In Duitsland vinden op dit moment grootschalige boerenprotesten plaats. Steden zijn onbereikbaar en supermarkten komen zonder bevoorrading te zitten.
Nichts geht mehr auch in Köln: Bauern erobern die Domstadt. #Bauernproteste #B0801 #Mistgabelmob pic.twitter.com/7JD5JqDsJv
---Lees verder na dit advertentieblokje---— Junge Freiheit (@Junge_Freiheit) January 8, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Boeren en vrachtwagenchauffeurs organiseren acties in het hele land uit protest tegen het afbraakbeleid van de regering. Ook burgers doen mee aan de blokkades. In deelstaat Beieren waren maandag 20.000 trekkers op de weg en in Baden-Württemberg zelfs 25.000. In Berlijn stonden bij de Brandenburger Tor veel trekkers.
In de deelstaat Brandenburg waren de steden Brandenburg an der Havel en Cottbus niet meer met de auto bereikbaar.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Grootste gletsjer van Groenland groeit met 20 meter per jaar. Wetenschappers staan voor een raadsel
Medicinale plant werkt veel beter tegen hiv dan medicijn. Behoort aids straks tot het verleden?
Breatharians Akahi en Camila leven van licht (video)
“Westen gebruikt terrorisme als nieuw instrument om het Midden-Oosten te onderwerpen”
Stervende Irakveteraan schrijft laatste brief aan Bush en Cheney
Wie helpt mij bij mijn speurtocht naar het ‘mysterieuze getal’?
Wybren van Haga geeft rechters overzicht van coronamisdaden (let ook op het gezicht van de landsadvocaat)
AD: oversterfte is een ‘voordeel’ en levert honderden miljoenen op
Waarom zijn de media zo bang voor het onderzoek van deze vrouw?