Orkaan Milton heeft een spoor van verwoesting achtergelaten in de Amerikaanse staat Florida. Er vielen meerdere doden door tornado’s en in veel gemeenschappen zijn hulpdiensten volop bezig met de overlast door de harde wind, stormvloed en aanhoudende regenval.
Florida en omliggende staten zijn nog herstellende van orkaan Helene, die pas twee weken geleden over het gebied raasde.
Terwijl de VS worden getroffen door de ene na de andere orkaan, laait de discussie over weersbeïnvloeding weer op.
Cloud seeding
Meer dan 50 landen gebruiken cloud seeding en geo-engineering om het weer te veranderen. Dit is bewezen in talloze wetenschappelijke studies.
Tijdens de Vietnamoorlog gebruikte het Amerikaanse ministerie van Defensie cloud seeding om het moessonseizoen te verlengen.
De Amerikaanse meteorologische dienst NOAA erkent dat cloud seeding wordt gebruikt om regen op te wekken.
Bedreiging
Robert F. Kennedy Jr., die zich heeft aangesloten bij Trump, heeft gewaarschuwd dat het World Economic Forum en Bill Gates geo-engineering ‘hebben gekaapt’. Overal ter wereld financiert Gates projecten.
“Die verergeren het probleem, waarna ze ons een ‘oplossing’ bieden,” aldus Kennedy. En die oplossing is dat ze meer controle willen.
“Geo-engineering vormt een bedreiging,” waarschuwde hij.
Bekijk het gesprek dat Kennedy had met Dane Wigington van Geoengineering Watch:
HAARP
Veroorzaakt weerbeheersing krachtigere stormen? Is dit het gevolg van cloud seeding? In 1992 zei David Walker van de Amerikaanse luchtmacht dat HAARP is ontworpen om ‘de ionosfeer te beheersen’.
Is weather modification causing more powerful storms? Hurricane Milton is said to be a perfect storm. Why are we seeing stronger, more powerful storms? Is this the result of government lasers and cloud seeding? pic.twitter.com/1S86TaTZuD
— Ben Swann (@BenSwann_) October 9, 2024
Wigington zei in gesprek met Clayton Morris van Redacted dat orkanen zoals Helene en Milton worden beheerst en dat hij daar bewijs voor heeft.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Besmet: spionagedienst NSA verspreidt nepchannelings
Gideon van Meijeren haalt hard uit naar NPO: ‘Dit is niet informeren, maar indoctrineren’
Voor mensen die zich afvragen waarom stroom naar recordprijs schiet: dat heeft u aan deze partijen te danken
VIDEO: De Dag na Disclosure
Vandaag gaan we erachter komen of Rutte écht meent wat hij zegt
Asielzoekers op de Titanic en de Nederlander naar het Leger des Heils: ‘Zo diep zijn we gezonken’
Europarlementariër over voordracht Hoekstra als Eurocommissaris: ‘Schaamteloos besluit’
Veel gemaakte dieetfouten
Baudet in 2016 over Oekraïne: ‘Wat je feitelijk doet, is een oorlog ontketenen’