Als het aan ‘klimaatpaus’ Frans Timmermans ligt, mag straks ook geen vierkante meter natuur meer verslechteren buiten de Natura 2000-gebieden. Het plan komt voor Nederland bovenop de ‘stikstofcrisis’ en dreigt het land nog verder op slot te zetten. Nederland en andere lidstaten hebben kritiek op de natuurplannen van Timmermans.
Dankzij de klimaatpaus komt er ook een tsunami aan nieuwe Europese belastingen aan. Een CO2-taks om je woning te verwarmen of met de auto te rijden. De middenklasse mag het geld weer ophoesten.
Er is een zogeheten solidariteitsfonds van 90 miljard euro, maar dat is vooral voor de armere mensen in Zuid- en Oost-Europa. Het Vlaamse parlementslid en oud-staatssecretaris Theo Francken (N-VA) vindt de plannen onaanvaardbaar. “Zomaar plat belasten van de middenklasse, daar moet toch eens een eind aan komen,” zegt hij in een vlog.
Die Timmermans is al een tijd lekker bezig. Not.
“Die wereldvreemde mensen daar op het Schumanplein van de Europese Commissie. Stop daarmee. Vlaanderen zal hier nooit mee akkoord gaan. Niet zolang wij hier iets te zeggen hebben,” aldus Francken.
Ook in Nederland klinkt er felle kritiek. Sportverslaggever Jack van Gelder schrijft: “Die Timmermans is al een tijd lekker bezig. Not.”
Hersenspinsel
Emile Ratelband trekt op social media fel van leer. “Stop deze idioot meteen in het gekkenhuis! Hij streeft een hersenspinsel na ten koste van miljoenen mensen die deze waanzin langzamerhand zijn gaan geloven.”
“Hebben we geleerd van covid? Ik geloof het niet! De oversterfte spreekt voor zich. Leren we hier van? De overheid duwt ons zaken door de strot en we gaan als lammeren naar de slachtbank! En we laten het zelf toe!” vervolgt Ratelband.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Prof. Capel hekelt ‘dodelijke oneliner’ ministerie van Ongezondheid
Medeoprichter Blink-182: “Ik heb buitenaardse wezens gezien”
Britse inlichtingenofficier wilde buitenaardse technologie gebruiken
Tweede basisinkomen in Nederland een feit
Hoe de oorlog tussen Israël en Hamas de Great Reset voorwaarts stuwt
Amerikaanse soldaat claimt 3,5 meter lange reus te hebben gedood in Afghanistan. Houdt de overheid dit onder de pet?
Schrik om ‘vergaand’ wetsvoorstel waarmee kabinet burgers online wil volgen: ‘Dit zijn DDR-praktijken!’
VVD-motie over herinvoering CoronaMelder-app wekt verontwaardiging: ‘Krankzinnige zaken’
GroenLinks: wij willen dat iedereen zijn boodschappen kan betalen en dus zijn wij vóór de vleestaks