Recentelijk waarschuwde oud-advocaat Frank Stadermann me voor een nieuwe hype. Het Europese Hof zou hebben bepaald dat de prikkende arts aansprakelijk is voor de schadelijkheid van het vaccin.
Trap er niet in, waarschuwde Stadermann, het verhaal berust op een verkeerde lezing van het arrest.
Het Hof heeft heel iets anders gezegd
Ik nam de waarschuwing ter harte en liet het verder rusten. Toch besloten diverse onafhankelijke media, die we verder niet zullen noemen, hierover te schrijven. Dit tot frustratie van Stadermann: “Het duikt overal op.”
Zondag sneed hij het onderwerp ook aan in De Andere Tafel: “Er gaat weer eens een nothingburger rond. Het Europese Hof zou nu gezegd hebben dat artsen aansprakelijk zijn voor de toegediende prikken. Los van de vraag of die aansprakelijkheid wel of niet bestaat – ik denk dat er goede argumenten zijn om te zeggen dat artsen aansprakelijk zijn – heeft het Hof dat helemaal niet gezegd. Het Hof heeft heel iets anders gezegd. Een technisch betoog is dat.”
Onuitroeibaar
“Het gaat weer rond over internet – op Telegram, enzovoorts – ik heb het wel vijf, zes, zeven keer langs zien komen. Het is onuitroeibaar,” verzuchtte Stadermann.
Het arrest vind je hier.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





⚠️ NU HANDELEN: DE OVERHEID BLOKKEERT WEBSITES – DIT IS HET BEWIJS
9 professoren, artsen en wetenschappers roepen tijdens persconferentie op te stoppen met mRNA-COVID-vaccins
Is dit het nieuwe superfood? Paarse kankerremmende aardappel op de markt
WEF-partner LeasePlan ‘gaat over de schreef’ met prikplicht voor personeel
Verpleegster betrokken bij vaccinatieprogramma spreekt zich uit: ‘Dit is genocide’
‘Achter deze ogenschijnlijk mooie doelen schuilt een duistere agenda die onze boeren juist enorm bedreigt’
Woede om reclamebord gemeente Eindhoven: ‘Niet te geloven’
‘Krachtigste orkaan ooit’ opgepikt door aardbevingsmeters. Zal Irma aanzwellen tot categorie 6?
Arts komt met wereldschokkende theorie: is corona slangengif dat wordt verspreid via drinkwater en vaccins?