Twee mannen hebben boven Rome een UFO vastgelegd. Begin februari zagen de twee een ‘bizar object’ in de blauwe lucht boven de Italiaanse hoofdstad. De mannen filmden op 8 februari rond 17.50 uur twee oplichtende objecten. Eén van de objecten zigzagde en stopte plotseling, maar bracht geen geluid voort.
Ze maakten bij het Centro Ufologico Mediterraneo (CUFOM) melding van de waarnemingen. Het centrum onderzocht de beelden en concludeerde dat één van de objecten ‘waarschijnlijk een ster is’. Het tweede object wordt nog onderzocht.
Eén van de getuigen, die wordt omschreven als een ‘scherpe waarnemer’, is ervan overtuigd dat het mysterieuze object geen vliegtuig, ballon of lampion is. Hij zag het object toen hij de vuilnis buiten zette en riep een vriend voordat hij het tafereel filmde met zijn smartphone.
In dezelfde maand zag een Italiaanse vrouw ook drie uur lang vreemde lichten boven het stadje Rivoli, in de buurt van Turijn. Ze stuurde haar waarneming naar het CUFOM, waar men concludeerde dat de foto’s niet bewerkt zijn. In 2012 werd in Viareggio in Toscane een vloot van zes ongeïdentificeerde vliegende objecten gezien.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





VIDEO: NASA onderbreekt livefeed ruimtestation ISS ‘nadat drie UFO’s langs de aarde vliegen’
Overheid verandert spelregels tijdens de wedstrijd, boer moet net ingezaaide maïs vernietigen: ‘Wanneer stopt het?’
De dood is een illusie. Deze professor onthult wat er gebeurt als je lichaam sterft
Studie: Fluoride in drinkwater gelinkt aan depressie en gewichtstoename
Parallel universum? Duizenden zien ‘zwevende stad’ in de lucht boven China
Er is bijna geen manier om dit te stoppen. Medeoprichter Apple legt uit waarom je zo snel mogelijk van Facebook moet gaan
Bilderberg bijeen in de VS. Dit zijn de Nederlanders die op kosten van de burger in het diepste geheim vergaderen
Lareb kreeg soms wel 1000 meldingen per dag en zo reageerden ambtenaren van VWS
‘Schokkend’: BBB wil doorgaan met het klimaatbeleid, dit heeft desastreuze gevolgen voor de boeren