Hillary Clinton heeft tijdens de verkiezingscampagne van 2016 Trump zwart willen maken door een schandaal te creëren rond diens Russische connecties. Op die manier wilde ze de aandacht afleiden van de ophef die was ontstaan rond haar gebruik van een privéserver toen ze minister van Buitenlandse Zaken was onder Obama, suggereren documenten die nationaal inlichtingendirecteur John Ratcliffe dinsdag heeft vrijgegeven.
Nick Merrill, de woordvoerder van Clinton, noemde de beschuldigingen ‘ongefundeerde onzin’. Ratcliffe zei afgelopen week echter in een verklaring: “Voor de duidelijkheid: dit is geen Russische desinformatie.” Een bron die bekend is met de documenten bevestigde tegenover Fox News dat het hier niet gaat om desinformatie.
Uit de documenten blijkt verder dat mogelijk ook de CIA is ingezet bij het anti-Trump-onderzoek. Dat zou betekenen dat de Amerikaanse spionagedienst is gebruikt tegen een Amerikaanse politieke campagne.
Working link for #2: https://t.co/XQICFDr7Kj
— Ivan Pentchoukov (@IvanPentchoukov) October 6, 2020
Er wordt niks weggelakt!
De stukken laten zien dat Hillary Clinton op 26 juli 2016 een voorstel zou hebben goedgekeurd van één van haar beleidsadviseurs om Donald Trump zwart te maken door een schandaal te veroorzaken.
Dinsdagavond kondigde president Trump aan dat alle documenten rond de Rusland-hoax, die hij de grootste politieke misdaad uit de Amerikaanse geschiedenis noemde, zullen worden vrijgegeven. “Er wordt niks weggelakt!” voegde hij toe.
Twitter is ondertussen druk bezig om deze onthullingen te censureren:
First time has happened. When I tried to RT @seanmdav story in l @FDRLST regarding the DNIs handwritten notes about Hillary’s effort to push the Russia narrative @Twitter put this up pic.twitter.com/AIoNvx1VSV
— Sean Spicer (@seanspicer) October 6, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Oekraïense commandant klapt uit de school: westerse inlichtingen achter invasie in Koersk
Holbewoners? Nieuwe Israëlische studie dwingt ons anders te kijken naar neanderthalers
Melk veroorzaakt slopende ziekte en deze Nobelprijswinnaar vertelt wat je ertegen kunt doen
Arts onthult: ‘Labs knoeien met coronatests. Dit is gewoon CRIMINEEL’
Iraanse wetenschapper: “Import genetisch gemodificeerde producten is zionistisch complot”
Oud-medewerker VN claimt bewijs te hebben voor ‘aliens en bio-robots’ op Mars
VS haalt hard uit: Britse bank HSBC waste drugsgeld wit
Misselijkmakend: zoveel van de kinderen die Biden en de Democraten naar de VS smokkelden zijn nu vermist
Studies verkennen het hiernamaals: 59 procent artsen gelooft in leven na de dood