Medisch adviseur Wendy Mittemeijer trekt op X, voorheen Twitter, aan de bel, of beter, de noodrem. De intimidatie en censuur van kritische professionals, politici en burgers onder coördinatie van de censuurorganisatie van de NCTV moet stoppen, vindt zij.
Voor de derde keer in drie jaar tijd is haar professionele LinkedIn-account zonder opgaaf van reden verwijderd.
Al drie jaar lang wordt ze op sociale media door trollen en zelfbenoemde debunkers beledigd, bedreigd en ‘gerapporteerd’ wanneer de content van haar posts ingaat tegen de coronaverhalen van de overheid.
Al 3 jaar lang word ik op sociale media door trollen en zelfbenoemde debunkers beledigd, bedreigd en “gerapporteerd”. Wanneer de content van mijn posts hen niet aanstaat en ingaat tegen de corona verhalen van de overheid. In een poging mij de mond te snoeren spelen zij veelal op…
— Wendy Mittemeijer PhD (@MittemeijerOote) September 6, 2023
Zo zat
Veel van deze mensen hebben directe of indirecte banden met de zittende politieke partijen, laat Mittemeijer weten. Een bekende van één van de ministers diende een klacht in bij één van haar voormalige opdrachtgevers.
Een oud-Kamerlid wenste haar vijf jaar eenzame opsluiting toe. Een lid van de Denktank Desinformatie heeft binnen haar sector getracht haar publiek te framen en aangegeven dat haar content gecensureerd moet worden.
Veel mensen zijn de onoprechtheid, het haatzaaien en de vooringenomenheid in de media, wetenschap en politiek zo zat, schrijft ze.
Totalitaire samenleving
Haar profiel wordt al drie jaar lang vooral bekeken door medewerkers van defensie, het ministerie van Buitenlandse Zaken en de politie. “Ik word gemonitord alsof ik een gevaar ben voor de samenleving.”
Sinds ze zich bezighoudt met vaccinschade en Wob-documenten wordt ze, zo lijkt het, nog zwaarder in de gaten gehouden en worden haar berichten nog vaker onderdrukt of verwijderd.
Mittemeijer voelt zich door de staatscensuur niet meer vrij en ook niet meer veilig in Nederland. “Het enige waar dit zal eindigen, is in een totalitaire samenleving.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Beelden ‘Atlantis’ verwijderd door Google
Zeldzame heksenfles gevonden in Engeland
VIDEO: Indrukwekkende graancirkel gespot bij Stonehenge
Kuipers noemt ‘klimaatverandering’ als oorzaak van auto-immuunaandoeningen en longproblemen
Hacker: “NASA poetst UFO’s weg voordat video’s worden vrijgegeven”
Van deze 11 voedingsmiddelen krijg je alleen maar meer honger
Erdogan: “Ik heb bewijs dat Amerika terreurgroep IS steunt”
Nieuw bewijs voor schadelijkheid van coronavaccinaties aangeboden aan Internationaal Strafhof
Stop met tobben: Waarom de werkelijke bron van veel klachten in je darmen ligt (en hoe THC-olie daarbij kan helpen)