascistische wereld orde waar tientallen jaren in het half verborgene via de politiek correcte route aan gewerkt werd.

Jos
Jos
1 jaar geleden

Niet lang meer en je word door de politie het ziekenhuis gearresteerd nadat je in elkaar getrapt bent door een groepje ‘jongeren’.
Meneer, u heeft deze ‘jongeren’ aangekeken, dat zien we als ongeoorloofd verzet en minachting van hun cultuur, u bent verdacht van discriminatie aldus de politie.

Marc
Marc
1 jaar geleden

Raisa, go on, als rechtsfilosoof ken je jouw rechten, vierkant achter jou topper 💪👍🏼

Chris
Chris
1 jaar geleden

Gezellig, weekend vieren met de NC-TV…

Roy
Roy
1 jaar geleden

Bananenrepubliek, super gaaf

Joss Schurink
Joss Schurink
1 jaar geleden

En dan heet Putin-87% een dictatur en Rutte (0%) …

Knuppelaar
Knuppelaar
1 jaar geleden

Ik sta achter U mevrouw Blommestijn

Erik
Erik
1 jaar geleden

NL is niet meer te redden.

Peter
Peter
1 jaar geleden

Het is ongelofelijk,wat een land is dit geworden , je mag in dit land niets meer zeggen anders wordt je mond gesnoerd, het is schandalig kijk naar de Gideon kijk naar Pepijn (FvD), allemaal vreselijk wat deze strijders wordt aan gedaan , en ook jij Reisa hou je rug recht je bent een held

Arie
Arie
1 jaar geleden

Kennelijk vindt Nederland (en de rest van het Westen) het wel best: nul echte opstand. Prima, bloed dan maar.

Piet
Piet
1 jaar geleden

En datzelfde OM laat 70.000 aanklachten over bedreiging tegen de jonge in de la liggen. ( we gaan van stad naar stad, van dorp naar dorp enz. Met die rotprik) Dat was volgens het OM niet ontvankelijk.
NL is verrot, totaal ontspoord en niet alleen NL , maar het gehele Westen met de krankzinnige politiek die gevoerd wordt.
Heel veel sterkte meissie. Je zult het nodig hebben.

Bowa
Bowa
1 jaar geleden

Zeg maar tegen die linkse club, dat het volk er genoeg van krijgt, en het moment dat wij met zen allen opstaan, is het gedaan met die linkse kliek.

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
1 jaar geleden

Sterkte toegewenst Raisa.

dna
dna
1 jaar geleden

het OM is nu openlijk, iedereen kan het nu weeeeer eindelijk zien, maffia. landverraders, volksverraders en natuurlijk politie, leger, justitie doen nietssss net als in de 2ewwoorlog.

dna
dna
1 jaar geleden

dit wordt wereldnieuws alleen niet op hun kanalen. dit gaat ze kapotmaken. goed overwint

Realistische
Realistische
1 jaar geleden

WAT !!!!

Jesus is Lord
Jesus is Lord
1 jaar geleden

Deep triest

Realistische
Realistische
1 jaar geleden

Moet nóg even iets erger worden …..🤔

Marcow
Marcow
1 jaar geleden

Waar is Spong en die andere Advocaten ????

Het wordt tijd om als volk op te gaan staan en Raisa bijstaan.

Wij zijn met meer.

Realistische
Realistische
1 jaar geleden

Als iedereen in verzet komt is het over en uit voor die gasten …

Hans
Hans
1 jaar geleden

Raisa top marks keep it up this shit has to stop

Inhetmeer
Inhetmeer
1 jaar geleden

Nee…..dat tuig uit de achterbuurten van Noord Afrika wordt niet vervolgd. Natuurlijk niet.
Die handelen volgens het boekje.

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Natuurlijk staan we achter Raisa Blommenstijn tegen deze Westerse Dictatuur en de vazallen van het WEF en WHO

Henk Albarda
Henk Albarda
1 jaar geleden

OM en politie bereiken hier precies 1 ding mee, het verzet tegen deze dictatuur van de zelfbenoemde Hitler Rutte dictatuur groeit onder de bevolking.

Overigens ONeens met Robert Jensen.

Als Martin Bosma nu, tijdens de moeizaamste formatie ooit, het kartel netzo zou benaderen als de oppositie, zou de weerstand van de in meerderheid LINKSE NSC fractie nog groter zijn. Dan had de NSC fractie Omtzigt gedwongen met de PvdA samen te werken. De meerderheid van de NSC fractie is NIET geinteresseerd in de burger.

EERST moet de PVV regerings invloed naar TK zetels zien te veroveren. Als dat betekent dat op dit moment ja en amen gezegd wordt tegen onzinnige klimaat projecten, tegen de niet bestaande stikstof waanzin, etc, dan zullen we dat een jaar voor lief moeten nemen.

Nogmaals, kijk wat er gebeurt met FvD. Als Baudet en zonen hun toon na de PS 6 jaar geleden fors hadden gematigd, had FvD nu mogelijk 20 zetels gehad in de TK. Nu heeft de PVV die, en is de PVV nog steeds kansrijk stevige regerings invloed te veroveren.

De PVV volgt de enige verstandige koers, nl het kartel in slaap sussen.

Ronald
Ronald
1 jaar geleden

Er zijn te veel politieke gevangenen in Nederland!

roel
roel
1 jaar geleden

politie, ME, leger >>de olifant in de kamer die niemand lijkt te willen zien.

Veen Maas
Veen Maas
1 jaar geleden

En zo is er een criminele staat vol criminelen die door criminelen wordt geregeerd!

yvja
yvja
1 jaar geleden

En ZO is het in dit meer dan psychisch zieke land!!!!

Ellis
Ellis
1 jaar geleden

Dit heeft niets met dit onderwerp te maken maar wel HOE sommige JONGEREN (die de “toekomst” hebben) in elkaar steken. Kreeg gisteren mail van Dierenlot waarin ze meldden dat een aantal jongeren met ZES EGELS ! hadden “gevoetbald”. Eentje heeft het zwaar gewond overleefd.
De egel is aan het uitsterven, prachtige lieve en zeer nuttige diertjes (zelf eentje grootgebracht).
Jarenlang egels bijgevoerd achter mijn huis. Maar nu hebben veel mensen kippetjes en dus zijn er ook ratten. Bijvoeren lukt niet meer. Zo jammer.

Wat ik me afvraag: zijn we nog te redden? Ik blijf denken van wel ondanks de verrotte maatschappij en telefoontjesjeugd……..nou ja, jeugd…..zie veel millennials lopen die hun mobieltje uitlaten……en de hond of kind mag mee…..

J.Smeets
J.Smeets
1 jaar geleden

Tis wachten totdat ze hier bij ons ook de opvoedingskampen gaan openen. En dan is het echt te laat.

ijsbeer
ijsbeer
1 jaar geleden

Het wordt steeds minder veilig voor de Nederlanders ik merk het het zelf ook al en mijn zoon durf ook al niet zo gauw naar buiten allen maar om zijn hond uit te laten in de avond dit is niet normaal .
Ik vraag mij al waarom hebben wij een leger om eigen bevolking te beschermen De politie doet niks die zijn zelf bang.

Mass
Mass
1 jaar geleden

Schandalig dat dit gebeurt, daarom hebben die buitenlanders een grote bek. Alles gratis en niet opgepakt worden voor criminaliteit. En als je er wat van zegt wordt je opgepakt de omgekeerde wereld. Nou dan zullen ze binnenkort ook wel bij mij komen stelletje landverraders.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Zoek Alles oo wat haatzaaiende discriminatie is en komt vanuit de roverheid justitie en politie zorg voor onomstotelijk bewijs‼️

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Nou ik laat me nooit niet afremmen door facisten f them‼️

rebel&girl
rebel&girl
1 jaar geleden

Juiist als vrouw zou je je over deze groep erg veel zorgen moeten maken
want die linkse en D66 “recht wat krom is praters”
lees 3/4/ van onze rechtsgang, bestaat grotendeels uit mannen
hun idee van groepsverkrachting is meestal een vrijwillig bekeken vieze pornofilm
geen wonder dat de echte daders in real life
die onze vrouwen verkrachten ..een taakstraf krijgen van niks
of vrijspraak omdat men een eeuwigheid wacht en bewust talmt met de casus
Terwijl wij weten dat als je iets zegt, zie Hans Teeuwen b.v.
over de “verkeerde personen, “op een voor hen als verkeerd gezien moment
….altijd dus, want kritiek is nooit welkom bij deze flut gasten..
Er byzonder snel gereageerd kan worden
Het kan dus wel maar de optie is zeer selectief

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Als ze me komen halen is het om mij. Mond te snoeren en mijn vrijheid van meningsuiting af te pakken en doen ze dus precies dat waarom ze mijn mond komen snoeren . Facisten kunnen niet tegen commentaar dan gaan ze slaan dreigen en mensen opsluiten ! POLITIEKE GEVANGENEN BEN JE DAN‼️ Iest met Neurenberg code ?

catootje
catootje
1 jaar geleden

er is geen vrijheid van mening meer. en de mensen om mij heen zien het niet en lachen je uit als je verteld dat daar mensen voor opgepakt worden. ze kijken liever naar domme spelletjes, netflix of sport op tv .

Stef
Stef
1 jaar geleden

Ik sta achter Raisa

Liek
Liek
1 jaar geleden

democratie is dood

Staxx
Staxx
1 jaar geleden

Als ze daadwerkelijk wordt vervolgd dan zullen ze nog een beste kluif aan haar hebben.
Het getuigt natuurlijk van arrogantie van de bovenste plank om een afgestudeerd rechtsfilosofe aan te willen pakken, want er zit een groot verschil in rechten gestudeerd hebben en afgestudeerd zijn in rechtsfilosofie.
Voor de mensen die even niet weten wat het verschil is in jip en janneketaal: Raisa weet meer over de geest van de wet dan een ieder die ooit rechten heeft gestudeerd, wat betekent dat ze meer argumenten weet te verzinnen en de geest van de wet (waarop de letterlijke tekst van de wet op gestoeld is) beter weet te duiden dan wie ook.

Henk Huitsing
Henk Huitsing
1 jaar geleden

Laffe intimidatie van een arrogant en tiranniek OM.

apie
apie
1 jaar geleden

Het OM heeft weer een ‘Hansje’ gedaan

Trees
Trees
1 jaar geleden

Lees het manifest van Breivik maar eens 1500 pagina’s scrol er maar eens door heen!
Je zal zien waar het schorem vandaan komt, wat er komt een organisatie onder de radar, bewapend zeer goed getraind die het huidige stelsel in heel Europa omver gaat werpen M.A.W een burger oorlog en vele politieke kopstukken het zeer benauwd gaan krijgen zo zie ik de toekomst en deze ontwikkeling is dichterbij dan u denkt.

Archi Soesan
Archi Soesan
1 jaar geleden

Ze zijn zo bang voor een goed argument, dat zij die mensen zo snel mogelijk willen verbannen. Houd moed en blijf gezond.

simplus
simplus
1 jaar geleden

het beste Nederland dat we ooit hadden

Erna
Erna
1 jaar geleden

In hoeveel landen zien we dit

NIUS Duitsland ,Het geweld tegen vrouwen in Duitsland explodeert

Het leven voor vrouwen is gevaarlijker geworden – een situatie die door politici wordt genegeerd.

Er zijn te veel criminelen geëmigreerd, waardoor geweld tegen vrouwen grotendeels een geïmporteerd probleem

De interne veiligheid voor vrouwen is voor onze ogen uitgehold. Tegelijkertijd zorgen straffen als voorwaardelijke straffen voor verkrachting ervoor dat vrouwen in dit land zowel sprakeloos als machteloos zijn. Beetje bij beetje trekken vrouwen zich terug uit het openbare leven. Er is veel veranderd in dit land: het leven voor vrouwen is gevaarlijker geworden. Een blik op de misdaadstatistieken bevestigt deze ontwikkeling.

Annemiek
Annemiek
1 jaar geleden

De waarheid mag niet gezegd worden in dit land. Blijkt overal uit.

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

Alles wat je zegt kan tegen je worden gebruikt

Rose
Rose
1 jaar geleden

Welke advocaat een waarheidsadvacaat of een globalistische omgekochte, justitie is een lachertje, $$$

Bulldog
Bulldog
1 jaar geleden

Heel bijzonder dat je dit soort dingen niet mag signaleren en uiten.
Onze overheid ziet in de nieuwe kolonisten gewillig stemvee.
Daar vergist men zich ernstig in (uitzonderingen daargelaten) het merendeel accepteert onze normen en waarden niet en zullen er alles aan doen om ons die van hun op te dringen een soort koekoeksjong effect.
Met de hoeveelheden die ons land overspoelen zal de staatskas snel leeg zijn zodat degenen die hun leven lang hier belasting betaald hebben niet de vruchten ervan kunnen plukken.

Red
Red
1 jaar geleden

Ze had natuurlijk beter gebruik van haar zwijgrecht kunnen maken dan 3u ondervraagd te worden.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

OOK DIT NET ALS DE ZAKEN VAN WILLEM ENGEL IS EEN BURGEROORLOG VOERING VANUIT OM/JUSTITIE . DIT IS TOCH GEEN RECHTSPRAAK MEER ‼️
ZE VALLEN ONZE DEMOCRATIE AAN ONDER DE NAAM DEMOCRATIE MET EEN FACISTISCHE TINT ERAAN GENAGELD ‼️
DAN DIT PAK EEN DIKKE VAN DAELEN EN ZOEK OP;
VIJHEID : de betekenis .
MENING : de betekenis.
UITING : de betekenis
Voeg dat samen VRIJHEID VAN MENINGSUITING wat krijg je dan als antwoord ❓

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

PS WAAR IN DE WET STAAT DAT SCHELDEN VERBODEN IS❓❓❓❓

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

NOG EEN PS OOK SCHELDEN IS EEN VORM VAN VRIJHEID VAN MENINGSUITING OOK AL IS HET NIET NETJES EN VINDT NIET IEDEREEN HET LEUK ‼️

M.J
M.J
1 jaar geleden

Ik sta achter niemand. Nooit geleerd dat hoe het went of keert die reptielen domineren beide kanten. Klootjesvolk gaat nooit winnen, dat is al eeuwen zo….

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

Groep belediging
De meeste immigranten zijn waardeloze parasieten
D66 vindt ik een waardeloze kutpartij
De linkse stemmers noem ik een zootje ongeregeld
Het koningshuis kan de pot op met hun wef perikelen
De kartelpartijen vvd d66 cu cda zijn criminelen hoe zij het volk tiraniseren
De lhbtq bullshit groep noem ik stel volslagen idioten
De meeste rechters zijn arsholes in soepjurken achterlijke jurkje boys
De meeste burgemeesters in nederland zijn vuile hufters
Ken nog wel een paar groepjes opnoemen hoor.
Dat is mijn mening,
De politie zijn een stel dodo’s die uitvoeren en niet denken.
GroenLinks zijn compleet gestoord.
Stelletje mafkezen hier in Nederland

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Zoek vergelijkingen op van de MSM als deze over Rusland die hier veroordeeld zijn maar als het om Nederland gaat ze voor hetzelfde wegkijken . Plaats deze collums naast elkaar en de nieuws uitzendingen ter vergelijking ‼️

M. Rutte
M. Rutte
1 jaar geleden

neem voortaan EERST EEN ADVOCAAT MEE VOORDAT JE DIT GESTAPOTUIG TE WOORD STAAT >>>ZWIJGRECHT<<<

Daan
Daan
1 jaar geleden

Nederland is ziek 🤮 heeeelll ziek

totaljoy
totaljoy
1 jaar geleden

NL = Noord Korea
Politieke vervolging
Voor de bescherming van de Democrstie en de Rechtstaat.
Of voor de communisten
We moeten zo snel mogelijk af van de eu, het wef, de who, de navo, etc…
Ongekozen instituten die Noord Korea aanbidden en naar het westen brengen.

Fred megelink
Fred megelink
1 jaar geleden

Raisia is een persoon die op een hele nette manier de problemen durft te benoemen.
Waar ik erg veel waardering voor heb.
Het fijt dat zij wordt opgepakt omdat zij wel problemen durft te benoemen wat onze overheid als discriminatie ziet ,is echt te gek voor worden.
Onze regering heeft geen betere waarden dan het vroegere Oostblok als het om vrijheid van meningsuiting gaat.
Onze democratie is niet in goede handen bij het demisionere kabinet en het linkse blok

harry
harry
1 jaar geleden

wat een mooi landje dat nederland mensen wordt eens wakker .

Marc
Marc
1 jaar geleden

De daders worden slachtoffers en de slachtoffers daders dat is al decennia cultuurgoed gemaakt hier.
Dat is om zoveel mogelijk slachtoffers te kunnen maken.
En de slachtoffers de mond te kunnen snoeren.
Niet de problemen die men opzettelijk veroorzaakt bij het eigen volk aanpakken maar de mensen die de problemen ter sprake brengen.

Men mag de oorlog tegen zichzelf niet teveel in de weg zitten en het volksvijandige beleid niet teveel benoemen.

Overal in het westen hetzelfde bruinhemden gedrag tegen de eigen burgers.

Fred megelink
Fred megelink
1 jaar geleden

Het liefst leg ik mijn werk neer omdat ik deze overheid niet meer wil steunen met mij belasting geld.
Maar helaas zit je wel gevangen in een systeem..
Zonder werk heb je geen geld als je dit vrijwillig opzegt.
Met de hele bevolking de straat op gaan zou je het systeem kunnen laten wankelen .
Maar de gezichten binnen de bevolking zijn te veel verdeeld.
En er te grote groep staat nog steeds achter het systeem en geloofd er ook in.
Dus ik voel mij met de rug tegen de muur staan

Marc
Marc
1 jaar geleden

Het is maar bedoeld om één groep te beschermen die zelf het meest groepen beledigt.

Het leugentijdperk
Het leugentijdperk
1 jaar geleden

Raisa Blommestijn moet vechten tegen jusitie en het openbaar ministerie, het RNA geïnjecteerde complex, waar ze niet meer helder denken en niet meer bij zinnen zijn, de gezombiviceerden. Raisa staat tegenover een leger van hersenzieke machines.

Een dergelijke tweet van haar zou in een gezonde wereld nooit tot een vervolging hebben geleid. De waarheid tweeten, je mening verkondigen, en daarvoor worden vervolgd. Zo bastaard geïnjecteerd ziek is deze wereld in Nederland.

Sterkte voor haar.

Eenzaam moedig op de barricades in vervloekt Nederland en dan in de steek worden gelaten door degenen waar je voor vecht.

Smerige, valse en vieze bedriegende wereld. Het is mij in de omgeving net even te vaak overkomen, dan maar tezamen ten onder met het laffe judas en Farizeeën volk. Want de lafbekken gaan 100% zeker allemaal omvallen en omvolken, keihard in de great reset gaan we dan ‘fijn’ allemaal.

Geen vechtersvolk dan maar een kapot judasvolk, ook best!

Kroll
Kroll
1 jaar geleden

Neocon poppetje in een Neocon poppenkast. Divide and conquer…

Apps op je smartphone luisteren met je mee 🕵️‍♂️
Apps op je smartphone luisteren met je mee 🕵️‍♂️
1 jaar geleden

Al vind ik de suggestie dat we worden afgeslacht ook niet helemaal juist (dat worden we wel maar niet door migranten, wel door de spuitjes).

Kroll
Kroll
1 jaar geleden

Het is één grote poppenkast want raad maar eens hoeveel dwang- en controle maatregelen ‘over Rechts’ zouden kunnen worden ingevoerd. De Deep State zou gek zijn om dat allemaal te laten liggen.

Dwarsligger
Dwarsligger
1 jaar geleden

Hier en in andere zaken betreffende klokkenluiders en dissidenten is sprake van een meedogenloos regime welk via intimidatie en straffen iedereen de mond probeert te snoeren.
Hopelijk werkt deze schandalige vertoning averechts en komen nog meer mensen in verzet.

David Zeelmaekers
David Zeelmaekers
1 jaar geleden

De ware fascisten laten steeds openlijker hun ware gezicht zien. De geschiedenis begint zich te herhalen.

PatriotSoul
PatriotSoul
1 jaar geleden

Dank Raisa dat je je zo helder uitspreekt. Het is OK om van je eigen cultuur te houden en dat geldt voor iedereen in zijn eigen land! Het is belangrijk om voor onze kinderen en hun veiligheid te vechten en dat geldt ook wereldwijd. Ieder land moet opstaan daarvoor… Make NL Great Again, Make Senegal Great Again etc. Er zal altijd een percentage zijn die zich meer thuis voelt in een ander land, dan het land van zijn wortels, en die mensen gaan geen ‘Blanken’ in elkaar slaan met hun eigen groepje, meisjes druggen en verkrachten, werken aan overname door hun meegebrachte religie/poltieke ideologie… Daar hadden we gewoon wetten voor die dat aan konden pakken, deze staatsvijandige activiteiten, maar die werden niet toegepast. Iemand kon nl. gewoon uitgezet worden! Als er geen liefde is voor het land waar je woont en voor de mensen van dat land, dan klopt er iets niet. Dan moet je eerlijk zijn en de consequentie daarvan trekken. In eerste instantie moeten de mensen die bij een land horen beschermd worden, dat lijkt me logisch. Maar dat is niet gebeurd. Integendeel. Als Nederlanders willen we graag dat iedereen het goed heeft en dat blijft zo, maar het kan niet allemaal in Nederland, duh Zie de Kauwgumballenpresentatie.

Dick
Dick
1 jaar geleden

4 jaar geleden lachten mensen op.mn opmerking, dat Nederland het Noord Korea / China van Europa wordt. Welkom

Brouhahan
Brouhahan
1 jaar geleden

We leven al jaren in een fascistische, linkse dictatuur. Maar ja, fascisme is een uitvinding van een socialist (Adolf H.) en een communist (Benito M.), dus dat klopt dan wel weer. Sterkte, Raisa!

Tim
Tim
1 jaar geleden

En die islam nazi’s mogen gewoon om genocide roepen en gebeurt niks hahaha en de politie staat erbij en kijkt ernaar net als met de nazi’s!!!!

Schapenkop
Schapenkop
1 jaar geleden

Dat is toch schitterend dat de politie alle moorden, verkrachtingen, brandbommengooiers, diefstallen, inbraken, etcetera heeft opgelost en zich kan opwerpen op iets sulligs.
Alle criminelen zijn veroordeeld en zitten in het gevang.

Zou de politie Raisa opgepakt hebben en 3 uur verhoord als ze geschreven had dat een groep blanken en gekleurde jongen verrot had geslagen ???

En de gevaren van massa emigratie ???

Dan moet je je als OM en politie rot vervelen als daar je goede dure tijd voor zo’n verhoor verbruikt wordt.
Zogenaamd geen tijd om echt criminele zaken op te lossen, maar wel alle tijd en ons dure belastinggeld besteden aan niet criminele zaken als van Raisa, Richard de Mos, Pepijn van Houwelingen, Gideon van Meijeren, Wilders en ga zo maar door.

Politie en rechterlijk macht moeten zich diep schamen dat zo omgaan met ons zuurverdiende belastinggeld.
Ze vergeten even dat die rechterlijke macht en alle ambtenaren leven op kosten van de niet ambtelijken zoals MKB-ers, Boeren en mensen die in bedrijven en winkels werken.
Zij consumeren alleen maar !!!

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

Raisa vervolgd omdat ze het beestje bij de naam noemde? Dat is nou “democratie”.

Jaspers
Jaspers
1 jaar geleden

We laten ons niet gek maken !

dingsken
dingsken
1 jaar geleden

Nog een geluk dat er nog mensen zijn die kijken naar de VorteTeevee zodat ik ook weet wat er allemaal omgaat in de regimepers. Ik heb op Youtube nog NOOIT naar iets van VorteTeevee bekeken maar krijg toch telkens links er naartoe. Tja, het is dan ook een ‘link’ kanaal hé.

Bokito
Bokito
1 jaar geleden

Het is wel duidelijk zo he, welke kant de overheid heeft gekozen. Ziel verkocht aan degene die het land echt runnen. Lekker gebukt staan. Ik heb het gevoel dat het binnenkort los gaat, want heel veel mensen willen niet gebukt staan.

jvk
jvk
1 jaar geleden

heel eng, zie ook de 17 sustainable goals die nu ook door veel basisscholen worden aangehangen.

Sandra
Sandra
1 jaar geleden

Wat vreselijk wat Nederland met eigen volk doet. Is schandalig! Raisa beschermt Nederland en dat is waarin de overheid faalt!

Jan
Jan
1 jaar geleden

Raisa is een Topper!!!!!?❤️👍👍❤️

Man on the moon
Man on the moon
1 jaar geleden

Nederland is allang geen democratische rechtsstaat meer.

Sandra
Sandra
1 jaar geleden

Schandalig dat ze Raisa als crimineel behandelen. Waarheid mag weer niet verteld worden voor zoveelste keer.

conny
conny
1 jaar geleden

weet er alles van schandalig hoe ze mij hebben aangepakt

conny
conny
1 jaar geleden

meelopen net als de schaapjes dat is de bedoeling

Back to top button
279
0
We lezen graag je reactie!x