De richtlijnen voor de seksuele opvoeding van kinderen op school van de WHO en VN maken veel los. Deze richtlijnen, die in 2018 in samenwerking met Unicef en Unesco zijn uitgevaardigd, tarten alle verbeelding, stelt advocate Carine Knapen.
De richtlijnen zijn onderdeel van de Sustainable Developement Goals oftewel de duurzame ontwikkelingsdoelstellingen.
AAN ALLE OUDERS VAN SCHOOLGAANDE KINDEREN 5-16 JAAR IN DE 194 LIDSTATEN VAN DE WHO EN VN :
DE INTERNATIONALE TECHNISCHE RICHTLIJNEN VOOR SEXUELE OPVOEDING VAN KINDEREN OP SCHOOL VAN DE WHO
De WHO is, net zoals het IMF, een agentschap van de Verenigde Naties. Haar bevoegdheid… pic.twitter.com/3YY06ldTcz
— Carine Knapen (@CarineKnapen) July 24, 2023
Normaliseren van pedofilie
“Dit is ziekelijk gestoord,” zegt Knapen over de richtlijnen.
“Kinderen moeten kinderen (kunnen) blijven. Seksuele handelingen aanbevelen en zelfs stimuleren bij kinderen van 5 tot 8 jaar kan maar één doel hebben en het is niet de verrijking van hun kennis, maar wel het normaliseren van pedofilie zodat onschuldige kinderen het ‘normaal’ vinden als hen gevraagd wordt om te pijpen of er zelf op aansturen omdat het hen is aangeleerd op school.”
Criminelen die achter de tralies thuishoren
De advocate vindt het onbegrijpelijk dat ministers van onderwijs dit toelaten tenzij het zelf verdoken pedofielen zijn die denken voordeel te halen uit dit soort ‘onderwijs’. In dat geval zijn het criminelen die achter de tralies thuishoren, benadrukt Knapen.
Ze roept ouders op: “Hebt u schoolgaande kinderen tussen 5 en 8 of 9 tot 12 jaar? Stuur dan een brief naar de directie van de school en/of de schoolraad waarin u zich met klem verzet tegen de seksuele opvoeding die beoogd wordt en eis dat de school schriftelijk bevestigt dat zij afziet van de technische richtlijnen inzake seksuele opvoeding van kinderen van de WHO. U kunt ook de bevoegde minister aanschrijven met dezelfde eis.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Hond krijgt een aanval en begint hevig te schudden. Kijk wat er gebeurt als zijn baasje hem cannabisolie geeft
Ook deze organisaties schuiven aan bij informateur Hamer: ‘Waarom nog stemmen, vraag je je haast af’
Premier Rutte is de dienaar van de diepe staat. Waarom dit soort schimmige, stinkende deals direct verboden moeten worden
Traditioneel Chinees medicijn helpt tegen veroudering
Australische peuter (3) leest 10 boeken per week (video)
Eerste Amerikaanse slavenhouder was zwarte man
Er gebeurt iets heel raars in het centrum van de Melkweg
Buitenaards wezen doodgeschoten op Amerikaanse legerbasis. Gepensioneerde majoor doet opmerkelijke uitspraken
Lucide dromen, dat kun je leren (video)