In tegenstelling tot wat de meeste mensen denken, zijn de experimentele coronavaccins niet geproduceerd door farmaceutische bedrijven zoals Pfizer en Moderna. Dat zegt althans Robert F. Kennedy Jr.
Er waren 138 bedrijven betrokken bij de ontwikkeling en distributie van de coronavaccins en dat zijn allemaal defensie-aannemers, zei Kennedy in The Kim Iversen Show. Oftewel: het was een project van het leger.
The shots were owned and made by the military. Pfizer and Moderna were paid to make it appear like it came from the pharmaceutical industry. pic.twitter.com/3oGCxU50Ez
— “Sudden And Unexpected” (@toobaffled) October 27, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Project van het Pentagon
“Pfizer en Moderna zijn niet de eigenaars van deze vaccins. Ze plakken hun label erop, maar het was een project van het Pentagon,” aldus Kennedy.
Voormalig farmabestuurder Sasha Latypova ging tijdens een lezing dieper in op de defensiecontracten die zijn opgesteld voor de productie en verspreiding van de mRNA-coronavaccins.
Waarom werd de corona-aanpak aangestuurd door het leger in plaats van gezondheidsinstituten?
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Hoogleraar Capel: ‘Ivermectine net zo’n doorbraak als penicilline, maar het mag niet gebruikt worden’
Kijken: PVV-fractie op onbeschofte wijze de mond gesnoerd tijdens verhit debat over klimaatactivist Lars (12). ‘Dit is volslagen krankzinnig’
Arts zegt ‘nee’ tegen QR-code en 2G: ‘Het is hoog tijd om massaal op te staan’
Reïncarneerde deze nazipiloot in Engeland? Hoe Carl Edon herinneringen aan zijn vorige leven begon te delen
Waar bestaan onze gedachten?
Ongekozen topambtenaar Schoof ‘steekt PVV-minister Faber figuurlijk een mes in de rug’
Inwoners Gilze trekken aan de bel: ‘Er is iets verschrikkelijk fout in Nederland’
Huisarts in gewetensnood: ‘Nu is het tijd om kleur te bekennen en me uit te spreken’
Steeds meer mensen gebruiken massaal vergelijkingssites om te besparen op hun vaste lasten