Tucker Carlson onthulde in zijn show enkele ongemakkelijke feiten. Hij had onlangs een afspraak in een skiresort in de Alpen, ‘waarschijnlijk één van de duurste plekken ter wereld’.
“Het hele dorp is Oekraïens. Alle bezoekers zijn Oekraïens. Ze dragen Hermès en geven op een middag zo een miljoen dollar uit. Dit zie je overal in Europa,” aldus Carlson in gesprek met kolonel Daniel Davis.
“De Oekraïners zijn de rijkste mensen. Dat geld is van ons. Daar gaat het naartoe,” voegde hij toe.
This one will piss you off the most today.
I’m having a hard time just hearing this without wanting to EXPLODE
just wow pic.twitter.com/V8KYUqYbDs
— Dr. C (@OG_DrC) February 10, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Dit is een misdaad
Het tweede feit: het Oekraïense leger verkoopt gigantische aantallen wapens die wij naar Oekraïne sturen, tot wel de helft. Carlson zei dat zeker te weten. “Ik speculeer niet.”
Veel van die wapens komen terecht bij de drugskartels langs de Amerikaanse grens. “Dit is een misdaad. Onze inlichtingendiensten zijn hiervan op de hoogte. Zij profiteren hiervan. De CIA profiteert hiervan.”
Scam van de eeuw
“Wij sturen deze wapens naar Oekraïne, honderden miljarden dollars, en ze worden gestolen en verkocht aan onze werkelijke vijanden,” benadrukte Carlson.
Journalist Joost Niemoller spreekt van de ‘scam van de eeuw’. “Wow. De helft van het geld is weg, en de rijkste mensen in de Europese skiresorts zijn nu… Oekraïners!”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






World Economic Forum wakkert angst voor marburgvirus aan: ‘Moeten we ons zorgen maken?’
Kijk: Laaiende Kees van der Staaij wast D66’er Jan Paternotte even de oren
Zonder oorlog hebben overheden geen bestaansrecht: Een (bedachte) vijand is nodig om macht over het volk te behouden
Schijfvormige UFO gespot boven Mount Everest. Wat zou dit kunnen zijn?
Oud-bisschop: jezuïeten heersen over Vaticaan en Nieuwe Wereldorde
Fase 2 van Ascentie: Fysiek afstemmen op 528 Hz
Britse geheime dienst ‘kan Nederlandse verkiezingsuitslag hacken’ dankzij dit bedrijf, FDF pleit voor nieuwe verkiezingen
Zijn planten bewuste, intelligente wezens?
Episch: VN-ambassadeur confronteert Amerika tijdens spoedzitting over Syrië genadeloos met leugens