Arts Philip Krause, die voorheen als Deputy Chief for Vaccines werkzaam was bij de Amerikaanse medicijnautoriteit FDA, deed deze week tijdens een hoorzitting in het Congres enkele brisante uitspraken die tot voor kort werden gezien als ‘complottheorieën’.
Krause gaf toe dat veel jonge mannen door de coronavaccinatie myocarditis kregen, ongeveer 1 op de 5000 volgens de eerste onderzoeken.
“Dus: 1 op de 5000 jongemannen krijgt myocarditis als gevolg van het coronavaccin. Het virus was onschadelijk voor deze jongens. Al helemaal als ze al eerder een infectie hadden doorgemaakt,” merkt auteur en spreker Hans van Tellingen op. “Dát is althans wat deze voormalige medewerker van de FDA (soort van Amerikaanse RIVM) beweert. Ongelooflijk.”
🤯 Fmr. FDA Vaccines Deputy Dr. Philip Krause Makes a Series of Stunning Admissions Which Were Once Referred to as ‘Conspiracy Theories’
“The rates of myocarditis in these young men was quite high. In the early studies, it appeared to be around 1-in 5,000 vaccinees. We still… pic.twitter.com/k0UdRaw5tg
— Chief Nerd (@TheChiefNerd) June 26, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Dat kan niet onbestraft blijven
Journalist Eva Munnik voegt toe: “Vooral jongens vanaf 12 jaar hebben een relatief hoge kans op myocarditis na vaccinatie tegen corona. En toch mochten ze van onze overheid niet spontaan naar de sportschool of McDonald’s als ze liever geen coronavaccin haalden. Terwijl ze van corona over het algemeen niets te vrezen hadden.”
“Kuipers loog als minister van Volksgezondheid en zette zonder blikken of blozen de gezondheid van kinderen op het spel. Dat kan niet onbestraft blijven,” vindt orthopedagoog Hans Koppies.”
Neuroloog Jan Bonte haalt vernietigend uit naar oud-minister Kuipers. “Weten jullie nog wat die kale klootzak zei over de frequentie van het optreden van myocarditis? Eén op de miljoen. Ze wisten het gewoon, de klootzakken. 1 op de 5000 bij jongens en jonge mannen in de leeftijdsgroep van 16 tot en met 24.”
Grootste medische schandaal
“En ze wisten heel goed wat de consequenties voor die jongens en jonge mannen zouden zijn. Maar het interesseerde ze geen zak,” schrijft Bonte.
“Die naald moest en zou erin. Ik dacht dat ik gek werd, om zo onverantwoordelijk met kinderen en jongeren om te gaan. Ik zei toen al in kleine kring dat dit het grootste medische schandaal van deze eeuw zou worden. En dat denk ik nog steeds.”
Volgens medisch adviseur Wendy Mittemeijer is dit het grootste medische schandaal ooit. “Velen wisten het en zelfs nu nog gaan ze ermee door. Ik zeg het niet snel, maar ik vind pushen als je de risico’s niet kent al onethisch, maar ik vind het een misdaad als je het wel weet en toch door blijft gaan.”
Veel hoger
Arts Paul van Hoek denkt dat de werkelijke incidentie veel hoger is en dat er bij een aanzienlijk deel van de gevaccineerden onherstelbare hartschade is ontstaan, die zich vroeg of laat zal uiten.
Patholoog Arne Burkhardt wist het ook al, merkt arts Maarten Vasbinder op. “Kort daarna werd in een groot deel van de EU de autopsiewetgeving gewijzigd. Er mocht alleen autopsie worden uitgevoerd als de overledene toestemming had gegeven. De pathologen deden niets.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





40 jaar wetenschap: biologische landbouw is de sleutel tot wereldwijde voedselzekerheid
Kinderarts en directeur Longfonds noemt hout stoken ‘superongezond’, blijkt zelf schuurtje met brandhout te hebben
Wappie-roepers in rep en roer om interview met huisarts, kijk naar de reactie van Marion Koopmans
Politie rijdt dwars door blokkade van klimaatextremisten: ‘Zo doe je dat in Nevada’
Slaapziekte door griepvaccin
Queensland: vanaf 17 december zijn ongevaccineerden niet langer welkom in het ziekenhuis
Emeritus hoogleraar: “Twin Towers op 9/11 verwoest met mini-kernbommen”
Vreemde zwaartekrachtsvelden in zonnestelsel trekken objecten uit hun baan. En dat kan maar één ding betekenen
Terwijl wij ‘een stukje armer worden’, koopt de Nederlandse regering voor 1,2 miljard euro aan raketten