Dinsdag werd in de Tweede Kamer gestemd over het verzoek van FVD tot een onderzoek naar de omvang en ernst van de bijwerkingen van de coronavaccins. Een motie van Kamerlid Pepijn van Houwelingen werd door een meerderheid van de Tweede Kamer verworpen.
Het Kamerlid wees erop dat er maatschappelijke onrust is over de mogelijke bijwerkingen van de coronavaccins en dat het op dit moment zorgelijk gesteld lijkt te zijn met de volksgezondheid in Nederland.
Gisteren is ons verzoek voor onderzoek naar de omvang en ernst van de bijwerkingen van de coronavaccins door een meerderheid van de Tweede Kamer verworpen: #oversterfte #VaccinatieSchade #FVDverbod https://t.co/zNNQaTKEJg pic.twitter.com/q1Cf7eJRBL
— Pepijn van Houwelingen (@PvanHouwelingen) June 28, 2023
Beperkt
Van Houwelingen voegde toe dat er nog steeds sprake is van een onverklaarbaar hoge oversterfte.
Het is belangrijk dat ook in Nederland onderzoek wordt gedaan naar de mogelijke bijwerkingen van de coronavaccins, merkte het Kamerlid op. Hij voegde toe dat het onderzoek dat op dit moment wordt gedaan in Nederland door Lareb naar mogelijke bijwerkingen van de coronavaccins beperkt is in zowel de omvang van het onderzoek als het aantal onderzochte mogelijke bijwerkingen, waarbij door Lareb bovendien geen gebruik wordt gemaakt van niet-gevaccineerden als controlegroep.
Grootschalig onderzoek
Hij wil dat de regering grootschalig onderzoek laat doen in Nederland naar de omvang van de bijwerkingen van de coronavaccins.
Van Houwelingen kreeg alleen steun van Denk, de SGP, BBB, de PVV, FVD en Van Haga (BVNL) voor deze motie.
Welke partijen stemden tegen? SP, GroenLinks, Bij1, Volt, Den Haan, PvdA, PvdD, Gündogan, D66, Omtzigt, ChristenUnie, VVD, CDA en ook JA21.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





‘Meesterschaker’ Poetin doet wat EU nalaat: Italië helpen bij coronacrisis. ‘Dit zie je niet bij de NOS’
Ouder dan de piramides en net zo mysterieus als Stonehenge. Deze Israëlische steenkring is onverklaarbaar
Het gat in de woestijn dat al 40 jaar in brand staat (video)
Oud-Kamerlid haalt stevig uit naar Kuipers: ‘Er is maar 1 plek waar je thuishoort, voor een tribunaal’
OMT-lid beweert dat we zonder vaccin 6 JAAR in lockdown zaten: ‘Totale desinformatie, lachwekkend gewoon’
De Jonge over arts die ivermectine goed idee vindt: ‘Die moet natuurlijk wel op zijn jasje worden gespuugd’
Klimaatbeweging praat openlijk over toepassen van geweld: ‘Wordt GroenLinks nu verboden?’
Volkskrant-journalist belt met WEF over Great Reset en concludeert: niks geks aan de hand
Luchtvervuiling en hoe we belazerd worden!