Tijdens de algemene vergadering van de WHO vond bij het hoofdkwartier van het VN-agentschap een groot protest plaats. Vanuit de hele wereld waren mensen afgereisd naar Genève om hun onvrede te uiten.
Eén van de sprekers was schrijver James Lindsay. Hij zei dat ‘we voor het hoofdkwartier van één van de meest kwaadaardige organisaties’ op deze planeet staan en dat ze ‘de wereld willen beheersen’. Hoe? Door middel van tirannie en een wereldreligie genaamd duurzaamheid en inclusie.
James Lindsay: “We stand in front of the global headquarters of one of the most evil organizations ever to curse this planet and I’m here to condemn it…Their ambition is to control the world with a global tyranny and a global religion called sustainability and inclusion. This… pic.twitter.com/OnOwINUdNL
— Camus (@newstart_2024) June 1, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
‘Kwaadaardige, demonische visie’
Deze visie werd voor het eerst tentoongespreid door Robert Müller, voormalig assistent van de VN-secretaris-generaal. Hij beweerde dat de wereld een metaorganisme is en de ecosystemen organen van het lichaam. De mensen, planten en dieren zag hij als cellen en de VN als het centrale zenuwstelsel en het brein.
Lindsay merkte op dat we onze soevereiniteit moeten opofferen om deze ‘kwaadaardige, demonische’ visie te realiseren. “We moeten ‘nee’ zeggen. We zijn naar Genève gekomen om ‘nee’ te zeggen. We staan dit niet toe. Absoluut niet.”
Waarschuwing
De Sustainable Development Goals (SDG’s) zijn een voortvloeisel uit deze visie.
Er volgde nog een waarschuwing aan het adres van de VN: “Dat is geen gebouw van glas en staal en beton, dat is Babel en zij zullen geoordeeld worden.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Rutte bekritiseerd om foto met Zelensky: ‘Misselijkmakend plaatje’
Schwab kan trots zijn op Rutte: hoe Nederland de blauwdruk wordt voor de westerse controlemaatschappij
Verhaal rond terreuraanval Hamas op Israël wordt steeds vreemder: hoe verklaar je dit?
Epidemioloog trekt aan de bel: coronaprik ‘maakt meer slachtoffers dan oorlog’
De vergeten kant van orgaandonatie
Bescherm jezelf en stap in de realiteit
Arnold Karskens van omroep ON! op non-actief gesteld: ‘bedreigt mensen per telefoon, slaat als een wilde om zich heen’
Datum voor passage Nibiru kan worden afgeleid uit Grote Piramide. Codekraker deelt hier zijn bevindingen
Bevrijding van Aleppo: Wat de westerse media niet laten zien