Het is zover. Het startsein is gegeven. De revolutie is in gang gezet. Dat zegt Willemijn van Brenk, die bekend werd als de TikTok-juf, in een videoboodschap. Ze stond vijf jaar voor de klas in het voortgezet onderwijs, maar besloot recentelijk om uit het onderwijs te stappen.
We gaan op dit moment misschien stapvoets uit het oog van de orkaan, maar binnenkort is het hollen geblazen, voorziet Van Brenk.
Tegen mensen die de boerenprotesten veroordelen, zegt de voormalig docent Nederlands: “Ik hoop dat het nu duidelijk wordt voor de mensen dat je moet stoppen met janken, want exact dit is waarom dit gebeurt in de wereld. De mensheid is verziekt, de mensheid is kapotgemaakt. Het is ikke, ikke, ikke, als ik maar door kan, als ik mijn dingen maar kan doen, als ik maar niet hoef te wachten, maar niet nadenkend over de boeren.”
(Video verwijderd? Klik hier...)
Fase 5 van The Great Reset
Van Brenk, die honderdduizenden volgers had op TikTok, zegt de boeren volledig te steunen. “Met mij heel veel mensen. Want op het moment dat ze aan jullie komen, komen ze aan ons.”
“Mensen, haal je verstand uit je gat en ga staan met die boeren,” zegt ze. “Want op het moment dat de boeren verdwijnen en wij compleet afhankelijk worden van andere landen, dan is het done. Als wij afhankelijk worden van andere landen, kunnen we iedere keer eruit geknipt worden. Dan komen er voedseltekorten.”
“Maar dat is exact wat de overheid wil,” aldus de oud-docent. “Want wij zitten in fase 5 van het grote plan, The Great Reset. En ja hoor, in fase 5 staat inderdaad dat wij voedseltekorten moeten krijgen. Dat gaan ze regelen. Dat gaan ze doordrukken.”
Met de boeren staan wij op
Dit hele stikstofprobleem is een stikstofschandaal en ik hoop dat jullie dit gaan begrijpen. Dus zit jij nu nog te zeiken, zit jij nu te janken, sterkte. Ik hoop dat de boeren doorgaan. Maar met de boeren staan wij op. Komen ze aan de boeren, komen ze aan ons! Laat je steun zien.”
Tegen de boeren zegt Van Brenk: “Jullie staan er niet alleen in. Met mij heel veel mensen. En ik hoop dat er nog veel meer op deze manier wakker gaan worden. Sta op, spreek je uit. Met mij staan jullie op. Laten we dit doen.”
“De revolutie is in gang gezet en ik ga ‘m graag tegemoet, en met mij heel veel mensen.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Kankerpatiënt geneest na hoge dosering vitaminen, kurkuma
Er is iets vreemds aan de hand. Waarom dit nu de meest mysterieuze ster in ons sterrenstelsel is
De macht van de onzichtbare bankiers: Je zult je ogen en oren niet geloven, want dit verhaal is BIZAR
Russische wetenschapper: Leven gevonden op Venus
5G-straling zal resulteren in tragische, onherstelbare schade. Ruim 180 wetenschappers stuurden Europese Commissie deze brief
‘Iedereen begint te zien dat er iets mis is met jeugdzorg, dit zijn eigenlijk misdaden tegen de menselijkheid’
Oud-minister Ollongren (D66) pleit voor inleveren vetorecht en Europese militaire commandostructuur
‘We worden genaaid door de energiemaatschappijen, het is te krankzinnig voor woorden’
Nog een reden om je nooit in te smeren met zonnebrandcreme