Binnenland

Lucht- en ruimtevaartdeskundige spreekt zorg uit over recente mist: ‘Dit is waarschijnlijk niet normaal’

Help anderen door dit met iederen die je kent op je social netwerk te delen!

Vliegtuigen die niet kunnen opstijgen, auto-ongelukken en bijna dagelijks code geel: de afgelopen tijd leek Nederland wel elke dag in mist gehuld. Dat het zo lang achter elkaar mistig bleef, is uitzonderlijk, zeggen deskundigen.

Volgens lucht- en ruimtevaartdeskundige Coen Vermeeren is er meer aan de hand. “Op social media hoor je heel veel mensen daarover spreken, dat ze hoofdpijn krijgen, dat ze het een abnormale mist vinden. Abnormaal in de zin van de geur, de lange duur van de mist, dat de zon er maar niet doorheen wil komen, enzovoorts,” zegt hij in een filmpje dat is geplaatst door zanger Tim Douwsma, die onlangs een gesprek met hem had.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

(Video verwijderd? Klik hier...)

Waarschijnlijk niet normaal

Er zijn patenten die deze mist kunnen produceren, weet Vermeeren. “We weten ook dat de Amerikanen en de Engelsen hebben geëxperimenteerd met stoffen in mist die iets kunnen veroorzaken. Iets met bacteriën of iets met chemicaliën.”

“Wat ze daar allemaal mee kunnen en willen is natuurlijk zeer de vraag. Het enige wat ik kan zeggen is: dit is waarschijnlijk niet normaal. Ik neem dit ernstig en zeer serieus,”  benadrukt Vermeeren.

Marineschip spuit bacteriën in de mist

In september 1950, vijf jaar na de Tweede Wereldoorlog, spoot een Amerikaans marineschip twee soorten bacteriën – Serratia marcescens en Bacillus globigii – in de mist die boven San Francisco hing, waarna ze zich verspreidden over de stad.

Het leger wilde onderzoeken of mist kan worden gebruikt om te helpen bij de verspreiding van een biologisch wapen.

De inwoners van San Francisco waren zonder dat ze het wisten onderdeel van een geheim experiment van het leger met biowapens. Tenminste één inwoner overleed, 10 anderen werden opgenomen in het ziekenhuis.

In de daaropvolgende jaren voerde het leger nog 239 soortgelijke tests uit boven bewoond gebied, blijkt uit nieuwsartikelen uit de jaren zeventig. Politiek wetenschapper en deskundige op het gebied van bioterrorisme Leonard Cole schreef hier een boek over getiteld ‘Clouds of Secrecy’.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.8 163 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

121 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Wakkere Henkie
Wakkere Henkie
1 jaar geleden

De ongewone dingen die ons zogenaamd overkomen, cojona, Oekraine, langdurige mist en nauwelijks zon, klimaat, branden… zijn gecreëerd.

eindhoven
eindhoven
1 jaar geleden

Tis ook geen normale planeet,leeft langs mekaar heen ,oorlog voeren en sportwedstrijden ga door alsof er niks aan de hand is,ieder groot land wil de ruimte in met raketten en op de maan iets laten landen ,van een andere planeet wat moeten die wel niet denken over ons.

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
1 jaar geleden

We hebben te maken met klimaatverandering veroorzaakt door mensen als Bill Gates en zijn vrienden. Ze zijn al jaren bezig met het weer te rommelen. Daar zijn inmiddels aanwijzingen genoeg voor.
Vorig jaar winterseizoen was het bijna iedere dag grijs en regende het bijna iedere dag.
Deze winter is het opnieuw bijna iedere dag grijs maar regent het niet iedere dag.
Dit is niet normaal en in het verleden kwam dit niet op die manier voor.
Zolang ze het merendeel van het volk nog gewoon voor de gek kunnen blijven houden kunnen ze blijven doen met ons wat zij willen.
In feite zijn de machthebbers (die je nooit ziet) bezig ons op allerlei manieren als proefkonijnen te gebruiken, zonder dat wij het beseffen.
Het houdt niet op, niet vanzelf!

Hans
Hans
1 jaar geleden

Ik kijk nergens meer van op.
Wetenschapper moeten wij serieus nemen.

Brioche
Brioche
1 jaar geleden

Mag dat zo maar rotzooi in de lucht spuiten. De lucht is van ons allemaal niemand is daar de baas over ook niet het leger en regeringen. Die dat doen pleegt een misdaden moet veroordeeld worden. Punt uit.

Helga
Helga
1 jaar geleden

Wat zijn dat voor mensen die zich lenen voor dit soort experimenten op hun naasten ?~Wat zijn dat voor mensen die een oorlogsdaad tegen hun eigen mensen uitvoeren ?
— Wat zijn dat voor mensen die dit weten en willens en wetens geheim houden ?

Dat zijn familieleden, vrienden en bekenden, dat zijn collega s en mensen uit uw straat. U kent de beesten die u omringen bij naam….

Chris
Chris
1 jaar geleden

Enkele weken geleden zag ik allemaal perfect evenwijdige lijnen/wolken in de lucht, in noord-zuid richting en met de oostelijke passaatwind werden die lijnen uitgewaaierd tot ze uit het zicht verdwenen. Sindsdien hebben we hier op CUR ongebruikelijk veel regen.

Normaal krijg je een pittige regenbui die een kwartier aanhoudt en daarna wordt het weer droog, schijnt de zon en is iedereen de bui alweer vergeten.
Maar afgelopen weken regent het dagelijks meerdere keren en dan ook langdurig.

Overigens hoor je mij niet klagen… het eiland is prachtig groen en er zijn genoeg uren dat je lekker vitamine D kunt krijgen in de zon en dat de thuisaccu weer helemaal opgeladen wordt met zonnepanelen.

Herman de Graaf
Herman de Graaf
1 jaar geleden

Ik kan me uit de jaren ’70 vorige eeuw herinneren dat we ook vaak mist hadden.

Hekate
Hekate
1 jaar geleden

Het is slimmer om Davos nu in een dichte mist te hullen. Laat die flapdrolletjes daar rare stofdeeltjes opsnuiven

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Zou me niets verbazen als ze covid 19 2.0 aan het aftrappen zijn.

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
1 jaar geleden

Dus ze spuiten bacteriën over San Francisco, één persoon gaat dood en 10 het ziekenhuis in. Al die andere honderdduizenden mensen hadden niks of een kuchje? En er is sluitend bewijs voor dit verhaal? Ook bewijs dat die tien echt dood zijn en dan ook nog 100% door die zogenaamde bacteriën? Waar kunnen we dat bewijs vinden?

Over de mist ook, allemaal blablabla en ‘het zou kunnen zijn dat’ en ‘het is mogelijk dat’… Ik wil BEWIJS! Wie spuit wat in de lucht, wie maakt die mist waar en waarmee?? Geen antwoord = geen bewijs = broodje aap. Next please.

Ria
Ria
1 jaar geleden

Het zijn gewoon vuil tuig, die met allerlei chemicaliën de lucht inspuiten of via vliegtuigen verspreiden over de bevolking dier en natuur. Allemaal monsters die maar èèn doel hebben, de wereldbevolking te verminderen door zoveel mogelijke mensen letterlijk met gif te vermoorden. Lukt het niet met de gifspuiten, dan maar via de atmosfeer. Wie verlost de mens, dier en natuur van deze psychopatische statistische monsters? Wij zullen het toch zelf moeten doen.

Remon
Remon
1 jaar geleden

Niet kan niemand toch schelen. Je schrijft je ongenoegen op x en schakelt over naar facebook

Pieter
Pieter
1 jaar geleden

Dit is natuurlijk die deken waar Timmerans en Jetten het steeds over hebben ???????? ????

Slapend Nederland
Slapend Nederland
1 jaar geleden

Juist Davos’ groene agenda gaat over het elimineren van zoveel mogelijk mensen

Mikkie
Mikkie
1 jaar geleden

Hij snapt er niks van…het is geen mist maar De Deken Van Stikstof, die volgens FTimmerfrans over NEDERLAND ligt..

Snappie nr 1
Snappie nr 1
1 jaar geleden

Gelukkig worden er steeds meer mensen wakker!( maar nog niet genoeg, helaas )

Pace
Pace
1 jaar geleden

Het is een rare grauwe mist die niet vochtig is, wat meestal wel het geval is.

Herman R
Herman R
1 jaar geleden

Deze mist was gearrangeerd, dus…!

Lotte
Lotte
1 jaar geleden

Als ik me niet vergis,hebben ze vanaf November 2024 gewaarschuwd dat in de begin van 2025 heel veel last van mist zullen gaan krijgen.
Hoe wisten ze dat ?
Als je ‘avonds naar hemel kijkt, zie je geen sterren meer. Ik heb ook gemerkt dat sinds de waarheid naar buiten komt. Je ziet minder strepen aan de hemel. En nog 1 ding gister avond zag ik na jaren weer sterren aan de hemel. Heel veel planten gaan dood. Heel veel dennenbomen gaan dood. Er is opeens heel veel mos op alles. In de zomer van 2024 zag ik minder mussen in de tuin. Ze zijn bezig gewoon de natuur aan het vermoorden. En ze denken dat ze met miljarden van ons belastinggeld de natuur kunnen kopen.
Eerst was het doe het voor de ouderen. En nu is het doe het voor de natuur/klimaat.
Begrijp me niet verkeerd, maar met geld kan je echt niet alles kopen.

Dubito
Dubito
1 jaar geleden

Dat noemen de deskundigen de Timmermans-Jetten deken. Ontdekt door Koopmans, Keulemans, Brekelmans en Timmermans (wat valt u in dit rijtje op?)

Er is een remedie tegen:

Meer belastingen.
Binnen blijven.
En gewoon je bek houden.

Gelukkig doen we dat allemaal al. voor Democratie en Veiligheid.

PS, wat was dat toch vroeger ‘met melk meer mans’?

Roy
Roy
1 jaar geleden

Staat ook in documenten dat ze in 2025 project satan gingen starten, het is dus waarschijnlijk begonnen.

Zonnetje
Zonnetje
1 jaar geleden

Onbegrijpelijk dat niemand hier een stokje voor steekt of uit de school klapt!? Moeten toch mensen zijn die weet hebben van deze vuiligheid.

Tom Poes
Tom Poes
1 jaar geleden

En die mist, stonk duidelijk naar chemicaliën. Vuile satanisten, dit is bewust veroorzaakt.

Greyhound
Greyhound
1 jaar geleden

Er is sinds begin december geen normaal zonnige dag meer geweest. Geen wonder dat er minder champagne wordt gedronken. Drinken waarop? De politiek of misschien de banken. Er is geen dag met goed nieuws. Zelfs de adoptie profielen zijn nu zonder foto omdat teveel mensen de verkeerde kleur (blank) kiezen. Dat kan leiden tot mensenhandel. Zeggen ze. Net zo’n onzin bewering als banken die zeggen terrorisme te bestrijden. Banken spelen zelf een smerig politiek spel. Zie in Amerika wat ze met de republikeinen doen.En in Europa vragen de smeerlappen of je politieke aspiraties hebt. Ik neem een borrel om deze vreemde wereld even van mij af te schudden.

Bas
Bas
1 jaar geleden

Het is heel apart dat het blijkbaar alleen de Nederlanders en Amerikanen treft. Hier in Spanje is de lucht (bijna) elke dag helder blauw.

Herman
Herman
1 jaar geleden

Misschien kunnen al die elites die het hier op aarde helemaal niks vinden en een pest hekel hebben aan gewone burgers, bij elkaar in een raket stappen, naar mars vliegen en daar lekker hun eigen samenleving gaan bouwen…. Als dat lukt, kom je terug en mag je het hier ook proberen. Maar tot die tijd: LAAT ONS GEWOON LEVEN, AUB!

Thinkforyourself
Thinkforyourself
1 jaar geleden

Niet alleen letterlijke mist, maar ook brain fog is wat het Amerikaanse imperium ons na de oorlog heeft gebracht. De geheime diensten gebruiken ook wel de term information fog. Hersennevel toegebracht via het beheer van de informatiekanalen en social engineering. Sex, drugs & rock’n’roll. En weermanipulatie. Beide zijn vormen van verborgen oorlogsvoering. Dus in zoverre zijn die twee aan elkaar verwant.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
1 jaar geleden

Viel mee dat Poetin niet de schuld kreeg van de mist.

Realist
Realist
1 jaar geleden

Zolang er maar geen moordlustige piraten op je deur gaan bonken, net zoals in de film “The Fog”

https://archive.org/details/the.-fog.-1980.720p.-blu-ray.x-264.-yify

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

wat ik opmerkelijk vind, is dat degenen die via het kabinet van dit land, de touwtjes aan overheersers hebben over gegeven, blijkbaar zichzelf en hun kinderen, ook onderwerpen aan deze vergiftiging.

ik heb namelijk nog niemand met werkende maskers zien lopen.

die zouden dan wel aanbevolen kunnen worden.

of…. lockdowns uitroepen om vooral thuis te blijven

als ik het niet dacht. we leven in de omgekeerde wereld.

Marc
Marc
1 jaar geleden

Alweer is de westerse wereld aan de beurt.

bernodette
bernodette
1 jaar geleden

van genocide naar democide

George
George
1 jaar geleden

En dan de vieze zwarte neerslag in tuin, balkon en op eventuele terrasstoelen die weerbestendig zijn. Lagen haal je er af en dat is echt geen troep die afkomstig is van uitlaatgassen. Ik woon aan een doorgaande weg met vrij veel verkeer maar heb nog nooit zo’n smurrie gezien. We weten dat met een “normale mist” altijd neerslag ontstaat maar dit is buitenproportioneel.??????????????

Julia
Julia
1 jaar geleden

Het is allemaal zo een smerig door dacht spel. Maar gelukkig binnenkort gaat de tassendrager van Trump binnenkort naar Mars dan kan hij het even van ver boven af bekijken. Weer miljarden naar een onhaalbare missie die Amerikanen mogen niet mopperen toch. Maar de twee geldbeluste miljardairs Trump en Musk beginnen elkaar al in de haren te vliegen het lijkt op de blubber gooiende bende hier in de politiek wel. Vandaar dat van alle beloften niets terecht komt het hanen gedrag blijkt in elke politiek voor te komen. Geld en macht en verachting voor het eigen volk en vooral miljarden in bodemloze putten blijven smijten. https://www.telegraaf.nl/nieuws/164494541/eerste-ruzie-tussen-donald-trump-en-elon-musk-duidelijk-dat-hij-de-president-misbruikt Ook Schoof wordt misbruikt oftewel die slappe zak laat zich misbruiken door de Deep State onder leiding van Rutte. Helaas ik ben zo realistisch dat klimaat niet is te beinvloeden en al die complot theorieen daar geloof ik niet in. We hebben al jarenlang mist, regen, overstromingen en stormen. Dus hou maar op met dit soort sprookjes ik laat mij niet lhersenspoelen door doorgeslagen complot theorieen en vertrouw op mijn eigen gezonde verstand. Het is continu de ene angstporno na de andere zodat er weer flink geld uit de zakken kan worden geplukt van de betaalslaven de burgers maar de rijken rijker maakt en het volk straatarm. Nuchterheid en verstand is de enige redding en vooral een massale opstand om die algehele klimaathysterische terroristen de zetels uit te jagen.

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

en dan word je nog uitgelachen als je dit benoemt.

Julia
Julia
1 jaar geleden

Ik steek vanavond de vuurkorf maar weer aan dan hebben we wederom mist.

Mickey
Mickey
1 jaar geleden

Eenige land in de wereld en europa vandaag is de Servië…hele land is de straat op gegaan…studenten willen waaeheid en vrijheid…wat wachten we in duropa…hoezo, we hebben eten leaseauto, vakantie, baan…hmmmm.nu nog! Niemand die zich af vraagd, waarom worden we langzaam utvermoord door nep plandemie, injecties, voedsel en nu nog nep mist! Succes nl slaapvolk!!

Adriaan.
Adriaan.
1 jaar geleden

Naast de CO2 reductie zijn ze nu uit op Vitamine-D reductie! Straks moet je vitamine-D taks betalen…

Daketh
Daketh
1 jaar geleden

Ik heb gelezen dat het ook een van de verschijnselen kan zijn voor dat een ijstijd begint.

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

Inderdaad abnormaal dit. Vroeger had je na een nachtvorstje een stralend mooie dag. Nu niks anders dan mist. En niet een dag, gewoon meerdere weken. Zou het door de “klimaat opwarming” komen?

Draak
Draak
1 jaar geleden

Wat een interessant interview van meneer Vermeeren. Vat alle ahum complotten in begrijpelijke taal nog even samen en komt op mij als vrij nuchter over.
Dat die een fan is van Icke en Marcel, hoe heet die ook alweer, neem ik dan maar op de koop toe.
Wel knap dat het Vermeeren twee uur lang lukt om net onder de oppervlakte te blijven. Nergens diep op ingaat. En toch, in ieder geval mijn aandacht weet vast te houden.

Ron
Ron
1 jaar geleden

Het is eens wat anders dan het deken van stikstof uit de fantasie van een misbruikte boskabouter.

tbja
tbja
1 jaar geleden
Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
1 jaar geleden

Daar heb je het, angstporno

Ben
Ben
1 jaar geleden

Houd het dan nooit op…
Het houd niet op nier vanzelf..

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
1 jaar geleden

Het ergeis is, dat mensen met invloed hun ziel/ hart a.d. duivel hebben verkocht.
Of misschien zijn ze gewoon de duivel.

Hun praktijken brengen alles om.
De dood waart rond

We zijn machteloos.

Deze.duivels hebben geen idee wat respect betekent.
Net zomin als democratie, dan zeggen ze “onze democratie”.
Dat is narcisme.

Daar hebben adel en machthebbers hun ziel aan verkocht

De mist.xijn chemecalien en bacterien.
Beiden kunnen dodelijk zijn en de pharmaceutische industrie maakt weer exyreme winsten.

Waarschijnlijk duiken onze.kwelgeesten ook op in Davos, het rijk v.d. duivel.
Want alles wat daarnaar is afgeteisd, zijn discipelen.

Een normaal, weldenkend mens zou de uitnodiging afslaan of infiltreren om een uitweg uit die hel te vinden.

Het is enorm slecht gesteld met ons aardbewoners.

Zitten we geestelijk al in een neerwaartse spiraal?

Moeder 5
Moeder 5
1 jaar geleden

Ik weet wel dat mijn lucht wegen een flinke optater hebben gekregen na die mist 2 x in 1 week bij de huisarts geweest waar ik dus normaal. Nooit kom hoest mijn longen uit mijn lijf

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
1 jaar geleden

Er word dus 104 jaar op alles wat ademt geexperimenteert.
Wonder dat tot 2020 in mijn omgeving bankjes met naam en toenaam werden geplaatst voor elke 100jarige.

Klipenklaar
Klipenklaar
1 jaar geleden

Soort clowd seeding. Het houd ook nooit op hé? Ze kunnen niet wachten om de hele bevolking ziek te maken hen hopelijk te vermoorden. Wat een zieke geesten bestaan er op deze aardbol. BAH

Klipenklaar
Klipenklaar
1 jaar geleden

Precies! Ik SCHIJT op deze satanisten

personanongrata
personanongrata
1 jaar geleden

Monsters van de dikke ongewone mist zijn naar een laboratorium gebracht om te testen .
Het was verzadigd met Serrata Marcescens bacteria , ook wel een parasiet genoemd .
Het loslaten van pathogenen op de maatschappij wordt beschouwd als biologische oorlogsvoering .
Serratia Marcesscens kan het volgende veroorzaken ; urineweginfecties , bloedbaaninfecties , longontsteking , ooginfecties , luchtweginfecties , meningitis ,wondinfecties en osteomyelitis .

Toevallig “was er vandaag op het televisie-journaal het onderwerp dat het zo druk is in Nederlandse ziekenhuizen als gevolg van de vele epidemieën dat er niet of nauwelijks plaats is voor nieuwe patiënten .

Loco
Loco
1 jaar geleden

Ze gingen toch de zon blokkeren?

Mamalou
Mamalou
1 jaar geleden

Met spuit is niet gelukt dan dan dit

yvja
yvja
1 jaar geleden

De ELITE doet ook dit hoor deze mist en meer want…
ze willen ons het liefste dood hebben!

En ja,daar heeft de massa, onnadenkend, zelfs aan meegewerkt tot op de dag van vandaag… want… de massa betalen al heel lang niet meer contant hé en vinden dit zelf slim, terwijl dit eigenlijk oliedom is hoor!!!

Marcel
Marcel
1 jaar geleden

Tja je kunt je afvragen wat doet dit spul in de lucht ten opzichte van mensen die gewoon gereedschef vaccineerd zijn.
Het al verminderde immuunsysteem zal nog meer op de proef gesteld worden bij deze groep.
Ik ga er dan ook vanuit dat er in de aankomende weken maanden nog veel meer mensen plots zullen overlijden.
Ik wens iedereen een krachtige en energiek volle tijd om dit toch te kunnen doorstaan.

Jeroen Mus
Jeroen Mus
1 jaar geleden

Het was een droge mist. Op de fiets moest ik mijn bril poetsen om te blijven zien, maar mijn wimpers werden niet nat, zoals in normale mist van deze dichtheid.
Ik kortte de fietstocht in, want de lucht was vies en mijn luchtwegen raakten geirriteerd.

Later las ik een opsomming van stoffen die in deze “mist” waren gevonden: aluminiumoxide, barium, strontium en grafeenoxide, onder andere. Stoffen die bekend zijn van chemtrails. We zijn vergiftigd.

Back to top button
121
0
We lezen graag je reactie!x